Sephora, Color Lip Last (Trwała pomadka do ust)

Sephora, Color Lip Last (Trwała pomadka do ust)

Silnie napigmentowana szminka której kolor trwa do 10 godzin, daje uczucie komfortu na ustach. Wodoodporna formuła sprawia, że pomadka nie zostawia śladów.

w sztyfcie
kryjące

Mieszane uczucia

Cześć Kupiłam gdyż była promocja. Kolor w internecie a w rzeczywistości jest inny. Nie będę bawić się w odsyłanie bo była kupiona za śmieszne pieniądze. Kolor jest intensywny przez co kolor się długo utrzymuje. Opakowanie jest zgrabne

Najbardziej trwała pomadka, jaką odkryłam póki co

Jest niezwykle trwała. Mogę pić, jeść, wszystko - nadal zostaje na ustach. Dodatkowo jeśli już schodzi po kilku godzinach, to naprawdę z klasą - kolor blaknie, ale zostaje równomierny na ustach. Kocham ją i będę ją kupować dopóki będą produkować!:)

sredniak

spodziewalam sie czegos wiecej po sephorze, tymczasem ta szminka ma konsystencje która nie pokrywa ust idealnie, są przeswity

dodatkowo - zamowilam 2 kolory i z jednego sztyft wypadł (!!!) w całosci juz po pierwszym uzyciu. Mega rozczarowanie a cena wysoka. nie polecam

Raczej nie.....

Wzięłam ją pod wpływem impulsu w Sephorze,i nie do końca przemyślałam.
Miała wykończenie metaliczne,niby nie jest złe jak kupowałam całkiem mi się podobała,ale z czasem zrozumiałam,że nie tędy droga...
Kolor miałam coś jak cappuccino z wiśnią świetny był ten kolor na jesień,ale resztę roku leżała na toaletce.
Oczywiście szybko była zmywalna,mocno brudziła,ale była kremowa.
Opakowanie całkiem ok,ale za tą cenę za pewne znalazło by się coś extra.
Ona bardzo przypominała mi tą pomadkę z Avon,która kosztuję 10-12 zł.

Bardzo dobra

Uwielbiam tą linie pomadek. Posiadam kolory;N°15 Coral calling(matowa), N°24 Cocoa passion(z drobinkami) ,N°02 Cinnamon Crush(matowa).
Przepiękne kolory, bardzo dobrze napigmentowane. Super utrzymują się na ustach, jest trwała ale nie przsusza. Szczególnie przypadła mi do gustu formuła/kształt smukłej szminki,jest bardzo precyzyjna.
Bardzo eleganckie, minimalistyczne opakowanie.

bardzo lubie

świetna, zawsze znajdę dla niej miejsce w swojej kosmetyczce, ma piękne kolorki i idealnie sprawdza się na codzień - nie wysusza mimo, że bardzo długo się utrzymuje. Myślę, że spokojnie mogę polecić wszystkim ;*

Uwielbiam, cudowny kolor

Jest to moja ulubiona pomadka. Idealny kolor. Pięknie pachnie. Efekt bardzo długo utrzymuje się na ustach. Jest wydajna. Piękne opakowanie produktu. Zajmuje mało miejsca w torebce. Nie można mieć do niej suchych ust, ponieważ jest to matowa pomadką.

trwała i nie wysusza ust

Mam jedną już od dłuższego czasu, ale jest to jedna z moich ulubionych szminek w mojej dużej kolekcji. Podoba mi się formuła takiej wysuwanej i wąskiej szminki ponieważ łatwiej się nią operuje na ustach. Można dokładnie pomalować.
Kolor kupiony w ciemno przez internet okazał się idealny do mojej urody.
Szminka ta jest naprawdę trwała, ale nie wysusza ust tak jak większość tego typu.

Wykorzystała: kilka próbek

aplikacja

bardzo łatwa i precyzyjna w aplikacji, trzyma się na ustach cały dzień. mega dużo odcieni, każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. do wyboru mat i półmat, ja lepiej czuję się w tych pierwszych ;) mój ulubiony kolor to marvelous mauve, pasuje i na co dzień i na wyjście.

I choćby cały makijaż spłynął, ona pozostanie...

Pomadkę otrzymałam w prezencie od przyjaciółki, wybrała dla mnie soczystą i bardzo głęboką czerwień, którą się zachwyciłam. Początkowo, urzeczona samym kolorem, dostrzegałam w pomadce same plusy, ale z czasem znalazłam też kilka kiepskich stron, które nieco osłabiły moją opinię na temat tego kosmetyku.

ZALETY:
~ Pomadka jest napigmentowana do granic możliwości. Kolor jest żywy, matowy, doskonały;
~ Dość mała powierzchnia pomadki pozwala na w miarę precyzyjne nałożenie (choć nie do końca, o czym potem);
~ Istotnie jest trwała, ale i tu będę miała drobne "ale";
~ Jest wodoodporna;
~ Ma ładny zapach;
~ Opakowanie jest bardzo eleganckie;

WADY:
~ Pomadka jest sucha, nakładanie jej jest dość uciążliwe, bo gdy tylko wyjedziemy, zmuszone jesteśmy włożyć niezwykle dużo energii w starcie szminki - ja używałam patyczków do ust i skorygowane miejsce (np. w kącikach) musiałam na nowo pokrywać podkładem. Tak więc, jak napisałam w zaletach, pomadka pozwala na W MIARĘ precyzyjną aplikację, ale liczmy się z koniecznością poprawek. Z tego wniosek jest również taki, że nie ma mowy o nałożeniu jej w dowolnym miejscu (np. autobus), niestety, trzeba poświecić jej trochę więcej uwagi;
~ W moim wypadku wysuszała usta;
~ Ścierała się w nieciekawy sposób, bo od wewnątrz, przez co na wargach zostawała jaskrawa obwódka - dawało to niechlujny efekt;
~ Może to tylko moje wrażenie, ale jakoś zadziwiająco szybko mi się skończyła, a nie używałam jej na co dzień...

Ogółem z pomadki byłam zadowolona, aczkolwiek nie szalałabym z jej 10-cio godzinną trwałością. No chyba, że zamierzamy przechadzać się po wybiegu i w ogóle z nikim nie rozmawiać. Przy normalnym funkcjonowaniu, kiedy pijemy, jemy, rozmawiamy, pomadka ściera się jak każda inna, choć rzeczywiście wytrzymuje na ustach więcej, niż jej rywalki.

rzeczywiście trwała

Szminka ma ładne, satynowe wykończenie i miły, delikatny zapach. Faktycznie jest długotrwała, ale przy tym bardzo komfortowa i nawilżająca. Opakowanie jest smukłe i dość nietypowe jak na szminkę, ale mimo wszystko poręczne i do każdej torebki wejdzie. Cena w stosunku do jakości nie jest bardzo wygórowana, jest całkiem przyzwoita.

Bardzo dobra pomadka

Moja ulubiona pomadka, w zasadzie innych już nie używam.
Jest trwała, utrzymuje się na ustach cały dzień, pod koniec kolor nieco blednie, ale nie wymaga poprawek. Usta wyglądają bardzo dobrze, są nawilżone (nie wiem jednak czy to zaleta pomadki, czy nakładania na noc balsamu intensywnie nawilżającego).

Duży wybór kolorów, każda znajdzie coś dla siebie :)

Cena trochę wysoka - to chyba jedyny minus.