Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Cena PLN 115.00

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

wody perfumowane, wody toaletowe
kwiatowe, szyprowe, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Piękny i kobiecy

Jeden z ładniejszych zapachów tej marki kosmetyków, który wypróbowałam przypadkowo dostając próbkę perfum. Od razu bardzo mi się spodobały i kupuję je regularnie. Zapach jest bardzo kobiecy, ale jednocześnie dość delikatny i elegancki. Świeża nuta zapachowa, więc nadają się i na lato i w zimę. Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, cały dzień jest wyczuwalny. Z pewnością zapach przykuwa uwagę i kiedy zaczęłam go używać sypały się kompelementy :) Na pewno zagości u mnie na dłużej.

• Flakon: 5

Zapach o którym się nie zapomina

Piękny zapach, który odkryłam dzięki koleżance i nie mogę się od niego uwolnić! Prze pię kny! Perfumy bardzo trwałe i wydajne. Zapach utrzymuje się przez cały dzień. Polecam każdej kobiecie, która lubi oryginalne zapachy. Przeważa nuta kwiatowa, lekko cytrusowa.

Must Have

Perfumy są przepiękne, jestem ich właścicielką od kilku lat, kiedyś jeszcze podkradałam je mojej mamie, zawsze będę ich wierną fanką. Prawidłowo jest to woda perfumowana ale niczym nie odbiega od drogich wysokiej jakości perfum. Zapach na ubraniach potrafi utrzymać się kilka dni.

Klasyka!

Gdy byłam dzieckiem, to zapach ten był w strefie moich kosmetycznych marzeń po tym, gdy znalazłam zapachową chusteczkę wraz z ulotką w skrzynce na listy.
Pierwsze zarobione pieniądze zaprowadziły mnie do Yves Rocher, by nabyć flakon tej wody. Zapach jest świeży, kwiatowy, szalenie kobiecy. Trwałość genialna, podobno czuć go ode mnie na kilometr, co świadczy o tym, że mimo swojej delikatności jest jednocześnie intensywny.
Zawsze mam jeden flakon w szafce.
Klasyczny prostokątny flakon z bardzo dobrym atomizerem, przez co wody starcza na bardzo długi czas.

Ulubieniec od kilku lat

Pierwszy raz dostałam ten perfum od mamy na urodziny. Śliczne opakowanie, piękna buteleczka a zapach obłędny.

Długo utrzymuje się zapach co jest jego wielką zaletą ! Jak na tyle plusów nawet cena nie jest w stanie mnie przestraszyć. Mój mężczyzna również uwielbia je za to, że będąc blisko mnie może poczuć ten piękny zapach.

polecam

Przepiękne perfumy , świetny ,subtelny zapach. Szczerze nie spodziewałam się tak dobrych perfum z VR . Zapach bardzo trwały ,nawet dwa dni po psiknięciu czułam je na ubraniach. Dodatkowym plusem jest bardzo elegancki flakon.

Ubrana w kobiecość!

Uwielbiam ten zapach od pierwszego powąchania.
Otrzymałam próbkę i zakochałam się w nim bez pamięci.
Zapach bardzo świeży,kwiatowy ,spokojny.
Ma w sobie jakąś tajemniczość ,nieuchwytną tęsknotę.
Jest bardzo naturalny ,ale wysublimowany.
Perfumy Yves Rocher, Comme une Evidence
od lat są obecne na mojej toaletce.
Niezmiennie mnie przyciągają swoim zapachem i tajemniczością..
Poprawiają humor i wprowadzają w dobry nastrój

Wielbię!

Zapach otrzymałam w urodzinowym prezencie. Znałam już wcześniej opinie na jego temat, jednakże zakup nie był w zasięgu mojej kieszeni. Od kilku lat kupuję flakon za flakonem, piękny kwiatowy zapach, bardzo trwały jest idealny na każdą okazję.

• Flakon: 3

Nic szczególnego

Letnia, kwiatowa kompozycja. Niestety nie do końca trafia w mój gust. Miałam jedną buteleczkę którą "zmęczyłam" w jednym roku, ale raczej do tego zapachu już nie wrócę.
Zapach zakwalifikowałabym do tzw. bezpiecznych. Nie jest męczący, nadaje się do pracy, w miejsca "neutralne". Brakuje mu jednak wyrazistości, pazura i tego czegoś co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu. Jest taki trochę nijaki, lekko mdły, raczej nie dla kobiety pewnej siebie, pełnej życia i pasji. Nie jest też lekkim zapachem - mgiełką na lato. Zapach jest wyczuwalny, długo się utrzymuje, jak na Yves Rocher całkiem ok. Na pewno nie dla nastolatki. Moze się sprawdzić latem do biura, albo na jakieś nudne letnie imieniny u cioci, .... a i to nie dla każdego. W sumie nic odkrywczego, oryginalnego, ale klasyka też to nie jest. Taki przeciętniak. Cena regularna zbyt wygórowana, ale bywa na promocjach, a nawet gratisem do zakupów w sklepie internetowym. Jak wpadnie mi w ręce powędruje do mojej mamy, bo ona go lubi.

Jeden z moich ulubionych

Comme une Evidence to jeden z moich ulubionych zapachów, który zawsze mam w zapasie. Mimo, że wolę nuty cytrusowe i orzeźwiające, to ten wyjątkowo mi przypasował. Jest dość intensywny i trwały, wystarczą 1-2 pryśnięcia. Wybór zapachu jest zdecydowanie subiektywny, dlatego najlepiej sprawdzić samemu czy nam odpowiada :).

Pewniak na wyjątkowe okazje

Cenię ten zapach za kwiatowo-pudrową woń. Wyraźnie czuć w nim fiołki, konwalie i róże, ale zdecydowanie nie jest on banalny. Sprawia, że czuję się kobieco i seksownie. Pasuje do kogoś o romantycznej naturze. Zapach jest trwały, otula na długo, jednocześnie dając przebić się pozostałym nutom. Flakon stanowi niewątpliwie ozdobę toaletki.

• Flakon: 2

Nie urzekła mnie jego historia

Miałam okazje wypróbować ten zapach na własnej skórze i wydaje mi się że wiem czemu ciagle dodają go do zamówień , na pewno nie ze względu na zapach który jest mocno przytłaczający - bo jak dla mnie za dużo kwiatów w jednej butelce! Producent nazywa go swoim kultowym zapachem a jak dla mnie jest on mocno przereklamowany i niczym nie wyróżniający się .
Zapach jest dość intensywny przynajmniej na początku , powiedziałabym że aż duszący , utrzymuje się na skórze przez kilka godzin i to dla mnie było aż nadto bo przytłaczał mnie nadmiarem aromatu! Powiedziałabym że nadaje się bardziej na wiosnę aby nie gotować się w tym zapachu pod kożuchem . Nadaje się tez bardziej dla dojrzałych kobiet ponieważ nie jes lekkim zapachem i na młodej cerze mógłby być zbyt ciężki . Cena jak dla mnie nie adekwatna do zapachu .