Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygładzone drobne zmarszczki wokół oczu. Natychmiast wymazuje podkrążone oczy, sińce, obwódki. Ekskluzywny aplikator wypełnia i wygładza.
Skoncentrowana formula z owoców goji i haloxylu redukuje cienie i pozwala sińcom zniknąć.
Produkowany w wielu odcieniach, m. in.: Brightner, Neutralizer, Ivory, Fair, Light, Nude, Medium, Honey, Sand, Golden, Caramel, Tan, Hazelnut. Nie wszystkie dostępne w Polsce.

rozświetlające, kryjące, wygładzające
pod oczy
w pędzelku / w aplikatorze

Osdwieza spojrzenie

Mam kolor nude, ktory wydaje mi sie zbyt ciemny. Nastepnym razem kupie jasniejszy.
+fajne opakowanie, wykrecajace produkt. Zuzyje sie dobrze do konca. Gabeczka ktora latwo zaaplikowac korektor, jednak rozcieram go lekko palcami.
+dobrze wymazuje podkrazone oczy, przez co odswieza spojrzenie
+nie wazy sie, nie roluje, jest lekki
+ma wilgotna, wrecz nawilzajaca konsystencje

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w uzyciu

jeden z leprzych tanich malych potrzebnych rzeczy ;)

jest tani
jest na allegro
jest maly i poreczny
robi swoje
dosc mocno kryje przy czym jest lekki, mazisty, dlugo schnie, konsystencje porownala bym do kremiki a nie korektora

szybko sie wchlania po czym zostaje wilgatny i jeszcze tak do 10 minut czuje ze jest wilgotny

krycie w skali do 10 oceniam na 6
z cieniami sobie radzi dobrze
z wypryskami trzeba 2 warstwy
z peiprzami piegami sobie nie radzi

nie wysusza skory
regeneracji nie zauwazylam a szkoda
nie krzywdzi
potrafi ladnie rozswietlic tylko trzeba dobrac kolor
jest maly wybor odcieni

opakowanie jest nihigieniczne, ja sciaglam sliczna slodka gombeczke i naklam palcem gdyz boje sie nagromadzonych w gabce bakteri

jest maly i niewydajny gdyz jak cos sie chce ukryc wiekszego trzeba nalozyc pare 2 do 3 warstw i wtedy krycie jest rewelacyjne

na podstawie innych korektorow plasuje sie nizezla calkiem dobrze

za ta cene warto sprobowac

bede czekac na te dzialanie przeciwzmarszczkowe ;)

kupilam od razu 2 opakowania i nie zaluje

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Rewelacja

Korektor kupiłam na allegro. W odcieniu nude.
Mam suchę skórę, wiek 30+ i walczę bardziej z workami pod oczami, a potem dopiero z cieniami.
Korektor nakładam palcami, wklepuję i delikatnie rozcieramdo wewnątrz, pod zmarszczkę, potem utrwalam sypkim pudrem.
Jestem oszołomiona efektami, jakie czyni u mnie pod oczami! Korektor doskonale stapia się ze skórą. Rewelacyjnie rozświetla spojrzenie, odbija światło, że moich niechcianych worków nie widać poprostu.
Korektor wydawał mi się ciemny, ale gdy go delikatnie wklepałam, roztarłam okazało się, że jest jaśniejszy. Nakładam go minimalnie, włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla, z nimi pracuje, a nawet rozjaśnia. Wygląda naturalnie - nawet z bliska.
Kosztował kilkanaście złotych i uważam, że warto go przetestować.
Na +
+nie wysusza,
+nie zmienia koloru po nałożeniu pudru
+długo się utrzymuje, ale nie cały dzień
+nie podkteśla zmarszczek,wygląda naturalnie
+znakomicie dostosowuje się do skóry,
+ nie roluje
Na -
- uważam, że nie nadaje się na ukrycie różnego rodzaju wyprysków, niedoskonałości, czy przebarwień
- gąbka jest za szeroka w aplikacji (ok 1 cm), co uniemożliwiło mi precyzję, więc ją zdjęłam. Poza tym aplikacja gąbką pozostawiała smugi, a stemplowanie okolic oczu tą gąbeczką było dla mnie bez sensu.
Polecam dla dojrzałych Pań.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

spoczko

Kupilam jakis czas temu za namowa kolezanki, ktora zachecila mnie twierdzac ze odcien jest bardzo naturalny. A ze since pod oczami mam jak panda, niezmordowanie testuje i szukam, szukam... I tak:
+odcien jest rzeczywiscie bardzo naturalny - cere mam jasna, ale nawszelki wypadek kupilam oba odcienie Fair i Medium - jako ze opalenizny troche sie uwidocznilo na mem licu :D, ale Ciemny byl za ciemny i poszedl w dobre rece - a Jasny - okazal sie fajny - nie za jasny, ani siny, ani rozowy -taki w sam raz. Bardzo dobrze stapia sie ze skora - malo widoczna jest granica nalozenia - takze nawet jak Ci jakos krzywo wyjdzie - to i tak bedzie dobrze. Dodatkowo nawet po zaniku opalenizny - jakims cudem nadal jest OK.
+dobrze sie rozprowadza - pewnie silikony, ale co tam - wygodnie i szybko daje efekty.
+ o dziwo wygodny aplikator - naklada sie calkiem przyjemnie, chyba nie da sie wycisnac za duzo, nic nie zasycha na aplikatorze, nawet czasami mam wrazenie ze taki lekko przesuszony lepiej sie rozprowadza.
+wytrzymuje praktycznie caly dzien z nadal naturalnym calkiem efektem pod koniec dnia.
+nie zbiera sie w zmarszczkach.
+nie uczula - poki co ;)
+bardzo wydajny - po dobrych paru miesiacach - wyciapalam zaledwie pol buteleczki.
+na poczatku nawet daje wrazenie jakby nawilzal troszke skore pod oczami - to jest moze nie tyle nawilza, co nie wysusza - i dzieki temu wyglada naturalnie i fajnie....

Niestety Minusy
- przy dluzszym uzywaniu dzien po dniu - skora pod okem jakos tak sie jednak przesusza i zmarszczki staja sie bardziej widoczne - ja uzywam na zmiane z koreanskim lososiowym skin foodem.
- efektow polepszenia kondycji sincow zadnych rowniez wg mnie brak. Wiem ze to korektor, cudow sie po tym nie spodziewam, ale po co tak sciemniac klientowi...:/

Ogolnie bardzo fajny i pewnie jescze do niego wroce.

Mega krycie

Mam odcień light
+m ega super krycie. Kryje zarówno pryszcze, zaczerwienienia, podkówki pod oczyma a nawet malinki :)
+nie uczula
+nie waży się
+aplikacja jest efektowna, aczkolwiek jak dla mnie srednio higieniczna
+wydajny

-lekko drogawy
-nie wiem czy jest dostępny w Polsce

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Sama nie wiem..

Korektor ten jest dość szeroko znany i pożądany w blogosferze, dlatego właśnie ze względu wszystkich ohów i ahów kupiłam go. Jako że DM mam pod nosem, wybrałam się po korektor, zapłaciłam za niego coś ok 6-7€. Są dwa kolory do wyboru, jeden różowy drugi bardziej beżowy. Ze względu na kolor skóry wybrałam ten drugi.

Wygląda ona bardzo ciekawie, opakowanie ma fajnie przemyślane, ponieważ rzeczywiście stosując go pod oczy nie da się z nim przesadzić, ładnie kryje moje cienie pod oczami, nie roluje się w ciągu dnia ani nie podkreśla drobnych załamań. Jednak z drugiej strony mam wrażenie, że po nałożeniu go na skórę pod oczami, po prostu ją obciąża, czuję go i ogólnie odczuwam jego ciężkość w ten sposób, jakbym sobie nałożyła pod oczami olej -.-

Na skórze twarzy nie jest inaczej, nakładając go punktowo na jakieś niedoskonałości odczuwałam go identycznie jak pod oczami.

Dlatego nie, na pewno nie wrócę do niego ponownie.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno zmęczone do połowy

Najlepszy średniopółkowy korektor pod oczy.

Mam problem z ciemnymi podkówkami pod oczami, dlatego korektor to mój kosmetyk numer jeden ;)

Na korektor Maybelline trafiłam przypadkiem i poczułam, jak mnie kusi tym śmiesznym opakowaniem z gąbeczką. Kupiłam najjaśniejszy odcień i teraz, pod koniec opakowania, nie żałuje poczynionego zakupu ;)

Aplikacja tą śmieszną gąbką z włoskami jest łatwa i przyjemna. Wystarczą trzy kropki pod okiem, wklepanie kosmetyku i gotowe - ciemne obwódki znikają jak wymazane gumką. Korektor jest lekki, nie wchodzi w zmarszczki i załamania skóry. W ciągu dnia nie zmienia koloru i nie znika ze skóry. Praktycznie przez cały dzień mogę cieszyć się jednolitą skórą bez plam pod oczami.

Mimo tego, że to kosmetyk po oczy stosuję go tez na twarz - dobrze radzi sobie z przebarwieniami czy niespodziankami.

Jak wykończę to opakowanie na pewno kupie ponownie, bo to najlepszy korektor pod oczy ze średniej półki :)

Jest w porzadku

Kupilam go bo mowili o nim wszyscy a mi podobalo sie bardzo to originalne opakowanie.Aplikacja tego korektora to czysta przyjemnosc! Gabeczka jest bardzo mieciutka i odpowiednio dawkuje kosmetyk pod oczami.Nigdy nie wychodzi za duzo,a i to co raz wyjdzie na gabeczke mozna spokojnie stosowac z 3-4 razy co czyni kosmetyk naprawde mega wydajnym :)Jesli chodzi o krycie-nie jest to korektor z jakims mega kryciem-bardzo leciutki,zadnych wiekszych niespodzianek na twarzy napewno nie przykryje,moim zdaniem strikte pod oczy:) Nie jest zupelnie matowy ale tez nie blyszczy drobinkami ,to takie cos pomiedzy,satynowe wykonczenie.Choc ma tylko 3 kolory do wyboru to sa one bardzo dobrze przemyslane,zadnych pomaranczowych tylko bez w roznych odcieniach bardziej zolty czy bardziej rozowy.Gwiazdke zdecydowanie odejmuje za trwalosc! Po kilku godzinach nie ma po nim sladu a spodziewalam sie duzo lepszego wyniku :)

Używam tego produktu od: ok 2 mce

130 Medium

Mam mieszane uczucia co do tego korektora. Z jednej strony: lekki, dobrze kryjący i nie widoczny produkt. Bardzo lubię jego konsystencję. Używanie go to czysta przyjemność. Idealnie stapia się ze skórą. Nie waży się, nie roluję, szybko zasycha w półmatową wartewkę. I ta jego największa zaleta jest też jego największą wadą, bo wysusza lekko skórę po oczami i podkreśla zmarszczki. A tego wybaczyć nie mogę. Jeszcze kilka tygodni temu nie miałam pojęcia o istnieniu tych linii pod moimi oczami, które pokazał mi Maybelline. Ehh... i jak żyć? Z cieniami czy zmarszczkami, których niby nie ma, a po korektorze jednak są?

Używam tego produktu od: styczeń 2013

Dobry,bardzo dobry,najlepszy.

Podpisuje sie pod recenzja MdM :)
Posiadam dwa odcienie:

*MEDIUM-uzywam do twarzy,idealnie pokrywa skore bez efektu maski,perfekcyjnie kamuflujac moje popekane naczynka krwionosne i piegi.

*BRIGHTENER-rozswietlacz uzywam go pod oczy,luk brwiowy,szczyt nosa,broda i nad gorna warga.

Kupiony w promocji za 15 $ w Chemist Warehouse.

POLECAM.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 op.w trakcie po 6ml kazdy.

chyba najlepszy jaki dotad mialam

O zakupie korektora Maybelline myslalam odkad zobaczylam na youtube MakeupByTiffanyD, ktora zachwalala go po wsze czasy. Poczatkowo byl w Europie niedostepny, ale gdy ktoregos dnia zobaczylam go na polce w niemieckim Rossmannie, nie wahalam sie ani chwili.
Nabylam go w cenie promocyjnej 6,36 euro w odcieniu 01 light.

+ OPAKOWANIE
Z wygladu srednie, ale male, a wiec idealne do torebki. Posiada swietna gabeczke, ktora w mily sposob naklada korektor na twarz.
Mechanizm obrotowy i przezroczyste plastikowe opakowanie pozwala monitorowac ilosc pozostalego w srodku kosmetyku.

+ KRYCIE
Wyjatkowo dobre.
Da sie stopniowac bez efektu tapety (jak widomo pod okiem szczegolnie latwo osiagnac efekt \'za duzo\'). Potrafi pieknie przykryc mniejsze i wieksze cienie pod oczami, a takze ewentualne zmiany na twarzy jak przebarwienia, zadrapania, odcisniecia, since, zylki, pieprzyki, itp.
Dolaczona gabeczka nie pozwoli na precyzyjne nalozenie, warto skorzystac z pomocy dodatkowego pedzelka, jesli pod oczy powinien miec wlosie sciete na okraglo, a na twarz lepszy jest spiczasty.

+ TRWALOSC
Wyjatkowo dobra.
Korektor jest przeznaczony wlasnie dla pan z pierwszymi zmarszczkami i po umiejetnym nalozeniu (ilosc gra kluczowa role!) nie osadza sie w zmarszczkach nawet po wielu godzinach, wyglada bardzo naturalnie, a do tego ciagle kryje since.

+ ODPORNY
Na dzialanie temperatury, mrozu, wilgoci, potu, itp. Z woda oczywiscie nie ma szans, ale producent wcale tego nie obiecuje.

+ KOLORY DO WYBORU
O ile sie nie myle korektor jest dostepny w dokladnie 4 odcieniach, ja posiadam najjasniejszy.

+ NIE WYSUSZA
Delikatna skora wokol oczu nie jest obciazona, korektor jej nie niszczy.

+ NIE OBCIAZA ZMIAN SKORNYCH
Nie jest typowo antybakteryjny, nie sluzy w koncu bezposrednio do zmian skornych, ale zdarza mi sie uzywac do w tym celu i nie zauwazylam, aby zaognial zmiany.

+ WYDAJNY
Uzywam od stycznia 2012 i jeszcze ¼ zostala.

Polecam.

Używam tego produktu od: stycznia 2012