Isana, Creme Dusche Vitamin & Joghurt [Yoghurt & Fruit] (Żel pod prysznic `Witaminy i jogurt` [Jogurt i owoce])

Żel delikatnie pachnie owocami. Zawarte z nim witaminy E i B5 dbają o optymalną pielęgnację skóry. Kompleks pielęgnacyjny utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i chroni przed wysuszeniem. Produkt przetestowany dermatologicznie, ma PH przyjazne dla skóry.

Cudo za 3 zł

Kocham żele z Rossmanna , zawsze gdy jestem na zakupach to łapie za ten którego nie miałam jeszcze , Ogólnie bardzo fajnie się pieni , po umyciu skóra jest gładka I nawilżona, zapach w sam raz na letnie i zimowe dni ,

Fajny plyn

Za cenę 3 zł to jest to Hit. Bardzo fajny zapach, dobrze się pieni, nie podrażnia, jest wydajny czego chcieć więcej ????
Dodatkowo opakowanie jest bardzo poręczne

Ubóstwiam ❤️

Kocham żele z Isany. cudownie pachną i nawilżają. skóra po myciu jest gładka. dobrze się pienią. cena jest niska a jakość premium :). Polecam wszystkie zapachy

Uwielbiam

Żele z Isany są chyba najlepsze w porównaniu do ich niskiej ceny. Żel nie jest rzadki i dobrze się pieni. Mała ilość nałożona na gąbkę wystarcza na umycie całego ciała. Co za tym idzie żel jest wyjątkowo wydajny. Jeśli chodzi o zapach to jest on stworzony na lato. Nie jest kompletnie sztuczny. Pachnie pięknie owocowo, trochę jak mamba malinowa.

Owocove love

Żel kupiłam przy okazji zakupów w Rossmanie, cena była oszałamiająco niska, więc postanowiłam spróbować. Skusiła mnie też niezwykle smakowita szata graficzna:)
Żel zabrałam ze sobą na urlop - ma zdecydowanie wakacyjny, soczysty aromat. Konsystencja w porządku, dobrze się pieni, spełnia swoje zadanie.
Poza tym, żel ma fajny skład.

Tanie, po prostu tanie

Żele pod prysznic z Isana używam dość często. Testowałam już kilka wersji zapachowych, co do zapachów jestem na tak, najbardziej przypadła mi do gustu wersja mango- uwielbiam owocowe zapachy w kosmetykach.
Na pewno na plus zasługuje cena ok 3-4 zł za 300 ml produktu, no nic tylko brać. Niestety oprócz niskiej ceny i pięknych zapachów (w opakowaniu) żele nie mają nic więcej do zaoferowania. Po pierwsze nie pienią się, trzeba nalać hektolitry tego żelu, żeby się umyć, no nie o to chodzi. Po drugie nie czuć ich zapachu na skórze, w opakowaniu pięknie pachną, na skórze w ogóle. Po trzecie wysuszają. Dużo lepsze są żele Cien czy chociażby BeBeauty z biedronki. Ja osobiście nie polecam i z pewnością nie kupię ponownie.

Owocowy

Produkt zakupiony w Rossmann ma delikatny owocowy zapach dobrze myje nie podrażnia relaksuje nawilża wspaniały żel w niskiej cenie godny uwagi polecam

Cudowny zapach

Jedno z najlepszych moich odkryć! Żel pięknie pachnie, składniki zapachowe są dobrane świetnie - zapach jest bardzo słodki, ale zarazem delikatny. Bardzo dobrze myje ciało i fajnie się pieni. Ma całkiem niezły skład z dodatkiem witaminy E. Produkt można kupić w bardzo korzystnej cenie i jest łatwodostępny.

Isana żel pod prysznic Nie zawodzi

Jestem wielką fanką żeli pod prysznic Isana . Ten jest moim pewniakiem ,gdy nie ma na półce w Rossmanie innych moich ulubieńców. Zapach nie nachalny jogurtowo owocowy. Oczyszcza oraz nie przesusza mojej skóry. Polecam!

Pięknie pachnie

Żele pod prysznic z 'Isana' należą w sporej mierze do moich ulubieńców. Jest owszem kilka zapachów które mi sie nie podobają aż tak bardzo, ale ten jest cudny i przyjemny. Łącząc ten fakt z tak naprawdę śmieszną ceną i bardzo fajną konsystencją to bardzo dobry wybór dla osób który lubi różnorodność zapachów. Bez problemu można kupić kilka.

Miłe zaskoczenie, super zapach

Postanowiłam wypróbować wszystkie zapachy tego żelu Isana, zaczęłam od Yoghurt and Fruit. Zakupiony za śmieszną cenę 2,80zl. Ma cudowny owocowy zapach idealny na lato. Zapach jest słodko-kwaskowy, czuję w nim wiśnie, truskawki i pomarańcze. Jest bardzo przyjemny, nie jest wyraźny i męczący, utrzymuje się na skórze przez jakiś czas. Żel jest gęsty, nie przelewa się przez palce, ma kolor pomarańczowy i jest lekko przezroczysty, chociaż myślałam, że będzie biały i w konsystencji mleczka, skoro w nazwie widnieje "kremowy" i "jogurtowy", ale to już moja wizja :D, na skórze nie pieni się mocno. Jeśli ktoś lubi dużo piany przy kąpieli, będzie musiał użyć gąbki lub myjki przy tym żelu. Mi akurat odpowiada mało piany. Dzięki zapachowi żelu kąpiel jest niezwykle miła. Spłukuje się porządnie, dobrze oczyszcza skórę, trochę ma problem z antyperspirantem, ale po prostu myję te miejsca dwukrotnie albo dłużej. Co było dla mnie największym zaskoczeniem- żel nie wysusza skóry, a nawet mam wrażenie że ją trochę pielęgnuje, zmiękcza. Jest bardzo miła w dotyku. Nie spodziewałabym się takiego działania po zapachowym żelu za 3zł :D jestem pod wielkim wrażeniem i nie mogę się doczekać, aż wypróbuję inne zapachy tego żelu

Owocowy pewniak!

Mój pewniak na lato. Piękny jogurtowy, kwaskowy zapach. Orzeźwia i budzi. Śmieszna cena, świetna dostępność. Oczyszcza i nie przesusza. Czego chcieć więcej?
Polecam!