BingoSpa, SPA & Beauty, L - karnityna w żelu z zieloną herbatą

BingoSpa, SPA & Beauty, L - karnityna w żelu z zieloną herbatą

L - karnityna - `fat burner` to aktywna substancja, odpowiedzialna za przemianę składników tłuszczowych w energię.
Wskutek wysiłku fizycznego poziom L - karnityny w organizmie ulega obniżeniu, a tylko odpowiednia jej ilość pozwala na utrzymanie szczupłej sylwetki. L - karnityna wykazuje również zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów.
Ekstrakt z zielonej herbaty zawierający taninę, teinę, związki białkowe, enzymy, witaminy - nawilża, odżywia i napina skórę, poprawia jej elastyczność.
L - karnityna i ekstrakt z zielonej herbaty wnikają bezpośrednio w skórę, redukując nagromadzoną, podskórną tkankę tłuszczową.
Dzięki L - karnitynie z zieloną herbatą pozbywasz się zbędnego tłuszczu z wybranych miejsc. Zawartość L - karnityny i zielonej herbaty - 41000mg / dm3.

Średniawka, że hej

Niestety, więcej uświadczyłam minusów, niż plusów tego żelu. Nie jest wart tych pieniędzy, są lepsze produkty, jak np czekoladowy balsam również z L-karnityną Bielendy z profesjonalnej serii, działa, a przy tym pięknie pachnie i solidnie pielęgnuje i notabene, producent nie szczyci się tak bardzo zawartością oraz stężeniem substancji aktywnej, a mimo to produkt działa dużo lepiej od tzw "L-karnityny w żelu" Bingo.;)

Żel pachnie po prostu mentolem i alkoholem, konsystencja typowo żelowa, wodnista, lekka, mazista, mocno chłodzi, w dni inne niż upalne, po prostu mrozi, co nie jest ani przyjemne, ani efektywne. Używam go od dwóch sezonów, w okresie wiosny i lata codziennie, jest kosmicznie wydajny. Działania żelu jednakże nie widzę w ogóle. Nie redukuje cellulitu, nie wyszczupla, wyszczuplenie zawdzięczam tylko i wyłącznie diecie oraz masażom rękawicami.

Żel dobrze się wchłania, ale niestety, ma w składzie bardzo dużo alkoholu, przez co bardzo wysusza skórę, musiałam na zmianę stosować kosmetyki silnie odżywcze, bo aż się łuszczyła po paru dniach z tym produktem.

Oczekiwałam po Bingo podobnych rezultatów, jak po ww. balsamie Bielendy, czyli wygładzenia nierówności cellulitowych, napięcia skóry, zdrowego wyglądu, ujędrnienia, pielęgnacji. Nie otrzymałam żadnej z tych własciwości. Po Bielendzie miałam efekt natychmiastowy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Są widoczne efekty

W połączeniu z orbitrekiem kilka razy w tygodniu po 20 min. i wykonywaniem brzuszków zmniejszył się obwód w pasie oraz tkanka tłuszczowa na brzuchu. Stosowałam również tą l-karnitynę na uda i tam również zauważyłam ujędrnienie oraz wygładzenie skóry. Nie wiem czy samo smarowanie skóry coś pomoże. 1 opakowanie 500 ml powinno wystarczyć na 3-4 tyg.

Używam tego produktu od: 3 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże 500 ml

oj tak

Zaczęłam używać tego specyfiku jako uzupełnienie diety i wysiłku fizycznego, chciałam schudnąć 10kg, a jak wiadomo skóra przy takim spadku wagi może nie być zbyt jędrna, dlatego postanowiłam od razu działać
uważam, że ten produkt jest warty polecenia:
smarowałam głównie brzuch, bo głownie o niego się obawiałam i mam bardzo jędrną i sprężystą skórę na brzuchu za co jestem bardzo wdzięczna firmie Bingo ;)
jedyny minus który tu widzę to fakt, że lkarnityna jest dość lepka i trzeba troche poczekać żeby się dokłądnie wchłonęła zanim się założy ubranie, inaczej może się ono przykleić do ciała co nie jest zbyt przyjemne;)
polecam!

moim zdaniem efekty są

moim zdaniem efekty są zauważalne:
- poprawia jędrność skóry
- wygładza
- czy pomaga w zmniejszaniu tkanki tłuszczowej trudno powiedzieć, aczkolwiek podejrzewam że lepiej działa niż te wszytskie lkarnityny w tabletkach; mnie osobiście się wydaje że obwody się lekko zmnieszyły
- niestety klei się niemiłosiernie
- jest wydajna
- niska cena jak na taką dobrą jakość
napisałam że nie wiem czy jeszcze kupię bo wypróbowuję inny produkt tej samej firmy

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, zwykłe

Trudno powiedzięc, ale raczej na "nie"

Nie wiem od czego zacząć... Kupiłam ten żel mimo braku opinii w internecie - zaryzykowałam!
Nie jest to tani preparat i raczej nie kupię go ponownie, bo efektów nie zauważyłam tzn zauważyłam zmniejszenie się oponki, ale wydaje mi się, że to przez regularne ćwiczenia fitness (chodzę średnio 3 x w tygodniu).
Sam produkt przyjemnie pachnie, ma miłą konsystencję, szkoda, że się kei powtórnym nałożeniu tzn jak rano wsmarowałam i w międzyczasie nie wzięłam prysznica to wieczorem ciężko się wchłaniał i się kleił.
Stosowałam go ok 1-2 miesiące, więc może za krótko i za szybko się poddałam - może kiedyś do niego wrócę.
Jedno co mogę powiedzieć na 100% to, ze brak spektakularnych efektów jak zapewnia producent!

Używam tego produktu od: 1-2 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego