Calvin Klein, CK One Shock for Her EDT

Calvin Klein, CK One Shock for Her EDT

Średnia ocena: 3.48/5

Nowa wariacja klasycznego `CK One` z 1994 roku. Dostępna wersja dla kobiet i dla mężczyzn.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: passiflora, mak, piwonia
nuta serca: jaśmin, narcyz, kakao, jeżyna
nuta bazy: bursztyn, wanilia, paczula, piżmo

wody toaletowe
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień

30% jesień/zima 70% wiosna/lato

Boski, ale

Byłby dla mnie zapachem idealnym pod każdym względem, gdyby nie kwestia projekcji :( Dlaczego? Dlaczego nie ma wersji EDP? Zapach jest niezwykle bliskoskórny, a szkoda, bo jest ogromnie przyjemny- słodki, owocowy, ale nie typowy ulepek, ma w sobie "to coś". Trafne porównanie do cukierków Skittles. Szczęście w nieszczęściu, że można kupić (za w miarę rozsądną cenę) duże pojemności. Ogólnie polecam fanom zapachów świeżo-cukierkowych, ale uprzedzam, że "trochę" trzeba go na siebie wylać i irytująca jest ta bliskoskórność, a zapach jest tak przyjemny, że chciałoby się go czuć bardziej.

• Flakon: 3

Słodziak

Jako że lubię perfumy mocne, kobiece i raczej takie które większość kobiet wybrałbym na wieczór, to nie są to perfumy z mojej bajki. Dostałam w prezencie i niestety nie przypadly mi do gustu wcale. Są boskie i bardziej dziewczęce niż kobiece. Może na lato :) ich trwałość też nie specjalnie powala, perfumy ogólnie bardzo średnie

• Flakon: 4

Dla fanek słodkości

Z racji iż gustuje raczej w słodkich zapachach, CK One Shock bardzo mi się podoba. Jak dla mnie wcale nie jest za słodki i ciężki. Określiłabym go raczej jako bardzo dziewczęcy. Na początku wyczuwalne kakao z nutą owocową. Minus za brak korka (nie radziłabym wkładać ich luzem do torebki) i ich trwałość (przestaję je czuć po około 2 godzinach).

• Flakon: 2

Cukierkowy i za słodki

Perfumy dostałam w prezencie i niestety nie jest to mój zapach. Strasznie męczyłam butelkę aby skończyć. Jest zmiksowany słoik landrynek, słodki, cukierkowy i strasznie mdły. Kojarzy mi się bardziej ze zapachem dla dziewczynki niż dla kobiety.
Niestety jest także dość trwały, więc czułam go większość dnia. Początkowo wydawało mi się że będzie lepszy na zimę, kiedy potrzebuję nieco więcej słodyczy w zapachu niż orzeźwienia ale także się nie sprawdził. Po prostu dla mnie jest za słodki i za mdły. Nigdy więcej.

Kupiony w: Inna perfumeria

zmienia sie

Jak na początku mi spasowal tak z dnia na dzień zuzywalam go bybgo tylko zużyć i ciągle go nie ubywalo.
Zapach jest słodki ale mdly i to mi sie nie podoba.
Nie jest trwaly
Plus za butelkę ładny ma design

• Flakon: 2

Słodki, dziewczęcy zapach

Słodki, kwiatowy zapach. Kupiłam te perfumy w ciemno ze względu na nuty zapachowe (jeżyna, kakao), a potem kupiłam je jeszcze raz, by utwierdzić się, że rzeczywiście są tak nietrwałe, jakimi je zapamiętałam. Być może dam im jeszcze jedną szansę, ze względu na przystępną cenę.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Totalnie nie mój zapach.

Dostałam perfumy w prezencie. I nie wiem czym kierowała się osoba kupująca, ponieważ zapach jest tak słodki, że aż mdły. Zdecydowanie dla osób które lubią baaardzo słodkie zapachy. Nie dla mnie. Klasyczna buteleczka, bez udziwnień, zapach w miare długotrwały.

Kupiony w: Inna perfumeria

Uroczy

Uroczy, kobiecy, wspaniały...ehhh i ahhh!
Cudownie kwiatowo-słodki ;),
utrzymuje się przy skórze, u mnie wyczuwalny do 5h.
Butelka z odkręcanym korkiem, więc można zrobić SPLASH ;)
Mój must have!
Naprawdę warty wypróbowania tym bardziej, że cena jest niska.

• Flakon: 4

Przyjemny słodziak

Dostałam w prezencie na urodziny , bardzo się ucieszyłam bo lubię perfumy Calvina Kleina .Zapach pachnie bardzo słodko ale nie jest w żadnym wypadku jakiś landrynkowy czy przesłodzony jest to bardzo przyjemna słodycz . Bardzo lubię nim pachnieć w zasadzie w każdej porze roku gdyż jak dla mnie jest uniwersalny. Używam go głownie na dzień gdyż tą porą dnia poprawia mi nastrój i napędza do działania. Opakowanie nieco młodzieżowe ale nie uważam aby było kiczowate wręcz bardzo nowoczesne.Trwałość ulatnia się po ok 5 godzinach póżniej już nie wyczuwam go. Jak dla mnie jest to dobry zapach dla młodszej grupy osób. Nie jest drogi jak na tą pojemność . Polecam

Polecam!

Jak dla mnie najlepszy! Zawsze chętnie do niego wracam, używam od gimnazjum, czyli juz ładne pare lat, na zmiane z innymi, które w danym czasie mi się spodobają :) Duzo osób skarży sie na trwałość, ale dla mnie to jedne z nielicznych perfum, które własnie potrafią sie utrzymać, bo czasem czuje je i po kąpieli i długo długo na ubraniach. Na dodatek niska cena ;)

Piękny, delikatny

Plusy:

- zapach zdecydowanie fantastyczny, słodki, kobiecy, ale bez przesady. Idealny na dzień jak i na wieczór. Wiele osób pytało \' co to jest!? \' - oczywiście w pozytywnym sensie, czyli wzbudzał zainteresowanie.
- duża pojemność
- opakowanie, które jest solidne/ nie przepadam za kruchymi małymi flakonikami

Minusy:

- jak na tą cenę trwałość i intensywność nie są najlepsze

Kocham je i gdyby nie cena to bym zakupiła je jeszcze raz!

Używam tego produktu od: luty 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zapach z krainy dzieciństwa

Kojarzą mi się z białymi, mlecznymi landrynkami, którymi zajadałam się jako mała dziewczynka.

To nieprzyzwoicie apetyczny zapach.

Oceniam na 6,5/10

Używam tego produktu od: dawna