Barwa, Naturalna, Szampon jajeczny regenerujący z kompleksem witamin

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Szampon jajeczny z naturalnym wyciągiem z jajka przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i wymagających silnej regeneracji. Siła odżywczych protein oraz kompleks witamin nawilżają włosy i ułatwiają ich odbudowę. Proteiny pozyskiwane z jajka przywracają im blask, chronią przed mikrouszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne takie jak czesanie, mycie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie.

>250ml
nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
bez silikonów
w butelce

Kupiony w: Drogeria Natura

• Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5

Dobry szampon regenerujący

Produkt zakupiony w Drogerii Natura,zamknięty w klasycznej przezroczystej butli szampon ma gęstą żelową konsystencję barwy żółtej przyjemny owocowy zapach ,szampon dobrze myje ,pozostawia włosy po myciu zregenerowane miękkie miłe w dotyku o zdrowym blasku

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 2
  • Opakowanie: 4

Inspirowany domowymi recepturami okazał się być mało wydajny, nie zregenerował włosów, za to strasznie je plącze.

Szampon do włosów farbowanych i zniszczonych od Barwy kupiłam w jednym z marketów za 7,50 zł razem z serią innych kosmetyków marki. Prosta, minimalistyczna szata graficzna opakowania w tym wariancie w kolorze żółtym z grafiką jajek, piórek. Pojemność 300 ml, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Widać zużycie produktu przez opakowanie. Naklejka jest bardzo mocna, napisy nie ścierały się podczas użytkowania szamponu.
Nakrętka w kolorze czarnym z łatwością można otworzyć i wydobyć odpowiednią ilość produktu.
Producent sugeruje i inspiruje się recepturami domowymi z wykorzystaniem jajek w 95%, szampon stworzony z koncepcją równowagi PEH, zawiera kompleks witamin A, E, H, B5 i B6. Szampon ma zapewnić świeży i zdrowy wygląd włosów.

Zaczęłam stosować i po pierwszym użyciu byłam wkurzona - bo strasznie plącze włosy, bez użycia odżywki nie ma szans na rozczesanie włosów. Szampon dobrze się pieni, konsystencja jest żelowo - perłowa w żółtym kolorze, nieco leista, umyłam włosy dwa razy, bez trudu włosy zostały spłukane. Nakładam maskę na zmianę z odżywkami. Nie zauważyłam regeneracji włosów, za to strasznie były splątane, a efekt świeżości był krótkotrwały, włosy trzeba było myć codziennie. Wydajność zależy od intensywności stosowania, u mnie opakowanie starczyło na miesiąc, a stosowałam w tym czasie inne szampony. Zapach jest przyjemny i długo się utrzymuje, przypomina cytrusy, kwiaty, nie męczy. Więcej nie kupię.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 3

Spełnia swoją rolę

Bardzo podstawowy, dobrze oczyszczający szampon. Ma ciekawy zapach i jest bardzo wydajny. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie zauważyłam polepszenia stanu moich włosów, ale nie zrobił też nic złego.
Taki typowy średniak, do którego już raczej nie wrócę. Dużym plusem jest niska cena.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 4

Mycie na jeden dzień

Zachęcona ceną ok 5 zł w hebe kupiłam produkt na promocji. pierwsze wrażenia były dobre. Szampon super się pienił, posiadał całkiem przyjemny zapach. W swoim składzie posiada SLS co sugeruję o jego mocnej mocy jednak ku mojemu zdziwieniu już na drugi dzień moje włosy nie wyglądały na świeże. Oczywiście wlosy umyte 2 razy tak jak zawsze w dobrym wyglądzie wytrzymują u mnie 2/3 dni a tu niemiłe zaskoczenie.

• Stosunek jakości do ceny: 5

Tani, delikatny szampon

Jestem zadowolona z zakupu, bo za niewielką cenę otrzymujemy dobry produkt. Konsystencja dość płynna, zapach niczego sobie, działanie łagodnie oczyszczające. Nie mam zastrzeżeń i chętnie wyprobuję pozostałe szampony z tej marki.

Nie widzę większej zmiany we włosach, nie ma efektu wow, ale wyglądają ładnie, czysto i przyzwoicie. Jeśli użyję odżywki po myciu to włosy pozostają gładkie.

Za niską cenę - polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 3

Sprawia, że włosy szybko stają się nieświeże.

Lubię szampony jajeczne, bo przypominają mi dzieciństwo, gdy mama robiła mi naturalne maseczki do włosów. Ten od Barwy niestety nie sprawdził się u mnie, włosy były jakieś oklapnięte, szybciej się przetłuszczały, nie tego oczekiwałam.

Konsystencja: ma zabarwienie perłowe, nie jest tak gęsty jak inne perłowe szampony, ale daje sporo piany, łatwy w spłukaniu.

Działanie: myślę, że byłby spoko gdybym myłam włosy codziennie. Myję je jednak co drugi dzień, a na ten drugi dzień były one już mocno oklapnięte, z zaczynającym się przetłuszczaniem skalpu, jedynie kucyk i zaczesanie grzywki ratowało sytuację.
Plusem jest to, że domywał wszelkie płukanki i oleje z włosów. Nie plątał też ich, rozczesywanie nie było bolesne i problematyczne.
Mam farbowane włosy, ale szczerze to nie widzę związku między koloryzacją a tym jajecznym szamponem.
Podsumowując, do szamponu z pewnością nie powrócę, do jest dla mnie za słaby, za krótko utrzymuje świeżość na włosach.

Zapach: trudno mi go opisać, z pewnością nie pachnie jajkiem ;) ma dodany jakiś perfumowany składnik, ale raczej neutralny, zwyczajny

Opakowanie: wygodne, niewielkie, otwór nie jest duży, więc miałam kontrolę nad tym ile wylewam, grafika bardzo ładna, czytelna i wpadająca w oko.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Nie dla mnie

Szampon kupiłam na przecenie w Kontigo za niecałe 5zł.
Szampon znajduje się w przezroczystym (300ml) opakowaniu, umożliwiającym wgląd w to ile jeszcze produktu mam zostało, z czarną nakrętka i nalepką z informacją o produkcie.

Produkt ma żółty kolor z takimi drobinkami w mlecznym kolorze. Zdecydowanie nie pachnie jajkami - co uznaje za plus. Ma delikatny, lekko słodki zapach, który niestety po jakimś czasie robi się taki kwaskowaty. Produkt nie jest ani gęsty ani lejący - ma taką pośrednia, gładką konsystencję.

Produkt nie jest wydajny. Po pierwsze muszę go dużo nałożyć na dłoń, żeby wystarczyło go na całą długość włosów a po drugie proces mycia muszę powtórzy 2-3 razy. Nie pozostawia po sobie zapachu na włosach. Nienajgorzej się pieni i całkiem przyjmie się go używa. Niestety nie ma dużego wpływu na moje włosy. Po użyciu produktu mam duży problem z rozczesaniem włosów, nie odczułam aby były bardziej nawilżone czy szybciej się regenerowały.

Produktu nie polecam - nie przyniósł żadnych korzyści dla moich włosów.

• Wydajność: 3
  • Zapach: 5

U mnie się sprawdza

Szampon jajeczny zakupiłam w drogerii internetowej Hebe, skusiła mnie cena około 7 zł. Szampon znajduje się w przezroczystej buteleczce zawierającej 300 ml produktu. Szampon jest inspirowany domowymi sposobami na piękne włosy. Zapach wcale nie przypomina zapachu jajek i to jest duży plus. Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych, których jestem niestety posiadaczka. Zużyłam całe opakowanie. Włosy szamponem myje zawsze dwa razy i mniej więcej co dwa, trzy dni. Szampon ten delikatnie nawilża włosy, przez co zdrowiej wyglądają. Minusem jest to, że nie jest wydajny i potrzeba większej ilości aby rozprowadzić na włosach i skórze głowy także szybko się skończył. Cena produktu jest bardzo przystępna.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Nigdy więcej

Pokusił mnie szampon przez to że jest jajeczny kiedyś nakładając na włosy surowe jaka efekt był zadowalający pomyślałam że ta wersja będzie wygodniejsza konsystencja jest gęsta szampon bardzo mocno się pieni fajnie się nim myję przy zmyciu go jest juz gorzej pieni się i pieni włosy są posklejane w straki wyglądają na nie domyte okropne gdyby nie dobra odżywka rozczesanie było by dla mnie nie możliwe włosy i tak wyglądały źle jak siano bez blasku nie polecam

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 2
  • Zapach: 1

Nie dla mnie

Jako że lubię kosmetyki BARWA za ich skuteczność jednak na produktach do pielęgnacji włosów zawiodłam się bardzo.
Szampon jest w nie wielkiej butelce, dość poręcznej. Konsystencja szamponu taka normalna jak większość szamponów i dam nawet plusika za to że dobrze się pieni co akurat bardzo lubię.
Niestety już podczas spłukiwania czuję w dotyku że włosy są szorstkie i już wiem ze będę miała ogromny problem z ich rozczesaniem. Niestety na moje wysokoporowate włosy ten produkt jest nieodpowiedni.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Stosunek jakości do ceny: 3

Średni

Szampon jajeczny regenerujący z kompleksem witamin marki Barwa otrzymałam w prezencie i jak mówią darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale nie mogę powiedzieć, że szampon jest dobry. Szampon dedykowany jest do włosów zniszczonych i farbowanych. Podczas używania produktu nie zauważyłam regeneracji włosów. Moje włosy odniosłam wrażenie stały się suche i puszyły się po suszeniu.
Mam krótkie włosy i spłukanie tego szamponu stanowi duże wyzwanie, ponieważ włosy są tępe i plączą się.
Bez wsparcia odżywki nie wyobrażam sobie używania tego szamponu.
Opakowanie produktu jest proste, ale estetyczne.
Cena produktu jest niska, ale nie idzie w parze z jakością jakiej oczekiwałam.
Zapach produktu jest delikatny.

• Zgodność z opisem producenta: 3

Nie lubię go spłukiwać

Szampon dobrze się rozprowadza na włosach i mocno pieni. Zmywa się go okropnie. Ciągle ma się wrażenie, że nie jest do końca spłukany i przez to mycie włosów trwa 2x dłużej. Włosy po wysuszeniu są spuszone, szybko tracą na świeżości i czuję się w tych włosach źle.
Komfort używania jest bardzo niski.