L`Oreal Paris, Ekspert Wieku 50+, Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc

Średnia ocena: 4.99/5

Natura
Średnia ocena: 4.60/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Z upływem czasu zmieniają się potrzeby skóry w zakresie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.L’Oreal Paris stworzyło linię kosmetyków Ekspert Wieku,ukierunkowaną na szczególne potrzeby skóry w każdym wieku.
Po 50 roku życia procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu.Pojawia się coraz więcej zmarszczek,skóra traci jędrność i zaciera się kontur twarzy.Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający 50+ ukierunkowany jest na szczególne potrzeby skóry po 50 roku życia.
Potrójna moc:
1.Redukuje zmarszczki-zmarszczki są zredukowane,a skóra wygląda na gładszą,Jest bardziej świeża i sprężysta
2.Efekt liftingu-skóra jest bardziej sprężysta,a kontur twarzy wygląda na wyraźniej zarysowany.Skóra wygląda znacznie młodziej.
3.Odżywia-skóra jest odżywiona,odzyskuje komfort.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

krem
bogate
Wiek
50+

Nie ma 50 +

Nie mam może 50 lat ale krem kupiłam na mega promocji w Rossmanie . Szczerze uzywalam go do smarowania ciała szczególnie nóg gdzie się potykam z cellulitem. I powiem Wam że świetnie nawilzyl moja skórę,skóra po nim jest dobrze nawilżona i ujedrniona. Na buzi go nie stosowałam bo niestety u mnie powodował zaczerwienienia . Czy go kupię drugi raz ? Myślę że tak ale jak będzie na promocji do ciała. Super jest jako balsam

jest ok

Krem jest w porządku. Nie ejst genialny, ale jest ok. Uważam ze cenowo mógłby niżej być

Uwielbiam go

To jest mój ulubiony krem na noc. Zużyłam już kilka słoiczków. Cera jest po nim piękna, zmarszczki spłycone, skóra odżywiona, ma dobre napięcie. Dobrze się wchłania. Do tego pięknie pachnie. Dobra cena. Bardzo lubię to szklane opakowanie ze złotą zakrętką, daje poczucie małego wieczornego luksusu.

super

Krem jest bardzo fajny dla cery dojrzałej, Zapach jest przyjemny.Świetnie nawilża cerę i redukuje zmarszczki. Duży plus za tyle składników podchodzenia naturalnego no i brak testów na zwierzętach!

na prawdę działa!

Krem kupiłam z okazji...promocji:). Mimo dość zwartej konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, pięknie, delikatnie pachnie i na prawdę działa! Po nocy skóra jest wyraźnie gładsza i wypoczęta, a po dłuższym używaniu zauważyłam znaczną poprawę w kondycji mojej skóry, dużo większą niż w przypadku droższego kremu, którego używałam wcześniej. Cudeńko:)

Fajny krem na noc.

Krem na pierwszy rzut oka widać, że jest z wysokiej jakości ekskluzywnym produktem a jego działanie tylko potwierdza to wrażenie. Efekty na mojej cerze były zauważalne niemal od razu. Skóra stała się jędrniejsza, małe mimiczne zmarszczki zniknęły a bruzdy stały się zdecydowanie płytsze. Krem posiada lekką formułę, która świetnie się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając tłustego filtra, a pomimo znakomitego efektu ujędrnienia nie mam poczucia maski na twarzy. Produkt jest szklanym zakręcanym słoiczku.

Nie tylko dla 50+

Krem kupiłam korzystając z promocji. Pomimo tego że jest przeznaczony dla osób 50+ postanowiłam go kupić bo zauważyłam że moja skóra traci jędrność i pojawiają się lekkie zmarszczki. Pierwsze zastosowanie to był lekki strach czy aby nie wywoła uczulenia, nic z tych rzeczy. Wchłania się doskonale, ma lekką konsystencję i delikatny zapach który nie drażni.Przez dwa tygodnie stosowania zauważyłam znaczną poprawę wyglądu skóry. Stała się jędrniejsza bardzo delikatna i wygładzona, poza tym moje lekkie zagniecenia zwane zmarszczkami zupełnie znikły. Już wiem że będę stosowała ten krem zapobiegawczo by zachować jak najdłużej młody wygląd.

Cudowny krem

Lata niestety lecą co odznacza się na skórze mimo że dbam o skórę od wielu lat. Krem bardzo przypadł mi so gustu, bardzo dobrze nawilża, wygładza skórę, napina sprawia że moja najgłębsza zmarszczka jest mniej widoczna. Opakowanie bardzo eleganckie, ciężkie - cieszy oko. Konsystencja należy do tych gęstych ale bez problemu się wchłania.

Super

Bardzo lubię tą serię kremów. Mam również na dzień. Krem idealny na zakończenie dnia, ukojenie dla skóry. Nie jest tłusty, konsystencja dobra do rozprowadzania. Skóra wygląda ładnie po stosowaniu.

Super

Używa go moja mama, jest bardzo zadowolona ze stosowania tego kremu. Wygrałam w konkursie zestaw i podarowałam go oczywiście mamie. Super nawilża skórę i widać efekty stosowania. Skóra wygląda na odżywioną i pełną energii. Wygładza skórę i nadaje jej blask.

Super regeneracja

Krem super nawilżający regeneruje cerę i dostarcza jej super odżywienia. Ważne jest to, że krem trafia wglab skóry A nie jak dotychczas na poduszkę. Rano czuje się jak po zastosowaniu maseczki - fajny produkt polecam

działa

Bardzo dobrej jakości krem na noc od jednej z moich ulubionych marek. Niestety wiek stawia kosmetykom coraz wyższe poprzeczki i wymagania skóry wzrastają, krem na noc od Loreal pomógł mi w zapewnieniu odpowiedniego nawilżenia, napięcia skóry, dzięki czemu wstając rano moja skóra wygląda na wypoczętą, zrelaksowaną jeśli można tak napisać :) Mimo, że jest to krem na noc ma dość fajną lekką formułę, która nie przetluszcza i nie zatyka porów. Wydajny i oczywiście opakowanie estetyczne. Ładny, przyjemny zapach, ale nie drażni w nocy.