Dermaglin, Maseczka #Oczyszczenie #Antipollution `Zielona glinka kambryjska + węgiel aktywny`

Maseczka oczyszczająco-regenerująca do skóry poszarzałej, zmęczonej, wymagającej regeneracji. Niezwykłe połączenie właściwości detoksykacyjnych #Zielonej glinki kambryjskiej i #Węgla aktywnego. Dokładnie oczyszcza skórę usuwając sebum, martwe komórki naskórka, nieczystości zatykające pory.

klasyczne
Cera
mieszana
regenerujące
w saszetce
krem
<50ml

Maska węglowa #oczyszczenie

Uwielbiam maski z węglem aktywnym ponieważ ma świetne działanie na praktycznie wszystko. Ta maska to super pomoc jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, odtykanie porów czy również poprawianiu wyglądu. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Must have..

Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego produktu. Maseczka tak neutralna, że używa jej i moja mama i mój chłopak i wszyscy ją uwielbiamy. Jest po prostu typową maseczką na relaksacyjne spa z koleżanką/mamą/chłopakiem/kimkolwiek. Kiedy wracasz po ciężkim dniu z pracy i masz wszystkiego dość, kiedy Twoja cera woła o pomoc, kiedy najadłaś się dużo fastfoodów przez weekend, zapiłaś to dużą ilością wina i rano otrzymałaś kilku niechcianych przyjaciół na buzi! Polecam ją zawsze i wszędzie!

Dobra ale ciężko ją zmyć

Jestem fanką wszelkiego rodzaju maseczek do twarzy, musiałam zatem przetestować i tą.
Maseczka znajduję się w wygodnej saszetce, w opakowaniu znajduje się sporo produktu, starczyło mi na dwa użycia.
Zapach określiłabym jako naturalny dla glinki. Maska ma zielony kolor, po zaschnięciu przybiera jaśniejszy kolor. Najlepiej zmyć maseczkę zanim wyschnie na kamień, bo wtedy musiałam się sporo namęczyć przy zmywaniu jej.
Skóra po zmyciu maski jest gładka, oczyszczona i przyjemna w dotyku.
Cena jest niska, więc warto przetestować ją na własnej skórze.

idealna

Dobrze oczyszcza skórę i ją ujędrnia. Wygodnie się ją nakłada i zmywa, więc sam proces aplikacji jest w miarę komfortowy. Skóra jest lekko pobudzona i gładka. Stosowałam ją 3 razy za każdym razem jestem bardzo zadowolona

Wykorzystała: kilka próbek

Maseczka dobrze oczyszcza, usuwa stary naskórek i wzmacnia skórę. Dzięki dobrze dobranym składnikom nie podrażnia skóry. Polecam wszystkim, którzy chcieliby wzmocnić swoją cerę oraz oczyścić.

Dla cery naczynkowej

Hit hit! Szukałam czegoś co wzmocni moja skórę. Mam cerę naczynkowa więc muszę uważać na to czego używam. Powiem wam że ta maska nie drażni mojej skóry a ponad to bardzo ja wzmacnia. Naturalna i świetna. Godna polecenia. Warto ją wypróbować.

pozytywnie !

Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniosła mi ta maska. Takiej właśnie rzeczy brakowało mi w moim pakiecie domowego spa. Maska świetnie oczyszcza skórę, wzmacnia ją i idealnie ujędrnia skórę. Wszystkie podrażnienia znikają, regeneruje buzie przecudnie. Zauważyłam także że skóra na buzi jest bardziej wzmocniona i mniej podatna na codzienne podrażnienia.

Maseczka #Oczyszczenie #Antipollution

Maseczka z zielonej glinki z dodatkiem węgla aktywnego to produktem godnym polecenia. W stu procentach naturalna, przez co nie uczula i nie podrażnia skóry. Bardzo łatwa w nałożeniu na skórę twarzy. Bardzo skutecznie leczy cerę zarówno trądzikową, wszelkie wypryski i niedoskonałości skóry, ale również oczyszcza skórę usuwając sebum, martwe komórki naskórka, Myślę, że warto ja mieć. Serdecznie polecam.

rewelacja dla mej cery

dziewczyny, bez owijania w bawełnę. Produkt jakich mało. Naturalne składniki które robią cuda naszej cerze. Świetnie radzi sobie z oczyszczeniem skóry po całym dniu, idealnie odżywia i nadaje blasku cerze. Moja cera po stosowaniu tej maski jest delikatnie naciągnięta, miła w dotyku i co ważne wygląda na zdrową i odżywioną. Polecam serdecznie Tobie, Twojej mamie, babci i siostrze :)

10/10

Idealna maseczka na regeneracje po ciężkim tygodniu pracy. Świetnie radzi sobie z szybką regeneracją skóry! Dobrze wzmacnia i pobudza do działania. Idealny detoks dla każdej skóry twarzy. Skóra od razu odżywiona, zdrowa i delikatna, zero śladu po zmęczeniu i złym traktowaniu twarzy przez cały tydzień. Polecam serdecznie na wieczorne spa w domu :)

#oczyszczenie

Według mnie ta glinka jest hitem jeśli chodzi o drogeryjne kosmetyki. Pasuje do każdego, jest bardzo narutalna. W składzie jest praktycznie sama czysta glinka. Super oczyszcza i bardzo można się zrelaksować używając jej.

# MASECZKA OCZYSZCZENIE ANTIPOLLITION

Idealna maseczka dla cery, która wymaga regeneracji. W skład maseczki oprócz zielonej glinki kambryjskiej wchodzi również węgiel aktywny, dzięki czemu maseczka ta posiada właściwości detoksykacyjne. W moim przypadku maseczka ta doskonale poradziła sobie z zatkanymi porami, a także usunęła martwe komórki naskórka. Maseczka łatwo dostępna, do nabycia zarówno w sklepie internetowym, jak również w drogeriach Hebe, Rossmann i Natura.