Oriflame, Precious Moments EDP

Oriflame, Precious Moments EDP

Cena PLN 90.00

Pięknie oszlifowany flakon uwieńczony korkiem w postaci odpinanego pierścionka skrywa fascynujący zapach wzbogacony diamentowym pyłem.Wyczuwalne soczyste nuty jabłka i poziomki idealnie współgrają z kwiatowym sercem,a charakteru kompozycji dodają ciepłe akordy drzewne.Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć flakonem,aby równomiernie wymieszać drobinki,które rozświetlą skórę cudownym blaskiem

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, czerwone jabłko, jeżyna, poziomka
nuta serca: jaśmin, magnolia
nuta bazy: piżmo, karmel, akordy drzewne

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane
Rekomendacja
na wieczór, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Moje ulubione

Wiadomo, że każdemu podobają się inne zapachy, ale mnie ten w sobie rozkochał. Pierwsze słowo jakie mi się z nim kojarzy to elegancja. Bardzo wyrafinowany i subtelny.
Wiele osób nie lubi w nich drobinek, dla mnie są świetne. Oczywiście, że psikając się na codzień nie chcemy błyszczeć jak choinka, ale po pierwsze perfumujemy przecież ciało, a po drugie jeżeli na skórze brokat też jest za bardzo widoczny można zawsze poperfumować włosy (i trwałość perfum przestaje być problemem, choć i tak nie ulatniają się zbyt szybko) i niewidoczne miejsca.
Wydajne tylko ciut drogie jak na Oriflame, nawet w promocji trzeba dać 60zł.
Na koniec może i niezbyt ważne opakowanie, ale na mnie zrobiło duże wrażenie. Po prostu cudne. Wygląda jak magiczna kula albo prezent gwiazdkowy. :D
Zapewne będę kupować te perfumy tak długo, jak długo będą dostępne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Ładny i trwały zapach

Zapach mi się podoba. Taki delikatny, subtelny, dziewczęcy i trochę pudrowy, mimo tego nie jest mdły. Wielu moim znajomym zapach również się bardzo podoba, często pytają się jakich perfum używam :)

Na mojej skórze dość długo się utrzymuje i za to duży plus.

Niestety te brokatowe drobinki chyba troche za bardzo się świecą, bo kilkoro znajomych zwróciło mi na to uwagę - za to odejmuję jedną gwiazdkę.

PLUSY:
-ładny zapach
-trwałość
-fajna buteleczka

MINUSY:
-brokat

Jako woda do odświeżania powietrza w toalecie - tak.

Ma denerwujący brokat. Zapach wyzpylony na ciele nie jest jakiś powalający, mnie akurat męczy, ale...

Kiedy rozpylicie go w kiblu, będzie cieszyć truskawkowym i odświeżającym zapachem. A każdy gość zapyta, co tak pachnie w toalecie...

Luksusowe ,świeże ,romantyczne

Te śliczne perfumy odrazu zwróciły moją uwagę ze względu na elegancki flakonik.Zapach jest świeży,czuje w nim czerwone jabłko,jaśmin.Dodatkiem do zapachu jest prawdziwy diamentowy pył a nie brokat!Trwały zapach ,drobinki również.Uroczy pierścionek ładnie zdobi flakon.

ładny subtelny swiezy zapach

perfuma ma ładny swiezy, taki dziewczęcy zapach, mi się podoba choć jest nietrwały, a co do drobinek brokatowych pieknie sie mienią na opalonej skorze. polecam ale jedynie latem lub na wieksze wyjscia, na codzień moim zdaniem sie nie nadaje. moja siostra nie moze stosowac uczula ja, dostaje wysypki. miałyscie taki problem ? mi sie na szczęście nie zdażylo

warte polecenia

Flakonik śliczny, świetnie się prezentuje.

Piekny, delikatny ale intrygujący zapach, zdecydowanie dziewczęcy.
Długotrwały co jest dodatkowym (dużym) plusem

Mi osobiście przeszkadzają srebrne drobinki ale nie robie z tego problmeu, gdyż dla nich warto przymknąć na to oko .

Polecam milośniczkom subtelnych zapachów, które są wyczuwalne od rana do wieczora na ciele

Zwietrzał...

Kupiłam te perfumy ze względu na zawarte w nim drobinki, które mieniły się na dekolcie; perfumy idealne na imprezę i za to gwiazdka. Druga gwiazdka za zapach; elegancki, lekko słodki, bardzo ładny.
Problem w tym, że po 3 miesiącach używania perfumy zaczęły wietrzeć. Coraz mocniej pachniały alkoholem, a coraz słabiej perfumami. Nie zdarzyło mi się to z żadnymi innymi perfumami wcześniej.
Później zakupiłam jeszcze 2 różne perfumy z Oriflame i oba po 2-3 miesiącach zaczynają wietrzeć.
Zdecydowanie zrezygnuję z perfum tej marki.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Ładnie wygląda, gorzej z zapachem

Tradycyjnie uczula mnie, ale w moim przypadku to norma że perfumami mogę psikać tylko włosy i ubrania. Brokat jest śliczny i zawsze jak nimi psiknęłam wlosy to ludzie mówili że mi sie ładnie mienią, jednocześnie ten brokat nie jest nachalny i nie wygląda sie jak lampa w noc dyskotekową. Zapach na począku mi się podobał, jak powąchałam w katalogu - śliczne. Jednak teraz widzę że jest brzydki. Pachnie bardzo nieprzyjemnie, czymś ostrym, z pieprzem mi się kojarzy. Perfumki już u mnie stoją rok więc mogły się "przterminować" (o ile to w ogóle możliwe) w każdym razie straciły ładny zapach. Nie jest kwiatowy, nie jest owocowy, jest ostry i mi troche zajeżdża męskimi. Nie kupię ich już raczej, flakonik w połowie pełny stoi u mnie na półce bo ładnie wygląda :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie, niecałe

Genialne

Dziś ją testowałam,zapach jest naprawdę ładny,kryształki pięknie mienią się na słońcu i napewno nie przyklejają się jakoś strasznie do ubrań jeżeli psikniemy to na ubranie to logiczne że zostanie tam.. ponieważ sa one trwałe,ale perfumy psika się na ciało,więc zostają one na swoim miejscu :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Przyjemny :) Idealny na lato

Zaczne od tych \\\'nieszczesnych\\\' drobinek, z ktorymi tak wiele z Was ma problemy - od kiedy perfumow uzywa sie na ubrania? Na czarna bluzke? Prosze Was...psik na szyje, dekolt, nadgarstki, mozna na swiezo umyte wlosy :) ale na Mily Bog nie a ciuchy! Ewentualnie jeden psik zima na ulubiony szalik i tyle. A na ciele, zwlaszcza opalonym i w pelnym sloncu (moim zdaniem nadaja sie na lato ze wzgledu na swoja subtelnosc) wygladaja slicznie :) Zapach nie jest nietrwaly, jest po prostu subtelny, delikatny i typowo swiezy, przez co nie jest nachalny i wydaje nam sie ze go nie czujemy. A poza tym wiadomo ze porywnywac trwalosci Oriflame\\\'u z np.Diorem nie ma sensu.
Flakonik ludzaco podobny do Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds ;)
Polecam:)

brokatowo

Zapach sam w sobie jest OK nic specjalnego w sumie,
nie utrzymuje się długo, ani nie rozwija, flakonik słodki wygląda jak taka kula śnieżna w której po potrząsnięciu sypie śnieg ;D
drobiny brokatu są zbędznym bajerem, ale mi osobiście nie przeszkadzają.
Nie używam bo mam inne perfumy

Używam tego produktu od: kupiłam 2?3? lata temu

Lubię je.

Bardzo lubię te perfumy. Ich zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach. Jednym wielkim minusem jest ten bardzo widoczny brokat. Niestety na czarnych ubraniach to istna zmora... Dlatego perfumy dostają ode mnie 4 gwiazdeczki :)