Real Techniques, Stippling Brush 01408 (Pędzel do wykończania makijażu)

Real Techniques, Stippling Brush 01408 (Pędzel do wykończania makijażu)

Doskonale sprawdza się przy aplikacji podkładów, bronzerów lub pudrów matujących. Posiada dwie długości włosia TAKLON umożliwiające precyzyjne blendowanie. Aluminiowa rączka posiada specjalnie wyprofilowaną końcówkę, która pozwala na postawienie pędzla w pozycji pionowej.

pędzle
do pudru, do podkładu, do pudru brązującego, do różu, do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo dobry

Bardzo dobry pędzel, szczególnie do nakładania sypkiego pudru. Jest miękki, nie zauważyłam by wypadały z niego włosy, a używam go codziennie od 1-2 roku(?). Rączka jest również bardzo dobrej jakości, wygodnie się go trzyma, komfortowo z nim pracuje.
Nie wyobrażam sobie używać go do płynnych kosmetyków (włoski nie są w nim w ogóle zbite i mi pasuje do produktów sypkich) ale to już kwestia osobistych preferencji.
PS. Zaznaczyłam, że nie kupię go ponowne, ponieważ prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku lat nie będzie potrzeby - ten, który mam jest nadal w idealnym stanie.

Super do podkładu

Używam tego pędzla od klilku lat i jest to mój ulubiony pędzel do podkładu. Bardzo dobrze go rozprowadza, nie pozostawia smug i nie wchłania dużej ilości produktu. Dodatkowo jest bardzo dobrze wykonany - używam go często i często myję, nie zauważyłam, żeby przez te lata wypadały z niego włoski. Jest bardzo przyjemny dla twarzy, nie drapie, włosie jest delikatne. Bardzo dobrze utrzymuje się go w czystości. Jak dla mnie świetna jakość w dobrej cenie.

cudowny

Jest to wielofunkcyjne narzędzie do makijażu.
Nie wiem dokładnie, co jest w pędzla Real Techniques, ale świetnie wyglądają.
Pędzel idealnie sprawdza się do nakładania pudru, bo dokładnie dociera do skóry. Przy użyciu tego pędzla można uniknąć efektu maski.
Pędzel jest wprawdzie przeznaczony do nakładania podkładu, ale nie z każdym się polubi. Nakładając lekki podkład Urban Decay zostawia straszne smugi. Trzeba się nim wtedy namachać, a efekt końcowy pozostawia wiele do życzenia. Natomiast przy bb kreamach (Mizon i Missha) sprawdza się świetnie.
Pędzel bardzo dobrze aplikuje róż, a nawet rozswietlacz i na upartego bronzer.
Używam go kilka miesiecy i tak jak w przypadku dużego pedzla do pudru, nic sie nie zniszczyło, włosie nie odpadło. Zapłaciłam za niego ponad 40 zł, co za taką jakość i wielofunkcyjność bardzo się opłaca.

nie zastapiony

Najlepszy z najlepszych! Najlepszy pędzel jaki miałam (lepszy od hakuro) Tak wielozadaniowego pędzla jeszcze nie spotkałam! Mam go od roku, a nic się z nim nie dzieje! Do podkładu rewelacja ale ja wolę gąbką z RT, do róży i bronzerów - super. Nie da się z nim przesadzić. Uwielbiam go do podkładu mineralnego z Annabelle i już inny pędzel nie jest mi potrzebny. Polecam!

Polecam do różu.

Jest to mój pierwszy pierwszy pędzel tej marki i jestem zachwycona.
Użyłam go do podkładu i szczerze mówiąc on mi się do tego nie sprawdził,mam lepsze rozwiązania.Natomiast po sprawdzeniu opinii w internecie Zmalowana rekomenduje go używać na policzki różem.I rzeczywiście świetnie mi się to sprawdza,zazwyczaj używałam pędzli do różu ściętych i nadal używam,ale ten także świetnie się spisuje.
Włosie nie wypada,a mimo to już kilkakrotnie był prany.
Świetnie leży w ręku.
Nie pozostawia smug,a nawet pięknie blenduje róż błyskawicznie na twarzy.
Przepięknie się prezentuje ten pędzel i jest bardzo lekki w trzymaniu.
Cena ok. 37 zł w Rossmannie trafiłam na promocje.
Jest lekko wyczuwalny na skórze,ale jeszcze w tym dobrym stopniu.

Lubimy się

Otrzymałam ten pędzel w prezencie i od razu zaczęłam na nim eksperymentować. Polubiliśmy się od pierwszego użytku.

+ włosie nie wypada
+ dobrze leży w dłoni
+ miękkie włosie
+ wszystko precyzyjnie rozprowadza
+ nie pozostawia smug
+ bardzo łatwy w czyszczeniu i szybciutko schnie
+ uniwersalny
+ nie pochłania dużej ilości podkładu

Minusów nie zauważyłam.

najlepszy

Plusy:
- tylko z nim mam efekt "WOW" na twarzy
- kompletnie nie widać podkładu
- precyzyjnie i dokładnie wszystko rozprowadza
- ładny
- łatwy w utrzymaniu/czyszczeniu
- przy odpowiedniej pielęgnacji następny kupiłam po ok 2 latach - i już zawsze z nim zostanę

Minusy:
- brak

ZOEVA się nie umywa. Nie ważne jakiego podkładu używam, zawsze efekt jest olśniewający!

Super! Polecam

3 razy tak!
Daje bardzo naturalny efekt, nie tworzy maski, tylko ładnie wtapia podkład. Jest dosyć przyjemny w dotyku. Nie wchłania podkładu i dobrze się go myje. Ogromny plus za to że można go postawić, wiele razy ta funkcja, ułatwiła mi życie, bo nie paćkałam stołu z podkładu.
Jedyny minus to robienie smug przy niektórych ruchach, ale jak ktoś ma wprawę to jest mega!

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

uwielbiam

Na ten moment mój ulubieniec do nakładnia podkładu ;) podkład po aplikacji wygląda na twarzy bardzo naturalnie, a cera zdrowo, promiennie. Produkt nakłada się nim dość łatwo - metodą stemplowania, ale ja lubię nim też "zataczać kółka" - ten sposób również się sprawdza i nie zostawia smug. "Zjada" mniej podkładu niż gąbeczki!! wystarczy naprawdę niewielka ilość podkladu a pędzel sprawnie rozprowadzi go po całej twarzy :)Łatwo się myje, szybko schnie, włoski nie wypadają. Testowany jedynie na płynnych podkładach, nie wiem czy sprawdza się też do innych?

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

u mnie się nie sprawdził

Pędzel do podkładu Real Techniques używałam zanim znalazłam swój obecny ideał czyli Hakuro H52.
Mając porównanie wiem już, że do Real Techniques nie wrócę, bo u mnie się po prostu nie sprawdził.

Główną wadą tego pędzla jest dość szeroko rozstawione, niezbyt gęste włosie. Dodatkowo jest ono raczej miękkie.
Taki rodzaj włosia nie spisuje się dobrze gdy nakładam podkład o gęstszej konsystencji ( obecnie Clarins). Włosie po prostu za mocno „pije” kosmetyk, co powoduje, że równomierna aplikacja podkładu na twarz robi się utrudniona. Kosmetyk jakby za bardzo wsiąka we włoski pędzla.

Mimo że sama nazwa sugeruje, że pędzel służy do „stemplowania”, to wg mnie ta metoda jest utrudniona, właśnie przez taki a nie inny rodzaj włosia.
Taki sposób nakładania podkładu znacznie lepiej mi wychodzi przy użyciu wspomnianego pędzla Hakuro.

Nie używałam tego pędzla do kremowego różu ani do prasowanego pudru, więc tutaj nie wypowiem się odnośnie jego funkcjonalności.

Muszę jednak przyznać, że bardzo podoba mi się wygląd tego pędzla. Kolor, wyprofilowanie rączki, lub choćby fakt, że można postawić go w pozycji pionowej.

Pędzel jest solidnie wykonany, nie gubi włosia.
Myślę, że dla wielu osób będzie to pędzel idealny, ode mnie jednak otrzymuje tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: przez okres ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden

Idealny do wszystkiego

Jest to mój trzeci pędzel tej firmy, drugi do podkładu. Śmiem stwierdzić, że jest wielofunkcyjny. U mnie przede wszystkim jest używany do podkładu, ponieważ daje satysfakcjonujące krycie i efekt HD. Nadaje się też do różu, pudru, brązera czy rozświetlacza. Włosie jest miękkie, przyjemne, łatwo się pierze, i nie odkształca, cały czas wygląda tak samo. Cena jak najbardziej adekwatna do super jakości. Rączka jest wygodna- mi bardzo pasuje opcja postawienia go na niej, w łazience często stawiam go na umywalce, dzięki czemu nie łapie bakterii gdybym go położyła. Świetnie tez aplikuje róż, kremowy czy pudrowy. Dla mnie numer 1 do podkładu :).

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Wciąż ten sam egzemplarz

Kocham...

Włosie pędzla jest mocno zbite, sprężyste, giętkie, a przy tym niezwykle miękkie i delikatne. Idealnie wyprofilowane, ścięte na płasko. Pędzel świetnie nadaje się do rozprowadzania podkładu. W zależności od stopnia krycia, jaki chcemy uzyskać, możemy podkład nakładać punktowo (= ang. stipple) lub kolistymi ruchami w celu uzyskania delikatniejszego krycia. Niezależnie od wybranej metody nakładania, podkład świetnie stapia się ze skórą, niemalże staje się niewidoczny. Krótka rękojeść pędzla ułatwia sprawne posługiwanie się nim.