Dermaglin, Maseczka #Oczyszczenie #Antipollution `Zielona glinka kambryjska + węgiel aktywny`

Maseczka oczyszczająco-regenerująca do skóry poszarzałej, zmęczonej, wymagającej regeneracji. Niezwykłe połączenie właściwości detoksykacyjnych #Zielonej glinki kambryjskiej i #Węgla aktywnego. Dokładnie oczyszcza skórę usuwając sebum, martwe komórki naskórka, nieczystości zatykające pory.

<50ml
klasyczne
Cera
mieszana
regenerujące
w saszetce
krem

To moje odkrycie

Ta maseczka jest świetna zresztą jak inne produkty firmy Dermaglin. Doskonale oczyszcza. Jest idealna do mojej zmęczonej makijażem skóry. Opakowanie 20 g starcza spokojnie na 2 razy. Ja używam w połączeniu z mydłem tej marki, które kupuję za grosze i w końcu ciesze się idealnie gładką, miękką i zadbaną skórą. Cera się nie świeci, jest zmatowiona dokładnie oczyszczona z sebum. Pory oczyszczone. Odkąd trafiłam na nią pierwszy raz stale do niej wracam. Przy regularnym stosowaniu daje jeszcze lepsze efekty.

Super

Maseczka super oczyszcza . Dobrze się ja nakłada ,dość ciężko schodzi ale warto ją używać . Super maseczka oczyszcza,wygładza i nadaje blasku . Fajne jest to że opakowanie wystarcza spokojnie na dwa użycia więc maseczka jest dość wydajna . Mi osobiście ona pasuje .

#antipollution

Maseczka #antipollution to jedna z moich ulubionych masek. Ma cudowny skład, bardzo podobają mi się opakowania tej serii. Używam jej na oczyszczenie skóry z nadmiaru sebum, na zapchane pory i kiedy mam drobne niespodzianki na skórze.

Oczyszczenie

Maseczka sprawdza się idealnie po ciężkim dniu ponieważ działa regenerująco, nawilżająco i oczyszczająco. Maseczka dotyka pory, niweluje zaskórniki. Skóra po maseczce jest nawilżona.

Antipollution

Maseczka antipollution ratuje stan mojej skóry po ciężkim makijażu i kiedy jest szara i zmęczona. Oczyszcza, rozjaśnia i wygładza. Węgiel aktywny zmniejsza również zmiany trądzikowe.

Świetna jak wszystkie maseczki firmy Dermaglin

Nie jest to moja pierwsza glinkowa maseczka firmy Dermaglin, używając inne wiedziałam już czego się spodziewać.
Moja cera wrażliwa, skłonna do zapychania porów, niedoskonałości i zaskornikow. Oczyszczanie jej to podstawa mojej pielęgnacji.
Opakowanie to saszetka z opisem składu i działania.
Glinka ma idealną kremową konsystencję, gotowa do użycia, więc omija nas etap babrania z rozrabianiem przed nałożeniem. Kolor zielony , zapach typowy dla glinki. Przy zasychaniu zmienia się na jasnozielony. Należy pamiętać aby nie dopuścić do jej zaschnięcia na twarzy na kamień, bo przyniesie więcej szkody niż pożytku.
Ja psikam ją hydrolatem by była stałe wilgotna. Można też zwykłą wodą w butelce z atomizerem. Najlepsze są te po hydrolatach, więc ja nie wyrzucam tylko przydają mi się do glinkowych maseczek właśnie:)

Aplikacja jest mega przyjemna i łatwa, ot nakładamy na twarz i czekamy. Nic nie spływa.

Skóra po maseczce jest dobrze oczyszczona , zmatowiona, pory są mniej widoczne. Buzia jest aksamitnie gładka. Miekka w dotyku .Maseczka nie powoduje żadnego podrażnienia. Ten typ glinki stanowi uzupełnienie codziennej pielegnacji cery problematycznej.

Zmywanie nie sprawia żadnych problemów, szczególnie gdy zmywamy ręcznikiem do twarzy.

Gorąco polecam, dobra maseczka z naturalnym składem. Opakowanie starcza mi na 3 użycia.

Świetny kosmetyk do domowej pielęgnacji ❤

Oczyszczanie

Maseczka idealnie nadaje się do domowego spa. Mocno oczyszcza skórę, nadaje jej prawidłowego kolorytu. Po pierwszym użyciu skóra jest oczyszczona i odświeżona.

super!

Potrzebowałam czegoś do głębokiego oczyszczenia cery. Do zrobienia prawie kompletnego detoksu od zanieczyszczeń znajdujących się na zewnątrz. Poniekąd sama nazwa maseczki to wskazuje.
Jestem pod dużym wrażeniem połączenia zielonej glinki kambryjskiej z węglem aktywnym. Oraz też samego składu maseczki. Po pierwszym użyciu już zauważyłam jak moja cera jest dogłębnie oczyszczona i odświeżona. Pory zostały odetkane i zmniejszona jest ilość wydzielanego sebum. Skóra po zastosowaniu kosmetyku jest przyjemna, gładka i miękka w dotyku. Nie zauważyłam aby pojawiły się jakieś niedoskonałości czy uczulenia lub podrażnienia. Spokojnie można jej użyć na dwa razy, bo opakowanie jest ogromne. Konsystencja jest w sam raz, przez co nam nic nie spływa podczas nakładania. Nie miałam żadnego problemu z jej zmyciem.
Z chęcią ponownie powrócę do tej maseczki Dermaglin.

Maska węglowa #oczyszczenie

Uwielbiam maski z węglem aktywnym ponieważ ma świetne działanie na praktycznie wszystko. Ta maska to super pomoc jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, odtykanie porów czy również poprawianiu wyglądu. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Must have..

Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego produktu. Maseczka tak neutralna, że używa jej i moja mama i mój chłopak i wszyscy ją uwielbiamy. Jest po prostu typową maseczką na relaksacyjne spa z koleżanką/mamą/chłopakiem/kimkolwiek. Kiedy wracasz po ciężkim dniu z pracy i masz wszystkiego dość, kiedy Twoja cera woła o pomoc, kiedy najadłaś się dużo fastfoodów przez weekend, zapiłaś to dużą ilością wina i rano otrzymałaś kilku niechcianych przyjaciół na buzi! Polecam ją zawsze i wszędzie!

Dobra ale ciężko ją zmyć

Jestem fanką wszelkiego rodzaju maseczek do twarzy, musiałam zatem przetestować i tą.
Maseczka znajduję się w wygodnej saszetce, w opakowaniu znajduje się sporo produktu, starczyło mi na dwa użycia.
Zapach określiłabym jako naturalny dla glinki. Maska ma zielony kolor, po zaschnięciu przybiera jaśniejszy kolor. Najlepiej zmyć maseczkę zanim wyschnie na kamień, bo wtedy musiałam się sporo namęczyć przy zmywaniu jej.
Skóra po zmyciu maski jest gładka, oczyszczona i przyjemna w dotyku.
Cena jest niska, więc warto przetestować ją na własnej skórze.

Wykorzystała: kilka próbek

idealna

Dobrze oczyszcza skórę i ją ujędrnia. Wygodnie się ją nakłada i zmywa, więc sam proces aplikacji jest w miarę komfortowy. Skóra jest lekko pobudzona i gładka. Stosowałam ją 3 razy za każdym razem jestem bardzo zadowolona