Ewopharma, Revalid, Nutri - Repair Treatment (Skoncentrowana kuracja odżywczo - regenerująca do zniszczonych włosów)

Skoncentrowana kuracja odżywczo - regenerująca do odbudowy struktury włosa przeznaczona dla zniszczonych włosów.
Dzięki zawartości aktywnych składników obecnych w linii kosmetyków Revalid (pantenol, białko pszenicy, wyciąg z owsa, pochodne aminokwasów) kuracja skutecznie wzmocni nawet osłabione, zniszczone i wypadające włosy. Warto powtarzać ją regularnie: zmniejszy to szorstkość i łamliwość włosów, a ponadto zapobiegnie rozdwajaniu się ich końcówek.
Dawkowanie: po umyciu włosów preparat nałożyć na uszkodzone końcówki włosów i pozostawić na około 5 minut. Następnie dokładnie spłukać. Aby wzmocnić działanie odżywcze nałożyć preparat na całą powierzchnię włosów i pozostawić na 5 - 10 minut. Następnie dokładnie spłukać.

Świetna

Polecam ją wszystkim tym którzy mają zniszczone włosy po rozjaśnianiu/prostowaniu/suszeniu odżywka przepięknie pachnie a działanie ma super. Używam co 2/3 mycie na ok. 30 minut.

Świetna odżywka!

Natrafiłam na nią przypadkiem, kupiła ją moja mama na spróbowanie i tak oto przez przypadek ta odżywka stała się jedną z moich ulubionych. Porównałabym ją do odżywek z John Friedy. Pięknie pachnie, co nie zawsze można powiedzieć o aptecznych odżywkach. Jest bardzo wydajna, wystarczy bardzo mała ilość tej odżywki, żeby nawilżyć włosy, nawet lepiej wziąć mniej niż więcej, bo przy większej ilości mogą być zbyt sypkie. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę stanu swoich włosów, szczególnie końcówek. Mam przetłuszczające się włosy, więc nie nakładam ją przy skórze głowy, tylko dopiero gdzieś od wysokości ucha, żeby nie przedobrzyć ;) Podzieliłam się tą odżywką z koleżankami, które po spróbowaniu kupiły sobie pełne opakowanie ;) Zdecydowanie ją polecam.

Zdecydowanie polecam

Mam włosy cienkie, przetłuszczające się przy głowie i suche, zniszczone (prostowaniem i wiązaniem) na końcach. Tej odżywki używam od ok. 2 miesięcy. Mocno odżywiła moje włosy. Stały się miękkie, lśniące i gładkie. Głównie zależalo mi na odżywieniu końcówek, ta odżywka poradziła sobie z nimi rewelacyjnie. Mam wrażenie, że przestały się rozdwajać, na pewno nie są takie szorstkie jak kiedyś. Odżywkę nakładam nie na 5 min (jak zaleca producent), a na dłużej, ok. 10-15 min. Włosy nie są przeciążone, nie przetłuszczają się bardziej, a wzmocnienie włosów jest dosyć szybko zauważalne i - co ważne - utrzymuje się także po zaprzestaniu używania produktu.
Jest to chyba najlepsza odżywka jaką do tej pory miałam. Świetnie radzi sobie z odżywieniem wysuszonych i zniszczonych końcówek.

bardzo dobry :)

Mam bardzo suche, kręcone włosy - a raczej MIAŁAM takie :))
używałam różnych innych odżywek do włosów po których musiałam myć głowę codziennie, bo były bardzo ciężkie, a efekty... prawie żadne ;/ .
Po tym produkcie włosy stały się miękkie, łatwo się rozczesują i pięknie lśnią! Aż sama byłam w szoku i nie mogłam się nadziwić że moje włosy mogą tak wyglądać!

Dodatkowymi plusami są na pewno wydajność i zapach tej odżywki.

SERDECZNIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania