Sunshade Minerals, Pędzel Kabuki Long Handled

Sunshade Minerals, Pędzel Kabuki Long Handled

Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania podkładu mineralnego, pudru sypkiego lub prasowanego, bronzera oraz różu. Nadaje twarzy gładkie krycie bez smug. Pędzel wykonany z syntetycznego, mięciutkiego włosia, bardzo gęsty, idealnie wyprofilowany. Rączka pędzla wykonana z bambusa. Włosie pędzla zaokrąglone, co ułatwia równomierne rozprowadzenie kosmetyku na twarzy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest dobry ale nie idealny.

Używałam przez chwilę pędzla kabuki z Lily Lolo, ale nie kupiłam go ze względu na jego zawrotną cenę. Postanowiłam znaleźć tańszą wersję i ten pędzel dokładnie tym jest - tańszą wersją, o troszkę gorszej jakości.
Generalnie jest dobry, nie można się go czepiać. Czasem zgubi włosek, ale to drobiazg. Ma fajną długość rączki - tu dla niego duży plus, bo wolę dłuższą rączkę niż króciutkie, jak zazwyczaj są w pędzlach kabuki. Jest mięciutki (ale pędzel z LL był jeszcze bardziej miękki), dość dobrze rozprowadza podkład czy puder mineralny.
Myje się go w porządku, dość szybko schnie.
To taki solidny pędzel na 4+, nie taki, żeby się zakochać, ale spokojnie można go używać, jeśli ktoś nie chce szaleć i wydawać miliony monet na pędzle z górnej półki.

Świetny

Przede wszystkim dla mnie bardzo praktyczny trzonek :) Krótki dobrze się trzyma w ręce i zajmuje mało miejsca w transporcie, same plusy. Ładne wykonanie. Nic się nie ściera i nie odpryskuje farba. Włosie jest bardzo mięciutkie i idealne do nakładania pudrów sypkich. Bardzo go lubię :) A przede wszystkim jest w bardzo dobrej cenie.

Świetny

Kupiłam go w zestawie trzech pędzli (z flat topem i kabuki baby).
Skusiła mnie niska cena, dobre opinie i solidny wygląd. Nie zawiodłam się.
Pędzel jest świetny. Mój ulubiony, gdy chodzi o majikaż mineralny. Jest zbity, przez co przy myciu trzeba mu poświęcić trochę czasu, ale wysycha przez noc i nie wypadł mu żaden włos.
Włosie jest mięciutkie. Wad nie zauważyłam, mimo że używam go regularnie od wakacji.

Ilość zużytych opakowań: jeden

miękki i solidnie wykonany, ale to jeszcze nie to

Kupiłam go jako następcę pędzla z Sephory nr 45, niestety podkład mineralny wykonany przy jego użyciu wygląda dużo gorzej, niż ten sam podkład (Lily Lolo) aplikowany pędzlem Sephory. Pobiera dużo więcej pudru i gorzej kryje.

Ponieważ SM był bardzo tani i miał b.dobre opinie, kupiłam dwie sztuki, drugą do nakładania bronzera, bo dotychczasowy jest już mocno wysłużony. Tu wypadł dużo lepiej, ale i tak gorzej w porównaniu do starego pędzla Diora.

Sam pędzel zrobił na mnie dobre wrażenie, jest bardzo miękki, solidnie wykonany, nie wypadają mu włoski, po myciu wygląda jak nowy. Dam mu jeszcze szansę, ale efekt jaki nim uzyskuję, to niestety nie to czego oczekuję.

Za miękkość, wysoką jakość i niską cenę daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjny! Mój KWC

Kupiłam go na allegro w ciemno zachęcona wyglądem i ceną :) I był to strzał w dziesiątkę! Pędzelka używam od 2,5 roku i jestem nim zachwycona! Przeważnie służy mi do nakładania różu i sprawdza się rewelacyjnie :D

+ niska cena
+ bardzo dobrze się go myje
+ szybko schnie
+ nie odkształca się
+ nie wypada z niego włosie (odkąd go używam wypadł mu chyba tylko 1 włosek)
+ jest cudownie mięciutki więc bardzo przyjemnie się go używa
+ jest poręczny, wygodnie leży w dłoni
+ ładnie nabiera kosmetyk i rozprowadza go po twarzy
+ wg mnie bardzo ładny, estetyczny design, co jest może mniej istotną zaletą, ale mimo wszystko zaletą

Jak dla mnie jest po prostu doskonały, polecam :)

Świetny w dobrej cenie

Pędzle mają dla mnie same plusy:
+cena, ja kupiłam swoje 3 pędzelki w zestawie za ok 40zł(+przesyłka)
+są mięciutkie, przyjemne
+dobrze rozprowadza puder, mimo, że używam tradycyjnego w kamieniu, a nie minerałów
+mam wrażenie, że puder wystarcza mi na dłużej niż zwykle, używając tego pędzla (mam standardowe 9g manhatanna od grudnia, jest kwiecien,a ja zużyłam może połowę)
+nie traci włosia, a myty jest co 2 dzień lub codziennie
+szybko schną
+nie odkształcają się po pobycie w kosmetyczce w czasie podróży

Minusów nie zauważyłam.

Mam nadzieję, że będą służyły mi długie lata i nie będę musiała kupować nowych ;)

Cudowny

Używam tego pędzla do pudru.Pędzel w użyciu jest delikatny i mięciutki.Tworzy idealny makijaż.Chyba wszystko zostało napisane na jego temat,jest poprostu idealny,polecam!

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata

Zdecydowanie najlepszy- w rozsądnej cenie

Mam 3 pędzle z tej firmy,ten słuzy mi do różu,bardziej płaski na końcu,do pudru i nowość ostatnio kupiona do konturowania..Pędzle po zaznajomieniu się z Maesrto,Hakuro,Mac itd itd są dla mnie nr 1..Jak wyciągnę i pokazuję koleżance,z reguły jest pisk zachwytu po przyłozeniu do buzi:)ojej jaki fajny,jaki miękki,miły..:)Pędzle są rewelacyjne..I faktycznie mizianie nimi po licu:)jest fajnym doznaniem:)Spisuja sie na medal,są w dobrej cenie..Dla mnie KCW

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Super

Kupiłam w zestawie 3 pędzli na Allegro.

Pędzel sprawdza się naprawdę świetnie! Jest solidnie wykonany, włosie jest niesamowicie milutkie, dobrze zbite, dobrze nakłada puder, sprawdza się do prasowanego i sypkiego:)
Od teraz jestem zwolenniczką nakładania pudru właśnie pędzlem, daje lepszy efekt i puder dłużej się utrzymuje niż jakbym nakładała go gąbeczką.

Podczas mycia dobrze się zachowuje, szybko schnie. Myję go szamponem Babydream z Rossmanna;) Pędzel wygląda jak w dniu zakupu.

Jedynym minusem jest to, że od czasu do czasu wypada mu włosie i to po 3-4 za każdym razem. Chociaż ostatnio jakoś przestało, na szczęście.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

jest jedno ale

mój pędzel pochodzi z kompletu 3 pędzelków Sunshade Minerals. ogółem byłabym z niego zadowolona gdyby nie fak, że.. gubi włosie. i to nie tak, że wypadną 2 podczas prania, tylko caly czas namiętnie wypadają mu włosy. i to jego jeden (jednak poważny) minus. poza tym same plusy: dobrze nakłada bronzer i róż, nie robi smug. jest miękki, włosie jest średnio zbite, jednak nie ma tragedii. jest mały, poręczny, łatwo się pierze. za taką cenę uważam, że jest naprawdę dobrze. gdyby nie fakt, że gubi włosy, byłby moim ideałem.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

niestety mnie okrutnie drapie :(

Był to mój pierwszy pędzel - do nauki nakładania minerałów. Wydawał mi się być idealny do momentu, kiedy zaopatrzyłam się dodatkowo we Flat Top EDM. W porównaniu z EDM Sunshade niestety kłuje i drapie, choć wydaje się z pozoru być identyczny.

Plusy:
- trwały, prany codziennie zachowuje kształt
- nie wypadł żaden włosek

Minusy:
-drapie i kłuje - co niestety dyskwalifikujego, odkąd znalazłam pędzel który nie robi tego wcale
- teraz nakładam nim puder sypki - włosie dziwnie się rozkłada na boki - ucieka przed twarzą?

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

rewelacja

+ trwałość - używam pędzili praktycznie 2,5 roku, a włosie nie zmieniło kształtu, nie wypadło (no... może jakieś 2-3 włoski). mam wrażenie, że są niezniszczalne!
+ pędzel wykonany bardzo porządnie, dobrze leży w dłoni, \'metalowa skuwka\' ani się nie przebarwiła, ani nie przyrdzewiała, po kontakcie w wodą i pozostawianiu pędzli do wyschnięcia
+ łatwe w utrzymaniu czystości - osobiście myję szarym mydłem i pozostawiam do wyschnięcia
+ bardzo fajnie rozprowadza się nim róż/ bronzer
+ pędzle \'nie piją\' kosmetyku
+ cena (w porównaniu do EDM)

Używam tego produktu od: 2,5 roku