Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygładzone drobne zmarszczki wokół oczu. Natychmiast wymazuje podkrążone oczy, sińce, obwódki. Ekskluzywny aplikator wypełnia i wygładza.
Skoncentrowana formula z owoców goji i haloxylu redukuje cienie i pozwala sińcom zniknąć.
Produkowany w wielu odcieniach, m. in.: Brightner, Neutralizer, Ivory, Fair, Light, Nude, Medium, Honey, Sand, Golden, Caramel, Tan, Hazelnut. Nie wszystkie dostępne w Polsce.

Taki sobie

Kupiłam go na dużej promocji w Rossmann. Mam kolor neutralizer, jest on dość żółty, dlatego dobrze kryje cienie pod oczami. U mnie nie są one może jakoś bardzo mocne, fioletowe. Pod oczami moja skóra jest po prostu bardziej szara. Korektor dobrze kryje. Ma dziwny aplikator, który u mnie z początku się zacinał i myślałam, że jest zepsuty, trochę minęło zanim udało mi się dobrać do produktu. Uważam, że aplikacja przy użyciu tej gąbeczki jest mało higieniczna, dlatego po czasie ją zdarłam.w konsystencji dość gęsty, ciężki, osobiście lubię bardziej kremowe, rzadsze troszkę produkty, ale może właśnie ta gęstość zapewnia tak dobre krycie. Znacznie gorzej jest z jego trwałością. Na co dzień dla mnie za ciężki, na imprezy natomiast za słaby. Szybko się roluje, wchodzi w zmarszczki, robią się grudki pod oczami i bardzo brzydko to wygląda. Cieszę się, że nie kupiłam go w normalnej cenie, bo na pewno bym żałowała, a tak to po prostu używam go od czasu do czasu. Zaletą to jego wydajność, bo starcza na długo.

Do małych sińców super

Ma kilka odcieni do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest w poręcznym opakowaniu, wykręcany z milutką gąbeczką na końcu, co ułatwia aplikację, bo można od razu rozetrzeć go w okolicach oczu. Opakowanie i zatyczka są transparentne, widać dokładnie ile produktu się zużyło, mam wrażenie, że szybko schodzi, nie jest jakiś super wydajny. Nie mam mocnych sińców ani worków pod oczami, dla mnie wystarczająco maskuje małe sińce. Może nie jest super trwały, ale dzięki temu nie jest za ciężki, fajnie stapia się ze skórą. Naprawdę wygładza okolice oka, nic się nie roluje, nie wchodzi w drobne zmarszczki. Jest lekki i delikatny, ale wystarczający dla moich potrzeb. Nie podrażnia powiek ani spojówek, nie uczula. Ciekawy produkt. Polecam!

Nawilżenie i lekkość

Bardzo go lubię- kryje wystarczająco, choć mam spore sińce pod oczami.
Jest przy tym lekki, nawilżający, nie postarza okolicy oczy.
Dobrze wygląda również na reszcie twarzy, lubię go używać zamiast podkładu nakładając prawie na cała twarz.
Wydajny, w dobrej cenie, ma również fajne kolory- ja mam odcień NEUTRALIZER.
Nie jest idealnie trwały, ale na co dzień raczej wystarczająco.

Straszny wysuszacz

Tyle dobrego słyszałam o tym kolektorze.. Pamiętam jakie były o niego walki na promocji w Rossmanie. Kiedy w końcu go kupiłam, to okazało się że wcale nie jest taki super. Strasznie wysusza delikatną skórę pod oczami. Do tego stopnia wchodzi w zmarszki, że musiałam zakupić jakiś dobry krem nawilżający bo momentalnie pogorszył stan mojej skóry. Nie polecam. Omijać szerokim kołem.

Korektor

Uwielbiam ten korektor. Po pierwsze kolor 07 jest dla mnie idealny. Po drugie świetnie kryje niedoskonałości. Dodatkowo jest wydajny, przynajmniej mi wystarcza na długo.
Polecam.

Jest ok

Korektor instant anti-age -bardzo fajny, lekki korektor. Używam odcienia 01 light i jest idealny dla mojej lekko opalonej twarzy. Ładnie się wtapia w skórę i nie widać, że został użyty tylko pod oczami, gdzie bardzo dobrze kryje cienie.
Korektor nakłada się zawartą na czubku gąbeczką, aczkolwiek jako osoba, która nigdy nie miała do czynienia z takim produktem, miałam problem z rozkminieniem jak to działa. Kręciłam, wstrząsałam i nic, wróciłam do niego po tygodniu. Pokręciłam jeszcze trochę i jakoś się udało.
Ogólnie jestem zadowolona, produkt spełnił moje oczekiwania oraz jest bardzo wydajny ☺️

Lubie go

Korektor fajnie tuszuje niedoskonalosci cery jak i woreczki pod oczami.Mi zawsze w podkladach i korektorach glownie chodzi o krycie przebarwien.Trafilam z odcieniem w punkt,ze bardzo naturalnie wyglada i stapia sie z moja skora.

Prawie idealny

Ten korektor jest kremowy, łatwy do blendowania i rozjaśnia okolice oczu, a właśnie tego potrzebowałam. Powiem, że może lekko wchodzić w zmarszczki, ale zawsze zabezpieczam go pudrem robiąc baking i to pomaga. Jest korektorem drogeryjnym, a robi wszystko, czego oczekuję od korektora. Można go budować, więc możesz dodać więcej lub mniej w zależności od potrzebnego krycia. Używałam go również do zakrywania wyprysków i działa pięknie! Uwielbiam ten aplikator, ponieważ jest delikatny, miękki i łatwy w użyciu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie - nie da się zużyć całego produktu, plus u mnie nie jest zbytnio wydajny bo starcza na miesiąc. No ale kupowałam ten produkt wiele razy i będą nadal kupować :)

Jeden z lepszych

Jak dla mnie ten korektor bardzo dobrze radzi sobie z wyrównaniem kolorytu skóry pod oczami, ukryciem sińców itd.
Robi co do niego należy i nie wysusza przy tym skóry, nie podkreśla zagłębień. Trzeba tylko wybrać dobry odcień. Z cieniami pod oczami zbyt jasny może nie dać oczekiwanego efektu (sprawdziłam na sobie!), ale już odcień "light" zrobi to doskonale. Długo nie mogłam trafić na dobry korektor dlatego cieszę się, że w końcu go odkryłam. Ja polecam :)

Prawie ideał

Jestem posiadaczką jasnej karnacji dlatego używam najjaśniejszego z dostępnych korektora. Tutaj pierwszy plus wędruje właśnie za gamę kolorystyczną, ponieważ przeważnie zawsze mam problem by dostać naprawdę jasny korektor. W tym przypadku kolor jest dobrany świetnie. Drugi plus za przyjemną lekką formułę, która w moim przypadku nie podkreśla zmarszczek i wygląda bardzo naturalnie pod oczami, a to mój główny problem. Jeśli chodzi o minus to dla dziewczyn z dużymi cieniami pod oczami korektor może mieć za słabe krycie. Niezbyt higieniczna jest też aplikacja gąbeczką zamieszczoną już w produkcie, ale zawsze można uzywać swojej do rozprowadzania go. Jeśli chodzi o cenę to drogeryjne powalają na kolana dlatego warto szukać go w sklepach internetowych.

U mnie sie sprawdził

Od lat ten sam ;) poznałam go gdy miałam 18 lat i jeszcze nie był dostępny w Polsce tak łatwo to jedyny korektor który wiem ze będzie wyglądał dobrze ! Zastyga delikatnie wiec nie ma potrzeby aby go pudrować jeśli nie musicie dla mnie idealny

świetny korektor

Używam go od dawna i zużyłam wiele opakowań. Nie znam lepszego korektora. Delikatnie, ale wystarczająco kryje, nie podkreśla zmarszczek, ma bardzo przyzwoitą trwałość. Używam go również na górną powieką, jako bazy do cieni.
Zawsze stosuję po wklepaniu kremu pod oczy i nigdy nie pudruję.

Gąbeczka nie jest potrzebna i wolałabym wersję bez.

UZUPEŁNIAM: dzięki recenzji z Wizażu gąbkę zdjęłam. Próbowałam umyć - była tam tona produktu (i strach pomyśleć ile mikroorganizów). W końcu wyrzuciłam i działa świetnie rozprowadzany palcami.