Oriflame, Precious Moments EDP

Oriflame, Precious Moments EDP

Pięknie oszlifowany flakon uwieńczony korkiem w postaci odpinanego pierścionka skrywa fascynujący zapach wzbogacony diamentowym pyłem.Wyczuwalne soczyste nuty jabłka i poziomki idealnie współgrają z kwiatowym sercem,a charakteru kompozycji dodają ciepłe akordy drzewne.Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć flakonem,aby równomiernie wymieszać drobinki,które rozświetlą skórę cudownym blaskiem

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, czerwone jabłko, jeżyna, poziomka
nuta serca: jaśmin, magnolia
nuta bazy: piżmo, karmel, akordy drzewne

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane
Rekomendacja
na wieczór, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

• Flakon: 4

Świeży

Zapach jest słodko-świeży, bardziej kwiatowo-syntetyczny. Pachnie przyjemnie, bardzo jest trwały. Raczej subtelny niż intesywny. Ma średnio wygodne opakowanie, które mimo, że ma ciekawy kształt, to jednak zamknięcie jest już mniej wygodne. Natomiast pierścionek jest w porządku. Sama perfuma jest perełkowa, bardzo urocza.

• Flakon: 2

psikadło

Dla mnie równie dobrze ten zapach mógłby być w postaci mgiełki, bo ma bardzo podobne parametry i zastosowanie. Ot, zwykłe psikadło, które nie budzi żadnych emocji i trwa zaledwie 30 minut do godziny. Wyczuwam głownie jakieś kwaskowate owocki, kwiatki. Trzeba uważać aplikując, bo zawiera drobinki brokatu i brudzi ubrania. Nie jest to dobra pozycja dla nosów, które interesują bogate, skomplikowane wonie. Dla mnie to kategoria niezobowiązującego psikadła do sklepu albo zadań domowych, coby "czymś pachnieć".

Mieszane uczucia

Chciałam wrócić do ulubionego wcześniej zapachu: klasycznego, delikatnego i świeżego, ale niestety zapach się zmienił. Stracił na delikatności i świeżości. Zmieniono proporcje składników ?
ZALETY
intensywność
trwałość
zapach

• Flakon: 3

Nie kupie ponownie

Dałam się skusić na zakup dzięki efektownemu flakonowi który okazał sie nie trwały.Odpada pierścionek z korka.Poza tym zapach sam w sobie by przeszedł ale te drobinki brokatu są nie do zniesienia.Za dużo ich.Używałam ich w okresie letnim aby nie miały styczności z odzieżą.Pryskałam na odsłonięte ramiona i świeciłam się jak bombka.Nie takiego efektu glow bym oczekiwała.Co do zapachu to jest ciężki do zidentyfikowania.Nie wiem jaka to kategoria bo wyczuwa się wiele nut.Trwałość nie powala.Cena za niska tez nie jest.Więcej nie kupię.

• Flakon: 2

Nietrwały

Dla mnie zapach jest kwiatowy, chociaż w składzie wiele owoców. Przyjemne, kobiece perfumy, niestety bardzo nietrwałe i to ich główny minus. Jeśli chodzi o flakon to nieprzemyślany jest ten plastikowy "pierścionek" na korku, który przy otwieraniu wielokrotnie mi wypadł co było irytujące..

• Flakon: 5

Brokatowa woda we flakonie.

Wodę mam od kilku lat i mam jej jeszcze pół flakonu z tego względu że ma w sobie dużą ilość brokatu więc nie jest to woda odpowiednia do codziennych wyjść. JEst adekwatna do wyjść na impreze, bal itp. Pierścionek z regulacją więc odpowiedni na każdy palec. Mam wode i pierścionek kilka lat a jeszcze nie zczarniał, więc plus za tworzywo. Flakon imponujący jakby z tłuczonego szkła robi wrażenie. Połączenie zapachowe kwiatowe, delikatne,przyjemne

• Flakon: 1

Dziwny zapach.

Flakon w realu nie prezentuje się tak pięknie i elegancko jak na zdjęciach w katalogu.
W rzeczywistości opakowanie wygląda tandetnie i tanio (zwłaszcza "pierścionek" wokół szyjki), zdjęcia niestety mocno przekłamują rzeczywistość.
Sam zapach jest dziwny, niezbyt przyjemny, trudny do zdefiniowania, ni to ciężki, ni orientalny ani nie słodki, może lekko kwiatowy, ale też nie do końca. Drażni.
Trwałość typowa dla tej półki cenowej czyli średnia.

Eleganckie kwaśne jakbłko

+ trwały zapach
+ rześka kompozycja zapachowa
+ przepiękny flakon
+ pierścionek w zestawie
+ ze względu na brokat polecam na imprezy - nie da się go za bardzo pominąć
+ dobra cena

Osobiście dla mnie za dużo brokatu i zbędny pierścionek.

• Flakon: 3

nie lubię

Próbowałam pokochać, potem próbowałam polubić, na końcu próbowałam zaakceptować. Nic z tego. Flakonik kusi, przemawia, zachęca, ale zapachu nie potrafię polubić. Wg mojego odczucia jest za ciężki, irytuje mnie. Nuty głowy są super, w połączeniu z magnolią to powinien być mój ukochany zapach. Jaśmin, jak ja nie znoszę jaśminu, podejrzewam, że to on sprawia, ze nie jestem w stanie dokończyć flakonika.. Coś w tej kompozycji się gryzie, coś nie współgra, nie wiem dokładnie co, ale ja Precious Moments nie trawię.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Cudowny zapach

Śliczny, dziewczęcy, delikatny zapach. Świeży, lekko słodki i owocowy.Idealny na wiosnę i lato. Odejmuje jedną gwiazdkę za ten pyłek, który mnie drażni. Nie chce błyszczeć jak w noc sylwestrową :)Buteleczka podoba mi się, wygląda jak diamencik lub kryształek :)Nie wrócę do tych perfum przez ten pyłek, po którym się świece, ale zapach jest cudowny, który poprawia mi humor.

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

lubię

Zapachów Oriflame nie kupuję już od dłuższego czasu, ponieważ niestety nie grzeszą trwałością. Ale nie są też specjalnie drogie, można często dorwać w promocji, lub w internecie.

Miałam dwa opakowania kremu do ciała Precious, którego zapach bardzo mi odpowiadał. Czaiłam się więc od pewnego czasu na EDP, ale akurat tak się szczęśliwie złożyło, że dostałam je w prezencie urodzinowym.

Zapach jest zamknięty w białym, szlifowanym flakonie, ładnym. Na korku znajduje się ozdobny pierścionek, raczej zbędny gadżet, bo zbyt duży do noszenia.

Sam zapach to edp, ale jego trwałość to maksymalnie 6godzin. Mi się kojarzy ze świeżo wykrochmaloną pościelą - zapach mojego dzieciństwa.

Owszem, nie jest to nic skomplikowanego, radosna kwiatowo-owocowa kompozycja, pozytywnie nastrajająca. Czuć jabłko, poziomki, karmel. Zapach nie rozwija się, ale jest naprawdę przyjemny, blisko ciała, lekki, niezobowiązujący.

Dla mnie dużym minusem są drobinki, nie lubię po prostu. Ale na szczęście jest na to sposób - wystarczy nie wstrząsać przed użyciem.

Jak wspominałam, twałość ok. 6h. W ciągu dnia ntrzeba dopsikać kilka razy.

Wydajność zależy od częstotliwści używania. Biorąc jednak pod uwagę trwałość, nie będzie to długi czas.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ale chętnie zużyję do końca pierwszą buteleczkę. Fajny zapach na wiosnę/lato.

Oryginalne

Perfumy pachną delikatnie ale wyczuwalnie, są trwałe nawet. Buteleczka przepiękna z odpinanym pierścionkiem, ale nie do noszenia, zdecydowanie za wielki. Najbardziej podoba mi się w perfumach pyłek, który pięknie mieni się na dekolcie. Minusem jest regularna cena, lepiej kupować na Allegro, sa o połowę taniej.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe