Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

szyprowe, zielone / cytrusowe, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody perfumowane, wody toaletowe

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Klasyk

Piękny zapach, który kojarzy mi się z wiosną. Kobiecy, subtelny, uwodzicielski.... Długo utrzymuje się na skórze. Znajomi zawsze pytają czym tak pięknym pachnę :D

• Flakon: 3

Totalnie na NIE

Przetestowałam już znaczną ilość zapachów różnych firm. Wiadomo jedne podobają się bardziej inne mniej, ale czegoś takiego nigdy nie przeżyłam ani wcześniej ani później. Wystarczyły 2 psiknięcia i już po 20 minutach myślała, że się wykończę. Okropna reakcja alergiczna. Katar, mocne łzawienie z oczu, drapanie w gardle. (Dodam, że nie jestem alergikiem, ani nie mam podrażnień czy uczuleń i bardzo lubię i korzystam z innych zapachów Yves Rocher.) Zapach jest niesamowicie trwały.

• Flakon: 5

klasyczny niczym nie wyróżniający się zapach

Perfumy używałam kilka lat temu, a ostatnio postanowiłam do nich wrócić. Opakowanie to klasyczna szklana butelka. Szkło nie jest zbyt ciężkie i grube.

Zapach jest klasyczny - nuta kwiatowa. Niczym się nie wyróżnia. Woda toaletowa jest raczej nudna, ale bezpieczna. Spokojnie można jej używać na co dzień bo nie jest przytłaczająca. Myślę, że spokojnie można go używać przez cały rok.

Zapach nie jest zbyt trwały, czuć go przez ok 2-3 godziny. Jest też mało intensywny.

Cena regularna produktu jest zawyżona, ale perfumy często bywają na promocjach.

Uwielbiam.

Zapach, którego używam od lat i się nie nudzi.Jest kobiecy, idealny na każdą okazję. Zawsze gdy mam zamiar używać innych perfum, wracam do tego zapachu. Poprostu nie umiem się z nim roztać

Klasyk od Yves Rocher

W moim odczuciu jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zapachów od YR. Bardzo elegancki, świeży - nadaje się zarówno na wieczór jak i spotkanie biznesowe. Jest to zapach klasyczny - właśnie takie nuty zapachowe przychodzą mi na myśl, jak pomyślę o słowie "perfumy". Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele, nie jest duszący, perfumy nie plamią ubrań. Zaaplikowane na szalik potrafią utrzymywać się naprawdę bardzo długo! Opakowanie proste, aczkolwiek poręczne - elegancko prezentuje się postawione na toaletce.

Wiosenny bukiet kwiatów.

Dla mnie Evidence to klasyka jeśli o zapachy kwiatowe chodzi. Dla mych nozdrzy to nic innego jak wielki bukiet wiosennych kwiatów. Ciężko tu wyszczególnić jakieś konkretne nuty, gdyż recenzowane pachnidło to jedna kwiatowa całość. Tak jakbyśmy weszli do kwiaciarni, trudno tam wśród nareczy kwiatków wskazac jakieś konkretne,choć najbliżej zapachowi (przynajmniej według mojego zmysłu powonienia) do konwalii. Woń ta przypomina mi nieco klasyczne Today od Avonu, choć nie jest aż tak dusząca jak wspomniana przed chwilą woda. Wiosna, radość,delikatna słodycz kwiecia, beztroska,, ale również klasyczna elegancja... oto z czym recenzowane pachnidło mi się kojarzy. Po dłuższym noszeniu jej na skórze, do nut kwiatowych dochodzą jeszcze te zielone, lekko gorzkawe dzięki czemu zapach nie jest mdły,ani nie przydusza jak to czasem kwiatowe pachnidła mają w zwyczaju. Różowawy kolor płynu i prosta flaszeczka w którym go zamknięto idealnie odwzorowuje ten bestsellerowy już zapach marki. Trwałosc jak i parametry okreslilabym jako dobre.

• Flakon: 4

Grzeczna, nudna, bezpieczna kwiatowa klasyka.

Perfumy te znam od lat - zużyłam już jeden flakon, a dodatkowo często korzystałam z darmowych próbek, gdyż firma lubuje się w dodawaniu do zamówień internetowych gratisów w postaci próbek tych perfum.
Flakon jest klasyczny - prostokątna szklana butelka z poświatą w kolorze różowego złota. Szkło nie jest grube ani ciężkie.
Zapach jak większość wód tej marki nie jest zbyt trwały - jest wyczuwalny maksymalnie przez kilka godzin.
Zapach to typowa kwiatowa woda toaletowa z gatunku nudnych i bezpiecznych.
Idealna na co dzień, nie wyróżniająca się, nie przytłaczająca.
Zapach raczej dla dojrzałych i starszych kobiet, młodszym niekoniecznie przypadnie go gustu i raczej nie będzie pasował.
Cena regularna jest zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości, ale często ten produkt bywa na promocjach.
Według mnie jest całoroczny, jednak ponieważ recenzja wymaga podania konkretnej pory roku stawiam na jesień.
Nie wrócę, zresztą jak do innych wód tej marki.

Kobiecy ...naturalny ...oczywisty

Perfum używam już ponad rok, dostałam je jako gratis do zakupów w firmowym sklepie Yves Rocher.
Zauroczyły mnie od pierwszego psiknięcia.

Delikatny zapach kwiatów z delikatną nutą cytrusową, jest w nim róża, bergamotka i paczula, nienachalny, elegancki, przyjemny , delikatny jak kobieta która trzyma się raczej na uboczu.

To zapach dla kobiet nie lubujących się w ciężkich orientalnych zapachach , idealny do pracy, na zakupy i codzienne spotkania.

Ma w sobie nutkę tajemniczości . Zapach uwalnia się stopniowo, nie sposób przejść koło niego obojętnie, kilka kobiet już pytało czym pachnę.

Flakonik smukły szklany w sam raz dla drobnej kobiecej dłoni.

Od tamtej pory jest moim ulubionym.
Trwałość jest przeciętna ale to kwestia skóry na jednej będzie pachniał cały dzień na drugiej chwilę. Spodoba się zarówno młodszym jak i kobietom po 50 tce. Uważam że jest idealny na każdą porę roku.

Myślę, że za tą cenę jest ok.
Lubię do niego wracać !

NIE UWIÓDŁ MNIE DO KOŃCA

ZAPACH: prześliczny i delikatny, kobiecy, zdecydowanie dzienny, kwiatowy, wyczuwalna róża. Nie jest jakoś bardzo oryginalny i wyjątkowy, bardziej klasyczny i stonowany. Nie wyróżnia się. Chociaż nadał pozostaje ładny.

OPAKOWANIE: klasyczne, niewyolbrzymione w kształcie, czego nie lubię,, poręczne.

INTENSYWNOŚĆ I DŁUGOTRWAŁOŚĆ: zapach mało intensywny i krótkotrwały

Produkt byłby fajny, gdyby był dodatkowo bardziej intensywny i wytrzymywał dłużej niż max 2 godziny. Czegoś mi w nim brakuje.

perfum

Kupiłąm ten perfum całkiem przypdkowo z myślą o miłym zapachu który utrzyma sie dlugo/ Niestety nie do końca byłam zadowolona szczególnie z zapachu. Nie jest taki do konca jaki lubię bardziej dla kobiet +50.

Prawdziwa wiosna

Perfumy otrzymałam od siostry na imieniny która jest konsultantką YR, przyznaję szczerze sama sobie bym ich nie kupiła wolę słodkie,owocowe zapachy a one są typowo kwiatowe. Używałam w zimie jakoś nie mogłam się z nimi zgrać, aż nadeszła wiosna i moje skojarzenie przecież to konwalia i bez. Przeczytałam skład hmm konwalii brak za to jest dziki bez, podczas wiosny używałam od czasu do czasu. Natomiast kiedy nastąpiło lato dopiero perfumy pokazały jak potrafią się pięknie rozwijać :), są bardzo trwałe, na nadgarstku z każdą godziną cudownie się rozwijają. Poręczne opakowanie dzięki czemu mogę zawsze je mieć ze sobą w torebce, moim zdaniem na wiosnę i lato sprawdziły się idealnie, zobaczymy jaki efekt będzie jesienią ,)

• Flakon: 5

Zapach do którego trzeba dojrzeć

Wodę dostałam w prezencie przy zamówieniu z e-sklepu Yves Rocher. Na początku nie przypadł mi za bardzo do gustu, wydawał mi się taki "babciny". Jednak pewnego dnia użyłam go przez przypadek i zakochałam się. Zapach jest bardzo przyjemny, nie męczy nosa mimo obecności piżma. Kobiecy, delikatny, kwiatowy. Rozwija się w trakcie noszenia. Jest trwały - wytrzymuje ok. 8 h na skórze.