Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Pojemność 1,2 g

Zaletą najnowszej kredki do oczu SuperShock jest bez wątpienia jej żelowa formuła, która pomaga w wykonaniu idealnej kreski, będącej doskonałym akcentem podkreślającym każdy makijaż oka. Jej miękki wkład ułatwia jej rozprowadzenie wzdłuż linii rzęs, pozwalając na narysowanie kreski o grubości, jaka odpowiada nam najbardziej.

Klasyk Avonu

Używam jedynie czarnej wersji kolorystycznej, głównie na linie wodną. O ile inne kredki nie wytrzymują próby czasu na tym obszarze oka, tak super shock nie poddaje się dzielnie tkwiac na swoim miejscu ;) Intensywnie czarna jak smola,rozprowadza się jak maselko na bułce. Jej miękkość bywa jednocześnie kłopotliwa zwlaszcza przy temperowaniu z czym miewam problemy. Ostatnio wystrugalam prawie połowę kredki zanim osiągnęłam pożądany jej kształt, przez co jest mało wydajna. Potrzeba do niej porządnej, żelaznej temperowki po prostu :) Kosmetyk nie podrażnia moich oczu, ani nie powoduje ich lzawienia. Dobrze się rozciera i jest świetna do stworzenia tzw przydymionego oka. To jeden z tych kosmetyków który zawsze mam w swojej kosmetyczne mimo że niezbyt często decyduje się na black eyes.

Intensywne

Miałam i wciąż mam kilka kredek z tej linii i muszę powiedzieć że najbardziej upodobałam sobie czarny, a zaraz za nim śliwkowy odcień. Czarny uwielbiam z uwagi na naprawdę intensywny kolor, stosuję ją szczególnie na linię wodną oraz dolną powiekę i lekko rozcieram. Dzięki miękkiej, żelowej konsystencji tego produktu, nie mam problemu ani z jego założeniem ani roztarciem, kredka miękko sunie po powiece a kolor jest bardzo intensywny już po nałożeniu pierwszej warstwy kosmetyku. Ładnie nakłada się nawet na grubszą warstwę cieni i w dalszym ciągu jest dobrze widoczny i intensywny. Niestety z uwagi na swoją konsystencje zdarza się że wejdzie z załamania i zmarszczki i lekko się rozmaże lub odciśnie. Nie jest to produkt long-lasting. I to jest pierwszy minus. Drugi minus jest taki że z czasem kredka traci na intensywności i miękkości, jak również zdarzyło mi się że wyschła i wyschnięty, cieniutki grafit latał luzem w drewienku, i niestety do niczego już się nie nadawał, pomimo że kosmetyk nie był stary. Kredka byłaby dla mnie również dużo bardziej atrakcyjna gdyby była wykręcana, a nie wymagała strugania.

Najlepsza kredka do oczu

Idealna kredka dla mnie. Bardzo trwała co oznacza, że trzeba malować tak aby nie robić już poprawek. Cudowna konsystencja sprawia, że używanie jej to czysta przyjemność.

SuperShock

W porównaniu do moich ulubionych kredek wysuwanym te kredki są zaraz za nimi. Kredki są bardzo przyjemne w użyciu jednak zbyt szybko się kończą ;)
Kredki są bardzo mięciutkie i przyjemnie się uch używa jednak temperowanie bardzo szybko skraca jej życie :(

Super

Mam czarną i srebrną wersję. Obie cudowne, świetnie napigmentowane. Czerń głęboka, mocna, rzadko spotykana w tego typu kosmetykach. Sama formuła kredek jest mięciutka, jak sama nazwa mówi żelowa. Bardzo łatwo sunie po powiece. Mnie jest ciężko zrobić nimi typową jaskółkę, więc wyciągam ją po prostu skośnym pędzelkiem. Fajnie też użyć czarnej wersji do delikatnego optycznego zagęszczenia rzęs. Kredki są trwałe. Cena za sztukę (poniżej 20 PLN), jak na taką jakość wyborna. Fajnie, że wróciły do katalogu, bo mają wiele zwolenniczek, w tym mnie. Jedynymi minusami są moim zdaniem: mała wydajność i konieczność temperowania.

Fajna ;)

Dostalam ja w prezencie, sama kupuje juz od dawna Eyeliner Eveline, ale postanowiłam wypróbować. Maluje kreski na gornej powiece i tam sprawdza sie rewelacyjnie, na linii wodnej jeszcze nie probowalam i raczej nie bede bo w takim makijażu wygladam niekorzystnie:p Uzywalam jej akurat podczas upałów i mialam obawy czy nie bedzie sie rozmazywac, ale trzymala sie bardzo dobrze. Kolor jest intensywny co tez jest oczywiście na plus.

Kredka a +

Rewelacyjna kredka do idealnych kresek :)Nadaje się świetnie na linie wodną, ale i używałam jej jako eyelinera. Kredka się nie ściera, nie odbija na powiekach, nie rozmazuje się. Robienie nią kresek to sama przyjemność :) To struganie jest męczące ale można ją włożyć do zamrażalnika i twardsza nie będzie się łamać.

Opis Produktu:

Moja ulubiona czarna kredka. :) Najlepsza kredka jaką w życiu używałam.Kredka ma bardzo intensywny czarny kolor, który przy pociągnięciu kredki np na powiece nie pozostawia żadnych prześwitów. Od początku do końca intensywna czerń. Do tego kredka bardzo dobrze się utrzymuje.Bez problemu wytrzyma bez skazy całą noc:) 5/5

Świetna kredka

Kredka jest bardzo dobra. Piękna głęboka czerń, wystarczy jedno pociągnięcie na oku i jest piękna kreska. Formuła jest żelowa. Moim zdaniem trochę ciężko ją naostrzyć, bo wydaje się dosyć miękka. Więc za to odejmuję gwiazdkę. Kredka jest dosyć wydajna i trwała.

Trwała!

Generalnie kredka jest świetna ponieważ sunie po powiece,ładnie wygląda dodatkowo zastyga co nie powoduje rozmazania,ale mały minus dla mnie,że mogła być cieńsza.
Jeśli chcemy ją rozetrzeć to natychmiast ponieważ szybko zastyga i jest nie do ruszenia.
Dodatkowo znalazłam patent na tą kredkę,aby używać jako eyelinera wtłaczając cieniutki pędzelek w rysik co powodowało żelowy liner.
Polecam! cena ok 11 zł w promocji.

Bardo dobra kredka

Żelowa formuła pozwala na wygodną aplikację. Bardzo dobrze się rozciera, dzięki czemu możemy uzyskać piękny efekt na powiece. Jest miękka, ma mocną pigmentacje, nie łamie się. Kredka jest bardzo trwała.

Świetny produkt!

Kredka ma intensywny czarny kolor, jest kremowa, bardzo dobrze się rozciera. Świetnie sprawdza się na linii wodnej przy ciemniejszym makijażu. Alternatywą czarnej żelowej kredki z Avon jest miss sporty gel black designer 001 jest łatwiej dostępna.
Kredkę ogólnie polecam!