L`Oreal Paris, Ekspert Wieku 50+, Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc

L`Oreal Paris, Ekspert Wieku 50+, Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc

Z upływem czasu zmieniają się potrzeby skóry w zakresie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.L’Oreal Paris stworzyło linię kosmetyków Ekspert Wieku,ukierunkowaną na szczególne potrzeby skóry w każdym wieku.
Po 50 roku życia procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu.Pojawia się coraz więcej zmarszczek,skóra traci jędrność i zaciera się kontur twarzy.Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający 50+ ukierunkowany jest na szczególne potrzeby skóry po 50 roku życia.
Potrójna moc:
1.Redukuje zmarszczki-zmarszczki są zredukowane,a skóra wygląda na gładszą,Jest bardziej świeża i sprężysta
2.Efekt liftingu-skóra jest bardziej sprężysta,a kontur twarzy wygląda na wyraźniej zarysowany.Skóra wygląda znacznie młodziej.
3.Odżywia-skóra jest odżywiona,odzyskuje komfort.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Struktura
w słoiczku
Wiek
50+

Nie tylko dla 50+

Krem kupiłam korzystając z promocji. Pomimo tego że jest przeznaczony dla osób 50+ postanowiłam go kupić bo zauważyłam że moja skóra traci jędrność i pojawiają się lekkie zmarszczki. Pierwsze zastosowanie to był lekki strach czy aby nie wywoła uczulenia, nic z tych rzeczy. Wchłania się doskonale, ma lekką konsystencję i delikatny zapach który nie drażni.Przez dwa tygodnie stosowania zauważyłam znaczną poprawę wyglądu skóry. Stała się jędrniejsza bardzo delikatna i wygładzona, poza tym moje lekkie zagniecenia zwane zmarszczkami zupełnie znikły. Już wiem że będę stosowała ten krem zapobiegawczo by zachować jak najdłużej młody wygląd.

Cudowny krem

Lata niestety lecą co odznacza się na skórze mimo że dbam o skórę od wielu lat. Krem bardzo przypadł mi so gustu, bardzo dobrze nawilża, wygładza skórę, napina sprawia że moja najgłębsza zmarszczka jest mniej widoczna. Opakowanie bardzo eleganckie, ciężkie - cieszy oko. Konsystencja należy do tych gęstych ale bez problemu się wchłania.

Super

Bardzo lubię tą serię kremów. Mam również na dzień. Krem idealny na zakończenie dnia, ukojenie dla skóry. Nie jest tłusty, konsystencja dobra do rozprowadzania. Skóra wygląda ładnie po stosowaniu.

Super

Używa go moja mama, jest bardzo zadowolona ze stosowania tego kremu. Wygrałam w konkursie zestaw i podarowałam go oczywiście mamie. Super nawilża skórę i widać efekty stosowania. Skóra wygląda na odżywioną i pełną energii. Wygładza skórę i nadaje jej blask.

Super regeneracja

Krem super nawilżający regeneruje cerę i dostarcza jej super odżywienia. Ważne jest to, że krem trafia wglab skóry A nie jak dotychczas na poduszkę. Rano czuje się jak po zastosowaniu maseczki - fajny produkt polecam

działa

Bardzo dobrej jakości krem na noc od jednej z moich ulubionych marek. Niestety wiek stawia kosmetykom coraz wyższe poprzeczki i wymagania skóry wzrastają, krem na noc od Loreal pomógł mi w zapewnieniu odpowiedniego nawilżenia, napięcia skóry, dzięki czemu wstając rano moja skóra wygląda na wypoczętą, zrelaksowaną jeśli można tak napisać :) Mimo, że jest to krem na noc ma dość fajną lekką formułę, która nie przetluszcza i nie zatyka porów. Wydajny i oczywiście opakowanie estetyczne. Ładny, przyjemny zapach, ale nie drażni w nocy.

Nocny marek

Mój faworyt na nocną pielęgnację. Zasypiam otulona subtelnym zapachem. Ma dosyć bogatą, zwartą konsystencję, niczym masełko, jednakże bardzo dobrze się nakłada i mimo dłuższego wchłaniania, nie pozostawia tłustego filtra. Świetnie regeneruję skórę w nocy, czego efekty widać rano w lustrze. Twarz jest wypoczęta, świeża, jędrna i gładka jak aksamit.

Dobry krem ujędrniający

Pomimo, ze dość gęsty, krem świetnie się rozprowadza. Działa chyba w synergii z kremem na dzień, bo rezultaty są świetne. Skóra jest gładsza, lepiej nawilżona i napięta. Na plus też piekne opakowanie i elegancki zapach.

krem na noc

Ostatnio otrzymałam ten krem dla mojej mamy . Używa go od jakiegoś czasu i jest poprawa na jej skórze jest bardziej nawilżona . mocnych zmarszczek nie wygładziło ale ja widzę poprawę w jej wyglądzie. Jest napewno ujędrniona. zapach także miły i zadowalający.

Używa produktu od: próbka

Krem ujędrniający polecam!

Krem na noc bardzo dobrze, głęboko nawilża skórę. Cera po przebudzeniu rankiem jest wyraźnie ujędrniona i promienna. Produkt jest wydajny. Zapach jest delikatny. Polecam

krem nanoc 50+

przepiękne szklane, ze złotą nakrętką opakowanie.Ten sam co w kremie na dzień delikatny zapach.Krem zdecydowanie cięższy,o konsystencji masła ale także doskonale rozprowadzający sie po skórze,bardziej wydajny niż krem na dzień.Widocznie odzywia i relaksuje skórę,jest też bardzo nawilzajacy i ujędrniający.

Zadowolona

Krem jest gęsty,bardzo dobrze się rozprowadza,wydajny.Przyjemny,delikatny zapach. Bardzo fajnie się wchłania,w dotyku skóra jest gładka,napięta,jędrna,nawilżona.Rano wyraźnie skóra wydaje się wypoczęta,świeża.Jest wart ceny.Godny polecenia.