Urban Decay, Naked 2, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Urban Decay, Naked 2, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

W skład zestawu Urban Decay Naked 2 Palette wchodzi 12 cieni, dwustronny pędzelek i błyszczyk:
- Foxy,
- YDK,
- Busted,
- Blackout,
- Good Karma Shadow/Crease Brush,
- Lip Junkie Lipgloss in Naked.

paletki cieni
prasowane
Efekt
perłowe, satynowe

Krotki okres dzialania

Cieni dobrze trzymali sie skory i mieli trwaly efekt tylko na poczatku, moze przez miesiac. Niestety kolory z brokatem nie trzymali sie - brokat odpadal a kolor zostawal, wiec efekt byl zupelnie inny. Nie polecam, chyba ze komus zalezy na tym zeby uzywac tylko polowe kolorow.

jestem zachwycona

Jestem zachwycona tymi cieniami są super napigemntowane używam pod nie baze z tej samej firmy wiec caly dzień mam je na powiekach, nie zbierają się w zagłębieniach nic się nie sciera, nigdy nie miałam tak udanych cieni, może to tez wina tej bazy bo jest swietna ale cienie same w sobie są ladne i fajnie dobrane kolorystycznie niestety na allegro natraficie na wiele podróbek sama dalam się nabrac pierwszy zakup cienie za 60 zl jak dostałam to myslalam ze oszaleje zakupiłam te oryginalne fakt cena nie fajna bo ponad 200 zl ale ja jestem zadowlona zakupiłam neked 2 i neked 3 fajowe :)

Nie jest w trendach

Naked 2 paleta cieni w chłodnych tonach. Kolorystyka ładna, ale nie jest obecnie w trendach makijażowych. Paleta posiada cenie prasowane - satynowe, perloweCienie są trwałe, wydajne, nie osypują się i dobrze się blendują. Paleta jest starannie wykonana oraz dopracowana.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Polecam!

Świetna paleta!
Paleta zróżnicowana, kolory bardzo dobrze dobrane do siebie i z wysoką zawartością pigmentu. Pudełko trwałe tak bardzo, ze wielokrotne spadanie nic nie pokruszyło w środku.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

The most uniwersalna paleta ever

każdy kolor gra z każdym - niezależnie od tego jak połączymy kolory na powiece i tak wszystkie grają ze sobą fenomenalnie. Konsystencja produktu sprawia że aplikacja jest bardzo łatwa, można bardzo ładnie manewrować cieniami - przyblendować bardziej/ przydymyć oko albo dodać pięknych iskierek. Mój kolejny ulubieniec !

Dziwna paleta

Swego czasu (jakieś 5 lat temu) był szał na palety Urbana. Ja swoją otrzymałam w prezencie od przyjaciółki z USA ( właśnie 5 lat temu) , która wiedziała, że mam słabość do palet i uwielbiam się malować. Z tą paletą mam jeden podstawowy problem i w sumie, gdy miałam okazję malować się Naked3 i Naked Cherry było dokładnie to samo więc chyba urbanowskie cienie mają do tego tendencję, otóż - nie ważne iloma cieniami będziemy pracować na powiece - wszystkie i tak się zleją i nie będzie widać poszczególnych odcieni, tylko jedną plamę. Dla osób, które w swoim makijażu używają 2 cieni to w porządku i będą zadowolone, ale jeśli ktoś chce stworzyć coś bardzo precyzyjnego to tutaj się to nie uda. Cienie pięknie się blendują, ale wg mnie tracą pigmentację i bledną w ciagu dnia, i ich przekleństwo zlewają się. Niektóre bardzo się pylą, wykończenia świetliste, satynowe, brokatowe - piękne ale tak na 2 h, później się sypią bez względu na to czy uzyjecie Nyx Glitter Primer czy innego kleju do brokatów - pojedyncze drobinki będą wszędzie na twarzy, przez co niektórych cieni - na swatchach przepięknych to w życiu codziennym w ogóle nie używałam. Ciemne cienie się osypują i niezbyt ładnie wyglądają na dolnej powiece tworząc taką podkowę pod okiem. Długo używałam tej palety i nauczyłam się jej używać ( wykorzystując w makijażu oka 2 jasne cienie się sprawdza) ale uważam, że paleta za prawie 200 zł powinna czarować każdym cieniem i nie być tak wymagająca w użytkowaniu. Naprawdę chciałabym wystawić dobrą ocenę, ale ja jestem zawiedziona tą paletą. Zaznaczę, że przetestowałam wiele różnych palet i znam się na makijażu profesjonalnym. Obecnie na rynku znajdziemy lepsze zarówno w tej półce cenowej jak i o wiele tańsze palety. Ja bym odradzała zakup.

Całkiem całkiem

Bardzo polecam paletkę - dobrze napigmentowana, trwałe cienie, szeroka gama kolorów, uniwersalna - zarówno co makijażu codziennego, lekkiego jak i wieczorowego.

Perłowe, kocie oczy - tylko z tą paletą

Świetna, poręczna paleta, dużo kolorów, które wykorzystuje, dobra pigmentacja i przede wszystkim trwałość - to główne zalety Naked 2, a jest ich więcej :)
Długo nie mogłam się zdecydować na tę paletę cieni, ale okazuje sie, że mogłam się nią cieszyć dużo szybciej - niepotrzebnie zwlekałam! Jestem bardzo zadowolona z tego, jak cienie dobrze się nakłada, długo się utrzymują na powiece i wyglądają przepięknie.

Na każdą okazję

Świetna uniwersalna paletka, która sprawdzi się na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Osobiście uwielbiam beże, brązy i szarości. Fajne jest to, że każdy cień ma inne wykończenie- od matowego po brokatowe. Co do samych cieni to bardzo dobrze się nimi pracuje, są mocno napigmentowane, nie osypują się. Polecam każdemu.

Idealne odcienie dla niebieskich oczu. <3 Naturalność, klasa, styl - te słowa definują tę paletę.

To moja pierwsza paleta cieni Urban Decay i w ogóle pierwsza tak droga paletka. Zazwyczaj kupowałam czekoladki Makeup Revolution, które nie do końca spełniały moje oczekiwania... W końcu kupiłam legendarną Naked 2.

Całość zapakowana w kartonik, a w środku metalowa paletka, 12 cieni, obustronny pędzelek i ogromne lusterko. Opakowanie jest bardzo trwałe, wytrzyma upadek z wysokości. Pędzelek jest bardzo dobry i posiłkuję się nim czasami na zmianę z innymi pędzlami Hakuro.

Cienie utrzymane są w brązowo-szarej kolorystyce, która idealnie pasuje blondynkom oraz posiadaczkom niebieskich oczu. Znajdziemy w niej cienie matowe i błyszczące, choć tych drugich jest więcej. Cień bazowy Foxy jest genialny. Jeszcze lepszy jest ostatni, Blackout, najbardziej głęboki, najbardziej napigmentowany czarny cień, jaki kiedykolwiek używałam, a było ich sporo, bo jestem zwolenniczką kreski na powiece wykonanej z cienia do powiek niż eyelinerem, preferuję naturalny efekt rozmycia i zagęszczenia rzęs niż prostą, czarnę, odbijającą kreskę. Opróćz Foxy i Blackout w paletce znajdziemy delikatn brązowo-szary Tease oraz świetne cienie z dodatkiem błyszczących drobinek jak Chopper, Yok czy Suspect. Najciemniejszy, czysty, lecz lekko błyszczący brąz to przedostatni cień Busted.

Używam paletki 3 miesiące i nie wiem, skąd tak negatywne opinie na jej temat. Paletka jest kultowa i w porównaniu z intensywnymi, momentami kiczowatymi odcieniami czekoladek Makeup Revolution , Naked 2 wypada świetnie. Dzięki tej paletce stworzymy makijaż naprawdę z klasą, gustem i ze smakiem. Cienie dobrze się tu łączą, lekko zmywają, co akurat lubię, dzięki temu makijaż wygląda naturalnie. Nie jestem zwolenniczką Cat Crese i takiego makijażu nie zrobimy tą paletkę.

Trwałość cieni jest dobra, ja nakładam je na korektor i przypudrowaną powiekę, bo zazwyczaj rano się spieszę i efekt jest świetny. Cienie są dobrze dobrane i za ich pomocą stworzymy makijaż zarówno dzienny, jak i okazjonalny, na większe wyjścia. Ta paletka to klasa sama w sobie i gwarantuję, że malując się tak samo jak wcześniej, ale używając Naked 2, osoby z naszego otoczenia dostrzegą zmiany i tak jak w moim przypadku będą się pytać ,,Jak pięknie wyglądasz, robiłaś coś z twarzą?"

Prezent

Paletkę dostałam od mojej siostry w prezencie , zachwyciły mnie kolory , paletka estetycznie zapakowana , w środku duży wybór kolorów. Można powiedzieć ze ma dobra pigmentację , cienie długo utrzymują się na powiekach . Niestety cena .... pozostawia wiele do życzenia (choć jak dla mnie czyli osoby która stosuje te paletę dość rzadko nie zawadza , jestem w trakcie zużywania pierwszego opakowania a mam juz ją z 2 lata )

Paleta o średnio przekonującej kolorystyce i jeszcze słabszej pigmemntacji. Paleta jest bardzo droga i zupełnie niewarta swojej ceny. w tej cenie możemy zakupić 20 paletek w rossmanie, które mają o wiele lepszą pigmentacje. W dodatku kolory są zupełnie nie na czasie. Nie polecam