Philips, Depilator Satinelle Soft Sensitive HP6508

Philips, Depilator Satinelle Soft Sensitive HP6508

Pojemność 1 szt

Doskonały zestaw startowy do depilacji. Podwójnie wygięty wałek masujący - minimalizuje ból podczas depilacji i łagodzi nieprzyjemne uczucie po depilacji. Nasadka do skóry wrażliwej - łagodna depilacja delikatnych obszarów ciała.
Optymalna wygoda użytkowania. Ergonomiczny uchwyt dla wygodnej obsługi. Dodatkowe ustawienie szybkości do wrażliwych obszarów ciała. Głowica depilująca z możliwością mycia.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Niska półka

Moim zdaniem jest to szajs, który podrażnia skórę i powoduje wrastanie włosków pod skórę. Nie umiałam go używać ze względu na podrażnienia na skórze, które mi tworzył. Calutki dzień chodziłam z czerwonymi jak kurczak nogami, dopiero następnego kropki zaczęły ustępować. Po miesiącu prób i błędów postanowiłam go wyrzucić. Cena zdecydowanie przekroczyła możliwości tego sprzętu.

moze byc

moze byc, jednak nie jest to to czego oczekiwalabym po depilatorze, strasznie warkocze, jest głośny, trzeba kilka razy przeciągnąć żeby dobrze wydepilowac,

Używam tego produktu od: styczen 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Przeciętny

Depilator jak dla mnie jest bardzo delikatny, ból odczuwam jedynie na początku, po kilku minutach się przyzwyczajam. Depiluję się nim nawet pod pachami. Na lato jest to bardzo wygodne.

Nie urywa, ale wyrywa włoski.

Bardzo hałasuje, to mój pierwszy depilator, więc nie wiem, czy inne też tak mają, ale od tego hałasu aż boli głowa.

Urządzenie wyrywa tylko długie włoski, nieco krótsze pozostawia, a także depiluje niedokładnie. Dlatego zabieg trzeba powtarzać przez jakiś czas co kilka dni zanim będzie się mieć spokój na dłuższy czas. Przez to, że mało co wyrywa depilacja trwa wyjątkowo długo.

Dołączone nakładki rzeczywiście zmniejszają ból, ale jeszcze bardziej wydłużają depilację, więc ich nie używam. Jedna zmniejsza obszar depilacji, druga nieco unosi urządzenie ponad skórę, więc krótsze włoski nie są wyrywane.

Używam go wyłącznie wtedy, gdy mi zależy na bardziej długotrwałym efekcie. Pożera tyle czasu, że na co dzień i tak wolę tradycyjną maszynkę.

Używam tego produktu od:9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dalej pierwsza