Avon, City Rush Glamour EDP

Avon, City Rush Glamour EDP

Olśniewaj w najbardziej szykowny sposób – elegancką kompozycją wyrafinowanych nut liści fiołka i kwiatu orchidei w otoczce kremowych akordów drzewa sandałowego. Nowym zapachem Avon `City Rush Glamour` z bestsellerowej serii `City Rush` przyciągniesz uwagę wszystkich dokoła. Ten zapach został stworzony dla pewnej siebie kobiety – z `City Rush Glamour` ta noc należy do Ciebie.

Nuty zapachowe: liście fiołka, orchidea, drzewo sandałowe

Rekomendacja
na dzień, na wieczór, jesień / zima
wody perfumowane
kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 1

Kiepskie

Zacznę od pozytywów - całkiem ładny zapach. I tutaj niestety pozytywy się kończą... Niesamowicie nietrwałe, zdarzało im się pobrudzić ubrania, brzydkie opakowanie... Bliżej im do mgiełki niż do EDP. Cena jak za taki produkt bardzo wysoka.

Średnie.

Mam.... Leżą sobie w szufladzie, czasami się nimi psikam, najczęściej kiedy w nigdzie nie wychodzę i mam chęć popachnieć sobie w domu :).

Zapach jest przyjemny- delikatny, kwiatowo- cytrusowy, niestety nietrwały. Gdyby trwałość była lepsza byłabym skłonna kupować te perfumki, jednak ulatniają się bardzo szybko więc buteleczka którą posiadam jak sądzę będzie moja jedyną buteleczka tych perfum.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

słodycz, niekoniecznie kwiatowa

miałam tylko próbkę, na szczęście
perfumy dawały się zużyć, nie spowodowały u mnie bólu głowy, czy innych mocnych reakcji, ale są bardzo "nie moje"
zapach miał być kwiatowy, a na pierwszy plan wybija się tu słodka wanilia
na początku są kwiatowo-słodkie, pudrowe, mocne - zgadzam się z innymi, że babcine, czuć w nich jakąś ostrość typową dla starych perfum
potem jest już tylko słodko, coraz mniej czuć kwiaty
nie tego się spodziewałam

Kompletnie nie w moim typie.

City ush Glamour jak dla mnie nie dorasta do pięt "zwykłemu" City Rush.
Za słodki, za kwiatowy.
Powiem szczerze, że nawet jako odświeżacz powietrza się nie sprawdza.
Stosunkowo długotrwały, o dziwo.
W moim przypadku w opakowaniu pachnie lepiej niż na skórze.
Zupełnie nietrafiony.
Ilość zużytych opakowań: 0 - 50 ml

ciekawy

City Rush Glamour trochę mnie zaskoczył. Po różowym flakoniku spodziewałam się lekkiego, przyjemnego zapachu na codzień, jednak trochę się pomyliłam. Zapach owszem, jest "różowy", ale tak jak pisały wizażanki poniżej jest również słodki i mocno kwiatowy. Raczej nadaje się na wieczór lub na chłodniejsze dni, gdyż w upalne lato może męczyć. Pomimo tego, że spodziewałam się czegoś innego, jestem zadowolona z zakupu. Zapach jest ciekawy, wyróżniający się spośród avonowskich zapachów, elegancki- naprawdę glamour. Do tego trwałość zadziwiająca. Przez przypadek znalazłam idealny zapach na wieczór, polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Za słodka i za kwiatowa....

Jestem ogromną fanką City Rush w wersji podstawowej więc kiedy tylko zobaczyłam że do oferty Avon wchodzi nowa woda City Rush Glamour stwierdziłam że muszę mieć i ten nowy zapach tym bardziej że strona pachnąca w katalogu zachęcała...Dobrze jednak że najpierw kupiłam próbki!!
Niestety bardzo się rozczarowałam tym nowym zapachem....Jest bardzo ale to bardzo kwiatowy, aż świdruje w nosie...i bardzo słodki... Kompletne przeciwieństwo podstawowej wersji City Rush... Pełnowymiarowej buteleczki na pewno nie kupie ponieważ robiłam kilka podejść do zapachu z próbki z za każdym razem kończyło się bólem głowy....:(
Zapach kompletnie nie w moim guście ale ktoś kto lubi słodkie i bardzo kwiatowe zapachy powinien być zadowolony ;)
Jedyny plus tego zapachu to taki że jest trwały...na nadgarstku wytrzymał ponad 6 godzin!

Używam tego produktu od: kilka razy użyty z próbki
Ilość zużytych opakowań: zero

różowo :D

Różowo,Glomourowo,słodziasznia. Ach uwielbiam takie zapachy słodkie,muślinowe,otulające w sam raz na letni spacer.Trwałe,nie nudzące się eleganckie.Jak najbardziej wyrażają mnie.Coś pięknego:)

Perceive II

Jak tylko zobaczyłam nową odsłonę City Rush, pomyślałam sobie, że muszę zdobyć próbkę tego zapachu (w ciemno raczej bym nie kupiła, ponieważ na dzień dzisiejszy mam zbyt wiele zalegających flakonów;)), a różowy kolor i nazwa - Glamour dodatkowo kusiły.
Jak tylko doszła do mnie próbka szybko ją rozpakowałam i co? Pierwsze moje wrażenie - ja przecież już znam ten zapach! Szukam, szukam w głowie i tak! To avonowe Perceive, za którym nigdy jakoś nie przepadałam i nigdy nie zdecydowałam się go kupić. Odszukałam nawet starą próbkę żeby porównać. Nie są może identyczne, ale można je pomylić.
Nie ukrywam, że rozczarowałam się tym zapachem, spodziewałam się czegoś innego:(.
Podoba mi się jedynie ostatnia faza tego zapachu, która ujawnia się może po 2 h, taka delikatna, kwiatowo-owocowo-pudrowa.
Trwałość zapachu jak na Avon bardzo dobra.
Jednak nie skreślam całkowicie tego zapachu, kto wie może w przyszłości przekonam się do niego;).

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka