E.L.F. Eyes Lips Face, Studio, Blush Brush (Pędzel do różu)

E.L.F. Eyes Lips Face, Studio, Blush Brush (Pędzel do różu)

Pojemność 1 szt

Pędzel do różu wykonany z syntetycznego antybekteryjnego włosia, przystosowany do stosowania produktów zarówno na sucho jak i na mokro. Kształt włosia zapewnia łatwy i profesjonalny makijaż.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
do różu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Spodziewałam się więcej.

Jestem trochę zawiedziona, bo nastawiałam się na o wiele więcej po przeczytaniu recenzji. Pędzel nie jest zły, jest przeciętny. Wykonanie czarne, eleganckie, minimalistyczne, ale widać, że z tanich materiałów. Włosie miękkie, ale bez szału. Mam o wiele bardziej miękkie pędzle w swojej kolekcji w tej samej półce cenowej. Pędzel jest dość mały jak na pędzle do różu i wyprofilowany ku końcowi. Moim zdaniem jak na tego rodzaju pędzel jest zbyt mały i zbyt mocno wyprofilowany. Jest zbyt dokładny i precyzyjny przez co łatwo o zrobienie sobie plamy, a ja wolę policzki delikatnie muśnięte różem. Nie podoba mi się też aż tak mocne wyprofilowanie, bo przez to mam wrażenie, że cery dotyka tylko końcówka i ciężko mi nim manewrować i rozprowadzać produkt. Na pewno do różu da się go używać, ale a wolę ułatwiać sobie życie. Jednak to co jest wadą w przypadku różu, jest zaletą w przypadku bronzera. Świetnie się sprawdza przy konturowaniu, bo pozwala na dokładne rozprowadzenie produktu tam gdzie chcę. Warto też wspomnieć, że bez problemu blenduje produkty i nie gubi włosków. Dobrze się myje, ale mam wrażenie, że szybko traci na miękkości, ale chyba zbyt krótko go mam na takie osądy.

dobry

Zamówiłam ten pędzel z internetu i jestem z niego bardzo zadowolona. Używam go już od 10 miesięcy i nadal jest w dobrym stanie. Włosie trochę się odkształciło , ale nie wpływa to na jakość pędzla bo nadal bardzo dobrze nakłada się nim bronzer lub róż. Idealnie leży w dłoni. Jest miękki dzięki czemu nie podrażnia skóry.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobry

Krótko i zwięźle - solidny i godny polecenia pędzel. Miękki, nie odkształca się, prosty w myciu i utrzymaniu, włosie cruelty-free, ładnie modeluje twarz. Dobry zarówno do różu, jak i bronzera. Dzięki małym wymiarom wejdzie do małej podróżnej kosmetyczki. Przy tym jest przystępny cenowo :)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

generalnie dobry.. :)

Kupiłam go ze względu na:
-cenę
-przeznaczenie (potrzebowałam pędzla do różu)
-pochlebna wypowiedź jednej z moich ulubionych blogerek :)

Pierwsze wrażenie bardzo dobre , całkiem miękkie włosie i ładny wygląd.

Pierwsze użycie i moje uczucia ostygły, nie wiem dlaczego, ale nie umiałam się ładnie nim pomalować. Miałam dwa róże i przy każdym z nich kolor wychodził nierówny, miałam na policzkach placki zamiast ładnej smugi koloru :)

Ale i tak najlepsze było pierwsze mycie: wszystko zmyło się bez problemu, ale jak go wysuszyłam zauważyłam, że metalowa końcówka się rusza, złapałam ją palcami, a ona odpadła. Wkurzyłam się nie na żarty, bo zawsze jestem ostrożna i nie zamoczyłam tego pędzla zbyt głęboko, na pewno!
A tu taki numer. Po prostu klej się wykruszył, chyba...

Rzuciłam go w kąt i stwierdziłam, że chyba nie jesteśmy sobie pisani.

Aż zdarzyło się dnia pewnego, że dopadło mnie pędzelkowe "emergency" :) złożyłam blasz brasza do kupy i wymalowałam sobie piękne rumieńce :)
Nie wiem co sie zmieniło, wiem na pewno tylko, że kosmetyk był inny, być może też moja wprawa w nakładaniu.

Obecnie, świadomie :) uznaję go za dobry pędzelek, ładnie dopasowuje się do policzkowych "jabłuszek", a to co w nim lubię najbardziej, to:

- rozmiar, dzięki któremu mogę używać mniejszych kosmetyków, np. mini różu w paletce od benefit, z większym pędzlem odpowiednia aplikacja nie jest najłatwiejsza
- używanie mniej napigmentowanych kosmetyków jest dzięki niemu szybsze, jak wyżej, z dużym puchatym pędzlem za dużo zabawy :)
- łatwo się go myje, nie wypadają włoski
- do tej pory nie starły się napisy, a to jest u mnie na +

Zapomnę mu ten incydent na początku i będziemy się kochać przez lata :P

Używam tego produktu od: roku na pewno
Ilość zużytych opakowań: posiadam jeden pędzel

Najlepszy

Pedzel jest bardzo dobrej jakości. Używam go codziennie od pół roku i zupełnie nic sie z nim nie dzieje - nie wypadł nawet jeden włosek. Idealnie nadaje sie do konturowania twarzy, kształt pędzla ułatwia nakładanie różu i bronzera. Dla mnie jest niezastąpiony :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Miękkie, milutkie cudo

Najlepszy pędzel do różu/ bronzera jaki spotkałam.

Plusy:

* Jest ścięty, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu twarzy.

* Pozwala pięknie wymodelować twarz.

* Jest miękki i milutki, używanie go to sama przyjemność.

* Nie jest drogi - na allegro kosztuje około 20 zł.

* Nie traci kształtu po praniu.

* Włosy z niego nie wypadają.

Minusów brak! :)

Używam tego produktu od: listopada 2012
Ilość zużytych opakowań: jeden mi wystarczy :)

Genialny do różu

Pędzelek idealnie nadaje się ro różu (używam go z różem prasowanym z inglota), dzięki temu, że jest uformowany tak jakby w szpic, na jego koniec nabieramy produkt a nestępnie pocierając o policzki jego bokami idealnie rozcieramy kosmetyk. Nie robi plan, jest bardzo miękki i nie odkształca się jak np pędzel z essence. Jestem zachwycona tym jak ładnie modeluje policzki.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Wszechstrony

Zamówiłam kilka pędzli tej firmy min ten , doskonale nadaje się do różu, bronzera , cieniowania , nie nabiera zbyt dużo dobrze się nim operuję , nakłada dokładnie tam gdzie chce , miękki nie podrażnia skóry , nie drogi
Polecam ogólnie pędzle tej marki

Używam tego produktu od: 1,5 mc

Serdecznie polecam - miękkuśny ;)

Uwielbiam pędzle z ELFA są wyjątkowo miękkie, miłe w dotyku, doskonale sprawdzają się w co dziennym makijażu, przystępna cena, nie wypadają z nich włoski, możliwość zamówienia ze strony ELFA do Polski, częste promocje ogłaszane dla lubiących ELFA na fb. Warto się skusić :)

Ilość zużytych opakowań: kilka różnych pędzli wykorzystuje co dzien :)

Super pedzel

To moj pierwszy pedzel do rozu, ktory nie jest skosnie sciety i poczatkowo obawialam sie, ze nie bedzie tak dobry jak moje pozostale pedzelki. A teraz uzywam tylko tego i wszystkie skosne poszly w odstawke. Pedzel ten ma idealna wielkosc by podkreslic policzki, nalozyc brazer czy puder konturujacy a takze nadaje sie do rozswietlacza. Dzieki temu, ze jest sciety ku gorze mozna dobrze dozowac produkt i nie narobimy sobie plam jak przy pedzelkach skosnych. Dobrze sie pierze, nie odksztalca i nie traci wlosow. Za taka cene marzenie.Używam tego produktu od: 5 miesiecy