Maybelline New York, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Korektor rozpraszający światło i jednocześnie maskujący niedoskonałości, dzięki sile barwników maskujących zmieszanych w rozświetlającej bazie żelowej.

rozświetlające
pod oczy
w pędzelku / w aplikatorze

Tak tak tak !

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych kosmetykow. Lubie te marke i jej produkty a ten korektor jest jednym z lepszych wypuszczonych przez nich na rynek kosmetyczny, produktow. Fakt, ze cena nie nalezy do najnizszych jednak to i tak nie zniecheca mnie do jego zakupu. Korektor wtapia sie fajnie, szybko wklepuje i nie zalamuje pod oczami. Nie sciera, nie schodzi za szybko , bardzo ladnie rozswietla oko. Nie sprawdzilam go w innych miejscach na twarzy ale pod oczami swoja robote wykonal doskonale. Nawet po przypudrowaniu nie zrolowal sie ani nie zalamal co uznaje za ogromny plus. Bardzo wydajny, fajne opakowanie w ktorym widac zuzycie korektora. Jasny i ciemny odcien i to wyatarczy, bo tak naprawde kest uniwersalny dla kazdej cery.
Ciekawa jestem efektu w innych miejscach.

mam dylemat

Kupiłam go na rossmannowskiej promocji, gdzie kosztował mnie nie całe 20zł. Używałam go pierwszy raz i mimo, że słyszałam o nim wiele dobrego nie chciałam ryzykować wcześniej i wydawać 40zł.
Spodobał mi się.
Miałam kolor 01. Ładny, jasny, ale nie trupi. Pędzelek nakłada idealną ilość produktu. Korektor jest leciutki, bardzo łatwo go wklepać. Raczej nie przykryje większych zasinień, czy cieni, ale bardzo ładnie rozświetla okolice oka. Utrzymuje się długo.
Jedyne co zauważyłam to to, że bardzo podkreśla pory. Żaden inny korektor nie dawał mi takiego efektu. Pod koniec dnia miałam wręcz wrażenie, że cały korektor mi się w tych porach zebrał.
Opakowanie jest funkcjonalne, ale już po kilku dniach zeszły z niego wszystkie napisy.
Wydajność zaskakująco dobra. Myślałam, że skończy się dużo szybciej, a tymczasem wystarczył na przeszło 3 miesiące używania dzień w dzień.
Nie wiem, czy do niego wrócę. To jak podkreśla pory mnie trochę zniechęca, no ale rozświetlenie jest piękne. Mam dylemat.

Kiepski

Jeden z gorszych korektorów jakie miałam, a z pewnością o wiele gorszy od korektora z Catrice. Najjaśniejszy odcień jest o ton ciemniejszy od mojego podkładu (Bourjois, Healthy Mix nr 52). Nie widzę efektu rozświetlenia. Kryje średnio dobrze. Może dla kogoś o małych niedoskonałościach pod oczami, na pewno nie przy dużych zasinieniach.
Według mnie jest mało wydajny. Zużyłam go w ciągu niecałych dwóch miesięcy.

Uważam że jest to bardzo dobry korektor w rozsądnej cenie. Mam kolor 02 nude który naprawde ładnie wygląda na mojej twarzy. Używam pod oczy. Fajnie rozświetla, dobrze kryje, aksamitna konsystencja. Niweluje worki i zasinienia pod oczami. Łatwa aplikacja, nie wchodzi w zmarszcki. Jetsem bardzo zadowolona z efektu jaki daje.

Uwielbiam ten korektor!

Na ten korektor trafiłam po pozytywnych recenzjach na KWC kilka lat temu. Od tamtej pory się z nim nie rozstaję!

Plusy:
*ma bardzo dobre krycie
*długo utrzymuje się na twarzy
*nie oksyduje
*nie roluje się
*nie wysusza skóry pod oczami
*nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
*rozjaśnia skórę pod oczami
*współgra praktycznie z każdym pudrem
*łatwa aplikacja

Plusy/minusy:
*opakowanie – małe, zgrabne, przy odkręcaniu nie zacina się, ale napisy bardzo szybko się ścierają.

Minusem jest mała wydajność – używam go na większe wyjścia, ale sądzę, że przy codziennym stosowaniu może nawet nie wystarczyć na miesiąc…

Cena – adekwatna do jakości. Ja jednak kupuję go zawsze na promocjach.

Jeden z moich ulubionych – wracam do niego i wracać będę.

Dobry do rozświetlenia

Posiadam kolor 02 nude
Kupiłam go na promocji, bo cena regularna to jednak trochę przesada. Korektor ma średnie krycie, ale nałożony na środek twarzy i pod oczy na inny korektor pięknie rozświetla. Wygląda naturalnie, łatwo się nakłada i rozciera, przypudrowany nie zbiera się przez jakieś 6h (na cerze innej niż tłusta pewnie dłużej). Opakowanie jest wygodne, ale tandetne i słabej jakości, boje się o skuwkę gdy wrzucam go do torby, napis starł się po tygodniu używania. Jest to jeden z niewielu drogeryjnych korektorów, który nie ciemnieje
+Dostępność i niby tylko 2 kolory, ale bardzo uniwersalne
+naturalny efekt
+nie ciemnieje
+trwały
+/- słabe krycie (mnie wystarczy, ale i tak nakładam go na inny korektor)
-tandetne opakowanie
Uważam, że cena powinna być niższa, albo opakowanie lepszej jakości

Średniaczek.

Niby jest okej, zakrywa cienie, rozświetla delikatnie skórę pod oczami, nie roluję się, robi wszystko co powinien robić korektor, ale... Okropnie szybko się kończy, jest naprawdę niewydajny, no i kolor 01 jest dość ciemny (słyszałam, że 02 jest jaśniejszy, co jest troszkę dziwne).
Powiem tak, na promocji polecam, za cenę regularną nie za bardzo, jest wiele ciekawszych produktów, za niższą cenę.

Daje radę :)

Fajny jest, ale niestety ciemnieje mi pod oczami ... a że mam jasną karnację to wyglądam jak miś panda :/ poczekam do lata, może wtedy będzie dobry.

Plusy:
+jak na korektor rozświetlający to dobrze kryje
+jest dość lekki
+fajnie zastyga po oczami

Minusy
-ciemnieje...
- wydaje mi się że to opakowanie nie jest zbyt wydaje, ale to jeszcze się okaże z czasem

Dobrze sobie radzi

Dobrze sobie radzi z pokryciem średnich cieni pod oczami. Nie wysusza skóry wkoło oczu, Zarówno kolor 1 jak i 2 jest dla mnie dobry. Są to jasne odcienie, które będą dobrze wyglądały na jasnej karnacji. Minus niestety jest taki, że korektor bardzo szybko się kończy. Opakowanie jest mało wydajne. Jednak produkt trzyma się bardzo dobrze, do końca dnia. Wytrzymał u mnie nawet saunę i prysznic. ( bo zapomniałam zmyć). Odpowiada mi opakowanie, że produkt jest wykręcany - higieniczna opcja.

Zgodny z opisem

Borykam się z cieniami pod oczami mam tam cienka i delikatna skórę która lubi się przesuszać. Ten korektor ma fajny aplikator, maskuje cienie, rozświetla spojrzenie, jest trwaly, ale przy tym nie wysusza skóry tylko ja nawilża. Cena mogła by być ciut niższa bo szybko się kończy, a i kolor 02 mam wrażenie że jest jaśniejszy od 01...

Bardzo fajny

Lekki korektor rozświetlający na niewielkie cienie pod oczami. Ma swietny kolor, nie wchodzi w zmarszczki, jest wydajny, delikatny i daje ladny efekt. Nie nadaje sie na wieksze problemy skorne, ale nie takie jego przeznaczenie. Plus dobra cena.

Jeden z ulubionych

Może nie jest to kosmetyk o najmocniejszym kryciu, ale za to pięknie rozświetla i radzi sobie z zamaskowaniem raczej średnich cieni pod oczami.
Bardzo ładnie wygląda pod okiem, nie zbiera się, nie "ciastkuje się".
Jest bardzo lekki, ładnie wtapia się w skórę, daje świeży efekt.
Jedyne moje zastrzeżenia to słaba wydajność i dosyć wysoka cena, ale sam produkt - świetny !