Syoss, Ceramide Complex, Wzmacniająca pianka do włosów

Wzmacniająca pianka do włosów z kompleksem ceramidowym dla mocnego utrwalenia, to:
• kontrola stylizacji do 48h i 100% siły,
• przeciwdziałanie łamaniu się włosów,
• łatwa do usunięcia podczas szczotkowania,
• nie skleja włosów - pomaga chronić włosy przed zniszczeniami powstającymi podczas suszenia suszarką.

pianki do włosów
utrwalające, wygładzające
Utrwalenie
bardzo mocne

Syoss, Ceramide Complex, Wzmacniająca pianka do włosów

Pianki do włosów Syoss używam od dawna i większość przynajmniej działa podobnie, ta pianka jest zupełnie inna. Standardowo nałożyłam na mokre włosy przed stylizacją. Przy suszeniu włosy robiły się twarde, mogłabym z długich prostych włosów zrobić loki, bo nawet okrągła szczotka podkręcała mi je w fale. Na pewno jest to pianka do stylizacji mocnego skrętu, jakbym chciała loki. Prostuję włosy na szczotce a potem używam prostownicy. Po tej piance nie da się użyć prostownicy, bo skleja włosy tak, że dym leci.
Ponieważ nie dałam rady zużyć jej przed stylizacją, używam jej sporadycznie dla wygładzenia nakładając tylko na suche włosy, bo moje lekko się puszą. Na pewno wydajna bo jedną butelkę mam pół roku. Sądzę że jest to pianka wzmacniająca na naturalny skręt włosów a ja prostuję włosy w odwrotnym kierunku jak same się układają. Na suchych włosach wcale tak mocno nie skleja a włos jest bardziej zdyscyplinowany. Na suche włosy jest nawet lepsza niż nowszy STRAIGHT, który nie jest sprężony tylko leci z niego woda z pianą.

Czy kiedykolwiek jakiś kosmetyk z Syossa okaże się dobry?

Nie jestem przekonana do tej marki, a to dlatego, że testowałam już kilka szamponów, pianek i mgiełek i ani jeden produkt nie zdał egzaminu. Z tym nie było inaczej.
Chciałam na wesele zakręcić sobie loki. Mam cienkie włosy, którym przyda się nawet odrobina objętości, a fryzury wykonywane nawet w salonie nie wytrzymują na mojej głowie zbyt długo.
Jeśli chodzi o objętość: ta pianka nie dodała jej nawet w najmniejszym stopniu. Wręcz przeciwnie, włosy były (pomimo obietnic producenta) posklejane i ciężkie. Pozbycie się pianki z włosów też nie jest takie proste i wbrew temu co mówi opis, rozczesywanie włosów nie wystarczy.
Jeśli chodzi o trwałość: ok, loki wytrzymały dłużej niż na innych piankach, ale do 48h baaaaaaardzo daleko.
Co do ceramidow chyba już wszystko zostało w tej kwestii w innych komentarzach napisane...

Gdzie te ceramidy ?

W piankach do włosów zawsze poszukuję objetości,mam włosy cienkie, delikatne także byłam ciekawa czy da radę moim wymaganiom. Opakowanie w kolorze przepięknego fioletu który widzę już u siebie na paznokciach w okresie jesiennym :),cudowny zapach,pianka naprawdę jest wydajna trzeba też uważać aby nie przeciążyć włosów bo wtedy nici z efektów, u mnie nie jest żle ale nie jest też zachwycająco.
Piankę bardzo wygodnie się dozuje, mi wystarczy niewielka ilość produktu do stylizacji, jednak używam jej tylko 2 razy w tygodniu gdyż stosowana codziennie za bardzo obciążała moje delikatne włosy które wyglądały na oklapnięte oraz posklejane w nieestetyczne strąki.
W przypadku tego produktu mniej znaczy więcej :-)

Sprawdza się do podkreślania skrętu naturalnych loków

Pianka ma dosyć gęstą konsystencję i piękny zapach, który długo się utrzymuje na włosach. Posiadam długie, cienkie i kręcone włosy. Od pianek wymagam aby przede wszystkim nie sklejały włosów. Dodam, że nie używam pianek na suche włosy, ponieważ w ten sposób każda pianka je sklei. Piankę nakładam na umyte i odciśnięte ręcznikiem włosy, po nałożeniu kremu pielęgnacyjnego do włosów. Dopiero wtedy wgniatam jedną pompkę pianki na całość włosów i pozostawiam do samoistnego wyschnięcia. Włosy są miękkie w dotyku, ale utrwalone i ładnie skręcone. Nie są sztywne czy sklejone. Kosmetyk nie pozostawia białej powłoczki. Nie ma również problemu przy myciu włosów z produktu, ładnie się rozpuszcza nie plącząc włosów. Aktualnie jest to moja ulubiona pianka.

Polubiliśmy się

Bardzo lubię pianki do włosów i ta przypadła mi do gustu, ponieważ:
+ jest wydajna (przy długich włosach stosuję ilość wielkości śliwki, konsystencja produktu jest gęsta i "konkretna")
+ zwiększa objętość i ładnie unosi włosy do góry
+ utrwala fryzurę
+ podkreśla fale
+ ma przyjemny zapach
+ nie skleja włosów, a co za tym idzie jest łatwa w rozczesaniu

Trudno powiedzieć

Pianka ma dobrą konsystencję.
Jest podatna na stylizację, ale przy za dużym nałożeniu produktu może dojść do sklejenia włosów. Opakowanie jest wydajne. Zapach nie jest drażniący, ale lekko odbiega negatywnie od innych produktów Syoss.

Pianka do włosów Ceramide Complex Syoss

Pianka do włosów posiada odpowiednią konsystencję, dzięki której dobrze aplikuje się ją na włosach. Kosmetyk jest bardzo wydajny oraz posiada przyjemny zapach. Nie obciąża i nie skleja włosów.

Może być

Pianka pomaga w ułożeniu fryzury jednak coś mocno obciąża włosy. Jak dla mnie nie do codziennego stosowania, a jedynie na specjalne okazje. I zapach mógłby być lepszy, bo na tle pozostałych kosmetyków tej serii wypada bardzo blado.

Przeciętna

Po użyciu pianki włosy są faktycznie bardziej podatne do stylizacji. Pianka ładnie pachnie i zostawia też zapach na włosach. Włosy po niej są sztywniejsze i trzeba uważać na użytą ilość, bo może je skleić.
Nie jestem zagorzałą fanką pianek do włosów, ta pianka nadal mnie nie przekonała. Praktycznie nic nie wnosi swoją obecnością oprócz lekkiego usztywnienia i zapachu. Jeśli chodzi o nawilżenie i ochronę, nie zauważam ani poprawy kondycji włosów ani też zepsucia się ich.

polecam

pianka włosów nie obciąża, dobrze się rozprowadza i nie skleja włosów. Jest lekka i można nią naprawdę ładnie podnieść objętość włosów. Do tego bardzo ładnie pachnie i dobrze się zmywa

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Pianka bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Znacząco ułatwia wystylizowanie fryzury. Włosy stają się naprawdę puszyste a fryzura utrzymuje swoją trwałość przez cały dzień.

Test Syoss

Do pianki byłam bardzo sceptycznie nastawiona ,pianka ekstra mocna kojarzył mi się ze strasznym obciążaniem włosów i z tym ze włosy robią się strasznie sztywne i twarde i tutaj moje wielkie zaskoczenie. Poumyćiu użyłam pianki i byłam zaskoczona, tym że włosy są miękkie w dotyku i nie obciążone a fryzura utrzymywała się bardzo długo. Produkt jak dla mnie jest miłym zaskoczeniem.Polecam