Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Cena PLN 12.00

Regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W odżywce zastosowano zaawansowaną technologicznie drobnowarstwową strukturę żelową, która, w przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek o kremowej konsystencji, nie obciąża włosów.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna

Niezbyt

Nie jestem zbyt zadowolona z tej odżywki. Zużyłam i więcej nie kupię. Trochę pomaga w rozczesaniu i tyle. Ani nie zmniejsza przetłuszczania, ani nie wpływa na poprawę kondycji włosów. Może ewentualnie sprawdzi się na normalnych, bezproblemowych włosach.

Żadnego efekt na włosach

O ile szampon z tej serii sprawdzał mi się dość dobrze, to ta odżywka, no cóż - nic nie robiła. Przede wszystkim liczyłam na regenerację i nawilżenie włosa bez jego obciążania, ale bardzo się myliłam. Ma jednak zaletę, ale taką jak każda odżywka Pantene - ma fajną, zbitą konsystencję , która nie ścieka z włosów. Cena też nie jest za wysoka, więc po prostu została wyrzucona .

Fajna opcja na szybko

Odżywkę Pantene kupiłam przypadkiem podczas wakacji, złapałam ją w jakimś markecie, ponieważ zapomniałam zabrać z domu swojej ulubionej. Jest dość fajnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy nic lepszego pod ręką, ma gęstą konsystencję, bardzo ładny zapach i dobrze rozprowadza się na włosach. Po wysuszeniu są bardziej miękkie i gładsze. Jestem bardzo zadowolona.

Sprawdziła się

Moje włosy nie są jakoś bardzo wymagającymi. Odżywkę używałam raz na tydzień lub dwa tygodnie. Nie obciążyła mi włosów. Włosy po jej użyciu są miękkie, puszyste, ale nie puszące, a dodatkowo pięknie błyszczą. Delikatnie nawilżała moje rozjaśnione pasma. Odżywka posiada piękny zapach, który utrzymuje się na włosach. Jedynym minusem jest opakowanie, gdyż pod koniec, pomimo iż produkt jest w środku, ciężko go wydobyć, dlatego najlepiej przeciąć opakowanie, aby dostać się do środka i zużyć produkt do cna.

Jest ok

Tą odżywkę kupiłam spontanicznie. Po tragedii jaką na mojej głowie wywołała seria zwiększająca objętość omijam Panten szerokim łukiem, ale moja odżywka akurat się kończyła a ta była na promocji razem z szamponem.
Odżywka zamknięta jest w butelce stawianej na otwarciu, co ułatwia jej zużycie do końca i nie każe nam długo czekać aż spłynie na dłoń. Odżywka ma lekką konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i nie spływa. Ma przyjemny słodki zapach.
Mam cienkie, podatne na przetłuszczanie włosy, dlatego tej odżywki używałam przed szamponem z tej samej linii. Dzięki temu włosy były dobrze domyte, świeże i nie przetłuszczały się za szybko, a jednocześnie nie były przesuszone. Trudno mi określić co dokładnie daje włosom, myślę, że nie nawilży tych mocno wymagających. Ale jako lekki dodatek energii dla takich w ogólnie niezłym stanie będzie ok. Ogólnie szukam bardziej naturalnych kosmetyków, ale myślę, że będę czasem do niej wracać.

Lubię ją

Mam cienkie włosy i mi ta odżywka odpowiada. Nakładam ją od połowy długości włosów, odżywia włosy, nie obciąża, ułatwia rozczesywanie a z tym po umyciu mam największy problem. Stosuję ją wraz z szamponem z tej serii. Ma ładny, delikatny zapach.

Moje włosy ją lubią

Bardzo delikatna, lekka i przyjemna w użyciu odżywka do włosów. Została umieszczona w dużej, poręcznej butelce. Dzięki otwarciu umieszczonego "do góry nogami", łatwo się wyciska, aż do samego końca.

Odżywka posiada łagodny, nie drażniący zapach. Ma gęstą, kremową konsystencję, dzięki czemu idealnie rozprowadza się na włosach. Nie spływa z nich. Spłukuje się z wodą bardzo sprawnie, bez większych problemów. Nie pozostawia lepkiej, nieprzyjemnej warstwy na włosach.

Bardzo ładnie dyscyplinuje i wygładza włosy, po jej użyciu nie są spuszone. Są miękkie, delikatne w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie plączą się.

Odżywka nie obciąża i nie przesusza włosów. Ma niezwykle lekką formułę i delikatne działanie nawilżające. Nie jest to oczywiście dogłębne nawilżenie, którego wręcz pragną moje suche i rozjaśnianie włosy. Natomiast na co dzień, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu aby zadbać o włosy, ta odżywka jest idealna. Moje włosy się z nią polubiły.

Niestety, w przypadku długich włosów niezwykle szybko się kończy - jest zatem mało wydajna. Na szczęście ma przystępną cenę i można ją kupić w każdym Rossmannie.

Średnia

plusy:
+ bardzo ładnie pachnie
+ nie obciąża
+ rozplątuje

minusy:
- niezbyt nawilża

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ ładne opakowanie

Nieciekawa

-nie jestem zachwycona tą odżywką, zaklasyfikowałabym ją jako taką, która coś tam robi, minimalnie, tyle, żeby była delikatna różnica między nią, a nie użyciem odżywki wcale,
-niezbyt sprawdza się na suchych lokach, ma być lekka, a moje ekstremalnie suche włosy obciąża,
-co to za odżywka, która nie ma sprecyzowanego działania? ponoć regeneruje włosy, ale każde? przecież każdy rodzaj włosa potrzebuje innej regeneracji, myślę, że dlatego niezbyt działa, bo ma działać na wszystko po trochę,
-nie trzyma się włosów, podczas nakładania często ląduje na plecach/płytkach,
-włosy nie są po niej rewelacyjnie, lepiej wyglądają po takich za kilka złotych,
-loki się zbytnio nie układają,

-/+ zapach taki sobie, subtelny, troszkę chemiczny,
-/+ konsystencja wodnisto-kremowa,
-/+opakowanie ok, nawet niezły plastik, dobrze się wydobywa z opakowania,

+niedroga,
+dostępna wszędzie,
+wydajna

Może odżywka dobrze sprawdzi się na prostych włosach, na kręconych nie działa dobrze. Nie kupię jej, bo odnoszę wrażenie, że tak naprawdę nie robi nic, a do tego jeszcze obciąża włosy.

spełnia swoje zadanie

Używam jej razem z szamponem z tej samej serii. Po użyciu szamponu włosy są szorstkie i trudne do rozczesania. Odżywka ładnie wygładza moje włosy, mogę je później z łatwością rozczesać. Pięknie pachnie i nie obciąża moich włosów.
Minusem jest mała wydajność, mam włosy zaledwie do ramion, a odżywka szybko znika z opakowania. ;)

Odżywkę używałam po umyciu włosów szamponem z tej samej serii.
Takie połączenie daje fajny efekt. Włosy po umyciu są odżywione, pachnące, miękkie w dotyku i takie lekkie. Jestem posiadaczką włosów cienkich, z tendencją do przetłuszczania się, więc idealny duet dla mnie.

Średnie

Włosy dobrze się rozczesują i układają ( dopiero po zastosowania olejku oraz wyprostowaniu włosów), to jedyne plusy. Odżywka elektryzuje włosy dramatycznie w moim przypadku, nie nawilża ich, są spuszone (mam tak naturalnie, ale odżywki zwykle to ogarniają same). Nie polecam dla włosów kręconych i puszących się.