Isana, Yoghurt & Fruit Shower Cream Gel (Kremowy żel pod prysznic (nowa wersja))

Kremowy żel pod prysznic ISANA Yoghurt & Fruit, z witaminą E oraz prowitaminą B5, zapewnia twojej skórze optymalną pielęgnację i sprawia, że staje się ona miękka w dotyku. Formuła zawierająca delikatny kompleks pielęgnujący wyjątkowo łagodnie myje skórę i pomaga zachować właściwy poziom jej nawilżenia. Połączenie delikatnej pielęgnacji oraz owocowego zapachu sprawiają, że codzienna kąpiel pod prysznicem stanie się wyjątkowym doznaniem. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry.

relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w żelu
normalna
żele pod prysznic

Uwielbiam ten żel, pięknie pachnie I kosztuje nie wiele

Zel jest dostępny w Rossmann, to już moje 10 opakowanie.
Kremowy żel pod prysznic Isana Yoghurt & Fruit z witaminą E oraz prowitaminą B5.
Piękne myje skórę i pomaga zachować właściwy poziom jej nawilżenia. Owocowy zapachu sprawi, że codzienna kąpiel pod prysznicem nabiera innego znaczenie. Skóra pięknie pachnie.

Pachnieć owockami...

Raz na kilka miesięcy pozwalam sobie na zakup tego cudeńka. Nie ma praktycznie żadnych właściwości pielęgnacyjnych, ale no nie od pielęgnacji jest żel pod prysznic. Pachnie bosko i właśnie dla tego zapchu produk ląduje od czasu do czasu w moim koszyku. Aż szkoda nakładać balsam po prysznicu

Przyjemny prysznic

Uwielbiam ten żel, stosuję go od dłuższego czasu. Zapach jest intensywny, owocowy, ale bardzo przyjemny. Zapach długo pozostaje na skórze. Kremowy żel pod prysznic, wspaniale się pieni oraz zmwywa. Produkt nie podrażnia. Cena jest rewelacyjna! Często można go dostać za ok 6 zł.
Polecam!

Piękny zapach

Żele pod prysznic z Isany po prostu są. Ładnie pachną, mają niezbyt gęstą konsystencję oraz nieźle się pienią. Nie robią nic specjalnego ze skórą, ale także nie wysuszają jej. Są po prostu poprawne, choć mało wydajne.

Udany żelik

Żele Isany lubię i sięgam po nie często. Nie mają specjalnych właściwości pielęgnacyjnych, ale nie oczekuję tego od żelu. Ma myć, nie podrażniać i nie wysuszać. I ładnie pachnnieć! I to właśnie ten element, dla którego wracam do Isany.
Żel jogurtowy to już klasyk w zestawie żeli tej marki, ale mam wrażenie, że przeszedł reformulację - wydaje mi się, że kiedyś był perłowy, a teraz jest żółtawy z perłowymi drobinkami. O ile pamietam, kiedyś pachniał też bardziej mdło. Zmianie uległa także szata graficzna. Teraz na opakowaniu posród owoców na etykiecie znajdziemy tez cytrusy i mam wrażenie, że także aromaty cytrusowe wylądowały w składzie, bo zapach jest świeższy, bardziej owocowy.
Kolejny udany, budżetowy żel Isany.

Super żel w jeszcze lepszych pieniądzach

Oczywiście złapałam go w drogerii stacjonarnej , jego dostępność jest super . Żelu używam też do kąpieli , ponieważ ładnie się pieni . Kobieta zmienną jest więc czasem lubię pachnieć limonką, czasem jagodami a czasem jak ten opisywany żel - słodko owocowo ! Jest w wielkiej butelce przez co wystarcza mi naprawdę na długo i nie jest mi żal wlać go „od serca” do wanny :) jest dość gęsty i wydajny.
Żel jest zamknięty w butelce z dzióbkiem. Podoba mi się też grafika na opakowaniu , która przedstawia pomarańcze i wiśnię skąpane w jogurcie. Doceniam też fakt , że opakowanie podlega recyklingowi

Nowa jeszcze lepsza wersja

Bardzo lubie produkty marki isana ponieważ są tanie, wydajne, pięknie pachną i mają mega zachęcają szare graficzną.
Jeśli lubicie owocowe zapachy to produkt w pełni spełni wasze oczekiwania. Dobrze się pieni i ten zapach pozostaje długo na ciele.
Plusem jest również jego dostępność ponieważ w każdym Rossmannie go znajdziecie.
Z pewnością będę do niego wracała.

Tani, ładnie pachnący i przyjemny w użytkowaniu, ale nie daje wystarczającego poczucia czystości.

Żel ten kupiłam nigdzie indziej jak w droerii Rossmann, płacąc za butelkę żelu ze ślicznym, owocowym nadrukiem w pojemności 300ml mniej niż 5 złotych. Cena jest naprawdę korzystna, ale ogółem marka Isana raczej słynie z opłacalnych finansowo kosmetyków.

Recenzowany produkt ma średnio gęstą, żelową konsystencję i po kontakcie ze zwilżoną wodą skórą wydziela sporo piany. Łatwo rozprowadza się po ciele i tak samo łatwo z niego zmywa. Podoba mi się także zapach, który jest owocowy, aczkolwiek szybko się ulatnia.

Niestety mam wrażenie, że po umyciu się tym żelem moje ciało było świeże przez krótszy czas niż po użyciu innych tego typu produktów. Czasem miałam wrażenie niedomycia, co raczej po prysznicu rzadko się zdarza. Nie mam pojęcia, z czego to wynika, ale skutecznie mnie zniechęca do ponownego zakupu tego kosmetyku. Co zaś do wpływu na skórę, jest neutralnie. Żel nie wysusza, ale też próżno tutaj szukać walorów pielęgnacyjnych.

Reasumując: żel bezsprzecznie jest tani, ładnie pachnie, pozwala szybko umyć ciało bez podrażnień, jednak w moim mniemaniu nie daje wystarczającego poczucia świeżości. Ode mnie otrzymuje 3*.

Owocowy relaks pod prysznicem

Żel ma przepiękny owocowy zapach który pozostaje na skórze jeszcze na kilka godzin , zapach nie jest nachalny ani duszący tylko delikatnie słodki . Produkt bardzo dobrze się pieni i łatwo spłukuje pozostawiając skórę nawilżoną , gładką i pełną blasku , nie powoduje podrażnień ani alergii , skóra po nim pozostaje dogłębnie oczyszczona. Produkt kupimy w Rossmann za grosze a jest naprawdę wart polecenia i uwagi.

Owocowa przyjemność podczas kąpieli

Uwielbiam żele Isana. Są dobre jakościowo i w przystępnej cenie. Tym razem wybrałam wersję z jogurtem.

*Ma piękny słodko- owocowy zapach.
*Bardzo dobrze się pieni przez co jest wydajny.
*Kremowa konsystencja.
*Niska cena.
*Delikatnie oczyszcza, bez wysuszenia skóry.
*Dostępny w każdym Rossmanie.
*Wygodne opakowanie z porządnym zamknięciem.

Świetny produkt

Marka Isana chyba każdemu z nas jest znana, dostępna w każdym rossmannie.
I już mamy pierwszy plus produktu, więc jego ogólnodostępność.
Cena ? Rewelacja, bardzo niska, na promocji można zakupić za niecałe 3zł !
Cena regularna to ok. 5 zł więc również, bardzo atrakcyjna.
Kremowy żel pod prysznic jest bardzo fajnym rozwiązaniem, świetnie się pieni, łatwo się rozprowadza, konsystencja ułatwia nam aplikację.
Produkt ma piękny, owocowy zapach, co tylko uatrakcyjnia nam naszą kąpiel, genialny produkt nic dodać nic ująć, na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz.
Wizualnie szata graficzna prezentuję się wręcz obłędnie, świetne kolory, róż w różnych odcieniach, dodatek owoców, to jest to!
Polecam, świetny produkt!

Żel Isana Vitamin & Joghurt to doskonały wybór dla tych, którzy pragną w kąpieli połączyć przyjemność z pielęgnacją skóry.

Isana Creme Dusche Vitamin & Joghurt to prawdziwy rarytas do codziennej kąpieli. Jego super zapach, połączenie witamin i jogurtu z nutą owocową, sprawia, że każda kąpiel staje się aromatycznym doświadczeniem. Zapach jest intensywny, ale nie duszący, przyjemnie otula nas podczas kąpieli i utrzymuje się w powietrzu jeszcze na jakiś czas po jej zakończeniu.

Żel świetnie się pieni, łatwo się rozprowadza i zmywa, pozostawiając skórę odświeżoną i delikatnie nawilżoną. Opakowanie jest praktyczne, bogato zdobione, jak wiekszość żeli Isana.