Joanna, Styling Effect, Nabłyszczacz w sprayu do włosów

Joanna, Styling Effect, Nabłyszczacz w sprayu do włosów

Nabłyszczacz w sprayu:
- nadaje super połysk i elastyczność,
- zachowuje gładkość i naturalność,
- doskonały do wykańczania fryzury,
- zawiera filtr UV i składniki aktywne, które chronią włosy.

płyn
Utrwalenie
średnie
w sprayu
zapachowa
Struktura
lekkie

Super kosmetyk- nie nabłyszczacz

1. Nabłyszczanie- moje włosy nie są super nabłyszczone. Ale nie używałam innych produktów tego typu więc nie wiem jaki powinien być efekt, zwłaszcza na blond włosach.

2. Włosy są po nim super sypkie! To pierwszy produkt, który nie skleja moich cienkich włosów a przy tym je lekko wygładza.

3. Włosy nie są po nim ani tłuste, ani oklapnięte, nadal są odbite od głow.

4. Zapach ok. Nie pachnie fiołkami ani drogimi perfumami ale mi się podoba. Typowo „fryzjerski”

5. Super butelka, widać ile produktu zostało. Atomizer działa bez zarzutów. Poręczna, lekka

6. Co do wysuszania to nie mogę tego ocenić bo nie używam go codziennie.

Straszne to, okropne to... do kosza.

Coś jak słaby płyn do mycia szyb.
Zapach okropny, więc po "spryskaniu" trzeba się z nim męczyć przez długi czas... i to już jest wystarczający powód, dlaczego trafił do kosza. Nie warto sobie psuć dnia i się męczyć z tym topornym, chemicznym zapachem na głowie.
Atomizer działa fatalnie - zamiast rozpylać, leci cienka strużka, więc mamy poklejone miejscowo włosy.
Nic dobrego nie mogę napisać.
Absolutnie nie poprawiał wyglądu włosów, wcale nie było miękkości i nabłyszczenia a męczył strasznie zapachem.

Szukam hitu!

I po raz kolejny nie trafiłam w 10, ale w porównaniu do mojego poprzedniego nie jest najgorszy i cena nie odstrasza, nakładany na mokre włosy nie przetłuszcza, sprawia za to, że włosy są miękkie w dotyku, ujarzmia puszące się kosmyki, a nawet osiągają na jakiś czas błyszczącą poświatę, trzeba jednak uważać z ilością kosmetyku, można przesadzić, a wtedy efekt tłustych włosów jest nieunikniony, dlatego należy podejść do niego z umiarem, a wtedy będzie wydajny, skład jest ciężką batalią dla włosów i za to główny minus - na dłuższą metę może wysuszać.

Porażka...

Kosmetyk zakupiłam, przetestowałam i nie wrócę do niego więcej.

Opakowanie plastikowa buteleczka z aplikatorem w postaci spray. Niby ok.. Opakowania nie ma się co przyczepić.

Efekt, działanie
Już po pierwszej aplikacji moje wielkie nadzieje posiadania pięknej błyszczącej fryzury legły w gruzach.
Po spryskaniu na włosy dosłownie trzech pompek, dodam jestem posiadaczką włosów do pasa-długie.
3pompki niewiele, spowodowały natychmiastowe przetłuszczenie moich włosów.

Po użyciu moje włosy wyglądały jak tłuste kołki. Nie było możliwości wyjść w takiej fryzurze. Głowa wymagała natychmiastowego mycia...

Zapach duszący intensywnie alkoholowy. Nieprzyjemny.
Robiłam w sumie 5 podejść do tego produktu efekt był ten sam....
Produkt niedrogi, kompletnie niespełniający swojej roli wygądował w koszu.

Nic specjalnego

Do wykończenia fryzury może się nadać jako tako, jeśli już go posiadamy.
Po spryskaniu włosy mają jakąś dziwną otoczkę.. Jednak są w dotyku przyjemnie miękkie.
Nabłyszczenia akurat nie zauważyłam, co dziwne zważając na to że ten produkt ma taki efekt wywoływać.
Nie jest najgorszy, bądź co bądź włosów nie skleja. Jednak zauważyłam że jeśli użyję go trochę za dużo, to włosy nie tylko wyglądają na przetłuszczone, ale takie też się stają.
Zapach.. nie najgorszy, taki do zniesienia, ale trochę nie mój typ.

beznadziejny

Nabłyszczacz nie jest tanim produktem i chciałam zaoszczędzić kilka złotówek.. i to był błąd, na niektórych produktach nie ma sensu oszczędzać.
Prawda też jest taka, że nie jest to produkt niezbędny w stylizacji, ale ma spełniać rolę takiej wisienki na torcie.. ten niestety taką wisienką nie jest..

ZAPACH - chemiczny, ale jest do zaakceptowania.. to nie jest w tym kosmetyku najgorsze.
OPAKOWANIE I STOSOWANIE PRODUKTU - opakowanie plastikowe z atomizerem, który rozprasza produkt gęstą mgiełką i takimi krótkimi pryśnięciami, więc jeśli użyjemy go ze zbyt małej odległości to mokrą plamę mamy niemal pewną. Z kolei jeśli odległość będzie zbyt duża to efekt nabłyszczenia nie jest zadowalający.. także tak źle i tak niedobrze.. nie wygładza, nie utrwala, włosy momentami wyglądają na tłuste.

Mam ten kosmetyk chyba z 1,5 roku i nie zużyłam 1/3 opakowania, jak skończy się jego termin przydatności to nie będzie mi go żal wyrzucać.
Jedyny plus jaki może mieć to ochrona przed promieniowaniem UV, ale nic poza tym (i tylko dlatego daję 2 gwiazdki a nie 1).
Może gdyby (jak niżej zaproponowała jedna z dziewczyn) kosmetyk miał atomizer jak lakier do włosów problem plam nie istniałby i miałoby się większą kontrolę nad dozowaniem produktu.
Niestety, nie polecam i nie kupię ponownie.

Kiepski

To nie jest za dobry kosmetyk. Kupiłam go, bo szkoda mi było pieniędzy na droższy nabłyszczacz, ale jak widzę lepiej byłoby kupić droższy, bo ten nie spełnia oczekiwań.

Mogę się pogodzić z zapachem (nie jest aż taki zły i nie zostaje na długo na włosach) czy nie za zdrowym składem (i tak nie stosuję nabłyszczacza przecież codziennie), ale on niestety ma też inne wady.

Po pierwsze bardzo słabo nabłyszcza. Wtedy zwykle chcesz prysnąć jeszcze raz czy dwa na włosy, ale z powodu atomizera włosy robią się mokre (więc jeśli np. prostowałaś czy kręciłas je wcześniej, to efekt zostaje zniszczony). W dodatku gdy nabłyszczacz już wyschnie, to w miejscach, gdzie było go ciut więcej włosy wyglądają na tłuste.

Kupiłam ten produkt chyba rok temu, ale jest na tyle niewdzięczny w stosowaniu, że nie zużyłam nawet połowy jeszcze.

Plusy:
+lekki efekt nabłyszczenia

Minusy:
-moczy włosy niszcząc stylizację, którą zrobiłaś (moim zdaniem powinien byc w aerozolu jak lakier do włosów, a nie w sprayu z atomizerem)
-za mało nabłyszcza
-nie utrwala fryzury
-łatwo niestety uzyskać efekt tłustych włosów
-atomizer sprawia, że bardzo ciężko spryskać równomiernie całe włosy, raczej robią się mokre placki, a inne miejsca są ledwo spryskane

Nie uważam, że ten produkt jest tragiczny, ale na pewno nikomu go nie polecę, bo uważam, że jest mało użyteczny. Nabłyszczacz, który mizernie nabłyszcza, to wszystko.

Mogło by być gorzej ?...

Nie rozumiem tego nabłyszczacza o ile wogóle on nim jest... Po pierwszym użyciu byłam rozczarowana i po kolejnych użyciach też jestem. Od razu po wysuszeniu włosów użyłam go tak jak zalecano odkległość ponad 15 cm, 2 max 3 aplikacje na całą głowę i co ? Od nasady włosy zrobiły się mokre (czy tam tłuste), a efekt nabłyszczania na koncówkach? ZEROWY ! Nic, kompletnie nic. Nie spodziewałam się, że będzie tak źle.

Plusy:
+ Zapach

Minusy:
- to że wogóle istnieje

Ilość zużytych opakowań: 1 pełna buteleczka (do wyrzucenia)

Lekki i pięknie nabłyszcza

Świetny kosmetyk. Ładnie nabłyszcza włosy, w taki zdorwy sposób, i co ważne nie obciąża ich i nie natłuszcza. W kosmetykach tego typu nie lubię tego, że działają na włosy obciążająco i tłuszczą je, w związku z czym po kilku godzinach mam klapniętą fryzurę i tłustą głowę i włosy przy głowie. A ten kosmetyk działa lekko. Jest bardzo fajny, bo włosy wyglądają zdrowo i nie klapią pod koniec dnia, poza tym nie ma się wrażenia obciążenia czymś włosów. Spray pryska delikatnie, tak odpowiednil, nie za szeroko i nie za mocno.
Bardzo fajna rzecz.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Pomaga okiełznać puszenie ale ma poważne wady

Kupiłam spray, ponieważ mam farbowane, suche i podniszczone włosy. Po myciu niestety łuska włosa się otwiera i pomimo zastosowania odżywki, moje włosy puszą się i wyglądają trochę jak wata.
To, co uderza podczas aplikacji to dosyć nieprzyjemny zapach. Wiem, że gusta są różne, ale mnie ten zapach lekko odstręcza. Przypomina spalone mleko.

Mimo przez pewien czas używałam go regularnie i widzę kilka zalet:
+ po pierwsze - kiedy spryskam rozdwojone końcówki - wyglądają dużo zdrowiej
+ po drugie - po przeczesaniu lekko spryskanych włosów, stają się one bardziej miękkie, delikatnie się błyszczą
+ po trzecie - jeśli nie przesadzi się z ilością, kosmetyk nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów - umiar jest tutaj wskazany i przy jego zachowaniu produkt daje bardzo dobre efekty

Minusem jest skład - niezbyt zdrowy dla włosów na dłuższą metę, ryzyko przedawkowania oraz wyżej wspomniany fatalny zapach!

Dodatkowy plus za filtr UV.

ok

Trudno jest mi ocenić produkt nie mając zbyt wielkiego porównanania, ale skoro ponownie kupiłam nabłyszczzacz joanna, to chyba oznacza, ze nie jest taki zły jak w poniższych recenzjach:) Nabłyszcza- spełnia swoją funkcję, więc chyba warto kupić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

BEZNADZIEJA

Będzie krótko:

-śmierdzi jak cholera
-przetłuszcza włosy, które po nawet niewielkiej aplikacji produktu nadają sie od razu do mycia.
- nie nabłyszcza, a powoduje, że włosy śmierdzą i wygladają na brudne.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne