Oriflame, Precious Moments EDP

Oriflame, Precious Moments EDP

Pięknie oszlifowany flakon uwieńczony korkiem w postaci odpinanego pierścionka skrywa fascynujący zapach wzbogacony diamentowym pyłem.Wyczuwalne soczyste nuty jabłka i poziomki idealnie współgrają z kwiatowym sercem,a charakteru kompozycji dodają ciepłe akordy drzewne.Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć flakonem,aby równomiernie wymieszać drobinki,które rozświetlą skórę cudownym blaskiem

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, czerwone jabłko, jeżyna, poziomka
nuta serca: jaśmin, magnolia
nuta bazy: piżmo, karmel, akordy drzewne

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na wieczór, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

uroczy zapach

W poszukiwaniu perfum natrafiłam również na Precious Moments. I co mnie spotkało? Przyjemne zaskoczenie. Perfumy bardzo, bardzo delikatne. Kobiece i świeże. Takie "muśnięcie", wręcz nienatarczywe. Zapach trwały, zamknięty w uroczym flakonie. Co do obecności drobinek, są mi zupełnie obojętne. Problem byłby większy, gdyby rzeczywiście były jakoś szczególnie widoczne, ale na szczęście tak nie jest. Zachwycił mnie na tyle, że koniecznie musiałam poznać wersję limitowaną, tj. precious moments red dream (bez drobinek, ale o równie cudnym zapachu).

Plusy:

- piękny zapach
- bardzo ładny flakon
- trwałość
- wydajność

Minusy:
- rzadko w promocji, a cena dość wysoka
- zbędny dodatek w postaci sztucznego pierścionka

Używam tego produktu od: około roku

taki sobie

Woda ma jedną wadę. Szybko się zepsuła. Kilka miesięcy po otwarciu była już nie od użytku, co nie zdarzyło mi się wcześniej z żadną wodą Oriflame. Zapach trochę słodki, trochę kwiatowy, ale nuta drewna też jest wyczuwalna. Zawiera brokatowe drobinki, które ładnie wyglądają na ciele. Trwałość jak każdej innej wody Oriflame, na mnie trzyma się jak toaletowa a nie perfumowana.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Śliczny zapach, jednak nie na każdą okazję.

Pre­cious Moments to jeden z moich ulubionych zapachów. Zapach jest bardzo przyjemny. Niestety perfumy mają dwa minusy i oba spowodowane są świecącymi drobinkami. Pierwszym minusem jest to, że nie koniecznie zawsze chcemy się świecić. Drugi minus jest nieco poważniejszy.. Gdy perfumy zaczynają się kończyć, ale jest ich na tyle by śmiało użyć je jeszcze przynajmniej kilkanaście razy niestety się zatykają przez drobinki. Problem nie zawsze występuje, u mnie wystąpił 2 razy na 5 zużytych flakoników. Jednak zapach na tyle przypadł do mojego gustu, że często do niego wracam. :)

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 (50ml.)

Duży plus za zapach

Piękny zapach. Gdyby nie te świecące drobinki, perfumy byłyby bardziej uniwersalne i pewnością używałabym ich częściej (za drobinki odejmuję pół gwiazdki)
+ piękny długotrwale utrzymujący się zapach
+ elegancka buteleczka, przykuwa spojrzenie
+/- cena, w promocji na plus ale cena regularna zdecydowanie zbyt wysoka
-błyszczące drobinki przez które perfumy nie nadają się na każdą okazję

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Niestety nie.

Plusy:
- obecność brokatu idealnie nadającego się na imprezę
- regulowany pierścionek (aczkolwiek w moim przypadku jest niezdolny do noszenia, ponieważ mimo regulacji lata po całym palcu...
Minusy:
- podrażnił mi dekolt i pojawiły mi się czerwone plamy przed wyjściem...
- niestety pachnie przez pierwsze 5 minut, a później ani słychu ani widu po nich.. nikłe zaperfumowanie
- cena kosmiczna!
NIE WARTO!

Mój dawny hit ;)

Perfumy, na których punkcie dostałam wręcz kota w liceum ;). Kiedy tylko była jakaś promocja, natychmiast je brałam, a czasami znajoma konsultantka sprzedawała mi je po 30 zł [pewno dostała za darmo w ramach konsultanckich profitów - nie wnikam XD].

Plusy
+ piękna buteleczka
+ drobinkiii *.* Nie wierzyłam w fakt, że to diamentowy pył, ale robiło wrażenie
+ zapach - słodki, moja mama go nie znosiła; typowy dla młodych dziewczyn
+ zapach trzymał się długo, koleżanki mnie rozpoznawały po tych perfumkach ;)

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to ten pierścionek, który ładniej wygląda na butelce niż na palcu.
Mimo wszystko, nie dałabym nigdy za te perfumy ceny regularnej.

W międzyczasie pojawaiła się różowa wersja tych perfum, którą oczywiście kupiłam i też bardzo mi się podobała.

Nie wrócę do tego zapachu tylko dlatego, że... zwyczajnie mi się już znudził ;)

Używam tego produktu od: Dwóch lat, może trzech.
Ilość zużytych opakowań: Trzy całe. [no dobra, 2 i 7/8 xD]

Pyłek diamentowy może przeszkadzać

Piękny, subtelny zapach. Jeśli chodzi o trwałośc - nie jest to powalajacy efekt, ale powiedzmy ze pod koniec dnia jest jeszcze wyczuwalny. Świetna buteleczka, ktora miesci sie do torebki i bardzo ladnie sie prezentuje, wiec bez obaw mozna sie psikac przy ludziach. Diamentowy pylek faktycznie moze byc uciazliwy.... nie na kazda okazje pasuje, nadaje sie jedynie na wieczorne wyjscia, imprezy okolicznosciowe, na codzien wg mnie odpada. Na poczatku myslalam ze nie bedzie tak widoczny, a jednak. Ma to oczywiscie tez swoje plusy, bardzo ladnie rozswietla szyje, dekold. Zapach jest naprawde bardzo ladny, jestem bardzo zadowolona z perfum, ale prawda jest tez, ze dostalam je na prezent, wiec nie wiem czy cenowo rzeczywiscie oplaca sie je kupic.

Używam tego produktu od: pól roku

Godne uwagi

Pięknie pachną i ładnie błyszczą. Rewelacyjnie pasują na wieczorne wyjścia. Niestety do pracy się nie nadają no chyba, że ktoś lubi błyszczeć bez względu na pore dnia.
Zapach dość długo utrzymuje się na ciele. To samo można powiedzieć o brokacie. Zapach nie jest mocny. Delikatny i zmysłowy.
Zgrabna butelka cieszy oko.
Niestety cena jest dość wysoka ale można trafić raz na jakiś czas na promocję

Używam tego produktu od: 2 lata

Wszystko ok gdyby nie ten błyszczący pyłek

Bardzo ładny zapach świeży, lekki, dość trwały ale denerwuje mnie ten błyszczący pyłek przez co nie nadaje się na codzień za co odejmuje jedna gwiazdkę.
Bardzo ładny flakonik, w promocji można kupić w miarę względnej cenie.

Nigdy więcej

Jedyna zaleta to flakonik, ale nawet on ma wadę.

Koleżanka przestrzegała mnie, że brokat zawarty w zapachu zatyka pompkę - miała rację.
Specjalnie nie potrząsałam nimi, żeby nie wzbić brokatu, ale jakież było moje zdziwienie, gdy po dwóch psiknięciach przypominałam choinkę na Boże Narodzenie.
Byłam akurat w trakcie sesji, więc na egzamin poszłam jak prosto z imprezy karnawałowej.

Zapach jest nietrwały, po bardzo krótkim czasie niewyczuwalny!
Perfumy leżą nieużywane, bo jakoś nie mogę się przemóc do tej żarówki...

Uważam, że jest to jeden z gorszych produktów marki Oriflame.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ulubione perfumy!

Perfumy dostałam jako prezent z czego się bardzo cieszę, ponieważ raczej sama bym ich nie kupiła(rzadko mam okazję obejrzec katalog Oriflame).

Plusy:
-Piękne opakowanie
-Zmysłowy,kobiecy zapach
-Trwałośc całkiem przyzwoita
-Drobinki

Minusy:
-Cena mogłaby byc niższa

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: W połowie drugiego

Przeciętniak

Woda ta ma piękny flakonik. Zapach jest taki świeży, coś jakby cytrus z lekką nutą kwiatową. Jednak ma w sobie coś, co mi osobiście przeszkadza.Zapach aż kłuje w nos. Woda średnio trzyma się na skórze. Denerwuje mnie jeszcze to, że ma w sobie taką błyszczącą poświatę, że na ciele zostają srebrne ślady.

Używam tego produktu od: raz miałam
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon