Maybelline New York, Super Stay Vinyl Ink (Długotrwała szminka o winylowym wykończeniu)

Zobacz oferty

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt
Cena PLN 59.99

Odkryj zupełnie nowe, winylowe wykończenie ust ze szminką Super Stay Vinyl Ink od Maybelline New York! Ta płynna szminka zapewnia długotrwały połysk, niczym lakier do ust. Intensywny kolor utrzymuje się aż do 16h*, nie rozmazuje się i nie ściera. Formuła wzbogacona o aloes i witaminę E zapewnia komfort noszenia. To szminka, która zmienia reguły gry!

*Test konsumencki (samoocena).

• Długotrwały, winylowy połysk na ustach
• Intensywny kolor aż do 16h*
• Komfortowa formuła
• Odporna na rozmazywanie i ścieranie

Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Nałóż na usta za pomocą precyzyjnego aplikatora. Poczekaj aż szminka wyschnie i ciesz się długotrwałym kolorem z połyskiem!

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Polecam!

Ostatnio moja ulubiona szminka! Do zakupu zachęciły mnie liczne polecenia od znajomych oraz od osób pracujących w mediach społecznościowych. Niewiele się zastanawiając postanowiłam ją kupić. Znalazłam ją w jednej z najpopularniejszych drogeri stacjonarnych za niecałe 40 złotych, była wtedy na dużej promocji. Pierwszym moim wyborem był wariant kolorystyczny o numerze 35 Cheeky. Sprawdziła się u mnie tak dobrze, że w tym momencie mam prawie całą gamę kolorystyczną u siebie w szafce. Szminka ta jest zapakowana w naprawdę bardzo ładne opakowanie ,które wygląda drogo i jest bardzo estetyczne. Myślę, że przyciągnęło ono uwagę wielu osób. Produkt na ustach wygląda rewelacyjnie, nie robi efektu przesuszonych ust. Trzyma się przez długi czas i nie schodzi z ust nawet podczas jedzenia, czy picia. Uwielbiam tą szminkę i z pewnością będę ją polecała każdemu!

Długotrwała szminka

Maybelline New York Super Stay Vinyl Ink to długotrwała szminka, która obiecuje intensywny kolor i błyszczące, winylowe wykończenie. Stworzona z myślą o kobietach, które chcą połączyć trwałość z efektem mokrych ust, szminka ta ma zapewnić doskonały wygląd przez cały dzień.

Maybelline Super Stay Vinyl Ink zapewnia pełne krycie już przy pierwszej aplikacji. Szminka ma lekką, płynną konsystencję, która gładko się rozprowadza i szybko zastyga, pozostawiając na ustach intensywny kolor i błyszczące wykończenie. Produkt nie klei się, a jego trwałość pozwala na utrzymanie efektu przez cały dzień, nawet podczas jedzenia i picia.

• Wydajność: 4

Maybelline vinyl stay ink

Od kiedy ta pomadka stała się bardzo polecana na tiktoku/instagramie wiedziałam, że muszę ją kupić. Uwielbiam produkty od Maybelline więc jak zwykle się nie zawiodłam. Marka proponuje nam wiele wariantów kolorystycznych dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Formula jest bardzo trwała i ciężko jest ją zmyć. Niestety pomadka wysusza usta i po czasie traci kolor w opakowaniu :(

Kupiony w: Drogeria Hebe

Vinyl ink

Przetestowałam najpierw jedna sztukę i od razu się zakochałam. Kolor 100 charmed to mój faworyt. Juz 2 opakowanie mam. Poszerzylam swoją kolekcje o inne kolory i są to moje must have.
Kolor utrzymuje się na ustach bardzo długo ( przetestowane na weselach) oraz nie zostaje ślad na moich zębach ????
Szczerze polecam.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Kolor i Trwałość nie do Pokonania

SZMINKA NA MEDAL!!! Zdecydowanie każda wielbicielka długotrwałości i zdecydowanego mocnego koloru powinna ją mieć. Szminkę tą zakupiłam już dawno temu, ale teraz dopiero się do niej przekonałam, by zacząćz niej w końcu korzystać - zdecydowanie nie żałuję. Jest moim number 1 jako codzienne uzupełnienie mojego makijażu w szczególności do pracy. Ta długotrwałość jest niezawodna a co najwazniejsze nie ściera się i nie rozmazuję!!! Dodam też że pokochałam połysk jaki daje ... a przy okazji zaciekawił mnie fakt że formuła zawiera aloes i witaminę E, i dzięki temu mogę powiedzieć że naprawdę odczuwam te składniki ponieważ moje usta jak nigdy dotąd są tak nawilżone jak nigdy dotąd... Szminka na Medal - POLECAM!

Wizażanki najczęściej polecają:

Cudowna

Niedawno wypróbowałam Maybelline New York, Super Stay Vinyl Ink i jestem pod wrażeniem jej efektów. Szminka zapewnia długotrwały efekt i piękne, winylowe wykończenie, które sprawia, że moje usta wyglądają pełniejsze i bardziej wyraziste. Aplikacja jest bardzo łatwa, a kolor równomiernie się rozprowadza, utrzymując się przez wiele godzin bez konieczności poprawek. Co prawda, szminka jest trochę droga, ale uważam, że jest warta swojej ceny ze względu na jakość i trwałość. Dodatkowo, nawet po wielu godzinach noszenia usta wyglądają świetnie, choć warto zadbać o dodatkowe nawilżenie. Ogólnie, jestem bardzo zadowolona z tej szminki i polecam ją każdemu, kto szuka intensywnego, długotrwałego koloru i eleganckiego wykończenia.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Super pomadki

Bardzo fajne pomadki w wieeeeelu kolorach do wyboru, na jednym się nie poprzestanie :) najbardziej urzekł mnie odcień 155 upbeat- piękny delikatny róż, w sam raz dla mnie, nie transferuje się na zęby oraz nie schodzi przy jedzeniu i piciu, trzyma się bardzo długo na ustach

NAJLEPSZA

To zdecydowanie świetny wybór. Produkt jest niezwykle trwały, nie wysusza i dobrze wygląda na ustach. Jedzenie nie stanowi problemu dla tej pomadki. Kolorystyka jest dość bogata i uniwersalna. Mój ulubiony kolor to “cheeky”. Jedynym minusem może być cena - bez promocji to około 70 zł. Polecam czekać na promocję, bo zdecydowanie warto.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Opakowanie: 5

Nie wiem co o tym myśleć????????‍♀️

Jej zapach okazał się być bardzo przyjemny i na tyle delikatny, że nie przeszkadzał podczas aplikacji. Opakowanie produktu zasługuje na plus – jest estetyczne i eleganckie. Trwałość koloru była w porządku, choć nie rewelacyjna. Pomadka utrzymywała się na ustach przez kilka godzin, ale nie przetrwała posiłku czy napojów, wymagając częstych poprawek.
Niestety, produkt ma też wady. Pomadka prezentowała się pięknie na ustach, nadając im soczysty połysk, jednak efekt ten nie trwał długo. Dosyć szybko się zjadała i była mało wydajna – skończyła się szybciej, niż oczekiwałam. Dodatkowo, formuła miała tendencję do rozwarstwiania się, mimo potrząsania opakowaniem przed użyciem.
Podsumowując, ma swoje zalety, takie jak przyjemny zapach, estetyczne opakowanie i ładny efekt na ustach. Jednak trwałość, wydajność i rozwarstwianie sprawiają, że nie jestem do końca przekonana, czy sięgnę po nią ponownie. Produkt oceniam jako średni – ma swoje momenty, ale pozostawia pewien niedosyt.

• Trwałość: 4

UWIELBIAM

Jedna z moich ulubionek szminek!
Szminka zamknieta jest w małym prostokatnym pudełeczku z wygodnym aplikatorem. Apliaktor jest miekii i w idealnej wielkości, leciutko zagięty- co umożliwia precyzyjne nałożenie produktu na usta.
Szminka nie skleja, nie lepi ust. Piekni je nabłyszcza nadając cudowny kolor.
Jest mega wydajna i poręczna.
Jest wiele kolorów do wyboru więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Produkt jest dość trwały, raczej bezzapachowy.
Czesto można ją dorwać w promocyjnej cenie !

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3

Bluszczyk

Byłam specyficznie nastawiona do tego pomysłu. Z ciekawości kupiłam pomadki. Myślę że wyglądają bardzo ładnie na ustach jednak reklamowali go jako niezmywalny błyszczyk a tak nie jest. Połysk ściera się po pierwszym jedzeniu i zostaje nam zwykły mat na ustach. Można oczywiście dołożyć ale nie ma już tak pięknego efektu jak na początku.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 3

O ja głupia...

Padło i na mnie. Dałam się skusić, ponieważ internet przedstawiał ten produkt jako pozbawiony wad. Szminkę upolowałam na promocji w znanej sieci drogerii na literę R.

Zakupiłam odcień 30, który na ustach okazał się baaardzo ciemny, wręcz burgundowy/czerwono-brązowo-czarny. Abstrahując od nie do końca trafionego koloru, czuję się kompletnie oszukana przez producenta. Zależało mi na nietransferowaniu produktu, ponieważ zawsze irytowało mnie obserwowanie swojej szminki na kanapce, widelcu czy szklance. Szminka faktycznie nie odbija się na dłoni czy palcach, natomiast na chusteczce można odbijać ją pięć razy i za każdym razem zostawia ogromny ślad. Ślady na szklance zostawiam bez komentarza. Już moja ukochana klasyczna szminka zostawia mniejszy ślad, ale przynajmniej bez problemu można wytrzeć ją z naczynia. Po napiciu się z kubka, nie dość, że wszystko jest brudne, to jeszcze cały czas czujemy obrzydliwy posmak szminki. Oczywiście produkt rozmazuje się wokół ust, więc wyglądamy, jakbyśmy całymi garściami najadły się jagód. O jakichkolwiek buziakach można pewnie zapomnieć. Ja akurat nie mam z kim, ale patrząc na to co się dzieje z produktem, skończyłabym pewnie z całą twarzą w szmince. Wytrzymałam z produktem na ustach trzy godziny i miałam go serdecznie dość. Poczułam ogromna ulgę, gdy w końcu go zmyłam. Użyłam produktu dwufazowego, ale spokojnie zszedłby ze zwykłym płynem lub wodą.

Opakowanie mi akurat przypadło do gustu, natomiast mam obiekcje do naklejek, które zostawiają okrutny klej. Musiałam pół godziny szorować opakowanie, a i tak nie wszystko zeszło i miejscami wciąż się klei.