Essence, All About Matt!, Oil Control Paper With Green Tea (Bibułki matujące)

Essence, All About Matt!, Oil Control Paper With Green Tea (Bibułki matujące)

Cena PLN 8.99

Essence All About Matt Oil Control Paper to bibułki matujące, które pomogą Ci usunąć nadmiar sebum, pozostawiając matowe wykończenie.

Bibułki matujące marki Essence doskonale pochłaniają nadmiar sebum oraz wilgoć, odświeżając skórę. Wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci utrzymać mat przez wiele godzin!

Z Essence All About Matt Oil Control Paper utrzymasz mat bez względu na to, gdzie będziesz. Bibułki matujące to brak zmartwień o niechciane błyszczenie się skóry.

Mały rozmiar niezwykle poręcznego opakowania pozwoli Ci zabrać bibułki, gdzie tylko zechcesz! Dzięki swoim małym gabarytom, zmieszczą się do torebki czy plecaka. Będą też idealne w podróży.

Bibułki matujące zostały wzbogacone o zieloną herbatę, która posiada korzystne dla skóry właściwości.

Zielona herbata posiada właściwości antyoksydacyjne. Ma działanie nawilżające. Ponadto łagodzi i koi podrażnienia. Zapobiega cieniom pod oczami.

Produkt wegański, odpowiedni dla wegan i wegetarian. Polecany jest w szczególności do skóry tłustej i mieszanej.

bibułki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Bibułki matujące

Są spoko dobrze zbierają sebum z twarzy na makijażu nie robiąc przy tym plam i nie zostawiając smug po ich przyłożeniu minusem na całą twarz starczają około 3 papierki niestety opakowanie jest słabej jakości i gdy wlozy się do kosmetyczki go około dwóch tygodniach jest całe zniszczone

Polecam!

Produkt ten kupuję od kilku lat. Zawsze mam go w torebce i tam grzecznie sobie czeka na moment ,gdy będzie niezbędny.

Moja strefa T co chwila się wyświeca mimo nałożenia dobrego pudru, dlatego też nie wyobrażam sobie nie mieć go pod ręką.

Produkt nie ściąga makijażu i bardzo dobrze radzi sobie ze ściąganiem nadmiaru sebum.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Najlepiej obmyślony sposób na wyciągnięcie bibułek z opakowania

Pod względem wyciągania bibułek z opakowania te biją na głowy każde inne. Są w przestępnej cenie, dostępne w drogerii. Posiadają ekstrakt z zielonej herbaty i pewnie dzięki temu ładnie pachną. Ładnie zbierają sebum ale znam lepsze. Opakowanie lekkie, można schować zawsze ze sobą, na podróż idealne.

• Design produktu: 5

Must have u mnie, szczególnie latem

Mam cerę mieszaną i moja strefa T szybko się wyświęca a wiadomo, nie chcę dokładać co 2 godziny pudru, bo to dobrze nie wygląda gdy dokłada go się x razy w ciągu dnia .

Te bibułki kupuję od kilku lat. Chyba nawet nie próbowałam żadnych innych.

Dobrze usuwają nadmiar sebum. Nie niszczą makijażu, no chyba że podklad jest z tych mało trwałych, to wtedy trochę może się zetrzeć.
Używam kilku w ciągu dnia i na pewno na lepsze to wychodzi mojej skórze niż ciągłe dopudrowywanie.

Nie mam porównania z innymi, więc nie wiem czy są lepsze, ale za tą cenę naprawdę spoko. Łatwo wyciągnąć je z opakowania. Jest ono małe, więc wszędzie można je schować.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 4

NIEODZOWNY DROBIAZG

Bibułki po raz pierwszy zakupiłam z końcem grudnia ubiegłego roku.

Jako posiadaczka cery mieszanej w kierunku tłustej na co dzień używam kosmetyków do makijażu zapewniających matowe wykończenie. Niestety efekt utrzymuje się w porywach do kilku godzin, z upływem których twarz - szczególnie w strefie T - zaczyna sprawiać mało estetyczne wrażenie i ciężko ratować się czymkolwiek tak, by nie zetrzeć przy okazji podkładu czy korektora.

Stąd też postanowiłam wypróbować zachwalane przez koleżanki bibułki Essence. Mam co do nich mieszane uczucia, ale (jak dotąd) w choćby zbliżonej cenie nie natrafiłam na produkt równie dobry...

ZALETY:
+ MAT BEZ ŚCIERANIA MAKIJAŻU:
są bardzo delikatne; wystarczy lekko docisnąć do skóry, by uzyskać pożądany skutek.

+ MIESZCZĄ SIĘ W KAŻDEJ TOREBCE:
poręczne i kompaktowe; wszędzie można je z sobą zabrać a gdy wybieramy się gdzieś bez torebki wystarczy element ubioru z kieszenią,

+ CENA:
niewygórowana nawet bez promocji.

WADY:
- EFEKT KRÓTKOTRWAŁY:
niestety po użyciu bibułki bardzo szybko trzeba sięgnąć po następną,

- DOSTĘPNOŚĆ:
poza Hebe nie rzuciły mi się w oczy.

REASUMUJĄC:
Polecam nie tylko ze względu na cerę z tendencją do błyszczenia.

Niezłe

Bibułki kupiłam przypadkowo, bo nie było innych - ale nie żałuję. Bardzo kompaktowe, do torebki w sam raz, 50 sztuk. wegańskie. Wygodnie się je wyciąga. Opakowanie przemyślane. Świetnie wchłaniają sebum, dobrze matują. Efekt na plus. Cena bardzo przyzwoita, kupię ponownie.

• Design produktu: 2

Przydają się każdego dnia

Bibułki matujące to mój codzienny niezbędnik. Moja cera szybko się wyświeca,a nie chcę nakłądać kolejnych warstw podkładu czy pudru. Te akurat są tanie i dobre. Znam oczywiście lepsze, ale za tę cenę nie ma co wymagać poziomu kosmetyków czy akcesoriów premium.
Bibułki są małe. Mimo wszystko jednak wydajne. Bardzo dobrze wchłaniają sebum. Nie ścierają zrobionego już makijażu. Mogłyby lepiej matować twarz. Kupuję je często. Zużyłam już mnóstwo opakowań.