Estee Lauder, DayWear, Advanced-Multi Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF15 (Krem do twarzy na dzień)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.81/5

Cena PLN 169.00

Krem do cery normalnej/mieszanej na dzień. Pomaga neutralizować działanie wolnych rodników.
Zmniejsza pierwsze oznaki starzenia się skóry takie jak przesuszenie, matowość i pojawiające się przez to zmarszczki.
Dostarcza skórze długotrwałego nawilżenia.
Skóra natychmiast staje się gładsza, zdrowsza a po dłuższym czasie znacznie wzrasta poziom nawilżenia i komfortu.

ochronne, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
w słoiczku
Filtry
SPF 15 – 30
na dzień
mieszana, normalna

jeden z lepszych

Plusy:

+ przyjemny ogórkowy zapach
+ nawet dobrze nawilża
+ bardzo wydajny (o wiele bardziej niż Hydrationist)
+ fajna, kremowa ale nie &quot;ciężka&quot; konsystencja
+ nie zapycha
+ ładne opakowanie

Minusy:

- sztuczne barwniki i substancje zapachowe
- napakowany silikonami to i skóra gładka
- dla niektórch napewno cena
- za niski filtr nie zapewnia dostatecznej ochrony

Ilość zużytych opakowań: 1x 50ml

długo był moim KWC!

Długo był moim ideałem i...przestał. EL zmieniło zapach tego kremu z ładnego, świeżego, ogorkowego na cos co przypomina zapach a raczej smrodek zdechłej ryby.
Mam podejrzenia, ze może to być zmiana lub po prostu na polski rynek wypuszczane sa te smierdzace, bo wczesniej kupowalam DW zagranica i zawsze bylo ok, dopiero od dwóch polskich opakowań jest źle!

Poza tym same plusy:
Idealny pod makijaż
Dobrze nawilza
Szybko sie wchłania
Nie lepi się
Jest bardzo wydajny

Zima używam wersji do cery mieszanej, latem raz skusilam sie na lotion. Krem jest zdecydowanie lepszy, a wcale nie wchłania sie gorzej!

Używam tego produktu od: ok 6 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Ideał.

Po przetestowaniu ogromnej ilości kremów mogę śmiało przyznać - znalazłam ideał. Wspaniale nawilża, odżywia, doskonale chroni przed starzeniem czy szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Ma piękny zapach świeżego ogórka i te opakowanie.. Po dłuższym czasie stosowania jędrność skóry znacznie się poprawiła, jest gładsza i o wiele bardziej nawilżona. Zostanę z nim na długo. : )

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nie nawilża, nie odżywia :(

Zachęcona miniaturką, borykająca się z typowymi dla mieszanej skóry problemami i ogólnie zdesperowana kupiłam duże opakowanie. I co? I nic.
Plusy:
-zapach
-miła konsystencja
-dobrze się wchłania

Minusy! :baba:
-nie odżywia, wręcz wysusza!
-po nałożeniu skóra jest napięta, wręcz woła o dodatkową porcję kremu (oby nie tego samego, bo to tylko wzmaga nieprzyjemne uczucie)
-cena, bo o ile za krem KWC mogłabym spokojnie dać i 2 razy więcej, to za krem, którego nie chcę/nie mogę uzywać - zdecydowanie przepłaciłam.

A teraz dylemat - oddać komuś, czy zużyć &quot;do ciała&quot; :p:

Używam tego produktu od: używałam październik-grudzień 2012, kolejna próba lato 2013
Ilość zużytych opakowań: miniaturka i pół 50ml.

5 gwiazdek się należy

Chyba nie ma co dalej testowac próbki kremów w poszukiwaniu ideału - nie wiem czy taki istnieje i co mialby robić, a ten kremik na pewno jest bardzo dobry.

Mam cerę mieszaną kiedyś przetłuszczającą się bardzo w niektórych strefach - teraz już się uspokoiła, ciągle jednak nie jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o nawilżenie. I ten krem doskonale te moje wymagania spełnia - a do tego ma idealną dla mnie konsystencję: może nie jest to sorbet, ale też i nie masłowaty zapychacz. Skóra po aplikacji jest wyraźnie zmiękczona, odżywiona. No i wreszcie zapach - obłędny, chyba najlepszy jaki miałam okazję używać - bardzo lubię zapach świeżych ogórków więc jestem na tak. Filtry ma, nie jest zbytnio jeszcze nastawiony na walkę ze zmarszczkami ale jakaś tam obietnica ich zapobieganiu jest (nie mam jeszcze tego problemy i nie spodziewam się za szybko mimo że 29 lat już za mną, ale dobre geny;).
Także to jest mój kremik na dzień, teraz tylko na noc muszę coś dobrać.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie 30 ml

Kocham! Najlepszy jaki stosowałam

Kupiłam po przeczesaniu wizażu wzdłuż i wszerz ;)
+ szybko się wchłania
+ delikatnie matuje
+ skóra jest ładnie odżywiona
+ filtry!
+ genialnie współpracuje z każdym podkładem: od max factor, revlon po cliniue, diora i estee
+ wydajny, uzywam od maja i starczy mi na kolejne 2 miesiące (w sumie słoiczek 50ml, stosując na dzień na 5miesięcy spokojnie)

- na poczatku przeszkadzał mi zapach bo jest taki świeżo ogórkowy co kłóci mi się z pojęciem luksusu ;)

Jest to pierwszy krem który sprawdził się w 100% dla mojej normalnej/mieszanej cery, nie spowodował żadnego zapychania ani świecenia - normalnie ideał!
Pierwszy raz w moim prawie 30letnim zyciu mogę powiedzieć: to jest krem do którego wróce!

Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

zdecydowanie uwielbiam

Poradziła mi go Pani w drogerii, kupiłam w promocji cały set: http://www.esteelauder.com/product/688/23677/Product-Catalog/Skincare/By-Category/Moisturizers/Even-Skintone-Essentials/with-full-size-DayWear/index.tmpl

*wspaniała konsystencja kremu
*szybko się wchłania
*skóra staje się nawilżona, gładka i sprężysta.
*jest wydajny (1 opakowanie wystarcza mi na 2 miechy a używam go na dzień i na noc)
*nadaje się pod makijaż nie roluje się.

*cena (szczególnie w pl)
*nie polecam do skóry suchej!

Nie znalazłam kremu z lepszym składem dla kobiet 25+

Plusy:
- obiecujący,antyoksydacyjny skład
- wydajny
- nie zapycha porów
Minusy:
-wersja dla cery mieszanej czasem lekko wysusza
-za słaby na noc
- pozostawia lepką warstwę,która po przypudrowaniu znika
- cena
- za niski filtr na dzień
- za mało kwasu hialuronowego,wit.C i retinolu

Używam tego produktu od: Od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 x 50 ml + gratisy

Bardzo go lubię

Używam tego kremu z krótkimi przerwami od jakiś 2 lat. Muszę przyznać, że bardzo go lubię. Jestem tuż przed 30-tką i mam cerę mieszaną, ostatnio trochę bardziej przesuszoną (nocnym złuszczaniem kwasami i ogrzewaniem w mieszkaniu).
Kremik bardzo ładnie się u mnie wchłania, po około 10 minutach nie ma efektu świecenia na cerze, jest natomiast lekki połysk, taki nazwałabym to połysk zdrowej skóry. Faktycznie zlikwidował u mnie problem niezdrowej matowości i &quot;ziemistości&quot; skóry. Mam również wrażenie, że po pierwszych kilku tygodniach używania (około 6-8) moja skóra nabrała jakby jędrności, sprężystości, taka się zrobiła zdrowsza.
Jeśli chodzi o nawilżanie to w obecnej chwili uważam, że jest trochę za słabe. Ten krem nie wygra z ogrzewaniem i zimowymi zmianami temperatur. Jest świetny dla mnie na co dzień cały rok oprócz zimy. Używam go w dalszym ciągu na dzień (uwielbiam nakładać na niego makijaż- cera wygląda niesamowicie zdrowo, a podkład EL Double WEar trzyma się bardzo dobrze), ale już po demakijażu nakładam mocny nawilżać na dobre kilka godzin przed nocnym złuszczaniem.
Co jeszcze mogę dodać bardzo lubię jego konsystencję. Jest &quot;kremowy&quot; ale lekki i przyjemny, bardzo to lubię. Podoba mi się też jego zapach, choć niektórym pewnie zapach taki dziwnie ogórkowy może przeszkadzać. Ma dobrej jakości filtr więc to również na plus dla kremu. Staram się również wierzyć, że używanie go chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami, ale to chyba dopiero czas oceni :)

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne 50ml i około 5 15ml testerów

Szału nie ma ale kolejne opakowanie jest

&quot;Kremuję&quot; już drugie opakowanie. Krem na mojej mieszanej cerze dośc długo pozostawia świecąca jednak bardzo delikatną warstwę, a po nałożeniu makijażu skóra jest świetnie nawilzona i wygładzona przez cały dzień. Nie włakuje się przy nkałdaniu podkładu. Do tego filtr SPF15. Chwilowo nie znalazłam nic lepszego z filtrem na dzień.

Używam tego produktu od: 07.2011
Ilość zużytych opakowań: jedno, 50 ml

nie dla mnie

Krem Day Wear zakupiłam pod wpływem chwilowego kaprysu.I z przykrością muszę stwierdzić,że działa na MOJĄ skórę w sposób nijaki.Nie mam zmarszczek,więc w tej kwestii nie mam prawa się wypowiadać.Nawilża,ale powierzchownie;właśnie jestem po prysznicu,a przed chwilą wklepałam krem i czuję jak mam spięta skórę ,,pod spodem\\\\\\\'\\\\\\\'.I pomyśleć,że krem Ziaja za 10 zł ma zbawienny wpływ na moją skórę...
W zasadzie muszę ratować się dodatkowo serum Bioderma itp.Dodatkowo ,,wróciły\\\\\\\'\\\\\\\' wszelkie wykwity,a cera była niewiarygodnie szara i ziemista.
Próbowałam dać szansę Day Wear,ale z braku odmowy współpracy...Widocznie krem ten nie jest mi pisany:D.P.S.Mała poprawka:własnie przypomniało mi się,że z tyłu słoiczka widnieje informacja aby stosować krem po nałożeniu serum naprawczego.Może wówczas krem lepiej by zadziałał?

Rewelacja!

Kupiłam go na chybił- trafił krążąc między drogeryjnymi półkami i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę.
Krem doskonale nawilża, pachnie przyjemnie- przypomina mi ogórka. Również konsytstencja nie budzi żadnych zastrzeżeń. Jest bardzo wydajny. W skrócie- POLECAM!