Oriflame, Precious Moments EDP

Oriflame, Precious Moments EDP

Pięknie oszlifowany flakon uwieńczony korkiem w postaci odpinanego pierścionka skrywa fascynujący zapach wzbogacony diamentowym pyłem.Wyczuwalne soczyste nuty jabłka i poziomki idealnie współgrają z kwiatowym sercem,a charakteru kompozycji dodają ciepłe akordy drzewne.Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć flakonem,aby równomiernie wymieszać drobinki,które rozświetlą skórę cudownym blaskiem

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, czerwone jabłko, jeżyna, poziomka
nuta serca: jaśmin, magnolia
nuta bazy: piżmo, karmel, akordy drzewne

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane
Rekomendacja
na wieczór, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Nie dla mnie

Zapach z zatopionymi cząsteczkami perłowo-brokatowymi - nie do stosowania na ubrania, szczgólnie ciemne.

Lekki i świeży zapach, trochę słodki ale bardzo nietrwały. Nie za taką cenę, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Świeży zapach

delikatny świeży zapach, warto je mieć. Brokat bardzo delikatnie pobłyskuje prawie nie widoczny. Jako woda perfumowana nie trzyma na ciele długo zapachu ale jeżeli ma kontakt z ubraniem bardzo długo pachnie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Podrażnia!

Kupiłam tą wodę w zasadzie w ciemno, bo była w bardzo korzystnej promocji.

Zapach ładny, chociaż trochę kojarzy mi się z tanimi lakierami do włosów :) Trwałość jak to w Oriflame, nie powala. Flakonik jest bardzo ładny i spokojnie mieści się w kosmetyczce, dzięki czemu mogę go bez przeszkód wszędzie ze sobą zabierać. Nie wiem tylko po co ten odczepiany pierścionek - jako ozdoba flakonu wygląda super, ale nosić go na palcu to przesada - wygląda bardzo tandetnie.

Przyczepię się też do drobinek. Ogólnie nic do nich nie mam - nie są jakieś bardzo widoczne, bo nie mają dużych rozmiarów, nie przeszkadzają mi same w sobie. Podrażniają niesamowicie - po dwóch miesiącach używania zapachu skóra na mojej szyi jest przesuszona, szorstka i podrażniona, choć moja skóra nie należy do wrażliwych. Każde kolejne popsikanie się tą wodą powoduje, że szyja szczypie.

Jakoś zmęczę tą wodę do końca, ale choćby ze wzgledu na drażniące drobinki już jej nie kupię.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 50 ml

Dziewczęcy

Zapach kupiłam pod wpływem chwili, po powąchaniu strony zapachowej w katalogu :) Uważam zakup za udany. Perfumy są z gatunku tych uroczych, takie dziewczęce, lekkie, optymistyczne, letnie... W żadnym wypadku nie można uznać ich za duszące, mdlące itp, co dla mnie jest olbrzymią zaletą, gdyż zapachy często odpychają mnie swoją \'\'mocą" ;) Najbardziej lubię pierwsze nuty perfum, są tam na pewno jakieś cytrusy, idealne na lato. Następnie zapach robi się jakby leciutko słodki, ale nadal trzyma swoją lekkość i to jest olbrzymi plus. Przechodząc jednak do minusów... na pewno dla mnie również, jak dla poprzedniczek - brokat. Sprawia, że nie da się psiknąć na ubrania, no chyba, że ktoś preferuje lekki kicz. Drugi minus to trwałość, nie wyczuwam go na sobie zbyt długo, określiłabym go raczej jako EDT niż EDP. I to chyba na tyle minusów... choć jest jeszcze jeden mały - do tego ślicznego flakonu nie pasuje mi plastikowy koreczek ;/ Pierścionek także jest jedynie ozdobą flakonu, gdyż na palcu nie robi wrażenia żadnego ;) Podsumowując - świetny zapach z niepotrzebnymi bajerami w postaci pierścionków i brokatów. Mimo tego wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Gorąco polecam!

Pachną cudownie... Jestem fanką słodko pachnących perfum. Na moim ciele utrzymuja sie cały dzien a zużywam ich naprawdę mało. Jedyną wadą jest ten brokat... brudzi ubrania i jest zauwazalny. Dlatego też straciły u mnie jedną gwiazdkę. Są to jednak jedne z najlepszych w mojej duzej kolekcji perfum. Za taką cenę uważam, że warto spróbować.
Plusy:
-Zapach
-Trwałość
-Cena

Minusy:
-Brokat

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Kiedyś tak.. :)

Wyjątkowy zapach :)) przepiękny i trwały
Fantastyczny flakon
Pierścionek osobiście mi się nie podoba, wole go jako ozdobę flakonu
Diamentowy pyłek wspaniały na specjalne okazje, na dyskotekę idealny dla przyozdobienia ciała.

Żałuję tylko że nie ma tego zapachu w wersji bez tego brokatu.. no ale cóż..

Wyjątkowy i oryginalny.
Budzi zachwyt otoczenia:)

Zdecydowanie POLECAM, ale nie jako zapach na co dzień!

Używam tego produktu od: 1roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie- używam na specjalne okazje

zapach jest cudowny!

Można rzec: \\\'miłość od pierwszego wejrzenia\\\' ;) jak tylko powąchałam stronę w katalogu, od razu wiedziałam, ze muszę mieć te perfumy. Faktycznie są dość krótkotrwałe, dlatego zazwyczaj psikam sie nimi nieco więcej niż innymi perfumami i wcale zapach nie jest przesadzony. Przeszkadza mi również ten brokat, który strasznie sie rzuca w oczy, dlatego też odejmuje gwiazdkę. Niezbyt ładnie wygląda kiedy to na mojej szyi i nadgarstkach w środku dnia mam tysiące jakiś obciachowych drobinek. Dlatego też będe szukać perfum o bardzo podobnych nutach zapachowych, ponieważ zapach jest po prostu cudowny!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

piękny zapach, trwałość marna, brokat okropny

Zapach jest super. Idealny na cieplejsze dni, jest świeży, owocowy.
Na początku wypróbowałam próbkę 1ml i od razu postanowiłam kupić całe opakowanie 50ml. ZAPACH bardzo mi się spodobał. Zadowolona po odebraniu perfum 50ml z oddziału oriflame, popsikałam się przed wyjściem do sklepu.
Niestety i tu rozczarowanie... pomimo że zapach jest ładny i bardzo mi się podoba, perfumy w ogóle nie są trwałe.
Po 2 strasznie drażniący jest ten brokat, dla mnie w ogóle niepotrzebny, brudzi tylko ubranie.
Po 3 pierścionek też uważam za zbędny, wieje od niego tandetą. Musiałam je zwrócić, szkoda pieniędzy...
Jedynym rozwiązaniem jest kupienie zapasu próbek (które na szczęście nie są z brokatem) i przelanie ich do pustego flakoniku.
Zna ktoś może podobne perfumy z górnej półki? Chciałabym kupić trwałe perfumy o podobnych nutach zapachowych. Będę wdzięczna za pomoc.

Używam tego produktu od: używałam kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka 1 ml, potem kilka psiknięć z opakowania 50ml

drażniący brokat

Nie bede sie rozpisywac, ot zapach jest calkiem ladny, niestety nietrwaly i co najgorsze: te drobinki ktore uwalniaja sie na cialo i ubranie z kazdym psiknieciem. Nie ma mowy zeby zalozyc czarna bluzke albo sukienke, bo brokat bedzie wszedzie widoczny. Nietrafiony patent

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Sympatyczne

To moje pierwsze perfumy z Oriflame. Kupiłam je spontanicznie - zapach ze strony katalogowej "potrzyj-powąchaj" mnie wręcz uwiódł.

Woń przywodzi na myśl poranną wędrówkę leśną na bosaka po rosie, zza drzew wyłaniają się pierwsze promyki słońca, w tle brzęczą koniki polne, zewsząd czuć aromat owoców leśnych.:) Idylla, obraz raju. Z tym właśnie kojarzy mi się Precious Moments.
Przyjemne perfumy, takie psikadło na co dzień w wiosenne lub letnie dni. Woń jest rześka i świeża, taka dziewczęca oraz kwitnąca, ale nieinwazyjna. Zapach nie należy do niekonwencjonalnych czy awangardowych, raczej jest spokojny i nie zwraca na siebie zbyt wiele uwagi, dużo mu brakuje do przebojowości, określiłabym go jako zrównoważony i łagodny.

Pewnym nowatorstwem są drobinki diamentów, które utrzymują się chyba dłużej niż sama woń perfum, która znika po jakichś dwóch, może trzech godzinach, szybko się ulatnia, ale to przecież Oriflame, a nie perfumy z najwyższych półek.
Jeśli szukasz czegoś trwałego i innowacyjnego, to raczej kupno Precious Moments będzie niewypałem. Precious Moments nadają się na co dzień, na pewno nie na wieczór - wchodząc między ludzi zapach trochę traci na wartości i jest mało zauważalny.
Jednak jeśli lubisz wyważone zapachy, naturalne, nierzucające się w oczy (w tym wypadku raczej w nos), to te perfumy są dla Ciebie!
Nie radzę spryskiwać ubrań, ponieważ drobinki zostawiają na nich nieestetyczne ślady, no chyba, że ktoś lubi się świecić.:)

Całokształt oceniam dobrze, naprawdę sympatyczne perfumy, może tylko ten pierścionek dołączony do buteleczki wieje tandetą, ale poza tym jest przyzwoicie.:)

Używam tego produktu od: używałam wiosną i latem 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

Świetne

Zakochaliśmy się w sobie od początku.Piękna buteleczka;pierścionek wygląda dobrze na buteleczce-na dłoń jak dla mnie się nie nadaje.Nie jest to dla mnie minus-najważniejszy jest zapach.Piękny,delikatny,ale i trwały.Przy psiknięciu dekold pokrywany jest migoczącymi drobinkami,dającymi delikatny ,mieniący się efekt.Drobinki w buteleczce przy potrząsnieciu nią przypominają śnieżną kule.Magiczne.

Używam tego produktu od: kilku dni