Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Mousse (Pianka maksymalnie utrwalająca `Objętość dla cienkich włosów`)

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

w sprayu
Struktura
lekkie

Świetny produkt.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Podkreślenie skrętu, utrwalenie fryzury, dodanie objętości włosom.

Skład: Łagodne detergenty, dwa parabeny i emolient. Dość standardowy jeżeli chodzi o pianki. Nie używałabym jej codziennie, bo może zaszkodzić włosom i skórze głowy.

Opakowanie: Aluminiowe z plastikowym dozownikiem i plastikowym zamknięciem. Nie widać zużycia produktu, dość lekkie i łatwo się nim operuje. Dozownik nabiera odpowiednią ilośc kosmetyku i nie zacina się. W transporcie nic się nie otwiera i nie wylewa.

Wrażenia: Pianka ma delikatny, nienachlany zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze jakiś czas po użyciu. Ma konsystencje musu, jest dość zbita, a zarazem delikatna. Dobrze się ją nakłada i rozprowadza. Nie skleja włosów i ich nie obciąża. Nadaje objętości i odbija włosy od nasady. Skręt jest delikatnie podbity, ale nie jakoś mocno. Utrwalenie utrzymuje się może dwa dni. Minusem jest na pewno fakt, że pianka matowi włosy. Żeby uzyskać pożądany efekt wystarczy niewielka ilość kosmetyku. Co z kolei przekłada się na całkiem dobrą wydajność. Myślę, że to całkiem fajny produkt w przystępnej cenie. Do tego jest łatwo dostępny. Ja raczej już nie sięgnę po ten produkt, bo pianki na dłuższą metę przesuszają moje włosy choć swego czasu była to moja ulubiona pianka. Choć może z sentymentu wrócę do niej za parę lat.

Najlepsza jakiej używałam

Pianka idealnie nadaje się do cienkich włosów. Nie obciąża i nie przetłuszcza. Czasami jeśli użyje się zbyt dużo (a na prawdę wystarcza odrobina) skleja włosy.
Fajnie odbija włosy od głowy, nadaje objętość i trwale ją utrzymuje. Jeśli chodzi o moje włosy to nie utrzymuje skrętu nawet po utrwaleniu lakierem, ale ja mam oporne włosy. Od lat używam kosmetyków Wella do włosów. Są to produkty nr 1 jak dla mnie.

Fullness for Thin Hair

Pianka świetnie sprawdza się na cienkich włosach dając im maksymalne utrwalenie i długotrwały efekt już przy niewielkiej ilości. Łatwa aplikacja sprawia, ze każdy w zaciszu domu może nadać swoim włosom pożądany kształt. Trzeba jednak uważać bo łatwo można przesadzić z ilością użytego produktu a w efekcie posklejać włosy i zbytnio je obciążyć. Przyjemny zapach, który szybko się ulatnia również na plus.

OK

Pianka ładnie pachnie. Nie potrzeba dużej ilości do utrwalenia włosów. Nakładam ją tuż po umyciu a następnie suszę włosy. Unosi je od nasada, nie przetłuszcza i nie skleja.

Nie skleja włosów!

Posiadam trudne w układaniu włosy. Kupowałam różne produkty do stylizacji włosów ale wszystkie jak jeden mąż - sklejały mi włosy. Szukałam czegoś nowego, dobrego i dzięki pozytywnym opiniom na wiżażu, kupiłam tą piankę i nie żałuję!! :)

Przede wszystkim największym plusem dla mnie jest to, że pianka nie skleja włosów!! W przeciwieństwie do innych produktów tego typu.

Włosy po zastosowaniu pianki są miękkie, sprężyste i błyszczące. Dzięki czemu wyglądają na zdrowsze!

Pianka nadaje mojej czuprynie objętości i bardzo fajnie utrwala loczki. Do tego efekt na włosach utrzymuję się na prawdę długo!

Produkt jest baaardzo wydajny. Wystarcza na na prawdę długo. Do tego posiada bardzo przyjemny zapach!

Zbyt mocna

Używam tej pianki gdy chcę zakręcić włosy na termoloki i nie podoba mi się jak skleja włosy.Pianka jest bardzo mocna i szybko zasycha na włosach.Tworzy nieładny efekt "kasku".

Świetna

Po piankę do włosów sięgam najczęściej wtedy, kiedy mam ochotę na loki. Moje włosy z natury są kręcone, ale lubią żyć swoim życiem, czyli wykręcają się i układają nie tak jakbym sobie tego życzyła. Dzięki piance udaje mi się wydobyć z nich ładny skręt a dodatkowo utrwalić fryzurę na cały dzień. Pianka przepięknie pachnie, łatwo się ją rozporowadza na włosach, szybko się wchłania. Włosy wyglądają na zdrowsze, błyszczące, widocznia jest zwiększona ich objętość. Nie skleja włosów, nie obciąża ich.

Godna polecenia

Pianka o bardzo dobrej konsystencji, idealnie rozprowadza się na włosach i dodaje objętości cienkim włosom, nie obciążając włosów. Włosy po użyciu pianki nie przetłuszczają się.

średniaczek

pianka ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania się we włosy, jednak co do zwiększania objętości nie jest taka jakbym oczekiwała. ładnie utrwala włosy, przygotowując do układania. nie skleja, nie powoduje problemów z rozczesaniem. ma tylko słaby efekt zwiekszenia objętości

Cudo!

Pianką jestem totalnie zachwycona. Nie skleja, włosy dzięki niej stają się puszyste, wygładzone, lśniące i wyglądają na zdrowe oraz odżywione. Bardzo mi się podoba jej zapach! Ogromny plus, jest naprawdę cudowny i przy okazji po użyciu utrzymuje się na włosach. Najlepiej mi się jej używa po wieczornym umyciu włosów, kiedy są jeszcze wilgotne. Na drugi dzień mam świetną fryzurę. Włosy układają się idealnie, a co najważniejsze widoczna jest ich zwiększona objętość.  Nie spodziewałam się tak rewelacyjnych efektów i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Na pewno pianka zostanie u mnie na stałe i będzie moją towarzyszką w codziennej pielęgnacji włosów. Jak skończy się pierwsze opakowanie to obowiązkowo lecę po kolejne, także nie skończy się tylko na zwykłym jednorazowym "testowaniu". Już teraz nie obejdę się bez niej. Przy okazji polecam wszystkim!

Miłe zaskoczenie :)

Ogólnie nigdy nie byłam przekonana do pianek do momentu w którym kilka dni temu nie przyszła mi pianka jest poprostu idealnym rozwiązaniem dla dziewczyn które chcą poprawic objętości swoich włosów . Mam nadzieje że ciąg dalszy testowaniaa tego produktu da równie korzystny efekt jak przez te dwa dni . godna polecenia

Lepsza od lakieru z tej samej serii ;)

Przede wszystkim ułatwia wystylizowanie fryzury, nadaje też objętości włosom.
Pianka chroni włosy przed utratą wilgoci i przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Plusem pianki jest też to, że nie skleja włosów, nie obciąża ich i nie wysusza kosmyków.
Łatwo ją wyczesać z włosów, a nie lubię efektu, gdy nakładam kosmetyk do stylizacji, a potem moje włosy to jeden wielki splatany kłak - tu tego efektu nie ma.
Nadaje fajnego połysku włosom i zdrowego wyglądu.
Używanie pianki i aplikowanie jej też nie sprawia większych problemów.
Na włosach pozostawia przyjemny i delikatny zapach.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi niż lakier - jednak oba produkty sa godne polecenia.