Barwa, Naturalna, Szampon jajeczny regenerujący z kompleksem witamin

Średnia ocena: 0.00/5

13702 opinie
Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 4.50

Szampon jajeczny z naturalnym wyciągiem z jajka przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i wymagających silnej regeneracji. Siła odżywczych protein oraz kompleks witamin nawilżają włosy i ułatwiają ich odbudowę. Proteiny pozyskiwane z jajka przywracają im blask, chronią przed mikrouszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne takie jak czesanie, mycie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
bez silikonów

Mogło być lepiej

Szampon z hydrolizowanym białkiem w składzie, który u mnie zdaje egzamin jako oczyszczacz raz na jakiś czas z uwagi na to, że zawiera SLES. Nie wiem po co tam ta lanolina w składzie, bo czuję niestety, że oblepia ona moje włosy i dlatego nie jest to szampon dla włosów kręconych, falowanych i przede wszystkim cienkich, bez objętości, bo może być po nim oklap i włosy mogą stracić fajny skręt. Rypacz, który poprostu oczyszcza i trochę przesusza, ale oczywiście po nim zawsze mile widziana maska, bo inaczej się nie da. Myślę, że jeśli już szukamy taniego szamponu bez silikonów to już lepiej inna Barwa się sprawdzi, a najlepiej właśnie rypacz bez lanoliny.

może być

Szampon może nie jest najlepszy z najlepszych ale daje rade, dobrze się pieni,dobrze myje włosy, zapach ma poprawny ale nie powalający,butelka bardzo skromna ale ładna. Cena super. Godny wypróbowania ale bez efektu wow.

Całkiem przyjemny

plusy:
+ niezły zapach
+ dobrze oczyszcza
+ dość dobrze się pieni
+ nie obciąża

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

OK!

Nadaje się do codziennego mycia moich tłustych włosów. Po jednym myciu włosy są dobrze umyte! Od lat powracam do niego. Zwykle przerywam jego stosowanie ze względu na to, że mi się już skończyło opakowanie (starcza na max 2tyg. codziennego stosowania), a najłatwiej mi jest go spotykać w Tesco. Jeśli chodzi o dostępność tego szamponu jest teraz lepiej niż przed laty gdy szukałam go zachęcona recenzjami innych dziewczyn.

Bardzo przyzwoity

Jeden z fajnych, lekkich szamponow Barwa. Jajeczny wprawdzie nie nalezy do moich najulubienszych, ale jest bardzo przyzwoity, wlosy po nim sa lekkie, lsniace, przyjemne w dotyku. Jakiegos super efektu regeneracyjnego nie zauwazylam, ale moze dlatego, ze stosuje go na zmiane z innymi szamponami.
Polecam wyprobowanie.

Dobry, prosty szampon

Lubię takie zwykłe, polskie, tanie szampony za kilka złotych, które - jak się okazuje w trakcie używania - dobrze działają na moje włosy.

O szamponie tym mogę powiedzieć, że:
- przyjemnie pachnie, trochę jakby ziołowo
- ma żółty, perłowy kolor, który pewnie ma się kojarzyć z jajkiem
- konsystencja żelowa, choć raczej rzadka
- dobrze się pieni
- doskonale się spłukuje
- nie plącze włosów, można je rozczesać bez stosowania odżywki
- włosy po nim są lekkie, świeże, ładnie pachną
- jest tani, kupiłam go za ok 5zł.
- dostępność: widziałam go w sklepach typu Społem.

Ogólnie: bardzo przyzwoity szampon do częstego stosowania, przyjazny dla skóry głowy i włosów, wprawdzie nie zauważyłam jakiejś wybitnej regeneracji, ale i tak daję pełne 5 gwiazdek, ponieważ moim włosom służy.

Średni

Kupiłam go po przeczytaniu opinii na blogu o pielęgnacji. Niestety u mnie się nie sprawdził, mimo, że stosowałam go tylko od czasu do czasu, ponieważ na co dzień korzystam z delikatniejszych produktów. Po jego użyciu włosy są tępe, bardzo poplątane i tylko duża ilość odżywki dawała im radę.
Plusem jest przyjemny zapach oraz niska cena, niestety w moim przypadku, bardzo trudno go było dostać w jakiejkolwiek drogerii.
Z przykrością, nie mogę go polecić.

Prosty szampon oczyszczający

Na co dzień używam delikatnych szamponów bez agresywnych substancji myjących aby zmyć sebum ze skóry i odświeżyć włosy. Jednakże raz na jakiś czas potrzebuję silnego oczyszczenia zarówno skóry jak i włosów z nadbudowujących się na nich substancji- silikonów, emolientów, łoju itp. Szampon spełnia swe zadanie,
+Prosty skład bez zbędnych substancji które mogłyby nadbudować się na włosach
+Zapach- przyjemny, nie ma nic wspólnego z jajkiem. Ładnie pachnie na włosach
+Cena
+Konsystencja- żelowo-glutkowata ale dobrze się rozprowadza i pieni
+Dobrze oczyszcza
+Włosy są puszyste i błyszczące

-Opakowanie- niezbyt solidne. Pękł mi korek po jednym upadku.
-Stosowany na co dzień wysusza skalp oraz włosy powodując swędzenie.
-Dostępność. Nie dostaniemy go w drogeriach i marketach-sieciówkach. Trzeba szukać w małych sklepikach.

Nie zauważyłam szczególnego działania protein- może to one odpowiadają za nabłyszczenie moich włosów, może nie- ciężko powiedzieć. Wydaje mi się że w asyście tak silnego detergentu jak SLS nie mają zbyt dużego pola do popisu zwłaszcza że szampon w przeciwieństwie do odżywki/maski ma krótką styczność z włosami- spieniamy, zmywamy. Dwie, trzy minuty i po wszystkim- więc kiedy miałyby zadziałać? Małe szanse. Dlatego nie oczekuję od szamponu więcej niż może mi dać. Dobrze oczyszcza i jako szampon oczyszczający ale nie do codziennego mycia go polecam.

Przeciętny

Szampon dobrze oczyszcza włosy, są one również lśniące. Jego wadą jest to że bardzo plącze włosy, a ich rozczesanie nawet po użyciu odżywki jest dość trudne.

Dobry do oczyszczania skóry głowy

Szamponu uzywam raz w tygodniu do dokładnego oczyszczania skóry głowy, czasem tez wlosów, szczegolnie po olejowaniu, aby pozbyc sie resztek oleju. Nie licze na to, że szampon zregeneruje moje włosy i po umyciu bede mogla je bezproblemowo rozczesac - nie ludzmy sie, bo radko ktory szampon nam to zagwarantuje. Szampon nalozony na wlosy bardzo dobrze sie pieni, choc trzeba uzyc go troche, niemniej jednak jest bardzo wydajny, wiec nie ma co sobie zalowac ;) W polaczeniu z odzywka lub maska daje dobre efekty. Dla mnie szampon ma oczyszczac a ten szampon robi to swietnie. Jest tani, ale niestety ciezko go dorwac. Ja swoj egzemplarz upolowalam podczas zakupow w malym markecie, ma troche inne opakowanie (zdjęcie ze strony producenta w zalaczniku)

+ dobrze oczyszcza skore glowy i wlosy
+ dobrze sie pieni
+ wydajny
+łatwo go splukac
+ tani

- mala dosteopnosc

Idealny dla suchej skóry głowy

Jeśli to będzie Wasz pierwszy szampon bez SLS- dajcie się włosom odzwyczaić od SLS.

Dla mnie idealny. Nie mam problemu ze suchymi włosami, mam zniszczone, więc ścinam. Nie liczę, że szampon naprawi to, co ja zepsułam.

Nie liczę, że włosy po szamponie będą lśniące ani, że się plątać nie będą. To nie jest zadanie mojego szamponu a odżywki.

Mój szampon ma sprawić, że skóra głowy nie swędzi i nie sypie się z niej tona białego, martwego naskórka. I oto stał się cud na mojej głowie. Szampon zadziałał jak jajko, ale nie trzeba tyle kombinacji co z jajkiem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

za mocny

Szampon dobrze oczyszcza skórę, ale nie wiem czy to jest dla mnie szampon. Zbyt może mocny dla mnie. Nie nadaje się do stosowania codziennego, bo plącze włosy i swędzi skóra. Koniecznie trzeba używać po nim odżywkę, ale szampon jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca