KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Alterra Körperpeeling Cranberry & Feige (Peeling do ciała `Żurawina i figa)

3,5 na 567 opinii

• 20 czerwca 2011 o 23:30
    Trochę się zawiodłam
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Za nim przeszłam na pielęgnację naturalną używałam peelingu z Joanny i byłam nic zachwycona, dlatego tak bardzo ucieszyłam się, kiedy pojawił się peeling z Alterry w moim Rossmannie. Szybko obliczyłam, że 200 ml tego peelingu kosztuje tyle samo ile dwie buteleczki (jedna ma 100 ml) Joanny. Włożyłam, więc czym prędzej do koszyka ten peeling i pobiegłam do kasy. W domu jednak nastąpiło rozczarowanie wymieszane z oczarowaniem. Peeling urzeka zapachem oraz obecnością pestek żurawiny. Niestety ścieranie obumarłego naskórka jest minimalne. Na pewno będzie to peeling świetny dla kogoś, kto ma bardzo wrażliwą skórę. Ja lubię średnie/dobre zdzieraki, więc ten minimalizm mnie nie oczarował. Na plus mogę ocenić opakowanie (bardzo lubię, kiedy otwieranie jest na dole opakowania), skład!, cenę, dostępność i tak jak wcześniej pisałam zapach i najprawdziwsze pestki. Na pewno byłby to mój KWC gdyby nie to, że jest to bardziej żel pod prysznic niż peeling. Używam tego produktu od: marca 2011 Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2011 o 21:03
    Peeling to to na pewno nie jest
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Plus za skład, ładne opakowanie i świetny, świezy zapach granatu. Produkt to taka trochę galaretka, chciałoby się go zjeść, tak jest soczysty i tak ładnie wygląda. Zawiera małe drobiny, ziarenka. Nie jest to jednak peeling - właściwości peelingu ma niemal zerowe, ale jako żel pod prysznic jest bardzo dobry. Nie wysusza nadmierne skóry. Używam tego produktu od: miesiąc, może więcej Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Korah
    4 / 5
    25 lutego 2011 o 19:15
    Interesujący
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Pomimo, że ten kosmetyk nie wplywa jakoś genialnie na wygląd i kondycję skóry, to cos mnie w nim jednak urzekło. Slabo ściera martwy naskórek, mimo wszystko przy codziennym stosowaniu wygladza delikatnie skórę, cos tam robi. Prysznic o poranku z jego udzialem rozbudza cialo i zmysly na caly dzień za sprawą masujących skórę nasion prawdziwych owoców i cudowny owocowy, naturalny zapach. Masaż nim dodaje energii. Peeling ma konsystencję galaretki malinowej, bardzo dobrze się pieni, aczkolwiek pianka jest kremowa i delikatna. Mojej sklonnej do przesuszeń skóry nie wysusza, ale też nie nawilża. W zasadzie nie mam do niego większych zastrzeżeń, choć brakuje konkretniejszego działania usuwajacego martwy naskórek, drobinek jest dużo, ale są one za delikatne, takie głaszczące. Produkt sprawia wrażenie, iż jest bardzo dobrej jakości. Jest też mega wydajny, wystarczy niewiele go nalożyć, aby porządnie i szybko umyl. Daje duże uczucie świeżości i za to bardzo go polubilam, ale jednak po peelingu spodziewaam się konkretnego wygładzania. Mimo wszystko nie mogę go nie polecić, bo jest bardzo przyjemny. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 lutego 2015 o 19:44
    BARDZO DELIKATNY ZE NADAJE SIĘ CZĘSTEGO korzystania
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    PLUSY: -piękny zapach, -delikatny, przez co skóra nie jest wysuszona -nadaje się do mycia twarzy -ECO za niską cenę -duża dostępność produktu -ergonomiczne opakowanie MINUSY: -bardzo rzadki, -mało wydajny, Używam tego produktu od: około niesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie Używam tego produktu od: 2013 Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 sierpnia 2013 o 10:29
    peeling o soczystym zapachu
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    + zapach + konsystencja + obecność pestek + wydajność - działanie jest niezbyt mocne, jednak ja póki co nie potrzebuję mocniejszego złuszczenia martwego naskórka Używam tego produktu od: trzech miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną