Escada, Magnetism EDP

Escada, Magnetism EDP

Cena PLN 180.00

Zapach Escady powstał z oryginalnej mieszanki woni. Nuty czarnej porzeczki i frezji zestawiono z ciepłymi i orientalnymi zapachami ambry, piżma, drzewa sandałowego i wanilii.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, czarna porzeczka, frezja, bazylia, tymianek, zielone liście
nuta serca: róża, magnolia, jaśmin, heliotrop
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczuli, piżmo, wanilia, ambra, wetiwer, irys, karmel, kokos

orientalne, słodkie/ gourmand
wody perfumowane
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

89% jesień/zima 11% wiosna/lato

miłość na zawsze

jeden z tych które będą zawsze stały u mnie na półce , zapach dla kobiet lubiących zapachy słodkie , intensywne , mocne ,ja pokochałam go od pierwszego zetknięcia , po wielu latach nadal go uwielbiam
trwałość bardzo dobra
buteleczka ciekawa ale niestety niestabilna :)
zauważyłam że jest lubiany przez innych ,
nie widzę zadnych minusów

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 razy 50ml

słodki ideał

Kiedy byłam jeszcze nastolatką moja mama dostała te perfumy w prezencie . Tak bardzo mi się spodobały , że podkradałam jej od czasu do czasu . Niestety po jakimś czasie flakonik się skończył ja zapomniałam nazwę , ale miłość pozostała . Trafiłam na nie przypadkiem poznałam po flakoniku . Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie paczka ! Są wspaniałe !

Używam tego produktu od: dawno temu , teraz do nich powracam
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Wspaniały!

Dostałam ten zapach pod choinkę, jako, że jestem wielbicielką słodkich zapachów Escady !

Magnetism o wiele bardziej mi się podoba niż używany 3 lata z rzędu Ocean Lounge.
Zapach cudowny, słodki, kobiecy !
Uwielbiam go :)
Mega duży plus musi dostać za supertrwałość.
Opakowanie przyjemne, lekko wygięty flakon ładnie prezentuje się na mojej toaletce :)

Mieszanka nut zapachowych - przepiękna <3

Ostrzegam wszystkie Panie, które nie przepadają za cukierkowymi zapachami - szkoda pieniędzy :)

Wszystkim innym bardzo polecam :) - mimo tego , że jest słodki, posiada lekki pazur ! :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

Kocham!

Idealny zapach dla zwolenniczek słodkich perfum, ja pokochałam go od pierwszego powąchania, jakieś 4-5lat temu i od tego czasu MUSI stać na mojej półce. Żaden inny perfum do tej pory nie zrobił na mnie takiego wrażenia, więc o Escadzie wypowiedzieć się mogę w samych superlatywach. Cudowny zapach, a do tego piękne, kobiece opakowanie. Wszystko to sprawia, że wiele razy w ciągu dnia, przechodząc koło flakonu nie mogę oprzeć się, żeby go nie powąchać lub spryskać się delikatnie. Magnetism jest zdecydowanie moim KWC!

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

NAJPIEKNIEJSZY ZAPACH NA ŚWIECIE <3

Nie znam piekniejszego zapachu :)
Są po prostu idealne.
Zapach sie baardzo długo utrzymuje i sama również go czuje.
Wszyscy zawsze pytają mnie jakie to perfumy i mezczyzna rowniez sie bardzo podoba :>

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

pyszny

Zapach z gatunku słodkich, seksownych, ciepłych, otulających. Pachnie wanilią, migdałami, kokosem wymieszanymi z owocami i kwiatami. Początkowo mocny, przestrzenny po niedługim czasie osiada przy skórze i lekko snuje się wokół mnie. Zauważalny ale nieinwazyjny. Taki przyjemniaczek, który podoba się i jest komplementowany. Flakonik niby ładny ale niestabilny i trochę tandetny z tym korkiem.

Ilość zużytych opakowań: 75 ml

śliczny słodziak

Zapach z pewnością dla wielbicielek słodkości:) w przeciwnym razie nie polecam- może zemdlić;-)

zapach kupiłam w ciemno, w drogerii internetowej- skusiły mnie już same składniki- wanilia, karmel, kokos- uwielbiam takie słodkie zapachy i w sumie tylko takich używam:) i na szczęście jestem zadowolona.

Zapach jest otulający, bardzo długo utrzymuję się na ciele, na szaliku i swetrach jeszcze dłużej...

Dla mnie zapach ten jest najbardziej sexy na rozgrzanej, gorącej skórze, uwielbiam stosować go w trakcie jakieś imprezy, gdy skóra jest już rozgrzana tańcem
pachnie wtedy naprawde zabójczo.

zapach jest lubiany przez otoczenie, szczególnie przez panów;-)

Podsumowując- jeśli ktoś lubi słodkie zapachy, Magnetism Escady jest obowiązkową pozycją do przetestowania;-)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszej buteleczki ( 50 ml)

jednak nie dla mnie...

Pierwszy niuch i... boski:)
Słodki, ale w uroczy sposób bo wyczuwalne jakieś maliny czy jeżyny.

Kupiłam - to było zakochanie od pierwszego niucha;)
To miał być zapach na specjalne okazje - bardzo kobiecy, uwodzicielski, tajemniczy.

Chciałam, żeby taki był, wydawał mi się taki na początku, ale... zapachy, ktore mają w sobie wanilię na dłuższą metę pachną na mnie prawie wyłącznie wanilią i cukrem:/ Tu miałam nadzieję, że tak nie będzie i niestety bardzo się rozczarowałam. Przy dłuższym noszeniu zapach staje się dla mnie niemozliwie waniliowy, cukrowy, płaski...

W dodatku zaczął mnie potwornie męczyć:/ Zamiast czuć się zniewalająco uwodzicelsko zaczęłam się z nim czuć jak budyń waniliowy:( Przytłacza mnie tą swoją słodyczą. Myślałam, ze może muszę mieć specjalny nastrój na ten zapach i nie na każdą okazję się nadaje, ale mimo wielu prób kończę zawsze z tym samym efektem - mam ochotę go zmyć z siebie, pozbyc się tej natarczywej słodyczy.

Daję trzy gwiazdki, bo zapach obiektywnie rzecz biorąc jest ładny w dodatku na mojej skórze wyjątkow trwały - czasem okazywało się to być moim przekleństwem...;) Niestety nie dla mnie:/

Butelka ładna, oddająca klimat zapachu, ale przez swój kształt niestety mało stabilna, co grozi stłuczeniem - rany chyba bym się musiała wyprowadzić z domu;)

Używam tego produktu od: 1 rok

Słodki, ale z pazurem

Pierwszy raz z tym flakonikiem spotkałam się jakieś pięć lat temu. Teraz do niego wróciłam i to był strzał w dziesiątkę.
Zapach na początku jest słodki, ale później możemy wyczuć jakąś magnetyczną głębię. Taka jest właśnie Escada Magnetism. Słodka, ale z pazurem.
Perfumy idealnie nadają się na okres jesienny i zimowy. Świetnie sprawdzają się też na wieczornej randce, ponieważ zapach bardzo przyciąga mężczyzn. Mój chłopak ciągle mi powtarza, że ślicznie pachnę ;)
Wielkim plusem jest stosunkowo niska cena, a także trwałość! Szczerze mówiąc są to najtrwalsze perfumy jakie miałam jak do tej pory (a miałam ich sporo). Mały minus - zauważyłam, że na skórze nie pachną tak długo jak na ubraniach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

świetny, zmysłowy i trwały!

Dziś dostałam te prefumy na mikołajki! Zapachu nigdy wcześniej nie znałam, czytałam tu tylko opinie i widziałam, że ma dużo pozytywnych. :) Od razu mi podpasował!

PLUSY:
słodki zapach, ale nie taki mdły, nie za słodki ;)
ciekawa butelka :D
trwałość! tylko raz psiknęłam na szyję w celu sprawdzenia zapachu i do tej pory mi mówią, że czuć : ) najważniejsze, że ja na sobie tego zapachu nie czuję, podobno takie wtedy nam najbardziej odpowiadają.:)

MINUSÓW brak!
Od razu pokochałam ten produkt! &#9829;

Używam tego produktu od: od dzisiaj :)

ideał

Lubię kobiece, zmysłowe, ciężkie i słodkie zapachy. Magnetism jest moim numerem 1 wśród perfum. Ten zapach jest hipnotyzujący, seksowny, przyciągający, ciepły. Nutki zapachów korzennych przełamują jego słodycz. Idealny na wieczór. Do tego perfumy są trwałe oraz intensywnie pachną. Polecam kokietkom :D

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Słodki wyróżniający się zapach

Zapach jest słodki, ale nie mdły. Ma w sobie to coś, co sprawia, że wszędzie go rozpoznam i zawsze będę do niego wracać. Nie jest aż tak bardzo popularny, więc nie pachnę jak większość dziewczyn :) zapach jest wyczuwalny, ale nie nachalny.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczkę