Urban Decay, Naked 2, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Urban Decay, Naked 2, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

W skład zestawu Urban Decay Naked 2 Palette wchodzi 12 cieni, dwustronny pędzelek i błyszczyk:
- Foxy,
- YDK,
- Busted,
- Blackout,
- Good Karma Shadow/Crease Brush,
- Lip Junkie Lipgloss in Naked.

paletki cieni
prasowane
Efekt
perłowe, satynowe

Świetna i bardzo wydajna

Nie mam nic do zarzucenia tej paletce, wykonuję makijaż oczu codziennie. Szeroka gama kolorystyczna świetnie pasuje do moich brązowych oczu. Dostałam ją na święta 3 lata temu, jak na razie mam wszystkie cienie, tylko jeden zaczyna mi się kończyć, a używam ich codziennie. Jest niesamowicie wydajna. Cienie trzymają się przez cały dzień, są dobrze napigmentowane i się nie osypują. Stosuję je na bazę Art Deco. Szczerze polecam ją wszystkim koleżankom. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na jej temat. Próbowałam różnych innych paletek, ta przypadła mi do gustu najbardziej. Jest bardzo uniwersalna, zarówno na co dzień, jak i na wieczorowe wyjścia.

Bardzo lubię i polecam

Bardzo polecam paletkę - dobrze napigmentowana, trwałe cienie, szeroka gama kolorów, uniwersalna - zarówno co makijażu codziennego, lekkiego jak i wieczorowego. Cena adekwatna do jakości. Polecam! :)

Drogi interes

Jestem absolutnie na NIE- dostałam ją 2 lata temu na Gwiazdkę(sama nigdy bym jej nie kupiła- cena wtedy powalała- ponad 300,00zł !) Cienie strasznie się sypią podczas nakładania, nie są mocne, trzeba kilka razy powtarzać nakładanie żeby był wyraźny kolor, podczas lekkiego upadku wypadły mi z paletki 4 cienie i pokruszyły się w drobny mak. Stanowczo nie polecam- nie za tą cenę.

Jestem na nie

Paletę dostałam w prezencie, sama bym jej raczej nie kupiła ze względu na brokat (jestem fanką jedynie matowych cieni). Paleta ogólnie prezentuje się ładnie, opakowanie mi się podoba, kolory to głównie brązy i beże, zatem pod mój gust. Ładne duże lusterko i pędzelek do aplikacji, no ale cena wysoka więc o wszystko zadbano. No i niestety, plusów na tyle. Cienie na oku wyglądają dobrze jedynie zaraz po nałożeniu, które wcale nie jest też takie łatwe, bowiem pigmentację mają bardzo słabą. Strasznie zlewają się ze sobą, ma się wrażenie, że nakładano jedynie jeden odcień na całą powiekę. Do tego są bardzo nietrwałe, po całym dniu zostaje po nich niewielki ślad w postaci głównie brokatu. Nie polecam, zdecydowanie nie warta takiej ceny.

Nie warte swojej ceny

Bardzo chciałam mieć tą paletkę sławnych cieni. Naczytałam się o nich wiele dobrego no i uznałam że za te pieniądze to muszą być super. Niestety zawiodłam się bardzo na nich. Nie wytrzymują na powiekach całego dnia, pod wieczór zostaje po nich tylko perłowa poświata. Ciemniejsze kolory tak jakby zlewają się ze sobą. Jedynie na dobrej bazie się trzymają, a jako bazy używam nudziakowy cień w kredce.

FATALNA

Zacznę od tego, że paletkę kupiłam przyjaciółce na urodziny rok temu. Miał być wymarzony prezent - wyszła klapa. Próbowałam różnie do nich podejść, nakładać na sucho, mokro, na korektor, krem, cokolwiek. Cienie są jakby tranaparentne, głębia w ogóle się nie stopniuje. Po rozblędowaniu wszystko na powiece się zlewa, są tragiczne. Żałuję bardzo, bo za taką kwotę można mieć sto razy lepsze cienie do powiek. Jeszcze trzeba dodać, że się osypują.

Daje rade

Jestem zachwycona. Cienie dobrze sie łacza ze soba nie widac przejsc. Nasycenie kolorow rowniez na plus. Swietnie sie nadaje dla osob zaczynajacych przygode z makijazem.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Bardzo mi się podoba kolor matowy z tej paletki, chociaż po nałożeniu i blendowaniu go całkiem zmienia kolor -niestety na gorszy. Odcień złoty jest bardzo ładny, pięknie się świeci na oku, szczególnie jak nałożymy go na morko. Natomiast odcień lekko różowy, który w paletce wygląda cudoownie to na oku już nie. Kolor jest mało intensywny , a już po chwili nawet przestaje się świecić i zlewa się z innymi odcieniami. Dlatego oceniam tę paletkę pół na pół

Szału nie ma

-żałuję jej zakupu, tak samo jak Naked 1,
-wielkie rozczarowanie, to bardzo przereklamowana paleta i o ile mogę powiedzieć, że jest na pewno lepsza od Naked 1, to wciąż jest bardzo słabą paletą,
-opakowanie jest okropne, skrzyneczka taka, kojarzy mi się ze stylem militarnym, jest szara, paskudna dla mnie,
-nie ma jej stacjonarnie, tylko w okresie świątecznym i to nie zawsze, nie można sobie samemu pomacać,
-ten matowy beżowy to taki nie do końca matowy, patrzę na siebie potem w lustrze w pracy i widzę błysk pod łukiem brwiowym, wrrrr,
-takie te kolory nijakie, każdy makijaż nią wykonany wygląda niemal tak samo,
-makijaż szybko traci blask, w domu mi się podoba, dochodzę do pracy, patrzę w lustro, a tam nic ciekawego, cienie są, a jakby ich nie było, mało są widoczne,
-pigmentacja bardzo słaba,
-blendowanie nie należy do najprostszych, przy rozcieraniu cienie tracą dużo ze swojej mocy niestety,
-konsystencja w ogóle jest średnia do pracy, na pewno nie moja ulubiona,
-cena woła o pomstę do nieba, paleta nie dość, że gorsza od cieni Too Faced, to jeszcze gorsza od Makeup Revolution, a cena bardzo wysoka, zupełnie nieuzasadniona,
-bardzo, ale to bardzo przereklamowana, producent nie idzie z duchem czasu, mógłby je przecież udoskonalić,
-o ile matowe są średnie, o tyle niektóre błyszczące słabe, nie da się uzyskać ich "mocy" na powiece,
-ciężko wymywa się cienie z kącika,
-niestety bardzo bledną w ciągu dnia,

-/+lusterka nie używam, ale jest,

+pędzelek lubię, używam go do błyszczących cieni z innych palet,
+raczej się nie osypują, co jest rzadkie,
+jest tutaj kilka naprawdę świetnych kolorów, np. ten drugi z lewej, super wygląda na oku,
+paleta jest w porządku, żeby nie było wątpliwości, da się nią wykonać ładne makijaże, ale nie spełnia moich oczekiwań, im więcej używamy palet, tym większe mamy potem wymagania, cena nie idzie w parze z jakością, niemniej jednak można z niej stworzyć coś ładnego:)
+zmywa się bez problemu, przyjemnie nawet

Ja już się wyleczyłam z palet Naked, czy Urban Decay w ogóle, jest tyle dużo lepszych produktów, że pora się z UD pożegnać:)

Paletka <3

Po otwarciu papierowego pudełka naszym oczom ukazuje się solidnie wykonane złota metalowa paleta które zamykane jest na dwa zatrzaski. Ktoś kto projektował pudełko musiał pomyśleć o osobach takich jak ja :D Paleta spadła mi z 2 razy a cienią nic nie jest :) Paletka ponadto wyposażona jest w środku w bardzo wyraźne lustro :), W paletce znajdujemy moim zdaniem naprawdę dobrej jakości podwójny pędzelek Good Karma Naked 2. Oprócz pędzla oczywiście w środku znajduje się 12 cieni.Cienie same w sobie się bardzo mocno na pigmentowane szczególnie czarny który jest jak węgiel ale dzięki temu zastępuje mi eyeliner. Reszta cieni nanosi się ładnie na powiekę i ładnie ze sobą łączą !!! Kolejny plus cienie można nałożyć i łatwo rozetrzeć :3 Każdy kolor ponadto ma swoją unikatową nazwę :)

Paletka jest naprawdę świetna! Dostałam ją w prezencie na urodziny i od tamtej pory często jej używam. Robię nią zarówno dzienny, codzienny makijaż jak i na jakieś większe wyjścia. Można nią zrobić naprawdę wiele. Pigmentacja jest chyba jedną z lepszych. Są idealnie napigmentowane. Co ważne nie osypują się, nie rozmazują. Bardzo dobrze trzymają się na oku, nawet po całonocnych szaleństwach na parkiecie (testowałam ją kilka razy na weselach). Za tę cenę jest bardzo w porządku.

Uwiwlbiam

Naprawdę fantastyczna paleta.
Zaczynając od napigmentowany cieni, kończąc na naprawdę pożądanym opakowaniu.
Cienie są mocno napigmentowane, nie osypują się, można nimi stworzyć dzienn jak i wieczorowy makijaż. Świetnie współpracują.
Opakowanie metalowe, bardzo porządne z lusterkiem w środku, które nie zniekształcenia.