Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Ładnie pachnie

Skończyłam niedawno swoje pierwsze i zapewne nie ostatnie opakowanie. Szampon jest całkowicie przezroczysty. Konsystencja raczej żelowo-rzadsza, ale nie wodnista. Bardzo dobrze się pieni. Wydajność powiedziałabym, że średnia. Podoba mi się jego zapach- świeży, owocowy. Można kupić bardzo tanio. Nie plącze włosów. Nawilża je, ale nie obciąża. Włosy ładnie wyglądają po jego użyciu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Poytywnie zaskoczył mnie ten kosmetyk. Co jakiś czas chętnie do niego będę wracać.

W porządku

Szampon jak to szampon, jego jedynym zadaniem jest oczyszczanie skóry głowy co robi poprawnie. Jest to rypacz, czyli idealny do zmywania wszystkich oblepiaczy. Ma bardzo ładny zapach. Plusem jest to, że ma naturalny odpowiednik SLS czyli SCS.

Szampon warty wypróbowania

Szampon ten zakupiłam, by sprawdzić czy naprawdę jest taki świetny. Mam farbowana, ale dość cienkie i łatwo puszące się włosy. Staram się używać bardzo dobrych jakościowo kosmetyków do włosów , często kupuję fryzjerskie kosmetyki.

4/5

Szamponu tego używam od dawna, bardzo mi się spodobał:)
Plusy:
- w rossamnnie często jest w cenie promocyjnej (około 5 zł)
- bez silikonów
- konsystencja
- szampon delikatny
- efekty specjalne: mimo splątania włosów, wygładza włosy, są miękkie w dotyku
- zapach
- nie obciąża włosów

Minusy:
- słabo się pieni
- nie zmywa oleju
- splątuje włosy

Super jakość

Na Szampon trafiłam w poszukiwaniu produktu, który delikatnie oczyści włosy, nawilży je i będzie pięknie pachniał. No i jest oto i on. Spełnia wszystkie zapewnienia producenta przy rozsądnej cenie.

Alterra granat

Moje włosy bardzo nie lubią typowo drogeryjnych szamponów znanych Marek. Uwielbiają szampony tansze, bez parabenow slsow i różnych takich dodatków. Najlepiej sprawdzają się ziołowe szampony lub te z bardziej naturalnych. Ten szampon właśnie taki jest. Idealnie myje wlosy ( pod spłukaniu szamponu wlosy skrzypka po przejechaniu ręka- to znak ze wlosy lubią go a on dobrze je myje ). Nawilża. Włosy się nie puszą i są błyszczące. Nawet śmiem napisać, ze łatwo się układają. Pięknie pachnie.

Bardzo go lubię

Ten szampon to jeden z hitów od alterry, który poznałam na blogach wlosomaniaczek. Lubie go za owocowy zapach i dobre oczyszczanie. Moim zdaniem świetnie się sprawdza gdy chcemy porządnie doczyscic włosy z pozostałości lakierów do włosów itp. Po jego użyciu naprawdę czuć że włosy całkowicie oczyszczone.

całkiem w porządku

szampon spełnił moje oczekiwania, chociaż też niczym mnie nie zaskoczył. Orzeźwiający zapach, lekki i delikatny. Szampon nie obciąża włosów, dokładnie je domywa, odświeża. Po zastosowaniu włosy są gładkie i lekkie. Poprawia nieznacznie kondycję włosa nadając mu miękkości. Opakowanie jest niepozorne, ale starcza na długo. Szampon ułatwia rozczesywanie włosów.

Świetny szampon

Bardzo dobry szampon jednej z moich ulubionych, solidnych i sprawdzonych marek. Ma super skład i świetną cenę.
Czasem można jeszcze trafić na promocję i kupić szampon za 5-6 PLN.
Dobrze się pieni, jest wydajny, dobrze myje włosy, również bez problemowi się spłukuje. Ładnie pachnieć. Jest wydajny, chociaż opakowanie na dość małą pojemność - wystarcza na długo. Jest łatwo dostępny

Bardzo fajny

szampon. Lubię produkty Alterry. Miałam większość ich produktów dostępnych w Rossmanie. Jednak te do włosów lubię najbardziej.
Szampon ten ma całkiem dobry skład, cena jest ok. Jeśli chodzi o działanie jest idealny dla włosów potrzebujących nawilżenia. Włosy po umyciu są miękkie, lsniace, pachną bardzo fajnie. Nie zauważyłam przetłuszczania. Wręcz przeciwnie włosy wyglądają na lekkie, ładnie się układają. Polecam.

Całkiem niezły

Piękny zapach, całkiem dobrze myje, w towarzystwie odżywki nadaje włosom blasku.

Całkiem lubię ten szampon o często do niego wracam. Nie pieni się zbyt mocno, przez co trzeba umiejętnie go nakładać, ale to akurat na plus, bo oznacza to całkiem dobry skład.

Pewniak

Używałam go przy przesuszonych włosach, po rozjaśnianiu, po keratynowym prostowaniu, latem, zimą i zawsze, ale to zawsze mi się sprawdził. Prawidłowo oczyszcza włosy, przy tym nie za bardzo tak, że końcówki nie wyglądają tak, że ma się je ochotę odciąć. Ładnie pachnie, jest naturalny i łatwo dostępny. Nie zawiera mocnym detergentów, jest dla włosów łagodny, delikatnie je nawilża i poprawia ich wygląd.
Do tej pory mnie nie zawiódł i mam go awaryjnie zawsze gdzieś w szafce ;)