Paese, Paese x Cocolita, Natural Wildness Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Ta paleta cieni do powiek to esencja dzikiej natury. Nasycone kolory o aksamitnie gładkich formułach z łatwością aplikują się na powiece za pomocą pędzla lub opuszka palca, stwarzając nieograniczone możliwości wykonania makijażu oka.

Matowe cienie w pięciu neutralnych i ciepłych barwach można dowolnie łączyć ze sobą lub nakładać pojedynczo na powiece.
Natura jest nieprzewidywalna i często nas zaskakuje, dlatego w kolekcji matowych cieni znalazł się jeden cień o mocnym, punktowym rozświetleniu i wysokiej transparentności.
• Cień typu topper jest idealny do rozświetlania kącików oczu, jak i całej powieki. Zmienia wykończenie każdego matowego cienia w błyszczący.
• Matowy cień w kolorze jasnego beżu może być aplikowany jako baza pod inne cienie, wypełnienie przestrzeni pod łukiem brwiowym lub samodzielnie na całą powiekę.
• Matowy koralowo - różowy cień użyty samodzielnie natychmiastowo odświeża makijaż. W połączeniu z topperem tworzy niesamowicie iskrzący efekt na powiece.
• Matowy karmelowy cień podkreśla kolor każdej tęczówki niezależnie od jej barwy. Idealny do codziennych makijaży.
• Neutralny brązowy cień o matowym wykończeniu bardzo dobrze sprawdzi się do podkreślania załamania powieki. To również idealny cień do makijażu brwi.
• Matowy ciemnobrązowy cień przeznaczony do podkreślenia zewnętrznych kącików oczu. To idealny cień by stworzyć smoky eyes w wersji brązowej.

93% składników pochodzenia naturalnego

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Nr 1: Talc, Calcium Aluminum Borosilicate, Calcium Sodium Borosilicate, Isostearyl Isostearate, Ci 77891, Silica, Paraffinum Liquidum, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Polyethylene Terephthalate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide. Nr 2, 3: Talc, Kaolin, Mica, Dimethicone, Lauroyl Lysine, Zinc Stearate, Aluminum Hydroxide, Caprylic/capric Triglyceride, Cocos Nucifera Oil, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Silica, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Sodium Sulphate, Aqua, Ethylhexylglycerin, Magnesium Chloride, Ci 77891, Ci 15850, Ci 77491, Ci 77492, Ci 19140, Ci 77499, Ci 45410 Nr 4, 5, 6: Talc, Kaolin, Mica, Zinc Stearate, Dimethicone, Lauroyl Lysine, Caprylic/capric Triglyceride, Cocos Nucifera Oil, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Silica, Phenoxyethanol, Aluminum Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Magnesium Chloride, Ci 77499, Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492

Mała, użytkowa, bezproblemowa w pracy i po prostu piękna paletka <3

O tej palecie w internecie huczało i to bardzo. Zachwalały je znane influencerki, ale i widziałam, że 'zwykłe' dziewczyny dobrze się o niej wypowiadały. Byłam bardzo ciekawa co w trawie piszczy zwłaszcza, że lubię markę Paese.

Na pierwszy rzut oka paletka idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Jest mała, zgrabna, lekka, bo wykonana z tektury i zamykana na magnes. Nazwy cieni są proste, ponumerowane od 1 do 6.

Dla mnie byłaby niemal kompletna gdyby, zamiast matowego różu, był matowy beż. Mam ciepły typ urody, więc sięgam głównie po ciepłe kolory cieni, opcjonalnie neutralne a ten matowy, pudrowy róż jest dla mnie najzwyczajniej zbyt chłodny do rozcierania. Prędzej sprawdziłby mi się solo aplikowany na całą powiekę, ale szczerze mówiąc chłodne kolory 'gaszą' moją tęczówkę, zdecydowanie wolę ciepłe brązy, czerwienie lub rudości, wtedy piwna tęczówka ładnie gra. Poza tym jednym cieniem nic bym nie zmieniała - jedyny cień błyszczący robi super robotę i może być stosowany solo jako lekki cień z różowo-złotymi drobinkami lub jako toper na inne kolory. W obu rolach sprawdza się świetnie i może być aplikowany palcem lub dla wzmocnienia intensywności - na bazę w stylu Nyx Glitter Primer. Jego formuła jest śmieszna, bo w dotyku cień jest miękki i odkształca się, ale nie kruszy i nie wysypuje poza foremkę. Baza tego cienia jest lekko tłusta, aby można było stosować go samodzielnie bez potrzeby stosowania bazy czy kleju, dlatego tekturowe opakowanie jest delikatnie poplamione, ale nie wpływa to na jakość samego cienia, wynika to wyłącznie z jego składu. Pozostałe 4 maty są piękne i mamy tu jeden koralowy odcień, który ładnie podkreśli niebieską i zieloną tęczówkę oraz może się sprawdzić w roli różu na policzki + 3 różne brązy. Wszystkie te brązowe odcienie są u mnie w użyciu, bo mamy tu ciepły karmelowy brąz do blendowania powyżej załamania powieki, neutralny brąz w załamanie oraz ciemną czekoladę, która świetnie zdaje egzamin zamiast czarnego cienia w zewnętrzny kącik oka oraz w roli kreski/przyciemnienia linii rzęs. Na tym cieniu mi zależało, aby przyczepiał się dobrze i się nie zawiodłam :-) Co do wszystkich matów muszę też podkreślić, że pod palcami są super aksamitne i dobrze napigmentowane, w związku z czym mogą trochę się sypać, dlatego staram się jak najdelikatniej nakładać je na pędzel.

Wszystkie te cienie łączy jedna wspólna cecha - bezproblemowa praca. Pięknie się ze sobą łączą, nie robią jednej wielkiej plamy, tylko ładnie przechodzą jeden w drugi a samo rozcieranie mam wrażenie, że robi się samo. Zero plam, zero smug a blendowanie na chmurkę można stworzyć w kilka minut. Nieważne czy to lekki dzienniaczek czy makijaż wieczorowy - tą paletą można stworzyć makijażowy look na różne okazje. Jak wspomniałam pigmentacja cieni jest dobra i warto zrobić obsypkę z pudru pod oczami, aby w 3 sekundy pozbyć się tego, co się osypało z cieni (lub po prostu zacząć makijaż od oka). Trwałość jest równie dobra, bo cienie na odpowiednio przygotowanej powiece nie blakną nawet po wielu godzinach noszenia (a przynajmniej ja tego nie widzę), nie zbierają się w załamaniach, nie kruszą.

Jakość cieni jest świetna i mimo, że mamy tu tylko 6 cieni to uważam, że cena 49,90zł jest uczciwą kwotą. W swojej kolekcji mam kilkadziesiąt palet do makijażu różnych marek i przyznam, że jakość tych cieni bije na głowę nawet te kosztujące 200zł. Marka Paese stworzyła produkt na każdą kieszeń i to mnie akurat bardzo cieszy zwłaszcza, że to polska marka i chętnie ją wspieram. Mimo, że ten jeden cień w palecie (najjaśniejszy matowy) nie jest dla mnie odpowiedni, to nie obniżam oceny, tak bardzo podobają mi się pozostałe. Inna sprawa, że marka pewnie kieruje się ogółem i chciała stworzyć coś dla różnych typów urody i nie spodziewam się, że każdy kolor z palety będzie mi pasował (choć uważam, że beż byłby nawet dla ogółu bardziej użytkowy do zmatowienia łuku brwiowego i dopracowania blendowania, ale to tylko moje zdanie). Niemniej, jeśli ktoś zastanawia się nad jej zakupem to bardzo polecam, to na pewno dobrze wydane złotówki + ogromna przyjemność stosowania :-)
Marko Paese, brawo, świetna robota! <3

Super! Świetna paleta.

Cienie do powiek w testowanej przeze mnie palecie Natural Wildness są bardzo dobrej jakości. Paleta spełnia moje oczekiwania. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie osypują się, dobrze się blendują i przyjemnie pracuje się nimi na powiece. Świetny dobór kolorów w palecie. Uniwersalne kolory, które będą pasowały każdej kobiecie. Paletka pozwala na stworzenie zarówno dziennego jak i wieczorowego makijażu. Zawiera 5 matowych cieni w naturalnych kolorach oraz jeden z połyskującymi drobinkami. Lekkie opakowanie i niewielkie rozmiary paletki powodują, że idealnie nadaje się do zabrania w podróż.

Genialna paleta do makijażu dziennego i nie tylko

No cóż można powiedzieć. Jest to IDEALNA paleta do makijażu dziennego do pracy jak i wieczorowego. Cień z pigmentem jest tak błyszczący i tak piękny, że dopasowuje się absolutnie do każdego koloru (nie tylko z tej palety), a cienie matowe brązowo-cieliste da się budować warstwami. Są bardzo nasycone. Mają taką "kremową" fajną, gładką formułę i bardzo łatwo i szybko aplikują się na powiekę. Nie używałam żadnych specjalnych baz. Aplikowałam je bezpośrednio na przypudrowany podkład (w dzień) lub korektor (w makijażu wieczorowym). Możemy na oku wygenerować naprawdę piękny makijaż wieczorowy typu smokey eyes pasujący każdej kobiecie. Brązy są neutralne, więc sprawdzą się dla każdego typu cery. Drobnym odstępstwem od reguły jest cień nr 3. Jest to piękny brzoskwiniowo-truskawkowy, ciepły odcień o jakim marzyłam od zawsze. W końcu moje marzenia się spełniły :) Paleta zajmuje minimalną ilość miejsca. Zmieści się do każdej kosmetyczki. Zamiast w kolekcji palet cieni do oczu, ta paleta trafiła dosłownie do kosmetyczki codziennej. Możliwości tej palety w tym przedziale kolorów są naprawdę przeogromne. Fajnie jest też łączyć je w połączeniu z innymi cieniami -pigmentami.

Moja ulubiona paletka!

Nawet nie przypuszczałam, że ta paletka stanie się moją ulubioną. Wszystkie odcienie idealnie mi pasują i tworzą przepiękny makijaż oczu każdego dnia. Łatwo się blendują i aplikują. W kilka minut można wyczarować piękny makijaż. Cieniem który absolutnie skradł moje serce jest ten o nazwie One, który ma w sobie przepiękne drobinki, dzięki czemu cudownie połyskuje na powiekach. Ten akurat najlepiej wygląda, gdy aplikujemy go palcem. Pozostałymi odcieniami możemy stworzyć bardzo ładny dzienny lub wieczorowy makijaż. Piękne, neutralne odcienie, które będą pasowały do każdej karnacji i każdego typu urody. Super jest to, że bez problemu można stopniować ich intensywność. Cienie się nie osypują, a nawet jeśli się to zdarzy, to w bardzo niewielkim stopniu. Ta paletka dzięki niewielkim wymiarom idealnie sprawdzi się w podróży, co dla mnie jest bardzo ważne. Nie ma ona, jak dla mnie żadnych wad!

Do dziennego makijażu

Cienie są bardzo dobrze napigmentowqne, znajduje się jeden toper, który jest drobno zmielonym brokatem, sroki będą na pewno bardzo zadowolone. Ciepłe brązy i cielisty mat są w neutralnej tonacji wpadającej odrobinę w ciepłe tony, wg mnie bardzo twarzowe kolory.

Ze względu na neutralną kolorystykę na pewno będę sięgać po tę paletę w makijażu codziennym.

Paletka na co dzień i na imprezy!

Paletka stała się moim ulubieńcem głównie za sprawą cienia ''one''. Po prostu go kocham !
W paletce znajdziemy kolor bazowy, szalony róż jak i brązy i oczywiście cień z błyskiem .
Najbardziej podoba mi się to ,że mogę tymi kolorami stworzyć makijaż od spokojnego na uczelnie do szalonego na impreze.
Cienia ''one'' używałam też jako rozświetlacza-odważnie ,ale POLECAM!

Natural Wildness Eyeshadow Palette

Paletka przepięknych,średnio napigmentowanych cieni całkowicie spelniła moje oczekiwania.Cienie są aksamitne,nie osypują się są trwałe.Polecam osobom które zaczynają przygodę z makijażem.

Romantyczne podkreślenie

Paletka cieni jest idealna. Delikatne kolory, w tym jeden brokatowy, którym podkreślam czar spojrzenia, do tego ta kremowa konsystencja, idealnie rozprowadzająca się na powiece sprawiła, że uwielbiam podkreślać spojrzenie me.

Używa produktu od: próbka

Super barwy i trwałość

Paleta cieni zawiera dobrze dobrane kolorystycznie do siebie Ciebie którymi zmaluje się niejeden makijaż. Są one dobrze napigmentowane. Trwałe oraz dobre jakościowo. Nie zauważyłam aby cienie zbierały się w zgięciach powieki co mnie bardzo ucieszyło.

Piękna paleta

Paletka znajduje się w poręcznym tekturowym opakowaniu. Zawiera 5 cieni matowych oraz 1 cień błyszczący. Odcienie są idealnie dobrane. Sprawdza się zarówno na codzień jak i od święta.
Kolory są dobrze napigmentowane, a cień błyszczący pięknie się mieni. Cienie łatwo nakłada się na powieki i dobrze się blenduje. Cienie długo utrzymują się na powiekach.
Ta paletka do dla mnie strzał w dziesiątkę. Piękne odcienie i wysoka jakość sprawiają, że aż chce się korzytać z tej paletki.

Świetne cienie.

Paletka cieni w wygodnym papierowym pudełeczku, fajnie zamykana na magnesy. Opakowanie solidne, łatwo się otwiera. Małym minusem jest brak pędzelka do nakładania cieni. Kolory intensywne, łatwo się nakładają, nie osypują się. Można tworzyć ładny makijaż oczu, który utrzymuje się przez cały dzień. Cienie nie załamują się na powiece. Jestem bardzo zadowolona z tych cieni. Polecam serdecznie.

Naturalność w najlepszym wydaniu

Bardzo dobry pigmet cieni sprawia, że są one niezwykle trwałe i wyraziste.
Do używania zarówno na codzień jak i na specjalne wyjścia. Używam jako samodzielne kolory, ale również nie boję się łączyć i eksperymentować. Kolorystyka naturalna, efektowne, kompaktowne opakowanie, które na dobre zagościło w mojej kosmetyczce.
Kolory ziemi, sprawiły, że mój makijaż nabrał odpowiedniej wyrazistości. Kolorystyka bliska mojemu sercu, natura z którą bardzo się utożsamiam.
Pięć matowych odcieni (w tym trzy brązy) i jeden brokatowy, który nadaje oku niezwykłej wyrazistości.