L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów suchych i zniszczonych

Cena PLN 17.00

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania suchym i zniszczonym włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą szamponu jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego.
Biovax to gwarancja zdrwoych włosów, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów i substancji ochronnych:
- kompozycja ekstraktu z cynamonu i emolientów silnie nawilża i regeneruje przesuszone włosy, nadając im piękny połysk. Zabezpiecza przed utratą wilgoci utrzymując naturalną barierę lipidową skóry głowy. Zmiękcza i wygładza włosy,
- 100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących:
- bez parabenów,
- bez SLS,
- bez SLES,
- bez glikolu propylenowego.
Substancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i wysuszania się skóry głowy. Receptura oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
bez parabenów, bez silikonów, bez SLS i SLES, hipoalergiczna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
Włosy
wymagające prostowania
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Nie dla włosów przetłuszczających się u nasady

Nie wpłynął jakoś nadzwyczajnie na stan moich włosów i do tego jeszcze przetłuszczał mi włosy, w drugiej połowie dnia grzywka była już przetłuszczona ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Na moich włosach się nie sprawdził.

+Pięknie pachnie
+Nawilża
+Świetnie myje

-Obciąża włosy
-Mało ekonomiczny
-Zbyt wygórowana cena

Szampon używałam na zmianę z innym bo zbyt obciążał moje włosy by używać bo regularnie. Raczej się z nim nie polubiliśmy ...

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca

Póki co- najlepszy na puszenie!

Zacznę od tego, że moje niedawno przycięte mocno włosy, "oswobodzone" ze swojej "wagi", zaczęły "żyć swoim życiem" a przy tym puszyć się niemiłosiernie. Nie pomagał nawet słynny Kerastase Nutritive Bain Satin 2. Dlatego rozpoczęłam poszukiwania... No i trafiłam na promocję Biovax-u w Superpharm. I nareszcie jest lepiej!

Plusy:
+włosy są nawilżone, odżywione i wygładzone (nareszcie nie wyglądam jak pisklak!!! ;) )
+ nie są ani ciężkie ani przetłuszczone
+brak podrażnień skóry głowy
+kremowa konsystencja i bardzo przyjemny zapach

Minusy:
-cena bez promocji trochę wysoka ale i tak lepsza niż Kerastase
-nie wiem jak to będzie z wydajnością, bo dopiero zaczęłam go używać

Póki co jest to najlepszy "ujarzmiacz" dla moich włosów. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Bardzo dobry!

Zacznę od tego, ze szampon ten ani żaden inny nie może być "intensywnie regenerujący" bo szampony służą do oczyszczania a nie do pielęgnacji - więc od razu uprzedzam, ze nie ma co się się spodziewać po szamponie takich cudów! A taki opis to nic innego jak chwyt marketingowy.

Nie mniej jednak szampon Biovax do włosów suchych i zniszczonych obecnie jest moim faworytem wśród tego typu kosmetyków ponieważ:
+ jest wyjątkowo łagodny, nie wysusza skóry głowy ani włosów (stosuję OMO), nie obciąża - dzięki niemu mogę myc głowę co dwa dni (wcześniej myłam codziennie)
+ ładny skład bez SLS i takich innych
+ przyjemny zapach i konsystencja

- minusem może być cena - w niektórych aptekach kosztuje nawet 23 zł, ale w jednej wyczaiłam go za niecałe 14 zł i od teraz tam własnie kupuje

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

może być

plusy:
+ ładny zapach
+ świetny skład

minusy :
- cena bez promocji
- nie nawilża włosów tak jak tego oczekiwałam

Następny szampon który zakupie z tej serii będzie na pewno ten z proteinami mlecznymi ponieważ jestem bardzo zadowolona z nawilżenia maski z tej serii oraz słyszałam o nim że jest bardziej nawilżający.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Dwa typy działania

Kosmetyk kupiłam, spodziewając się, że będzie działał podobnie do maski z tej serii.

Plusy:
- nadaje włosom miękkość,
- wydaje mi się, że pogłębia kolor,
- ma ładny zapach,
- nie ma drażniących składników.

Minusy:
- na początku miałam przez niego "przetłuszczone" włosy, po jakimś czasie używania to się uspokoiło,
- wydajność nie jest zbyt duża, wystarczył mi na ok. miesiąc (przy codziennym używaniu),
- słabo się pieni,
- cena: 20 zł za butelkę.

Na początku używania szamponu byłam załamana. Wydałam na niego 20 zł i zamiast robić z moich włosów cudo, on mi je przetłuszczał ;)
Z irytacją postanowiłam go zużyć jak najszczybciej i napisać odpowiednią recenzję. Natomiast pod koniec butelki zauważyłam, że szampon przestał dawać ten efekt przetłuszczenia, stan się poprawił i zaczęłam się zastanawiać, czy może nie powinnam kupić kolejnej butelki, żeby zobaczyć co się stanie. W międzyczasie jednak zobaczyłam w sklepie interesujący szampon z innej firmy, więc wydaje mi się, że wrócę do niego za jakiś czas i powtórzę próbę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Całkiem dobry :)

+ jest wydajny
+ ładnie pachnie
+ atrakcyjna cena
+ zadowalająca konsystencja - kremowa
+ przy regularnym stosowaniu poprawia stan włosów

- nie sprawi od razu, że nasze włosy będą zdrowsze, jeśli mamy je bardzo zniszczone
- powinien być stosowany z maską, bo bez niej daje słabe efekty

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

TAK

mam zniszczone włosy po koloryzacji, pewnego dnia zachciało mi się ciemnych włosów ale szybko okazało się że ten kolor kompletnie nie jest dla mnie, a więc zaczeło się, powrót do jasnych włosów trochę trwał i niestety maksymalnie zniszczył moje włosy. na szczęście szybko odnalazłam ten szampon, oczywiście sam szampon nie zdziała cudów dlatego razem z nim zaczełam stosować maskę z tej samej serii. moje włosy chłona te produkty jak gąbka, włosy są miekkie, gładkie, i nawet odzyskały połysk, a teraz jeszcze okazało sie że mogę go kupić w neciei w markecie urody i nie muszę juz lecieć do apteki, a mam kawałek bo aż 6 km i nie zawsze jest mój ulubiony szmpon:) a i cena jest bardzo przyjemna

Używam tego produktu od: 6 mc
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Nie polecam

Szampon bardzo ładnie pachnie i nic poza tym.
W przypadku moich kręconych włosów nie sprawdza się totalnie!
Wcale się nie pieni.. Nie oczyszcza dobrze włosów. Włosy już w trakcie mycia są cały czas szorstkie i mam poczucie, że nie są do końca czyste... Po innych szamponach takiego wrażenia nie mam..

Używam też odżywki dwufazowej i maski z tej samej serii i tylko z szamponu jestem niezadowolona!

dobrze było ale szybko się skończyło

Kupiłam go tylko raz przy okazji zakupu z tej serii maseczki.
Nie wiem czy niektórzy to wiedzą lub też nie ale szampon służy tylko do umycia włosów i przygotowania ich do dalszych zabiegów np. do nałożenia po nim odżywki.
Jest on (szampon)trzymany na włosach dosłownie niecałą minute więc jak on ma w tym czasie zregenerować włosy do tego raczej służą odżywki, maski itp.

Faktem jest to, że dobrze myje włosy, są one takie miękkie i gładkie. Szampon dobrze się pieni ale po pewnym czasie używania go znowu zaczęłam borykać się z uciążliwym łupieżem i jeszcze uciążliwszym swędzeniem skóry głowy.
Te problemy mam zawsze gdy używam szampony z SLS.
W moim przypadku się nie sprawdził i prawię połowę butelki użyłam już do innych celów(do depilacji nóg)

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania 200ml

Nigdy więcej

Jak dla moich kręconych i suchych włosów nie sprawdził się. Po pierwszym umyciu włosów myślałam, że źle spłukałam szampon i dlatego u nasady są przetłuszczone ale niestety działo się tak po każdym myciu. Niestety włosy po tym szamponie wyglądały okropnie, były tłuste już pierwszego dnia po umyciu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

KWC ! REWELACJA !

Ten produkt jest rewelacyjny po żadnym szamponie moje włosy nie wyglądały tak zdrowo jak po tym.
Włosy po umyciu szamponem są delikatne w dotyku i pełne blasku.Nie widzę żadnych minusów. Ten szampon to jest to czego szukałam. POLECAM go wszystkim, którzy mają zniszczone włosy. Jak za taką cenę jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: Miesiąca