Himalaya Herbals, Youthful Radiance Edelweiss & Pomegranate Sheet Mask (Odmładzająca maska do twarzy na tkaninie z szarotką górską i granatem)

Maska na tkaninie wykonanej w 100% z bawełny, Himalaya Edelweiss & Pomegranate zawiera w składzie wyciąg z szarotki górskiej oraz granat. Jest wyjątkowo miękka oraz przylega do twarzy jak druga skóra.

Stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt jak tygodniowa kuracja serum nawilżającym do twarzy.
Wzbogacona naturalnym kwasem hialuronowym
Widoczna redukcja drobnych linii i zmarszczek dzięki mieszance składników przeciwstarzeniowych
100% bawełna

nawilżające, przeciwzmarszczkowe
w saszetce

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Mocno nasączona

Maska dość duża, dobrze pokryła całą twarz, otwory dobrze dopasowane i wycięte. Sporo płynu nawilżającego w opakowaniu.
Po zastosowaniu moja skóra była super nawilżona, jędrna i gładka.
Maska idealna do zastosowania np w porannej pielęgnacji w dniu z ważnym wydarzeniem, kiedy chcemy ładnie wyglądać
Przyjemny zapach zachęca do użycia i ponownego zastosowania.
Płynem, który został w opakowaniu wysmarowałam szyję i dekolt oraz dłonie.
Po odczekaniu 15-20 minut zdjętą z twarzy maską posmarowałam uda :) Zawsze tak robię z tego typu maskami

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Przyjemna maska w płachcie

Muszę przyznać, że bardzo lubię stosować maseczki na twarz. Moja cera uwielbia je za dobroczynne składniki, które dostarczają jej. Dzisiaj chcę wam przedstawić kolejny produkt Himalaya. Jest to Odmładzająca Maska na tkaninie do twarzy.

Maska zawiera w składzie wyciąg z szarotki górskiej oraz granatu, które charakteryzują się silnymi właściwościami odmładzającymi i antyoksydacyjnymi. Zawartość naturalnego kwasu hialuronowego dodatkowo zadba o doskonałe nawilżenie skóry twarzy.

Moja cera pokochała Odmładzającą Maskę na tkaninie do twarzy od już od pierwszego użycia

Super nawilża

Maseczka na tkaninie, do twarzy Himalaya z wyciągiem z szarotki górskiej i granatem jest bardzo mocno nasączona płynem. Po wyciągnięciu płachty, w opakowaniu zostało jeszcze dużo płynu, który później również użyłam.

Maseczka bardzo dobrze nawilża skórę. Czułam, że moja twarz stała się przyjemnie napięta - ujędrniona.
Produkt dobrze przylega do twarzy, nie zsuwa się.
Zapach ma delikatny, przyjemny, pachnie owocem granatu.