Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

Różowy zapach

Perfum wyrazisty o różowym charakterze zapachowym. U mnie trzymał się dość długo na skórze. Czasem potrafił mi męczyć mocno nos w ciągu dnia. Dla mnie lepiej sprawdzał się na wieczornych wyjścia niż jako noszony w ciągu dnia.

HIT

Jeden z lepszych zapachów który miałam okazję wypróbować. Świetny zapach na letnie jak i zimowe dni. Kwiatowe nuty zapachowe zamknięte w eleganckiej i minimalistycznej buteleczce. To połączenie nut zapachowych: bergamotki, róży damasceńskiej oraz paczuli. Bardzo mi się podoba. Dostępne są miniaturki dzięki czemu można przetestować zapach bez potrzeby kupowania całego opakowania.

Zapach podkreślający kobiecość.

Niepowtarzalny zapach na każdą okazję. Nie jest nachalny, nie dusi. Ma przepiękne nuty zapachowe, które tworzą doskonałe połączenie. Zapach jest niebywale kobiecy. Idealny na każdą porę roku. Na wyjścia codzienne, wieczorne oraz dla kobiet w każdym przedziale wiekowym.

Bardzo wyraziste

Pierwsze dostałam w prezencie i...zakochalam się w nich....zaraz po skończeniu buteleczki zakupiłam drugie i jeszcze jedne dla mamy...była zachwycona.

ukochany

Różę w takim wydaniu- świeżym, nieco ostrym uwielbiam!

To oryginalny zapach, nietuzinkowy, który jest piękny w zasadzie w całym okresie jego noszenia.

Na pewno nie spodoba się wszystkim, mimo świeżych nut nie jest to zapach lekki. Nie jest to zapach typowo różowy i słodki. Bardziej wytrawny i zdecydowanie bardziej na wiosnę, niż zimę:)

Uwielbiam, to zdecydowanie jeden z moich ulubionych.
W nową buteleczkę zaopatruję się, gdy widzę, że już mi się powoli kończą. Są ze mną zawsze i sięgam po nie w zależności od nastroju. Ale chętniej jednak, gdy mam dobry humor.

Piękny i minimalistyczny flakon, delikatnie różowa barwa perfum. Dla typowej romantyczki.

Piękny zapach

Kilka lat temu zakupiłam pierwszy flakon i od tego czasu perfumy pozostały w naszym domu. Obecnie, już od dłuższego czasu są to ukochane perfumy córki. Używa ich stale. Do tego żel pod prysznic i balsam do ciała tej samej linii.
Śliczny, świeży zapach kwiatowy, dodający energii, a do tego kojarzy się z elegancją. W pierwszej chwili mogą wydawać się mocne, ale bez obawy, po pewnym czasie "łagodnieją".
Odnośnie wysokiej ceny, to doradzam zaczaić się na promocje, które często pojawiają się w ich sklepach lub w katalogach wysyłkowych.

Kobiecy

Zapach jest zdecydowanie kwiatowy z przenikającymi się zielonymi nutami. Jest ciepły, lekko pudrowy i bardzo kobiecy. Myślę, że odpowiedni bardziej na wiosnę. Na początku jest bardzo intensywny, ale jego trwałość oceniam na średnią. Po ok. 3 godzinach już go nie ma. Flakon jak widać klasyczny, prosty bez żadnych ozdobników.

Kobiecy zapach!

Ta woda perfumowana od yves rocher jest naprawdę rewelacyjna! Zapach jest mocny, kobiecy, odważny. Kilka lat temu zaczęła stosować go moja mama, ja przekonałam się jakieś dwa lata temu i nie wyobrażam sobie żeby w mojej kosmetyczce brakowało tych perfum. Każdy kto mnie spotyka zawsze pyta co używam, że tak pięknie pachnie. Polecam w 100%!

Elegancki zapach na co dzień!

Zapach ten kojarzy mi się z moją mamą, używa go od lat. Właściwie ja nie byłam przekonana do tego zapachu. Aż jakiś czas temu, psiknelam sobie na rękę... I stała się magia.. Zapach na początku był dla mnie za mocny kwiatowy... Po jakieś godzinie zastanawiałam się skąd tak pachnie (haha) ... poczulam piękny letni zapach bergamotki... Won róży, po paru godzinach nadgarstek pachniał lekko, świeżo i przyjemnie. Letnimi tonami. To był moment w którym zakochałam się w tym zapachu. I już wiem dlaczego jest to ulubiony zapach mojej mamy. Ma w sobie głebie i magię. Jest kobiecy, elegancki. Długo się utrzymuje. I stosunkowo do trwałości jest nie drogi w porównaniu do innych marek... Jeszcze jak ktoś jest w klubie i podał datę urodzin to na urodzinki maja aż 50% zniżki :)

Ciężko ustosunkować się do tak dobrych opinii... tester w sklepie różnił się do zapachu zakupionego

Słyszałam wiele dobrych opinii na temat tego zapachu. Zresztą przy kilku wizytach w sklepach stacjonarnych, konsultantki zachęcały mnie do wypróbowania tego zapachu. Jako, że wtedy byłam na etapie zauroczenia innym zapachem, nie dałam się namówić bo wiedziałam, że żaden perfum nie skradnie aż tak mojego serca. Aż w końcu nadszedł ten czas, że dałam się namówić. I.... byłam totalnie zaskoczona!
Jeśli jednym słowem miałabym opisać ten zapach, to byłoby to słowo KOBIECY. To słowo idealnie opisuje jaki jest - kobiecy, czyli z jednej strony pociągający, nieco uwodzicielski, ale z drugiej delikatny, świeży i kwiatowy.

W zasadzie nie ma żadnego składnika odkrywczego, bo kwiatowe zapachy są powszechne, jednakże ma w sobie coś oryginalnego.
I TO OPIS TESTERA, KTÓREGO PRÓBOWAŁAM W SKLEPIE.

Całe popołudnie chodził za mną ten zapach, więc musiałam go kupić. Dnia następnego wróciłam do drogerii i zakupiłam flakonik. Czar prysł po oderwaniu folii i psiknięciu na skórze.
Jakie było mojego zdziwienie, gdyż zapach był zupełnie inny niż zapach testera. Może inaczej - zapach był zbliżony ale już mniej (dużo mniej) wyczuwalny, i głównie czułam różę, co zaczęło mnie drażnić. Baa.. psiknęłam ponownie, bo pomyślałam, że być może za mało go użyłam. Niestety, efekt był odwrotny do zamierzonego. Zapach zaczął mi przeszkadzać, pachniał bardziej jak tanie perfumy z lokalnej drogerii a nie z Yves Rocher.

Ponownie poszłam do drogerii i psiknęłam testerem. Nie miałam już wątpliwości - tester pachniał pięknie, natomiast ten co miałam w domu bez szału. Dosłownie po godzinie nie było go w ogóle czuć!!

Wiem, że testery są bardziej naszpikowane zapachami, bo mają sprawiać, aby klient kupił produkt. Jednakże, ten perfum jest pierwszym przypadkiem kiedy zapach w ogóle nie przypominał tego jak próbowałam w drogerii.

Miałam jakiś czas później możliwość psiknięcia tego perfumu (kuzynka go kupiła) i niestety mam takie same spostrzeżenie. Zapach jest przeciętny, kwiatowy ale bez szału.

Uwielbiam! ❤

Moja ulubiona woda perfumowana! ????
Evidence ma przepiękny kwiatowo-owocowy zapach bergamotki, róży i paczuli ???? Są bardzo trwałe i naprawdę utrzymują się przez cały dzień ????

Kwiatowe, kobiece, uwielbiam !

Perfumy od YR to w większości ciekawe kompozycje, które zapadają w pamięć. Nie inaczej jest właśnie z tym zapachem ;) Jest cudownie kobiecy, radosny, świeży, kwiatowy, czuć w nich konwalię. Mają świetna projekcję i trwałość . Mimo, że kompozycja może wydawać się nudna i wtórna, typowo kwiatowa, to uważam, że to bezpieczne, mocno zapadające w pamięć perfumy, idealne na wiosnę. Bardzo podobają się mężczyznom ;) Bardzo, bardzo polecam zapoznać się z tym zapachem.