Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygładzone drobne zmarszczki wokół oczu. Natychmiast wymazuje podkrążone oczy, sińce, obwódki. Ekskluzywny aplikator wypełnia i wygładza.
Skoncentrowana formula z owoców goji i haloxylu redukuje cienie i pozwala sińcom zniknąć.
Produkowany w wielu odcieniach, m. in.: Brightner, Neutralizer, Ivory, Fair, Light, Nude, Medium, Honey, Sand, Golden, Caramel, Tan, Hazelnut. Nie wszystkie dostępne w Polsce.

pod oczy
w pędzelku / w aplikatorze
wygładzające, rozświetlające, kryjące

Ulubieńce

Zaskoczenie, aczkolwiek baaardzo pozytywne. Początkowo, przeraził mnie różowy kolor, ale na twarzy...nie widać tego. Widać natomiast jak korektor rozjaśnia, maskuje, rozświetla. Moje ulubione korektory.

Dobrze kryje ale niezbyt wydajny kiedy używamy z gąbeczką

Korektor ma lekką, przyjemną formułę jednak nie jest wydajny. Gąbeczka, która znajduje się na aplikatorze wchłania zbyt dużą ilość produktu. Wklepywanie przy pomocy tej gąbeczki sprawia, że muszę ściągać nadmiar że skóry. Dla mnie rozwiązaniem tego problemu było zdjęcie gąbeczki i aplikacja produktu palcami. a przy wewnętrznych kącikach oczu pomagam sobie palcami. Korektor w ciągu dnia nie roluje się, pozostaje w miejscu przez cały dzień. Pod wieczór wygląda tak samo dobrze jak tuż po nałożeniu. Ładnie wygładza skórę. Kolor nie oksyduje.

Polubiliśmy się

swietny korektor do codziennego uzytku zakupiłam juz drugie opakowanie nie podkresla zmarszczek nie wchodzi w załamania daje piękny świeży efekt ja uwielbiam

Fajny

Jeden z lepszych korektorów które mają dobre krycie i są jednocześnie dość lekkie. Mam cienką i wiotką skórę pod oczami i szukam zawsze produktu którego nie musiałabym używać w dużych ilościach, żeby przykryć cienie. Tutaj mam ogromny wybór kolorów, dobre krycie, dobrą wydajność i przyzwoitą cenę.
Jeden z ulubionych, choć opakowanie to zmiany i zdjęcia gąbeczki :)

Nigdy więcej

Skusiłam się na niego, ma dużo pozytywnych opinii w sieci , byłam ciekawa czy rzeczywiście jest taki idealny. Wybrałam dla siebie odcień najjaśniejszy z możliwych a i tak okazuje się za ciemny. Kolor najjaśniejszy ma w sobie żółte tony i wygląda nienaturalnie na jasnej buzi. Jest widoczny, podkreśla zmarszczki, załamania, ogólnie skóra pod okiem wygląda na starszą. Z jasnym podkładem ciężko go połączyć , dlatego mieszam z ciemniejszym i jeszcze jakoś to sie prezentuje w miarę. Na dłuższą metę jest to niepraktyczne.
Potrafi przykryć drobne niedoskonałości, jakieś przebarwienia delikatne i cienie pod oczami.
Opakowanie z gąbeczką, której bym się z chęcią pozbyła. Uważam, że ten korektor jest bardzo przereklamowany i nie wart swojej ceny.

ten korektor zdecydowanie przypadł mi do gustu ale ma też kilka małych wad.

zalety
łatwa aplikacja i rozprowadzanie
trwałość
nie obciąża skóry pod oczami
wygląda bardzo świeżo i naturalnie

wady
aplikator w formie gąbeczki pochłania bardzo dużo produktu(polecam ściągnąć)
lubi zbierać się w zmarszczkach pod oczami

Mimo wszystko jest to mój ulubiony codzienny korektor. Jeżeli szukasz korektora trwałego ale delikatnego i naturalnego to jak najbardziej Polecam

Boski

Uwielbiam ten korektor. Kupiłam raz na próbę bo był w promocji. I nie zawiodłam się na nim. Świetnie dopasowuje się do skóry nie utlenia . Jesteś doskonałym uzupełnieniem mojego makijażu. Długotrwały nie zachodzi i nie uwidacznia zmarszczek.kupie następne opakowanie

Nie rozumiem fenomenu

Jak w tytule. Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego korektora. U mnie robi on wszystko, czego robić nie powinien, czyli wysusza, podkreśla zmarszczki, sprawia, że wyglądam z 5 lat starzej, na zmęczoną. Do tego gąbeczka jest paskudnie niehigieniczna. Nie będę się rozwodzić nad nim więcej, bo nie ma nad czym. Wg mnie nie ma ani jednego plusa.

Wielofunkcyjny sprawdza się pod oczami i na niedoskonałości

Ten korektor u mnie ma zadanie wielofunkcyjne. Sprawdza się zarówno na cienkiej skórze pod oczami jak i do ukrycia niedoskonałości. Jest dobrze napigmentowany. Nie ściera się z twarzy. Cały dzień moja skóra prezentuje się dzięki niemu nieskazitelnie. Ma bardzo wygodny aplikator. Jest on w postaci gąbeczki. Wystarczy niewielka ilość produktu do codziennego makijażu. Uważam, że jest to produkt bardzo wydajny i w rozsądnej cenie.

Warto spróbować

Kultowy już niemal korektor z gąbką od Maybelline New York chodził za mną od dłuższego czasu. Byłam trochę uprzedzona, ze względu na mało higieniczną gąbkę, ale okazał się naprawdę dobrym produktem.

Dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, nawet dla swojej jasnej skóry udało mi się dobrać odpowiedni odcień. Po nałożeniu łatwo się rozprowadza. Zapewnia średni poziom krycia, nie zagłębia się zbytnio we wgłębienia i zmarszczki. W upalne dni służył mi za jedyną korekcję koloru jakiej używałam. Mimo potu i wysokiej temperatury, zostawał na skórze przez długie godziny. Jedyną wadą produktu jest sposób jego aplikacji przez gąbeczkę. Wydaje mi się dość mało higieniczny i w przypadku występowania jakichkolwiek zmian skórnych czy wyprysków omijałam ten obszar skóry, aby nie rozmazać sobie bakterii po całej twarzy.

Znany ale czy lubiany?

Chyba każdy miał ten korektor, znany i kultowy produkt. Pomimo jego popularności wg. mnie nie jest on cudowny. Korektor faktycznie ma dosyć duże krycie, skutecznie "usuwa" sińce pod oczami, nawet fajnie zakrywa też jakieś krostki. Aplikator to śmiech na sali nie dość, że nie jest higieniczny to po prostu nie działa dobrze, więc trzeba nakładać po swojemu. Korektor ten fajnie sprawdza się bez podkładu by nałożyć pod oczy i jakieś inne problematyczne miejsca, bo niestety nie współgra z wszystkimi podkładami, na pierwszy rzut oka nie waży się i ładnie wygląda a po utrwaleniu pudrem zaczynają robić się plamy i zmienia kolor. Ogólnie korektor ten ciemnieje więc trzeba uważać i jest trochę ciężki. Nie kupujcie tego korektora stacjonarnie w rossmanie, tylko na internecie bo taniej wam wyjdzie, a napewno nie jest on wart ponad 50 złotych.

korektor

Myślę, że ten produkt zna każda kobieta interesująca się w jakikolwiek sposób makijażem. Bardzo fajny, lekki korektor, wydajny. Bardzo polecam świetnie też wygląda bez podkładu. Szeroka gama kolorów, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.