Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Cena PLN 9.00

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Bardzo dobry szampon, świetny skład, bez silikonów i SLSu + rozsądna cena.

Używam go na zmianę z innymi szamponami Alterry i jestem bardzo zadowolona.

Zawiera delikatny detergent, dobrze zmywa (także oleje), nie podrażnia. Bogaty skład, nie wysusza włosów, jeden z moich włosowych KWC.

Minusem jest troszkę słaba wydajność.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 (2 małe, 1 duże)

po prostu nie

Szkoda że u mnie nie zadziałał jak powinien.
Dostałam po nim łupieżu ale nie dalam za wygraną i postanowilam ze skończę cale opakowanie.

Co do rozczesywania - mam z tym problem po kazdym szamponie ,ten jednak jest nawilżający z nazwy więc myślałam że może coś to da...
Zapach bardzo mnie męczył choć nazwa sugerowała że zapach będzie przyjemny.
Konsystencja okropna, wydajnośc słabiutka.Mycie jakies takie mało oczyszczające,włosy wyglądały nieświeżo.
Nic nie nawilza wlosów, po myciu sa szorstkie i
matowe .
Zawiodłam się i tyle.

Używam tego produktu od: tamtego roku

Nie dla zniszczonych włosów

Plusy
+ przyjazny skład
+ pieni się dostatecznie
+ żelowa konsystencja
+ tani jak na szampon o takim składzie

- mało wydajny (przy czym ja mam włosy za łopatki)
- nie wpływa na zmniejszenie przesuszenia włosów

genialny dla włosomaniaczek

Tak jak Miluuu nie rozumiem kompletnie dziewczyn, które narzekają że włosy bez użycia odżywki po szamponach są takie i takie. Bo jeśli tego oczekują, to niech kupują szampony naładowane chemią, od razu z odżywką w środku, kto im broni?

Mój ulubiony szampon. Niestety dostępny tylko w Rossmanie, którego w moim mieście nie ma. Na szczęście wracając z zajęć w innym mieście mogę zahaczyć o Rossmana. Uwielbiam jego żelowo- glutowatą konsystencję- nie ma możliwości, że nałożę za dużo produktu.
Zapach- genialny, cudowny. Chyba najlepszy ze wszystkich szamponów tej serii.
Mimo braku SLS-ów świetnie się pieni. Mimo naturalnego składu i nieprzeładowania chemią zostawia moje włosy miękkie, w miarę łatwe do rozczesania ( zawsze nakładam odzywkę, ale myślę, że bez niej też nie byłoby większyć problemów). Używam go na zmianę z innymi szamponami i na pewno już na zawsze zagości na mojej półce w łazience. Mój KWC jeśli chodzi o szampon!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2 ( większego, + 25 % )

W porzadku

Po pierwsze: nie rozumiem opinii typu "bez odzywki blabla". Szampon powinien oczyszczac, a szampon, ktory oczyszcza, otwiera luski wlosowe. Woda lusek nie zamkniemy - po to wyprodukowano odzywki. Do odzywiania wlosow sa maski (bo nie oszukujmy sie, ile ta odzywke trzymasz? 20 sekund? Co w tym czasie ma wniknac we wlosy?..)

Szampon dobrze oczyszcza, ma ladny zapach. W konsystencji jest, nie ukrywajmy, glutem (przy wyciskaniu, bo przy roztarciu w dloniach juz jest normalnym przyjemnym szamponikiem), co mi osobiscie odpowiada, bo nie lubie marnowac szamponu i jak wycisne za duzo to z powodzeniem mozna go wchlonac do opakowania, a jak sie wycisnie odpowiednia ilosc wystarczy wytrzec pojemniczek o dlon i nic nie wraca do srodka :)

Wydajnosc? Zalezy jakie kto ma wlosy, moje sa sredniej dlugosci (do zapiecia biustonosza), myje wlosy codziennie, w ciagu jednego mycia wykonuje oczyszczanie dwa razy (szampon, splukuje, szampon, splukuje, reszta) i jestem w trakcie jednej butelki. Uzywam jej od 1,5 miesiaca. Jak dla mnie to jest mega wydajnosc. Podejrzewam, ze posluzy mi jeszcze przez pol miesiaca i dopiero bede musiala kupic drugi. Niezla oszczednosc pieniedzy, bo szampon jest na prawde tani, a dobry.

Ogolnie polecam kazdemu, kto nie jest fanem silikonow (i w efekcie czego super lejacych sie wlosow po samym szamponie, a na dluzsza mete wysuszonych silikonami). Ten szampon jest na prawde fajnym produktem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Rozczarował

Na moich włosach się nie sprawdził. Przede wszystkim strasznie je plącze i robią mi się kołtuny. Bez odżywki są nie do rozczesania. Ogólnie włosy po tym szamponie sprawiają wrażenie przesuszonych i matowych. Po za tym jest bardzo nie wydajny. Dlatego używam go od czasu do czasu, żeby dać włosom odpocząc od tych wszystkich SLSów i innych świństw.

Używam tego produktu od: pewnie ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Szampon idealny!

Ten szampon jest świetny! Od ok pół roku próbuję doprowadzić do ładu moje włosy które wcześniej co chwila prostowałam, rozjaśniałam i farbowałam i ten szampon jako jedyny mi w tym pomaga. Włosy są faktycznie nawilżone, dobrze oczyszczone, są bardziej sprężyste i nie są takie spuszone (ale przyklapnięte też nie są i tym bardziej nie są obciążone). Oczywiście skład też jak najbardziej mi odpowiada wiadomo im mniej chemii itp tym lepiej ;) Zapach jest ładny, ale na moich włosach ulatnia się w mig ale mam tak przy wszystkich szamponach :D No i oczywiście niska cena zasługuje na duży plus :D Jeśli odżywka i maska, które planuję za niedługo zakupić są tak samo dobre jak szampon to już wkrótce moje włosy będą wyglądać nieziemsko :D
Gorąco polecam!

Naturalny , więc nie szkodzi . Bardzo dobry !!!

Genialny szampon z genialnym składem .

PLUSY

+ Jak na szampon naturalny , bez sztucznych dodatków , to bardzo dobrze się pieni .Aż się dziwie że tak dobrze myje , bo pieni się tak samo jak inne znane i drogie szampony , a ten szampon jest naturalny i świetnie się pieni.

+ Piękny zapach , intensywny i owocowy . Zmywa zapach olejów , może nie całkowicie ale daje rade zmyć te zapachy z włosów , a inne drogie szampony nie dają rady zmywać zapachu olejów . Na pewno zapach szamponu utrzymuje się dłużej niż normalny szampon. Zdecydowanie mocny i trwały zapach na włosach .

+ Mam suche i puszyste włosy - szampon ładnie mi je wygładził , nie są sztywne

+ są miękkie i miłe w dotyku

+ ślicznie się błyszczą

+ wyglądają na zdrowsze

+ są nawilżone

+ są sprężyste

+ podczas spłukiwania szamponu nie są szorstkie tylko takie , jakby na olejowane , gładkie , nie plączą się.

+ likwiduje łupież i nie powoduje powstania łupieżu , przynajmniej na mojej głowie

+ nie wysusza i nie podrażnia skóry głowy ani włosów

+ dobrze się rozczesuje włosy , nie plączą się

+ daje rade zmyć oleje

+ doskonały skład

+ certyfikaty naturalności

+ jak na razie mój najlepszy szampon ze wszystkich jakie miałam dotychczas . Jest naturalny , niesamowity . Jak wymyje nim włosy to czuje , że im nie szkodzę , nie oblepiam chemia , nie mam złudzeń że są zdrowe , one po prostu są zdrowsze i wypoczęte od chemii . Są w lepszej kondycji niż dotychczas miało to miejsce z innymi szamponami .

+ cena jest niska jak na szampon naturalny .

+ łatwa dostępność

+ barwa szamponu przeizroczysta

+ piękne opakowanie

+ dobry aplikator

MINUSY

- konsystencja galarety

- często przy wyciskaniu produktu z butelki , zawartość cofa się z powrotem do butelki i trzeba dynamicznie wycisnąć szampon , żeby nie cofał się z powrotem . Jak jest końcówka produktu , to bardzo trudno wydostać ostatki produktu , wtedy trzeba nalać do butelki trochę wody , zamieszać i wylać na włosy.

- czasami glutowaty szampon , ześlizguje się z rąk , po czym ląduje w wanie . Jest strasznie obślizgły .

To są jedyne wady jakie widzę w tym szamponie.

Reasumując

Bardzo dobry szampon - naturalny , certyfikowany i tani . Wiem co nakładam na włosy , nie mam żadnych złudzeń , włosy są zdrowe i wypoczęte . Doskonały produkt , godny polecenia , jestem bardzo zadowolona . Na pewno wypróbuje inne szampony z tej firmy . Jak na razie jestem zachwycona .

Daje 5 gwiazdek za całokształt

Wysuszył mi włosy

Mimo baaardzo przyjemnego składu, na moich włosach cudów nie czyni. Po jego użyciu zauważyłam okropne wypadanie włosów. Te, które zostały na głowie były strasznie przesuszone ;)

Szampon nie jest bardzo wydajny, może to być wynikiem jego konsystencji - żeby się dobrze pienił trzeba go wylać troszkę więcej.

dobry!

plusy:
- dobry skład
- wydajny
- fajna konsystencja - taka galareta
- dobrze się pieni
- dokładnie myje
- ładnie pachnie
- niedrogi i powszechnie dostępny!
- mogę myć głowę co dwa dni
- włosy pięknie błyszczą

malutki minusik za to, że trochę mi się włosy elektryzują, jak nie użyję odżywki.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

świetny

Znalazlam KWC na moje dlugie, farbowane na blond, przesuszone na koncach i dosc szybko przetluszczajace sie przy nasadzie, falowane wlosy.

Juz w trakcie pierwszego opakowania stan wlosow poprawil sie widocznie, koncowki zaczely wygladac zdrowo, wlosy nabraly mięsistości (a zaczynały wcześniej juz przypominając siano) , blyszcza sie, mniej sie przetłuszczają (myłam co dwa dni, teraz mogo co trzy i wygladaja niezle). zdecydowanie lepiej sie rozczesuja i mniej placza!!

-uzywam razem z maska z tej linii, wiec oceniam caloksztalt.

-cena ok, okolo 8zl

-bardzo polecam!

Używam tego produktu od: okolo 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: okolo 4

Ze względu na fakt,iż czesto zmieniam szampony, co czasem nie wychodzi mi niestety na dobre...postanowilam sięgnać również po ten "naturalny" produkt.

Jeli chodzi o moją opinię to :
+ cena ( w promocji 7 zł )
+ konsystencja ( dla jednych minus,dla mnie plus ponieważ szampon nie spływa mi z dłoni jak woda )
+ ładny zapach
+ włosy po wyschnięciu są puszyste i uniesione przy nasadzie ( bez użycia suszarki ) jak dla mnie genialne;-)
+ jest delikatny dla skóry głowy,nie podrażnia

- trochę słabo się pieni, przez co trzeba użyc więcej szapmonu co automatycznie wpływa na jego słabszą wydajnosc
* plącze włosy ( nie traktuje tego jako minus, w końcu szampon ma właciwoci naturalne,a wszystkiego miec nie można ) troche odzywki i po kłopocie

Dobra jakosc, dobra cena ;) Polecam