Dermaglin, Maseczka #Oczyszczenie #Antipollution `Zielona glinka kambryjska + węgiel aktywny`

Maseczka oczyszczająco-regenerująca do skóry poszarzałej, zmęczonej, wymagającej regeneracji. Niezwykłe połączenie właściwości detoksykacyjnych #Zielonej glinki kambryjskiej i #Węgla aktywnego. Dokładnie oczyszcza skórę usuwając sebum, martwe komórki naskórka, nieczystości zatykające pory.

klasyczne
Cera
mieszana
regenerujące
w saszetce
krem
<50ml

Antipollution

Maska antipollution ma w sobie węgiel. Kolejna maska która dogłębnie oczyszcza, zmniejsza wydzielanie sebum i oczyszcza pory. Myślę że może być zamiennikiem peelingu.

Używa produktu od: próbka

Daje radę

W zasadzie jest to gotowiec maseczki, którą można by zrobić w domu, rozrabiając aktywny węgiel i glinkę z naparem z mięty pieprzowej i odrobiną olejku eterycznego z pomarańczy, a jako koneserowi podobnych samoróbek, troszkę brakuje mi w składzie jakiegoś oleju roślinnego chroniącego przed wysuszeniem.

Niemniej, skóra jest wygładzona, cena nie powala na kolana, naturalny skład. Solidnie, ale bez fajerwerków :)

Antipollution oczyszczająca

Maska oczyszczająca z węglem, ma genialne działanie na takie różowe/czerwone wypryski, kiedy trzeba je rozjaśnić. Tak samo na drobne blizny lub przebarwienia. Wyrównuje koloryt skóry, nadaje gładkości.

Cudowna maseczka

Maseczka jest naprawdę cudowna. Ma świetna konsystencje, dość łatwo się zmywa z twarzy, cera jest ukojona i odżywiona, mam wrażenie ze niedoskonałości są zmniejszone. Jedyny minus to fakt ze nie jest to maseczka typu peel off bo te moim zdaniem są łatwiejsze w ściąganiu. Poza tym maseczka bez wad.

Antipollution

Maska dobrze oczyszcza skórę, sprawia że jest gładsza, promienna, odtyka pory. Skóra wydaje się rozjaśniona. Mam wrażenie że zmniejsza zmiany skórne. Maska ma bardzo naturalny skład, w większości to Glinka.

Kocham..

..tą maseczkę za dogłębne odżywienie skóry! Używam ją kiedy na prawdę następuje na mojej skórze problem z niechcianymi kolegami. Regularność sprawia, że niechciani koledzy znikają dużo szybciej. W łagodny sposób nie pozostawiając żadnych zmian na skórze.

Maska z węglem

Maski z węglem aktywnym maja magiczne działanie na zanieczyszczona skóre. Ta maska to super pomoc jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, odtykanie porów. Rozjaśnia również przebarwienia pozostałe po zmianach skórnych. Delikatnie niweluje krostki. Super pomoc na ciężkie dni.

#Oczyszczenie #Antipollution

W dzisiejszych czasach gdy wszyscy zaczęli być vege i eko ta maseczka to strzał w dziesiątkę. Jej skład to 100% naturalne składniki, bez zbędnych konserwantów i dodatków. Świetnie sprawdzi się zarówno osobom borykającym się z trądzikiem, jak również osobom, które potrzebują jedynie wygładzenia i regeneracji. Jak dla mnie to numer 1 wśród maseczek, zdecydowanie to mój ulubiony produkt do pielęgnacji cery. Polecam serdecznie!

To moje odkrycie

Ta maseczka jest świetna zresztą jak inne produkty firmy Dermaglin. Doskonale oczyszcza. Jest idealna do mojej zmęczonej makijażem skóry. Opakowanie 20 g starcza spokojnie na 2 razy. Ja używam w połączeniu z mydłem tej marki, które kupuję za grosze i w końcu ciesze się idealnie gładką, miękką i zadbaną skórą. Cera się nie świeci, jest zmatowiona dokładnie oczyszczona z sebum. Pory oczyszczone. Odkąd trafiłam na nią pierwszy raz stale do niej wracam. Przy regularnym stosowaniu daje jeszcze lepsze efekty.

Super

Maseczka super oczyszcza . Dobrze się ja nakłada ,dość ciężko schodzi ale warto ją używać . Super maseczka oczyszcza,wygładza i nadaje blasku . Fajne jest to że opakowanie wystarcza spokojnie na dwa użycia więc maseczka jest dość wydajna . Mi osobiście ona pasuje .

#antipollution

Maseczka #antipollution to jedna z moich ulubionych masek. Ma cudowny skład, bardzo podobają mi się opakowania tej serii. Używam jej na oczyszczenie skóry z nadmiaru sebum, na zapchane pory i kiedy mam drobne niespodzianki na skórze.

Oczyszczenie

Maseczka sprawdza się idealnie po ciężkim dniu ponieważ działa regenerująco, nawilżająco i oczyszczająco. Maseczka dotyka pory, niweluje zaskórniki. Skóra po maseczce jest nawilżona.