Lovely, Pastel Tropics, Automatic Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu o kremowej konsystencji)

Pojemność 1 szt

Długotrwała kredka do oczu o kremowej konsystencji przepięknie podkreśla oko. Idealnie sprawdzi się użyta samodzielnie jak też jako uzupełnienie cieni do powiek. W zestawie temperówka. Dostępna w 6 pastelowych kolorach.

Najlepsze! Mam wszystkie i Kocham!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją automatycznych kredek z linii Pastel Tropics wypuszczonej przez markę Lovely przy współpracy z Wolosewicz Magdą. Jak widać na zdjęciu kredki dostępne są w sześciu kolorach i tak się składa, ze mam je wszystkie. Uwielbiam je dawać na linię wodną oka, a najczęściej używam w tym celu pastelowego różu, bo dodaje oku mega świeżości. Nie wiem jak to się dzieje, że pomimo iż normalnie nie znoszę różu to w makijażu często po niego sięgam, oczywiście pod warunkiem, że jest to róż raczej stonowany i delikatny. Kredki są faktycznie zastygające i dosyć długotrwałe, jednakże siłą rzeczy na linii wodnej ich trwałość mocno spada. Polecam je każdemu bo są fantastyczne!

Opakowanie i produkt:
Produkt to kredka automatyczna, która wysuwa się po przekręceniu kolorowej końcówki. Co jest fajne kredki wyposażone są w niewielkie ostrzałki, ukryte na drugim jej końcu. Z pewnością jest to duży plus, szczególnie, że kredki te są wielozadaniowe ???? Dostępne są w 6 pięknych pastelowych kolorach, widocznych na zdjęciu. Kredki mają zastygającą formułę, więc należy z nimi pracować trochę szybciej.

Aplikacja i działanie:
Kolory tych kredek są dosyć stonowane i nałożone na linię wodną oka dodadzą świeżości każdemu makijażowi. Uwielbiam je ponieważ, są one wielozadaniowe. Idealnie sprawdzą się jako baza pod cienie, a jeśli ją zaostrzymy z łatwością wykonamy nią drobniejsze akcenty lub kreski. Użyta jako baza pod cienie, podbija delikatnie ich intensywność i utrwala nasz makijaż. Nie uczuliła mnie i nie podrażniła w jakikolwiek sposób, a najczęściej nakładam ją właśnie na linie wodną. Jak wspomniałam wcześniej kredki są dość długotrwałe, nawet na linii wodnej wytrzymują ok. pół dnia, a wiadomo że w tym miejscu trwałość produktów jest mocno ograniczona, ze względu na panujące tam warunki.

Dostępność i cena:
Dostępność wypada raczej słabo. Znajdziemy je oczywiście w Rossmannie i na stronie marki w cenie regularnej 15,49zł. Ja swoje dorwałam w Rossmannie na promocji, w której kosztowały 9zł. Jak widać opłaca się je dorwać na promocji. Chociaż i bez niej ich cena jest całkiem przystępna. Polecam je z całego serducha!

Genialna kredka

Kolekcja Pastel Tropics od razu przyciągnęła mój wzrok za sprawą pastelowych kolorów, których brakowało w mojej toaletce. Po wielu pozytywnych opiniach udało mi się dorwać (co nie było łatwe) kredkę w odcieniu 04, ale polowałam też na fioletową. Kredka ma przyjemną, kremową konsystencję i dobrą pigmentację. Bardzo często używam jej jako cienia na całą powiekę i wygląda świetnie. Odcień 04 to piękny, pastelowy, delikatnie liliowy kolor, który latem dodawał świeżości. Na linii wodnej kredka utrzymuje się bez problemu nawet do 10 godzin. Wypróbowałam ją także w formie eyelinera na górnej powiece i taki efekt również przypadł mi do gustu. Warto pamiętać, że jest to kredka zastygająca, więc trzeba z nią szybko pracować. W zestawie mamy też temperówkę w skuwce, która zawsze się przydaje. Z chęcią wypróbowałabym też inne odcienie.

ZALETY
Odcień
Trwałość
Pigmentacja
Wielofunkcyjna
Temperówka w skuwce
Design

WADY
Brak

Brzoskwiniowa kredka do oczu Lovely Pastel Tropics

Cudowna kremowa kredka, ktora kupilam z polecenia znajomej instagramerki
Piekny kolor który super ożywia spojrzenie i lekko powiększa oko
Praca z nią jest wygodnaplusem jest ze posiada temperowka.
Rewelacyjny kosmetyk

Absolutny hit

Te kredki to absolutny hit! Mają przepiękny pastelowy kolor, są dobrze napigmentowane, pięknie wyglądają na oku. Dodatkowo ich konsystencja sprawia, że łatwo się nimi maluje a po wyschnięciu zastygają i długo utrzymują się na oku.

Trwałość i precyzja zależy od koloru.

Iście wakacyjna seria kosmetyków kolorowych od marki Lovely bardzo szybko wzbudziła moje dość spore zainteresowania. Prezentuje się naprawdę pięknie i jest ciekawą możliwością dodania odrobiny niekrzykliwego koloru nawet do codziennego makijażu. W pierwszej kolejności zdecydowałam się na paletkę przepięknie pastelowych matów oraz na kredki do linii wodnej. Nie ukrywam, że była to dosyć spontaniczna decyzja i nie spodziewałam się, że aż tak popłynę z kolorem. O ile pastele to naprawdę moje ukochane barwy w ubraniach i dodatkach. tak w moim makijażu króluje brąz i beż. Mimo to postanowiłam nieco pokolorować mój make up, dodać im odrobiny koloru i dlatego zakupiłam pd razu aż trzy kredki z dostępnych propozycji.

Zdecydowałam się na kolor turkusowy 06, fioletowy 05 oraz jasnoróżowy 04. Kredka jest automatycznie wysuwana, to oznacza, że nie trzeba mieć do niej temperówki. Opakowanie jest głównie w odcieniu jasnego beżu z umieszczonym na nim logiem producenta, nazwą kosmetyku a także serii, z której pochodzi. Zakrętka oraz część, za pomocą której wysuwamy nasz produkt jest w kolorze odpowiadającym odcieniowi samej kredki. Warto dodać, że kosmetyk ten jest naprawdę przyjemny cenowo, na promocji, która z tego, co zauważyłam dosyć często występuje przy tym produkcie, można go dorwać za ok. 10 zł za sztukę.

Trzeba przyznać, że kredka jest naprawdę miękka. Konsystencje ma niczym masełko, nie ma opcji, aby mogła nas zranić przez to, że jest zbyt ostra. Mimo to ma szpiczastą końcówkę, która oczywiście z czasem stosowania zamienia się w bardziej zaokrągloną. Nie powiedziałabym, że jest to najbardziej precyzyjny kosmetyk na świecie, chodź nie jest też źle. Niestety nie zawsze odpowiednio przykleja się do linii wodnej, czasami robią się dziury, które potem nie chcą się załatać. Czasami wynika to z tego, że nasze oko jest wilgotne. Wtedy należy je przetrzeć i już jest w porządku, czasami jednak nie ma to żadnego wypływu i kredka dalej nie chce z nami współpracować. Najczęściej tego typu sytuacja występuje w przypadku najjaśniejszego odcienia, czyli kolorku 04. Nie będę ukrywać, że moim zdaniem jest to najgorsza propozycja z tych, które miałam okazję testować, chodź sam odcień podoba mi się najbardziej. Niestety jest to jednocześnie najmniej trwały kolorek. Już po dwóch, w porywach do trzech godzin mało co jest widoczne na linii oka, tak naprawdę kredka daje krótkotrwałe efekty. Najdłużej zachowuje się kolor fioletowy, niebieski jest w miarę po środku.

Moim zdaniem kosmetyki te wypadają dosyć średnio, wszystko zależy tak naprawdę od odcienia, na który się zdecydujemy. Bardzo podoba mi się efekt, jaki dają, ale smuci mnie fakt, że nie jest on długotrwały. Warto dodać, że produkty te raczej nie podrażniają, ja mam bardzo wrażliwe oczy z dużą skłonnością do zapalenia spojówek, jednak w tym wypadku czułam się bezpiecznie. Za taką cenę polecam, chodź nie wiem, czy jeszcze kiedyś je kupię.

Podoba mi się

Kredka jest mięciutka jest to przepiękny pastelowy kolor świetnie utrzymuje się na powiece nie ścierał mi się w ciągu dnia jakość do ceny jak najbardziej na tak.

Lovely, automatic eye pencil

Jakość jest bardzo różna w zależności od koloru kredki.
Mam różową i żółtą, o ile różowa jest świetna, trzyma się na linii wodnej, na powiece również utrzymuje się świetnie, o tyle żółta to koszmar, nie trzyma się wcale, wyciera i pęka.

Może to kwestia koloru, ale wiem jedno - nie zadowoliła mnie

Kredkę tę kupiłam krótko po tym, kiedy pojawiły się na półkach w szafach Lovely. Nie znam dziewczyny, która we współpracy z tą marką stworzyła ten produkt, ale nie o nią tu chodziło. Kosztowała (o ile nie kupiłam na promocji) kilkanaście złotych. Posiadam odcień 03.

Kredki do oczu są bardzo rzadko przeze mnie używane. Najczęściej nie przydają się w moim codziennym makijażu. Kreski robię raz na jakiś czas, a używam do tego na zmianę eyelinera w słoiczku i czarnego, bądź brązowego, cienia do powiek. Jednak postanowiłam kupić cielistą kredkę na linię wodną. Jako, że ta była nowością, która rzuciła mi się w oczy prawdopodobnie na Instagramie, to wzięłam. Odcień 03 wydawał się odpowiedni. Jest to pastelowa brzoskwinia lub pastelowy koral - jak kto woli. Na mojej skórze wypada dość neonowo i jasno. Po pomalowaniu linii wodnej dopiero zrozumiałam, że popełniłam błąd. Wygląda to naprawdę zbyt sztucznie, nawet w małej ilości. Zamiast optycznie powiększać oko, to wydaje mi się, że je zmniejsza. Może dziewczyny z jaśniejszą karnacją ode mnie, a zdecydowanie mniej żółto-oliwkową, a bardziej brzoskwiniową, będą zadowolone z tego koloru. Niestety u mnie daje on odwrotny efekt do zamierzonego. Przetestowałam ją też jako eyeliner, bo czemu nie, warto poeksperymentować :D. No i tak jak wspomniałam już wyżej - przy mojej skórze wypada bardzo jasno i neonowo, co spodobało się mojemu narzeczonemu. Stwierdził, że wyglądam dziewczęco i świeżo. Ja do jasnego eyelinera przyzwyczajona nie jestem, więc czułam się dziwnie, ale nie ukrywam, że ten komplement dał mi trochę do myślenia :D. Kto wie, może się przekonam. Ale ja, jako baba i recenzentka kosmetyków, musiałam dostrzec choć jeden mankament :D. Ta kredka lubi zbierać się w drobnych załamaniach powieki i blaknąć w ciągu dnia. Przez pierwszą godzinę niby wszystko wygląda dobrze, jednak wystarczy się przyjrzeć (i podnieść brwi lub naciągnąć skórę), żeby dostrzec pozbierany w mini załamaniach kolor, z którym niewiele da się zrobić. Po kilku godzinach kolor też blaknie, staje się mniej wyrazisty. No nie zadowoliła mnie ta kredka. Miała być na linię wodną, a wyszło, jak wyszło. Do tego te zbieranie się i blaknięcie... Ja już jej podziękuję.

Opakowanie ma nieco bardziej brzoskwiniowy odcień od kredki i zatyczki. Jest ono wykonane z twardego plastiku, dobrej jakości. Ostrzegam tylko, że zatyczka pęknie, jeśli zbyt mocno będziemy ją przyciskać, co u mnie miało miejsce :D. Kredkę wykręcamy ze środka specjalnym mechanizmem, który umieszczony jest na samym dole opakowania. I całe szczęście... To większa wygoda niż ciągłe ostrzenie.

Ps. Niestety nie pokażę Wam swatch'a na ręce, ponieważ mój cudowny aparat w telefonie nie potrafi oddać poziomu ''neonowości'' tej kredki. Nie chcę pokazywać zakłamanego koloru.

Coś pięknego!

Jestem oczarowana tymi kredkami! Kolory są przepiękne. Pastelowe odcienie są nieziemskie - osobiście posiadam 3 i 4. Kreska na linii wodnej jest super uzupełnieniem codziennego makijażu przy zwykłym wytuszowaniu rzęs. Brzoskwinka i pastelowy róż naprawdę fantastycznie podbijając błękitną tęczówkę oka i jednocześnie "otwierają" je bardziej.
+ cena, często w promkach
+ wysuwana
+ sunie po linii wodnej jak masełko
+ pigmentacja kolorów
+ trwała

Minus jest taki, że niestety ciężko na nią trafić w drogerii. Poza tym nie mam nic do dodania. Polecam, zdecydowanie!

super

wszystkie kolory kredek z tej serii sa mega. mam już nawet kupione na zapas. super piment, są miekkie i fajnie zastygają ni tworząc skorupy. nadają się także na line wodną,

Jedna z lepszych drogeryjnych kredek

Przyznam, że ta kolekcja od Lovely jakoś nie skusiła mnie na zakup ale na widok tej kredki serce mocniej zabiło ;) Wybrałam kolor fioletowy i wnioskując po dostępności chyba okazała się jednym z najbardziej chodliwych. Kredka jest wykręcana co akurat ja bardzo lubię, posiada na końcu małą temperówkę, którą możemy ją zaostrzyć jeśli jest taka potrzeba. Posiada miękką, kremową formułę i jest bardzo dobrze napigmentowana. Kolor jest jasny, pastelowy, bez żadnych drobinek.

Praca z kredką jest bajecznie łatwa. Dzięki miękkiej formule i wysokiej pigmentacji kreski rysuje się szybko i łatwo. Możliwość zaostrzenia końcówki sprawia, że staje się bardziej precyzyjna. Szybko zastyga i jest wtedy na prawdę trwała, odporna na ścieranie i wodę. Trwałością przewyższyła nawet moją ulubioną fioletową kredkę z Nyxa. Sprawdza się przy malowaniu powieki- do kresek jak i delikatnie rozcierając. Najbardziej lubię ją jednak na linię wodną oka gdzie jest na prawdę trwała i wygląda pięknie cały dzień. Kupiłam ją w Rossmannie za coś koło 16 zł, jest to cena regularna i biorąc pod uwagę jakość jest śmiesznie niska. Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych kredek drogeryjnych. Jeśli szukacie bardzo trwałej kredki i kolory Wam odpowiadają to nie ma się co zastanawiać, brać póki są ;) Ja w swojej fioletowej nie znalazłam niczego czego mogłabym się doczepić.

Piękne kolory i wyjątkowa trwałość

Kredki posiadają piękne, pastelowe, bardzo dobrze napigmentowane kolory. Podczas ich aplikacji są kremowe, bardzo ładnie można z nimi pracować, rozcierać i budować. Jednak po pewnym czasie zastygają i są nie do ruszenia. Mimo to bez problemu zmywają się podczas demakijażu. Kredka ma załączoną temperówkę dzięki czemu bardzo łatwo można ją naostrzyć, co jest pomocne podczas dokładnego makijażu oka.
Polecam ją dla osób z przetłuszczającą się powieką, sama taką posiadam i niejedna kredka po prostu się rozmazywała jednak tutaj nie mam tego problemu. Kredka ta dodatkowo bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod cienie, długo je utrzymuje jak również podbija ich kolor.