Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Mousse (Pianka do włosów)

Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Mousse (Pianka do włosów)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.80/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pianka Ultra Strong z technologią Flexative.
Zapewnia elastyczne utrwalenie oraz miękkość włosów do 24 godzin.
– nie skleja, sprawia, że Twoje włosy pozostają elastyczne
– łatwo się wyczesuje
– nie wysusza włosów
– pomaga chronić przed promieniowaniem UV

Utrwalenie
bardzo mocne
utrwalające

Bardzo dobra !

Piankę używam już od ok. roku i muszę przyznać że jest świetna pomaga mi podczas utrwalenia loków i fal .
Z jej pomocą loki trzymają mi się 2-3 dni efekt jest woow polecam tania i dobra Wella must have kobiety !

Super !

Uwielbiam tę piankę do włosów. Stosuję ją jeszcze na wilgotne pasma, przed stylizacją fryzury. produkt ma bardzo wygodne opakowanie, jest niezmiernie wydajny oraz można go dostać w dobrej cenie. Bardzo dobrze ujarzmia włosy, dodaje objętości oraz utrwala fryzurę.

polecam

To moja jedna z ulubionych pianek do układania włosów. Niezwykle łatwo się ją aplikuje. Konsystencja pianki bez zarzutu. Pianka jest niezwykle trwała - fryzura utrzymuje się praktycznie cały dzień bez zarzutu. Polecam, warto jej zaufać.

Świetna

Świetnie modeluje wlosy jest wydajna pracuje mi sie z nia bardzo latwo wlosy wygladaja swietnie, moge nawet powiedzieć ze są dzięki niej odżywione
Polecam wszystkim warte swojej ceny
Nie żałuje kompletnie zakupy, bede kupować regularne, aczkolwiek starczy mi na dlugi okres czasu

Pianka do włosów od Wella

Super sprawdza się w stylizacji włosów. Korzystam tylko z tej pianki, kiedy mam w planach jakieś fale czy też loki. Efekt utrzymuje się długo, nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych :)

Zdaje egzamin

Niestety jestem posiadaczką cienkich włosów, Które po kilku godzinach od umycia znowu są oklapnięte i płaskie. Dlatego muszę sobie pomagać piankami.
Tę piankę zakupiłam po przeczytaniu bardzo pozytywnych opinii na jej temat. Przyznaję że nie były one przesadzone.
Pianka ma bardzo ładne, złote opakowanie. Spray jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele że by wyczarować fajną fryzurę. A mi wystarcza na wyjątkowo długo, ponieważ w większości używam tylko żeby unieść włosy u nasady. Rozpylacz nigdy mi się nie popsuł, jest bardzo trwały.
Po użyciu włosy są fajnie uniesione u nasady i co najważniejsze wytrzymują tak przez całe 8 h w pracy. Jestem mega zadowolona z takiego efektu. Dodatkowo włosy wyglądają naturalnie, nie ma efektu hełmu na głowie, nie sklejają się, są bardzo naturalne. Łatwo się wyczesuje. nie ma też problemu z umyciem włosów.
Zapach jest ładny, delikatny, nie czuć chemii.
Cena jest przystępna dla każdego. Szczerze polecam

Trwała

Jestem zadowolona z zakupu tej pianki. Nie skleja moich włosów oraz nie tworzy twardego hełmu na głowie. Włosy pozostają miękkie. Pianka utrwala moje włosy na dość długi czas. Cena nie jest zbyt wysoka. Polecam.

taki sobie sklejek ale trwały

Mam włosy po umyciu falowane ale gdy wyschna każdy włos jest w inną stronę i nie wygląda to dobrze jeśli ich albo nie wyprostuje albo nie zakręce, latem kiedy nie bardzo chce mi się coś z nimi robić używam pianek do włosów które nadają naturalny skręt moim włosów. Trafiłam również i na welle co mogę o nim powiedzieć? na pewno zachował strukturę moich falowanych włosów zaraz po ich umyciu i to na cały dzień natomiast ja miałam cały czas wrażenie że moje włosy są nadal mokre a to oznacza że pianka sklejala moje włosy, dlatego to dla mnie największy minus pianki.

pierwsza świetna pianka

Sądziłam, że ta marka już ma czasy świetności za sobą i to był mój błąd. Coś podkusiło mnie na zakup tej pianki i się nie zawiodłam. Jest to chyba pierwsza pianka do włosów, które nie robi mi kasku z włosów. Włosy się nie kleją, są miękkie, a zarazem wytrzymałe. W końcu pierwsza pianka, która mnie zachwyciła :)

Dobra pianka do włosów

Pianka jest świetna na moje włosy, podkreśla fale, nadaje im ładniejszy kształt. Włosy nie są sklejone, ani wysuszone tylko miękkie i sprężyste. Konsystencja jest ok. gęsta pianka i przyjemny zapach. Utrwalenie utrzymuje się przez cały dzień

Świetna pianka

Bardzo, ale to bardzo dobra pianka! Utrwalenie włosów na medal! Moje włosy są utrwalone na bardzo długo i nie są przy tym zniszczone. Nie trzeba go używać za wiele, jet wydajny. Polecam :)

Jest super

Piankę do włosów Wella używam codziennie , mam krótkie włosy i wymagająca fryzurę . Muszę je codziennie układać , próbowałam już bardzo dużo pianek i ta jest jedną z najlepszych . Nie skleja włosów , nie wysusza , nie zostawia śladów jak inne pianki , nie obciąża włosów . Włosy są puszyste i miękkie co za tym idzie super się układają . Moja fryzura trzyma się cały dzień nawet po południowych drzemkach będąc w ciąży włosy nie były podklejone i nic się z nich nie sypało . Polecam wszystkim , którzy mają wymagające fryzurki;)