LancrOne, Flat Top Kabuki Brush F60 (Pędzel)

LancrOne, Flat Top Kabuki Brush F60 (Pędzel)

Pojemność 1 szt

F60 Flat Top Kabuki (Płaski kabuki) jest idealny do nakładania produktów w płynie, kremów i pudrów. Dzięki specjalnym włóknom wewnątrz włosia substancje te idealnie łączą się ze sobą na powierzchni skóry. Płaski kształt pędzla pozwala perfekcyjnie rozprowadzić kosmetyki.
Włókno Synthetic Lancrone HD – czyli wyjątkowej struktury syntetyczne włosie pozwalające osiągnąć efekt wyrazistego obrazu, to innowacja wprowadzona przez specjalistów w dziedzinie makijażu.

pojedyncze
pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
do podkładu, do pudru

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zbyt mocno zbity.

Jest za twardy, za gęste włosie przez co ciężko nim manewrować w jakikolwiek sposób. Do podkładu EL DW się nie nadaje, bo on za szybko zasycha.
Za:
-miły w dotyku
-niedrogi
Przeciw:
-za gęste włosie,
-sztywny, przez co nie rozkłada się miło na twarzy tylko tkwi w miejscu i trudno nim \'masować\' twarz.

Ilość zużytych opakowań: 1, używane nie za długo

porządny!

Do tej pory do nakładania podkładu używałam palców, więc nie mam dużego doświadczenia z pędzlami. Zawsze wydawało mi się,że tylko nakładanie palcami jest najszybsze i najdokładniejsze,a tu jednak wielka niespodzianka! Pędzel LancrOne dokładnie, bez smug rozprowadza podkład. Dzięki niemu wystarczy mała ilość podkladu,aby pokryć całą twarz. Przez to podkład staje się wydajniejszy,a pędzel szybko sie zwraca:) same używanie go to przyjemność. Myje go co kilka dni wieczorem,a rano jest suchy i nie zauważyłam,aby wypadały z niego włoski. Ma ładną i poręczną rączkę,. Pokrowiec dołączony do pędzla jest bardzo przydatny m. in. w podróży. Cena w porównaniu do jakości jest bardzo niska. Liczę,że będzie mi służył bardzo długo. Polecam, choć nie daje maksa, bo to pierwszy mój pędzel i będę próbować też innych.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Dokładny make up murowany;)

Mam go tydzień i jestem z niego bardzo zadowolona.
jestem z niego bardzo zadowolona.

:) Włosie jest gęste i nabrany na nie podkład dokładnie scala się ze strukturą skóry.
:) zdecydowanie bardziej precyzyjny niż klasyczny kabuki. Łatwo nim domalować trudno dostępne miejsca dla klasycznego kabuki (boki czoła, nos)
:) przez swój design wygląda na dość drogi nabytek
:) dobra cena

:( długo schnie

Najlepiej jest zanurzać pędzel w podkładzie i nakładać podkład od razu na twarz. Jeżeli będziemy strzepywać podkład, makijaż zajmie więcej czasu..
Nie wiem w jakim stanie pędzel będzie za pół roku, w każdym razie moja recenzja zostanie odpowiednio zmodyfikowana.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

dobry!

Kupując ten pędzel wahałam się między nim a Hakuro. Postawiłam na Lancrone i ogólnie nie jestem zawiedziona, ale :

Plusy
- Włosie nie wypada
-Ołosnka pomaga zachować kształt
-Dobrze rozprowadza podkład
- Bardzo zbity

Minusy
- Lubi robić smugi ;/ nawet gdy nie jest myty przez jeden czy dwa dni
- Wchłania dużo podkładu
- Ciężko jest go domyć w samym środku bo jest bardzo zbity
-Czasem mam uczucie twardości pędzla jeśli nie myję go przez kilka dni, wtedy aplikacja do najprzyjemniejszych nie należy

Ogólnie nie jest to KWC ale na początek z pędzlami do podkładu całkiem ok!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

polecam!!!

Kupiłam za około 30zł i jak na razie nie żałuję!

Zalety:
:) szybko schnie
:) codziennie go piorę i jeszcze nie stracił ani jednego włoska
:) nie deformuje się (dołączona jest jeszcze osłonka-bardzo praktyczne)
:) łatwość wykonania makijażu
:) na twarzy nie widać "sladów" pędzla (widziałam ślady po typowym pędzlu do podkładu)
:) krócej nakłada się podkład niż palcami
:) świetnie współgra z moimi płynnymi fluidami
:) łatwo nałożyć cienką warstwę podkładu, równomiernie i bez smug
:) pozwala uzyskać naturalny efekt
:) milutki, absolutnie nie drapie ani nie powoduje podrażnień
:) zbity
:) mimo swoich rozmiarów świetnie manewruje się nim przy nosie
:) bardzo wygodna, dość krótka rączka
:) relatywnie niska cena

Wady:
:( wchłania troszkę podkład
:( wg mnie jest ciężki
:( dostępność

Naprawdę polecam! Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę.

Bardzo ok.

Pędzel jest bardzo przydatny w nakladaniu podkładu i praktycznie nie ma wad...

Ale najpierw plusy:
- bardzo delikatnie rozprowadza podkład
- bardzo milutki
- nie za miękki
- jakość - estetycznie wykonany, ani jeden włosek mi nie wypadł
- dobrze się myje
- cena

Wady:
- niestety tylko jedna i to niewielka - troszkę wchłania podkład- tzn. robi to bardziej niż mój ulubiony z Maestro... dlatego też nie jest moim no. 1

Zdecydowanie polecam (jako drugi po Maestro nr 140)!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Doskonały zakup

Pędzel kupiłam na allegro za ok.30zł. Chciałam przetestować jakiś pędzel do podkładu typu Flat Top i muszę powiedzieć że sprawdza się u mnie najlepiej z dotychczas stosowanych metod aplikacji podkładu - pędzel płaski, gąbeczki, palce.

Włosie pędzla jest bardzo miłe w dotyku, czasami mam ochotę po prostu miziać nim się po twarzy :) , a co najważniejsze, nie wypada - ani przy użytkowaniu, ani przy/po myciu.

Myję go jakieś 2 razy w tygodniu - zostawiam na noc na ręczniku (w pionowej pozycji, tak aby cała woda z niego spłynęła) i rano jest zupełnie suchy i nawet nie śmierdzi, jak to się zdarza niektórym pędzlom.

Zachowuje swój kształt, w czym wspiera go dołączony plastikowy \\\'pokrowiec\\\', który również chroni pędzel przed kurzem - praktycznie.

Aplikacja podkładu jest z nim szybka i sprawna, a przy tym delikatna - moje policzki nie robią się całe czerwone (a ręce brudne) jak w przypadku nakładania palcami. Pędzel nie absorbuje nadmiernej ilości podkładu - jest tak samo wydajny. Podkład jest rozprowadzony równomiernie, efekt naturalny, bez smug, jak w przypadku pędzli płaskich.

Pędzel ideał, zostanie ze mną na długi czas, zdecydowanie polecam - zwłaszcza przy tej niewysokiej, jak na tak dobry pędzel, cenie.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy w użyciu (oby na długi czas)

Nowa jakosc makijażu

Nigdy wczesniej nie używałam pędzli. Zawsze do aplikacji służyły mi palce. Trochę naoglądałam się ładnych dziewcząt na You Tubie, które nakładały podkład flat topem i miały skórę idealną. Postanowiłam nabyc...
Że nie miałam pojęcia jaki pędzel wybrac, slepy wybor padł na zestaw pędzli Lancrone (F58, F54 i F60) kupionych na Allegro.

Pędzel ma niebywale miękkie włosie. Przyjemne w dotyku, delikatna, ale nie wygina się w każdą ztronę, ładnie trzyma kształt.
Myję pędzel co 2 dzień płynem do naczyń - nie farbuje, nie gubi włosów.
Aplikacja jest prosta i przyjemna. Faktycznie trwa krócej niż palcyma i jest dokładniejszza. Nie robi smóg.

Pędzel bardzo szybko schnie, umyty wieczór - rano już jest na 97% suchy.
Nałożony podklad wygląda idealnie, naturalnie. Pędzel ma wygodną rączkę.

Nie mam porównania do innych firm, ale nie chce próbować, bo ten pędzel satysfakcjonuje mnie w 100%.
Jesli się "zużyje" kupie ten sam, sprawdzony.

Używam tego produktu od: 3 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

cudeńko!!!

pędzel idealny do aplikowania płynnych i kremowych podkładów! używam go głównie z revlon colorstay i vichy dermablend i muszę przyznać, że wspaniale z nimi współpracuje :)

* nie \\\'pije\\\' podkładu, dzięki czemu zużywam go o wiele mniej niż kiedyś. równomiernie rozprowadza kosmetyk i nie pozostawia smug. stemplując nim twarz można uzyskać efekt lekkości typu \\\'air brush\\\', a do tego zapewnia lepsze krycie bez efektu maski.

* łatwo go wyczyścić, szybko schnie, nie deformuje się i nie gubi włosków. mój od kilku tygodni stracił tylko jeden.wykonanie jest naprawdę solidne, włosie nie traci swoich właściwości i jest tak miłe w dotyku jak w dniu zakupu.

* stosunek ceny do jakości bardzo dobry. pędzel nie jest drogi, a widać że może posłużyć przez lata. polecam gorąco! :)

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Świetny pędzel

Potrzebowałam pędzla do nakładania podkładu bo palce już nie wystarczały. Padło na ten i jestem bardzo zadowolona z niego.
Szybko i sprawnie nakładam nim podkład, równomiernie rozprowadza kosmetyk, nie ma mowy o smugach czy plamach. Nie odkształca się, nie wypadają z niego włoski, łatwo się go pierze, dość szybko schnie. Co więcej włosie nie jest "ufarbowane" podkładem. Po nałożeniu podkładu tym pędzlem mam na buzi zapewniony efekt Photoshopa :)
Polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1 i ten sam pędzel

POLECAM!

Używam go od 3 miesięcy i sprawuje się znakomicie. Myję go regularnie i żadne włoski nie wypadają. Idealnie sprawuje się do gęstych podkładów (MF Performance) jak i rzadkich (Vichy Normaderm). Ma eleganckie wykończenie i do tego wszystkiego jest naprawdę tani w porównaniu z Maestro, Hakuro, czy M.A.C. Jak na razie mnie nie zawiódł i mam nadzieje że tak zostanie:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Nic tylko polecać!

Uwielbiam ten pędzel! Stosuję go do nakładania tradycyjnego podkładu, rozprowadza go idealnie (a używam na ogół dość gęstego Medium Coverage Mary Kay lub dla odmiany bardziej lejącego Revlon Colorstay). Jest zwarty, ale i mięciutki, włosie nie wypada ani nie odkształca się. Szybko schnie (no, może nie aż tak szybko jak pędzle z naturalnego włosia) i dobrze się go myje szamponem dla dzieci. Rączka wygodnie leży w dłoni. Kupię ponownie jeśli zgubię bo na razie nic nie zapowiada żeby miał się rozpaść;) Z plamą z podkładu ze środka włosia radzę sobie z pomocą niewielkiej ilości oliwki z Rossmanna a potem normalnie go myję mydłem. Nic tylko polecać!
Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel