Estee Lauder, DayWear, Advanced-Multi Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF15 (Krem do twarzy na dzień)

Cena PLN 169.00

Krem do cery normalnej/mieszanej na dzień. Pomaga neutralizować działanie wolnych rodników.
Zmniejsza pierwsze oznaki starzenia się skóry takie jak przesuszenie, matowość i pojawiające się przez to zmarszczki.
Dostarcza skórze długotrwałego nawilżenia.
Skóra natychmiast staje się gładsza, zdrowsza a po dłuższym czasie znacznie wzrasta poziom nawilżenia i komfortu.

na dzień
mieszana, normalna
nawilżające, ochronne, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
Filtry
SPF 15 – 30

Moja pielęgnacyjna miłość!

Ideał dla cer tłustych i mieszanych! Nigdy nie uzywalam lepszego kremu! Ten produkt to strzal w 10!

Skora po jego uzyciu jest gładka, jedwabista, krem niweluje pory, zapobiega blyszczeniu, hamuje wydzielanie sebum, jest idealny jako baza pod makijaz, nawilza, skora po nim przez pare min jest leciutko klejaca przez co makijaz lepiej sie "przyczepia" do twarzy. Krem zmniejsza zaczerwienienia oraz niedoskonałosci. Ma lekka konsystencje, ktora od razu sie wtapia w skore, nie pozostawia tłustej warstwy na skorze.Ma piekny oliwkowo-ogorkowy zapach. Jest to ideał.. Jedyny minus to jego cena, ale tak ekskluzywny i skuteczny produkt musi miec swoja cene.

Dobry krem ale bez szału

Jest to całkiem przyzwoity krem na dzień (dobrze współgra z fluidem Estee Lauder Double Wear Water Fresh) ale bez większego "wow". Czasami (po dłuższym stosowaniu) krem powoduje poczucie dyskomfortu na skórze i powoduje świecenie się skóry.

Dobry krem na dzien dla cery mieszanej/normalnej

Dla cery normalnej badz mieszanej ok. Gdy sie ma sucha skore, potrzebne jest silniejsze nawilzenie. Krem szybko sie wchlania, jest dobry pod makijaz. Nie uczula i ma przyjemna konsystencje. Zapach niestety mnie drazni, przypomina mi ogorki;) Nie ma szalu. Sa lepsze kremy w przystepnej cenie. Szkoda.

Świetny efekt

Krem miałam kiedyś jako próbkę zrobił na mnie ogromne wrażenie. W końcu kupiłam!!! Na stronie zalando 110 zł:) mam feeee sucha a nawet bardzo sucha i delikatna. Krem ma nie najlżejsza konsystencje. Noe jet żelowy . Świetnie się wchłania, pieknie świeżo pachnie i nadaje skórze efekt takiej jakby „maski” cały czas czuje się taka warstwę ochronna na skórze. Nie mam po nim żadnych uczuleń co pojawiało się po innych kosmetykach. Myśle ze zostaniemy razem na długo. Duży plus spłyca drobne zmarszczki i skóra układa naprawdę zdrowo

Bardzo dobry krem na dzień

Bardzo dobry krem do twarzy na dzień.
Kosmetyk ma przyjemną, lekką konsystencję i świeży, ogórkowy zapach. Krem nie jest wodnisty ani żelowy, powiedziałabym że jego konsystencja przypomina puszystą, lekką pierzynkę. Wchłania się szybko, ale pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia - skóra jest gładka i wygląda na zadbaną. Pomimo nawilżenia (które jednak dla dla skór suchych może nie być wystarczające) cera sięgnie przetłuszcza, ani nie swieci. Makijaż nałożony na krem, wygląda bardzo dobrze, nic sie nie warzy, nie rozmazuje.
Opakowanie kremu jest piękne,spokojnie może robić za ozdobę toaletki. Szkoda tylko, że nie jest zrobione ze szkła - przy takiej cenie, warto byłoby zainwestować w szkło i być bardziej ekologicznym.

Najlepszy krem

Jest to jeden z lepszych kremów jakie miałam okazje używać. Jest leciutki, nie klei się i bardzo dobrze wchłania. Pachnie świeżo, delikatnie wyczuwam ogórka. Skóra po nim jest nawilżona i napięta. Bardzo dobrze współgra z innymi produktami do pielęgnacji i kosmetykami. Jest hiper wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby pokryć twarz rano i wieczorem. Polecam wypróbować ????

Przeciętny

Jeśli chodzi o działanie - bardzo przeciętne.
Nic szczególnego dla mnie, tym bardziej spodziewałam się czegoś lepszego po nim, bo nie należy do najtańszych kremów. W momentach większego przesuszenia cery - nie radził sobie. Po dwóch godzinach czułam nie przyjemną suchość skóry :(
Zapach świeży, ogórkowy - nie lubię zapachu ogórka. Kwestia gustu.
Wydajność... no właśnie. Starałam się go trochę oszczędzać, żeby wystarczył mi na jak najdłużej. Jednak kiedy dałam go mniej na twarz, czułam, że mam w niektórych miejscach braki kremu, więc musiałam zaaplikować go trochę więcej.

Podsumowując: spodziewałam się nieco czegoś lepszego płacąc 120 złotych za 30 ml kremu.
Co do opakowania - oczywiście, że ładne, eleganckie, ładnie się prezentuje np. na toaletce :)

Jest OK, ale...

Posiadam cerę tłustą, trądzikową, a przy tym odwodnioną. DayWear używałam przez MEGA długi czas, bo aż przez 9 miesięcy jedno opakowanie - więc jak widać wydajność MEGA, a używam kremu na twarz + szyja.
Dobrze nawilża, czasem jednak przetłuszcza makijaż (głównie kiedy mam TE dni). Zdecydowanie lepiej pod tym względem sprawdza się tego brat - wersja MATTE. Cena nieco odstrasza, chociaż jakby policzyć to wychodzi ok. 20 zł miesięcznie...Mam jednak lepsze, tańsze kremy, które działają podobnie ;)

Megaa

Bardzo dobry krem.
Spełnia moje wymagania. Ma przyjemny zapach. Odświeża skórę i pobudza każdego ranka. Z chęcią go nakładam na twarz. Świetnie działa jako baza pod makijaż

Super !

Świetny krem na dzień pod makijaż. Dobrze się wchłania, nawilża, pięknie pachnie. Nałożony na twarz wilgotną od toniku daje cudowny efekt nawilżenia i wygładzenia. Jest bardzo wydajny, opakowanie 50 ml wystarcza na ok. 3-4 miesiące stosowania 1 raz dziennie. Cena nie jest wygórowana jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność.

dobry krem pod makijaż

krem ma za zadanie przede wszystkim nawilżać, ja miałam wrażenie, że lekko matuje i napina skórę. odpowiadało mi to, bo miałam mieszaną, a stosowałam go w wakacje. na niego nakładałam podkład Estee Lauder Double Wear Light, czasem w upalne dni na dłoni mieszałam dwa kosmetyki i nakładałam razem. bardzo dobrze się komponują.
a jednak po zużyciu słoiczka 30 ml zrezygnowałam z kontynuacji, bo pracowałam w klimatyzowanym wnętrzu i zdecydowałam się na lepsze nawilżenie.
krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach, z nutą ogórka. opakowanie jest bardzo estetyczne.
ale w tej cenie można zdobyć lepszy krem do twarzy.

Mój hit

Długo szukałam idealnego kremu, uwielbiam go i jego ogórkowy świeży zapach. Krem bardzo fajnie się wchłania i jak dla mnie jest idealny pod makijaż. Używam go podczas zimowej pielęgnacji mojej cery, na lato wybieram troszkę lżejszy krem. Opakowanie jest bardzo eleganckie, przez co ładnie prezentuje się na toaletce, jeśli chodzi o cena to jak na mój portfel jest Ok. Krem bardzo fajnie odżywia, nawilża, skóra jest bardziej świerza, promienna i idealnie przygotowana do nakładania makijażu. Idealnie współgra z moja cerą i bazą pod podkład. Nie roluje się.