Nivea, Black & White, Invisible Clear (Antyperspirant 48h w sztyfcie)

Nivea, Black & White, Invisible Clear (Antyperspirant 48h w sztyfcie)

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 13.99

Nivea Black&White Invisible Clear Antyperspirant to produkt, który zapewni Ci skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia Twoich ulubionych ubrań. Zapewnia ochronę 5w1 i chroni przed nieprzyjemnym zapachem, poceniem, żółtymi plamami, białymi śladami oraz przed podrażnieniami. Antyperspirant nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach ani białych śladów na czarnych. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin, jednocześnie pielęgnując Twoją skórę. Delikatny i kobiecy zapach zapewnia uczucie świeżości. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

- Ochrona przed: nieprzyjemnym zapachem, poceniem, białymi śladami, żółtymi plamami i podrażnieniami

- Ochrona ubrań

- 48h ochrona przed potem i pielęgnacja skóry

w sztyfcie
ochronne
antyperspiranty
nie pozostawiająca plam, zapachowa
normalna

Nivea, Invisible Clear, Black & White, Antyperspirant 48h w sztyfcie

Antyperspirant Nivea szczerze to mnie zaskoczył, zazwyczaj te antyperspiranty, w sztyfcie, które kupowałam nie spełniały moich oczekiwań, bo zawsze miały jakąś wadę, ale ten to spełnia moje oczekiwania w 100 %. Serio jest genialny spełnia swoje zadanie, skóra pod pachami jest chroniona przed potem, po jego użyciu skóra jest taka mega gładka, nie klei się, nic się nie marze, jest taka jakby matowa. Nawet po goleniu nie ma żadnego nieprzyjemnego uczucia, swędzenia, pieczenia czy tym podobne. Nie brudzi ubrań, no i pięknie pachnie. Opakowanie ładne, funkcjonalne. Polecam produkt z ręką na sercu, myślę, że jak się skończy to sięgnę po kolejne opakowanie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Błąd serii czy ze mną jest coś nie tak..

Niestety nie jestem zadowolona z Antyperspirantów Nivea Black&White. Po pierwszym użyciu zauważyłam, że bardzo ciężko się go nakłada. Pomyślałam, że to po prostu zaschnięty produkt na wierzchu i przy kolejnym razie będzie już latwiej, nic z tych rzeczy, korzystanie z antyperspirantu na suchą skórę jest wręcz bolesne, jest bardzo twardy i ciężko się go nakłada, po nałożeniu jest bardzo klejący przez dłuższy czas,a dodatkowo w ciągu dnia osypuje się na ubrania, biustonosz.. Co do zapachu i działania przeciwpotnemu nie mam żadnych uwag - działa bardzo dobrze :) Nie wiem czy to mi się trafiły takie produkty czy ogólnie ta seria jest nieudana, ponieważ zawsze byłam zadowolona z antyperspirantów marki Nivea.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy dezodorant w innej odsłonie

Nigdy nie byłam przekonana do dezodorantów w formie sztyftu, dlatego zawsze stawiałam na produkty z kulką. Dezodorantu NIVEA Black&White Invisible Clear używałam już jakiś czas temu i naprawdę dobrze go wspominam. Wtedy jednak używałam tylko wersji z kulką. Spełniał swoje założenia i miał naprawdę przyjemny zapach, który w dodatku utrzymywał się przez cały dzień. Dlatego też postanowiłam dać szansę również temu produktowi i okazał się on być strzałem w dziesiątkę!
Antyperspirant ma lekką formułę, która bardzo szybko zasycha po nałożeniu na skórę. Jest to duży plus, bo nie trzeba długo czekać, aby nałożyć ubrania, w szczególności te czarne.
Zapach jest ładny, powiedziałabym, że dosyć uniwersalny, jednak w porównaniu do NIVEA Black&White Invisible Silky Smooth wydaje się być bardzie męski. Co więcej, zapach utrzymuje się przez cały dzień i naprawdę świetnie chroni przed potem.
Zgodnie z obietnicami producenta, dezodorant nie pozostawia białych śladów na czarnych ubraniach, ale też nie pozostawia śladów żółtych na białych. Rzeczywiście jest niewidoczny, więc myślę, że wielu osobom się sprawdzi.
Kolejnym plusem jest to, że produkt nie zawiera alkoholu etylowego, więc nie powinien podrażniać skóry pod pachami zaraz po goleniu. Sprawdzi się też osobom z wrażliwą skórą.
W dodatku antyperspirant ten jest w 100% zneutralizowany klimatycznie, co oznacza, że marka NIVEA równoważy emisję wielu popularnych produktów poprzez certyfikowane projekty klimatyczne. Więcej o tym projekcie można doczytać na ich stronie.
Myślę, że teraz produkt ten stanie się niezbędny w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Zdecydowanie poleciałbym go innym osobom.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemny antyperspirant o ładnym zapachu i skutecznej ochronie

Antyperspirant miałam okazję wypróbować w ramach testowania. Nie zawiodłam się. Antyperspirant ma ładny zapach, gładko rozprowadza się po skórze, nie klei się, zapewnia świeżość na długo i tak jak obiecuje producent - nie ma mowy o żółtych i białych śladach.

Świetny

Jeden z lepszych antyperspirantów w sztyfcie z jakich korzystałam. Zaraz po nałożeniu daje przyjemne chłodne uczucie na skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach. Spełnia swoją rolę znakomicie i skóra przez cały dzień jest świeża, a dodatkowo przyjemnie pachnie. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo przyjemny dezodorant w sztyfcie

Bardzo jestem zadowolona z użytkowania dezodorantu w sztyfcie. Rzadko korzystałam z tej formy, ale to się zmieni, bo jest to zdrowsza alternatywa dla dezodorantów w sprayu. Skuteczna ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Brak śladów na ubraniach, kosmetyk szybko się wysychał na skórze. Ma piękny, delikatny i kobiecy zapach. Poza tym Nivea zawsze mi się sprawdzała. Bardzo polecam.

Jego zapach jest niesamowity

Początkowo antyperspirant był nieco twardy i ciężko się rozprowadzał, ale po paru aplikacjach stał się już całkowicie komfortowy w użytkowaniu. Przecudownie pachnie - to pierwsza rzecz jaka mnie zachwyciła. Bardzo szybko się wchłania i świetnie chroni przed potem. Rzeczywiście zauważyłam, że nie pozostawia śladów na ubraniach - na pewno nie w takim stopniu jak podobne tego typu produkty. Moja skóra jest dosyć wrażliwa pod pachami, ale na szczęście nie pojawiły się żadne stany zapalne, krostki, itd. Serdecznie go polecam.

Maksymalna ochrona

Antyperspirant Nivea Black &White Invisible Clear ma estetyczne poręczne opakowanie , przyjemny zapach i kremową konsystencje która dobrze rozprowadza się na delikatnej skórze pod pachami Świetnie sobie poradził z moimi napadami gorąca ( menopauza ) i rannym pośpiechem???? Rzeczywiście nie pozostawia białych plam na czarnych ubraniach i nie żółci białych. Mogłam bez skrępowania zdjąć kurtkę by zjeść w restauracji i nie martwić się o wygląd swojego outfitu ,mokre plamy czy nieprzyjemny zapach.

Całkiem fajny

Otrzymałam do testów dwa antyperspiranty - złoty i różowy.
Jeżeli chodzi o działanie, to wg mnie działają tak samo, a różnią się zapachem. Różowy jest wyrazisty - ładny, ale złoty bardziej mi się podoba.
Dobrze radzi sobie z zatrzymywaniem potu. Zimą często czuję się niekomfortowo, jak w grubej kurtce wchodzę do sklepu - od razu robi się gorąco i w sumie ten antyperspirant dobrze działała.
Łatwo się aplikuje, ale mam tu uwagę do opakowania - na środek pachy bardzo wygodnie się aplikuje, ale na bokach, jak dużo kosmetyku nie wykręcę, to zahacza mi bok opakowania o pachę i trochę trapie.
Dawno nie używałam antyperspirantów w sztyfcie i w sumie przypomniałam sobie czemu - kruszą się i tego nie lubię.

Wszystko super

Antyperspirant sprawdził się w codziennym użytkowaniu, a także podczas ćwiczeń. Łatwo się nakłada, jest przyjemny w użyciu, praktycznie od razu można nakładać ubrania, nie trzeba czekać aż wyschnie. Nie brudzi ciemnych ubrań, ma delikatny, kobiecy zapach, który nie gryzie się z perfumami.

Jestem na tak

Z reguły z dystansem podchodziłam do antyperspirantów w sztyfcie. W zależności od pory roku decydowałam się zawsze na dezodoranty albo antyperspiranty w kulce.
Sztyft od Nivea jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Konsystencja jest ok, niezbyt zbita i niezbyt miękka, dzięki czemu zostaje tam gdzie powinien być, a nie na rantach opakowania. Jest skuteczny. Nie czuje potu przez cały dzień. I co bardzo ważne nie zostawia nic pod pachą, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań. Wygodne przekręcane opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Miły kobiecy zapach łatwy w aplikowaniu,długotrwała ochrona

Nivea, Invisible Clear, Black & White, Antyperspirant 48h w sztyfcie jest to produkt o przyjemnym miłym kobiecym kwiatowym zapachu.Jest w sztyfcie dlatego bardzo łatwo go użyć.Po naniesieniu na suchą skórę bardzo łatwo się wchłania.Chilę trzeba odczekać by produkt wysechł.Po zastosowaniu nie podrażnia i nie pozostawia białych plam na czarnym i żółtych na białych.Nie podrażnia doskonała i długotrwała ochrona nie powoduje uczucia lepkości.Doskonala pielęgnacja przez 24 godziny.Napewno będę ten produkt kupowała nadal.