Avon, Care, Royal Jelly, Intensive Moisture Hand Cream (Krem do rąk z mleczkiem pszczelim)

Cena PLN 10.00

Krem zawiera mleczko pszczele, wygładza i zmiękcza oraz podwaja nawilżenie skóry i utrzymuje jego poziom przez wiele godzin.

kremy do rąk
wygładzające, nawilżające
w tubce
bogate
odwodniona, sucha

skuteczny

Krem do rąk Avon Care royal jelly jest zamknięty w poręcznej tubce. Niewielka ilość pozwala na ukojenie suchej skóry rąk. Działa ochronnie, regeneracyjnie, natłuszczająco. Szczególnie sprawdza się zimą.
Dobrze działa również na stopy.

Taki przecientniak

Opakowanie kremu to tubka z której bardzo łatwo możemy wycisnąć kosmetyk. Zapach jest bardzo przyjemny lekko słodkawy. Konsystencja kremu dosyć gęsta ale łatwo rozsmarowuje się na dłoni i szybko się wchłania. Bardzo delikatna formuła nie wysusza skóry a wręcz przeciwnie bardzo fajnie nawilża i odżywia. Gdy się dobrze wsmaruje nie pozostawia lepkości. Poręczne opakowanie pozwala mieć do zawsze przy sobie. Cena jest bardzo przystępna tak więc polecam.

Tłuścioch

Krem dostałam od mamy, gdyż go nie polubiła i wcale jej się nie dziwię. Odnośnie składu to zawiera alkohol. Ja mam bardzo tłustą skórę, szczególnie latem. Krem zamiast mi nawilżyć i odżywić dłonie to spowodował, że dłonie pociły mi się jeszcze bardziej. Z nawilżeniem też za dobrze sobie nie radzi, bo mi wysuszył dłonie. Pozostawia bardzo lepką warstwę i bardzo długo się wchłania. Zapach ma bardzo ładny, ale za dużo dobrego nie zdziałał. Nie kupię go więcej na pewno.

Kupiony w: U konsultantki

Skuteczny krem ale nie dla mnie

Krem w opakowaniu tubki, opakowanie wygodne i poręczne.

Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem co zdecydowanie lubię w przypadku kremów do rąk.

Krem ma przyjemną kremową konsystencję, która dobrze się rozsmarowuje, natomiast długo się wchłania i pozostawia lepiącą się warstwę - dlatego kremu więcej nie kupię, nie lubię używać kremów do rąk długo wchłaniających się, ponieważ robię to w ciągu dnia a mam sporo roboty w kuchni więc nie wchodzi to w grę.

Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie jest skuteczny, dobrze nawilża, regeneruje skórę dłoni.

Produkt wydajny.

Źle się wchłania

Nie przepadam za kremami do rąk Avon. Każdy z nich ma ten sam problem - wchłanianie. Lubię miód w kosmetykach i co prawda krem nawilża, jednak nienawidzę tej lepkiej warstwy jaką zostawia, która bardzo trudno i długo się wchłania. Pachnie dobrze, ale za każdym razem zapaskudzę coś tym kremem, gdyż nie mam ochoty czekać kilkadziesiąt minut jak się wchłonie.
Zdecydowanie wolę kremy innych marek.

Lepki Miodek

Krem jest bardzo gęsty, i BARDZO Lepki. Zostawia lepki film, nawet jak smaruje się nim mocno wysuszoną skórę.
Mam wrażenie jakby po nałożeniu go nigdy nie przestawał się lepić, bo mimo upływu czasu on jest takie uczucie jakby się dotknęło miodu. Faktycznie po umyciu rąk nadal się lepią od tego kremu, ale

Dlatego ja nie stosuję go na dłonie, a na stopy a potem wkładam skarpetki po zostawiałabym tłuste ślady na podłodze.

polecam :)

Bardzo fajny kremik, który świetnie nawilża dłonie. Jest łagodny dla skóry więc nie podrażnia jej i nie wysusza. Odżywia oraz regeneruje dłonie zapewniając komfort użytkowania, ponieważ kem szybko się wchłania. Produkt jest wydajny i w przystępnej cenie.

Jest w miarę dobry

Krem trafił do mnie zupełnie przypadkiem, nie wiązałam więc z nim zbyt dużych nadziei. Krem okazał się jednak nie najgorszy. Znajduje się on w wygodnej tubce. Ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Krem dosyć trudno dokładnie rozsmarować na dłoniach, jednak gdy to już się uda to dłonie są miękkie i nawilżone. Mała ilość kremu wystarczy na całe dłonie.

Typowy parafinowy ściemniacz

Zapach jest ładny i to by było na tyle.
Krem praktycznie wcale się nie wchłania. Pozostawia taką typowo wierzchnią warstwę, myślę że musi tam być parafina w składzie. W każdym razem efekt wygładzenia skóry jest powierzchowny i sztuczny.
A warstwa na rękach sprawia, że przez godzinę nie można nic dotykać.
Dłonie na pewno nie są od tego kremu nawilżone.
Nigdy więcej, strata czasu. Na szczęście krem nie był drogi.

Jest okej :)

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce, dzięki której możemy bez problemu wycisnąć odpowiednią ilość kremu. Konsystencja kremu jest średnio gęsta. Przyjemny zapach - miodowo mleczny. Na chłodniejsze dni krem jest dobry, ale używany tylko wieczorem, do spania, ponieważ długo się wchłania i pozostawia film na skórze. Stosowany w dzień może być problemowy, bo dłonie po nim są śliskie, ale używany wieczorem jest naprawdę okej :) Fajnie nawilża suche dłonie. Cena w katalogu Avon nie jest jakoś wygórowana, więc jest w sam raz. Waha się od 4 do 7 zł.

idealny na zime..na noc

Uwielbiam ten krem choc wiem ze sa tacy co go nie cierpia...

Krem ma gesta i tlusta no poprostu tresciwa konsystencje o zapachu miodowym(piekny zapach)

Krem jest bardzo odzywczy raczej na noc ze wzgledu na dosc dlugi czas wchlaniania. Uczucie nawilzenia dloni jest zauwazalne juz po pietwszych aplikacjach.

Jest swietny polecam go kazdemu!

Tylko na noc

Używałam go tylko na noc i pod rękawiczki, ponieważ był gęsty i klejący, długo się wchłaniał. Zostawiał śliską warstwę. Przeszkadzało mi to w używaniu go w ciągu dnia.
Lubię zapach całej serii z mleczkiem pszczelim, ale w balsamie jest najlepszy.
Dość szybko krem zużyłam, bo nie żałowałam go sobie. Nie wiem czy nawilżał dłonie, myślę że najwyżej trochę. Rano po zdjęciu rękawiczek skóra była miękka i jeszcze można było wyczuć tę lepką powłoczkę. Cały efekt nawilżenia znikał po pierwszym umyciu rąk. Wszystko wracało do stanu przed nałożeniem kremu.
Nie skuszę się więcej, nawet za 4 zł.