Remington, Lokówka Pearl Wand Ci95

Pojemność 1 szt

Powłoka Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami:
o 8 x gładsza powierzchnia
o 5 x trwalsza
- Stożkowy kształt końcówki umożliwiający uzyskanie pięknych loków.
-Cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150 stopni C do 235 stopni C
- Szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 30 sekund
- Automatyczne wyłączenie po 60 sekundach
- Blokada temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem
- Nie nagrzewająca się końcówka
- Uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie
- 3 m obrotowy przewód
- Etui odporne na wysokie temperatury
- Wymiary (mm): 13Ox368x66

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

10/10

Muszę przyznać, że jestem zachwycona. Moje włosy są z natury proste i bardzo oporne na jakąkolwiek stylizację. Przy pierwszym podejściu w uzyskałam taaaki skręt jakiego jeszcze nigdy u siebie nie miałam raptem w 10 minut. Przy kolejnych udało mi się uzyskać wymarzony efekt delikatnych fal. Utrzymywał się on kilkanaście godzin. Lokówka Pearl Wand posiada powłokę ceramiczną dzięki czemu ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całej jej powłoce (nie pali włosów!). Jestem zachwycona tą lokówką .

Lokówka

Moim zdaniem lokówka jest perfekcyjna! Idealnie i bardzo szybko kręci włosy. Loki są takię jakie chciakam mieć. Lokówka szybko się grzeje, co jest dodatkowy plusem . Polecam

polecam

Nagrzewa się w pól minuty i ... można działać :) Loczki robią się momentalnie a rękawica w zestawie, niesamowicie ułatwia pracę. zrobienie grubych loków zajęło mi 10 min z nagrzaniem :D Loczki są niesamowicie błyszczące i magicznie trzymają się bardzo długo... :D Cudowny design i niewygórowana cena czynią ten produkt moim ulubionym. Kliknęłam że nie wiem czy kupię ponieważ mam nadzieję że będzie mi długo służyć ;)

Genialna lokówka!

Najlepsza lokówka, z jaką miałam przyjemność się zetknąć. Nie pali włosów, a moje są niezbyt podatne na kręcenie i muszę przytrzymać lokówkę trochę dłużej. Świetna jest rękawiczka załączona w zestawie - ułatwia modelowanie włosów bez poparzeń, chociaż przez nieuwagę się przed tym nie ustrzegłem ;)

Jest ok

Lubię zmieniać fryzury, często prostuje i kręce włosy. Do czasu radziłam sobie z tym i tym prostownicą. Ale jakiś czas temu dostałam w prezencie tą lokówkę. Jest mega spoko, daje radę. Ładnie można nią włosy zakręcić. Jeden minus to mała średnica, mała jak dla mnie. Fajnie że jest stożkowa bo loki wyglądają dzięki temu bardzo naturalnie. Ma długi kabel dzięki czemu wygodnie się z nią pracuje. Jest też bardzo solidnie wykonana.

Przydatna

Lubię od czasu do czasu zakręcić sobie loczki a ta lokówka jak najbardziej się do tego nadaje bardzo fajna, zgrabna nie pali włosów, szybciutko się nagrzewa, można regulować temperaturę na co zawsze zwracam uwagę przy zakupie poręczna i trwała bo posiadam ją już sporo czasu polecam.

Ulubiona!

Od kiedy mam tą lokówkę nie używam żadnej innej :)

URZĄDZENIE: Wygodne i poręczne, szybko się nagrzewa i ma możliwość kontroli temperatury. Dodatkowo ładnie wygląda. W zestawie otrzymujemy rękawiczkę, która ma nas chronić przed poparzeniem się co jest ogromnym plusem.
DZIAŁANIE: Daje możliwość tworzenia zarówno drobnych jak i dużych loków.

Ogromnie polecam, bo cena w stosunku do jakości także jest korzystna :)

Piękne loki jak z żurnala

Lokówka jest rewelacyjna.Efekt jest długotrwały,bardzo profesjonalny.Loki są jak z okładek gazet.Jednak wymaga wprawy.Łatwo nią sie poparzyc.Jest dołączona czarna rękawiczka.

Ok

Bardzo lubię tę lokówkę, pozwala na szybkie i trwałe loki. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów. Wyświetlacz jest przydatny i cenię sobie regulację temperatury. Ogólnie produkt na plus.

godny polecenia produkt

Bardzo dobra lokówka, która pozwala na uzyskanie drobnych, jak i większych loczków. Po pierwsze, zwrócimy uwagę na ładny wygląd, design oraz stożkową budowę. Dalej, zauważymy takie atuty jak: poręczność, regulacja temperatury, łatwość obsługi. Loki są naprawdę ładne, trwałe i szybkie do wykonania. Dodatkowym atutem jest to, że ja w zestawie zastałam etui oraz rękawiczkę chroniącą przed wysoką temperaturą. Produkt godny polecenia.

Moja pierwsza lokówka

Jestem bardzo zadowolona z tej lokówki. Bardzo szybko robi loki. Można tworzyć sprężynki jak również grubsze loki. Nie jestem do końca wprawiona w użytkowaniu jej przez co wychodzi mi czasem to niezgrabnie. Ale jest to lokówka, która tworzy cudo na głowie w niedługim czasie. Wystarczy kilka sekund, a kosmyk mamy już skręcony.
Jeśli szukacie dobrej lokówki to koniecznie ją kupcie

Używa produktu od: próbka

Pozytywny

Lokówkę pożyczyłam od koleżanki, bo chciałam zrobić sobie loki na jakieś wyjście. Byłam sceptycznie nastawiona, bo nie umiem za nic robić sobie loków sama i zwykle nie utrzymują mi się na głowie. W tym przypadku nie było żadnych problemów, raz-dwa zrobiłam loki. Lokówka szybko się nagrzewa, ma długi kabel, wygodny, stożkowy kształt. Fajnie, że ma regulacje temperatury, co jest czasem przydatne. Pozazdrościłam jej koleżance i kupuję taką samą!